PZC Talenten bezorgen TOP de zege Van Luinen inspireert VVS'92 Wegman houdt TTCM in de race Koploper Clinge 1 geeft geen krimp Rutger Bimmel helpt Domburg aan de winst Remco Crucq loodst Fortis in slotfase naar gelijkspel Steen moet diep buigen voor Moerse Boys Duel futsallers SSV haalt het einde niet maandag 20 november 2006 2\J j loor Pieter van Klinken 30ES - De korfballers van TOP lit Arnemuiden wonnen zater- lag met 23-15 van ADO. Met na- ne de talenten Jantine Meul- neester en Petra de Ridder wa- ■en voor hun club trefzeker en egden de basis voor de ruime ze- *e. Fortis kwam met een 12-12-gelijkspel tegen GKV ;oed weg. Fortis-GKV 12-12. Overgangs- dasser Fortis speelde een span- ïende wedstrijd, die lang alle canten kon uitgaan. In de slotfa- ;e leek GKV er met de overwin ning vandoor te gaan. Met nog /ier minuten te gaan stond de doeg drie punten voor. Fortis iwam echter sterk terug en ;leepte toch nog een gelijkspel ,iit het vuur. Remco Crucq te- cende voor de gelijkmaker, scores Fortis: Remco Crucq 5, Zhaim Koole 3, Elze Blanken- jurgh 2, Wander Koole en Ruth Holmes beiden 1. swift-Tjoba 13-11 (6-5): Na een nerveus begin, waarin beide ;eams in de eerste acht minuten niet tot scoren kwamen, toonde le thuisploeg meer inzet en bete ring dan de gasten uit 's-Heer Hendrikskinderen. Eerste klas- ser Swift stond bijna de hele wedstrijd op voorsprong. Een .ussensprint vlak na rust, toen le thuisploeg in zeven minuten /ijf keer scoorde, bleek beslis send. scores Swift: Richard Geldof 7, Paul van den Berg 3, Roel Kloot wijk, Rob Sanderse en Mabel van ie Velde 1. scores Tjoba: Sander Harinck 5, louri van de Broeke 3, Dirk-Jan Westmaas, Dennis Broerse en Aslrid Koole 10 HKC-A11 Ready 11-7. Eerste klasser All Ready kon lang bij blijven en kwam in de eerste lelft op een 5-3-voorsprong te- *en HKC. De tegenstander kwam voor rust nog op gelijke loogte. In de tweede helft moest Ml Ready afhaken en liep HKC uit naar een overwinning. scores All Ready: Esther Snoek 3, RetJiy Quist, Henk de Graaff, Anouk van Tiggelhoven en Manon Torensma allen 1 VLISSINGEN - Het was geen beste dag voor de Zeeuwse ploe gen in de derde klasse A van het üondagvoetbal. HW'24 gaf ter rein prijs door een 1-2-neder- laag tegen koploper Roosen daal. De nieuwe nummer twee op de ranglijst, Moerse Boys, was met 5-0 te sterk voor Steen. Goes ver loor met 0-1 bij Dosko. De wed strijden Steenbergen-Zeelandia Middelburg en HSC'28-Meto werden wegens de slechte ge steldheid van de terreinen afge last. Dosko-Goes 1-0: Al na enkele minuten kroop Goes door het bog van de naald toen een inzet ^an Derryl de Rijke van de lijn werd gehaald. Kort voor rust was het wel raak, nadat diezelf de speler profiteerde van slordig uitverdedigen bij de bezoekers: 1-0. Kort na de pauze kwamen de Zeeuwen opnieuw goed weg toen een inzet van Aarnoud Mol bovenop de lat eindigde. De na rust doorgeschoven Maikel Ca- benda zorgde voor veel onrust bij Dosko achterin, maar de bes te kans op de gelijkmaker was in de 67e minuut voor Shannon Braafhart. De Brabantse doel man bracht echter redding met de voet. Moerse Boys-Steen 6-0: In de be ginfase deed Steen aardig mee, maar al snel bleek de thuisploeg met name over meer individuele kwaliteiten te beschikken. Het eerste half uur leverde dit niet 2cht veel kansen op, maar na de 1-0 van Kevin Stoutjesdijk in de 35e minuut liep Moerse Boys door Bas Schraauwen en Stefan Luyten nog vóór rust uit naar 3-0. De beginfase van de tweede helft was voor de Zeeuwen, maar al snel namen de Boys het beft weer in handen. Kevin Stoutjesdijk (2x) en Niek Voer- mans maakten het halve dozijn treffers vol: 6-0. HW'24-Roosendaal 1-2: De Bra banders namen verdiend een 3-2-voorsprong door treffers fan Cees Flipsen (een prachtige lob) en Nick van Dijk. In de tweede helft zette HW de koplo per meer onder druk, maar de 2chte kansen bleven uit. Er moest een strafschop, benut door Evert van den Berg, aan te pas komen om de achterstand tot 1-2 te verkleinen. De gelijk maker kwam er niet meer. TOP-ADO 23-15. Tweedeklas ser TOP kwam geen moment in gevaar. Verdedigend was het wel iets minder, maar door een sterke aanval leverde dat geen problemen op. Na tien minuten stond TOP al met 6-4 voor en bij rust was dat opgelopen naar 14-7. In de tweede helft speel den de Amemuidenaren iets minder, maar de overwinning was al binnen. Scores TOP: Jantine Meulmeester 5, Petra de Ridder 4, Leon Kloet en Peter van Belzen beiden 3, Ad Bezemer, Janine Marijs en Frank Bouwsma allen 2, Pieter Tramper en Corola Meulmeester beiden 1. door Alex Krappen MIDDELBURG - De tafeltennis sers van TTC Delta Middelburg hebben de cruciale wedstrijd te gen Kluis uit Geleen met 7-3 ge wonnen. Door dit resultaat ste gen de Middelburgers naar de tweede plaats in de eerste divi sie, maar de race is met één wed strijd te gaan nog allerminst ge lopen. Het verschil met nummer 5 Kluis, dat op een degradatie plaats staat, is maar vijf punten. Maar misschien kan TTCM wel naar boven Kijken. Koploper Pecos heeft drie punten meer en zaterdag staat in Oegstgeest het duel Pecos-TTCM op de agenda. Bij een 3-7-winst zouden de Middelburgers zo maar kam- Ondo-'t Capproen 13-18. De sterkte van de tegenstander ver raste derdeklasser Ondo enigs zins. Zelf speelde de ploeg een matige pot. Halverwege de wed strijd was het 8-10. Ondo kwam nog gelijk, maar scoorde daarna dik een kwartier niet, zodat 't Capproen kon uitlopen naar een beslissende voorsprong. Scores Ondo: Joris Hoogwerf 4, Martijn Walraven en hvan de Pag- ter beiden 3, Jan Allaart, Maarten Lorier en Mirte de Pag ter allen 1. Seolto-DVS'69 16-9. Via een 1-3 achterstand, kwam derdeklas ser Seolto na een kwartier op ge- pioen kunnen worden. De goede uitslag kwam voor een groot deel op het conto van Wim Weg man, die drie keer won en ook een aandeel had in het dubbel spel. Met name zijn zege op Frank op den Kamp was cru ciaal (12-10 in de vijfde game). De mannen van SAR/Rabobank zijn al veilig in de tweede divi sie, al was dat niet dankzij de prestatie van cÜt weekeinde. Te gen twee spelers van Falco werd met 6-4 verloren. Alleen Pascal Neve won één partij. In de derde divisie naderde TTCM 2 door een knappe 6-4-ze- ge op Westa 3 nummer vier Bel- crum 2 tot op één punt. Riny Kasse won drie partijen, Tho mas Groenewoud en Leo Zuid- weg beiden één. De Middelbur gers staan onderling beter dan lijke hoogte en liep het uit naar een grote 9-5-voorsprong bij rust. Ook in de tweede helft ging Seolto op volle kracht door. Driekwart van de wed strijd had de ploeg alles in han den, waardoor de overwinning verdiend was. Scores Seolto: Rob Harthoorn 4, Harry Kerkhof en Lianne de Groot beiden 3, Anniek Reijnierse en Remy Schuuring beiden 2, Johan Ovaa en Anja Ovaa beiden 1. Stormvogels-NIO 13-11. Vervan gend coach Annemarie Dees zag derdeklasser. Stormvogels een prima wedstrijd spelen. In het Belcrum en zullen twee punten meer moeten halen in de laatste wedstrijd. In de vrouwen eerste divisie ver loor SAR/Rabobank met 6-4 van Red Stars 2. Lacey Koole won tweemaal, Audrey Koole en Stefanie Fassaert beiden één maal. Genoeg waren deze vier punten niet, de Zeeuws- Vlaam sen zijn officieel gedegradeerd. Eén klasse lager liet SAR 2 er geen misverstand over bestaan wie er de meeste aanspraak kon maken op handhaving. De direc te confrontatie met concurrent Dordrecht werd met maar liefst 2-8 gewonnen. Nathalie van Wolffelaar bleef ongeslagen, Marien Munne en Chantal Rémorie wonnen bei den tweemaal. SAR 3 verloor met 7-3 van Taverzo, Sara van begin liet de ploeg uit Westka- pelle een paar kansen liggen en kwam 3-0 achter, maar daarna raakte het op stoom en kwam op 5-5 bij rust. Daarna kwam het fysiek spelende NIO weer op voorsprong, maar Stormvogels ging nu erop en erover. Scores Stormvogels: Arjen Schoe 5, Frarik Peene, Niek Peene en Lin da de Witte allen 2, Sabine Minder- houd en Arno Sanderse beiden 1 Togo-Snel 7-13. Derdeklasser Togo had de bekende problemen met scoren. In de eerste helft ging het nog gelijk op, maar in de slotfase liep Snel nog naar Bellen won tweemaal en Marjo lein Seij éénmaal. A-klasse In de jongens A-klasse speelde TTC Delta Middelburg voor de derde keer deze competitie te gen twee spelers. Nu kwam FvT met twee man, en kreeg van een slordig TTC Delta Middelburg drie punten mee terug naar Rot terdam. Arnemuiden verloor met 7-3 van De Treffers. Danny Roks won tweemaal, Thijs Vleu gel voegde daar één zege aan toe. In de C-klasse kwam TTCM 2 niet verder van 5-5 tegen Ta verzo. Dat was een teleurstellen de uitslag, maar gevaar voor de titelkansen kwam daar niet uit voort. In de andere poule is de voorsprong van TTCM 3 door de slechte resultaten inmiddels ge- 2-5. In de tweede helft ontbrak het bij Togo aan concentratie, waardoor Snel verder kon uitlo pen naar een dikke overwin ning. Scores Togo: Annique Elenbaas en Marscha van Belzen beiden 2, Yvonne Joziasse, Amanda Boel man en Dennis Boelman allen 1. In de vierde klasse behield Blauw Wit de koppositie door een 3-9-overwinning op Atlas. KVK uit Kapelle won met 11-8 van ODI en de Zeeuws-Vlaamse derby tussen BKC en Luctor werd met 16-11 in Terneuzens voordeel beslecht. heel verdwenen. Nu verloren de Zeeuwen met 6-4 van Rapidity, met opnieuw drie zeges van Niels van der Mark. Scaldina won in een puike wedstrijd met 7-3 van Vitac. Koen en Niels van Velthoven en Dennis Smal- heer wonnen allen twee par tijen. Reynaert is bijna veilig, de Hulster ploeg won met 6-4 van hekkensluiter Belcrum 2. In de senioren-hoofdklasse verloor TTCM 3 met 7-3 van Tanaka. Ar nemuiden nam met een 5-5-ge- lijkspel tegen Flash afscheid van de hoofdklasse. Nummer vier Hotak 2 staat tien punten voor en is niet meer te achterha len. SAR 2 won met 7-3 van dat zelfde Hotak 2. Deze zege heeft slechts statistische waarde, voor SAR staat niets meer op het spel. door Eddy van der Hooft TERNEUZEN - Clinge bleef ook op de elfde speeldag in de vierde klasse A van het zondag voetbal zonder nederlaag. De koploper trof in RL\ Westdorpe een ploeg die het seizoen met ti- telaspiraties begon, maar won met ruim verschil: 5-0. Axel en Hulsterloo bleven op een achter stand van acht punten. Waar Axel opponent Koewacht met 3-0 terugwees, verliet Hulster loo Kloosterzande met een 1-2-zege op Hontenisse. Biervliet-Corn Boys 0-1: Bier vliet had in het duel met Corn Boys bijna voortdurend een veldoverwicht, maar slaagde er maar niet om de Sasse verdedi ging te slechten. Vooral goed keeperswerk en een te lakse afwerking stonden tref fers in de weg. Tegen de verhou ding in nam Com Boys na twintig minuten een 0-1-voor- sprong door een doelpunt van Mario Bogaert. Wat de thuisclub daarna ook probeer de, de gelijkmaker bleef uit, zelfs toen Corn Boys in het laat ste kwartier met tien man kwam te staan, nadat alle wis sels opgebruikt waren. Clinge-RIA W. 5-0: Clinge won met meer moeite dan de eind stand deed vermoeden. Vooral voor de rust waren de bezoekers een aantal keren dicht bij een doelpunt, maar was het aan doelman Vincent Martens te danken dat Clinge op de been bleef. Nadat Thomas Leegwater de score had geopend liep de koploper vlot weg naar 3-0. Mar tin Leegwater zorgde voor 2-0 en Davy van Puijvelde voor 3-0. In de tweede helft scoorden de laatste twee (maar dan in omge keerde volgorde) nog eens, toen RIA W. zich al lang gewonnen had gegeven. Breskens-IJzendijke 0-3: IJzen- dijke is een ploeg van uitersten. Hoe makkelijk een nederlaag met een overwinning wordt afge wisseld bleek gisteren nog maar eens in en tegen Breskens: 0-3. Door een doelpunt van Adri van Hanegem nam IJzendijke al in de eerste helft een 0-1-voor- door Jos van Belzen VLISSINGEN - In de vierde klasse B van het zondagvoetbal lijkt alleen Walcheren, dat de wedstrijd bij Val Aan afgelast zag worden, nog enigszins in het spoor te kunnen blijven van kop loper FC Bergen. De lijstaan voerders hadden aan een sterke tien minuten genoeg voor een 5-1-zege op Luctor'88. Hekkensluiter De Noormannen verloor met 0-2 bij Patrijzen, maar de afstand tot de nummer voorlaatst, Odio, blijft gelijk om dat Domburg in Ossendrecht in blessuretijd met 1-0 won. Zee land Sport blijft middenmoter dankzij een 3-2-zege op Divo. FC Bergen-Luctor'88 5-1: De fel begonnen bezoekers kenden het eerste kwartier een overwicht, maar dit leverde weinig kansen op. Halverwege de eerste helft opende Ali Ozturk de score na mens FC Bergen: 1-0. Evenals voor rust werd het begin van de tweede helft gekenmerkt door veel middenveldspel, met wat meer kansjes voor de thuis ploeg. De periode tussen de 65e en de 75e minuut leverde maar liefst vijf treffers op: vier voor de Brabanders via Robert Belle ter, Rien Luijsterburg, Sylvester Zwaan en Tim Cornell, en één voor Luctor'88 door Jurgen van Maldegem. Hiermee hadden de ploegen blijkbaar hun kruit ver schoten, want het bleef bij deze 5-1. Zeeland Sport-Divo 3-2: Kort na de snelle openingstreffer van Tom Stroo (1-0) kreeg Divo-spe- ler Arjan van Est de bal ongeluk kig tegen zijn hoofd. Hij werd met de ambulance naar het zie kenhuis gebracht waar een her senschudding werd geconsta teerd. Na deze onderbreking brachten Joost de Schutter en Remy Sulkers de Brabanders op voorsprong (1-2), maar op slag van rust schoot Roel Schreurs de Vlissingers weer langszij: 2-2. In de tweede helft was Zee land Sport sterker, iets dat in de 65e minuut de winnende treffer van Sylvion Uranie opleverde: 3-2. Patrijzen-De Noormannen 2-0: In een leuke wedstrijd tussen twee aanvallend ingestelde ploe gen hield de 16-jarige doelman Niels van Alphen in de beginfa- sprong, waarna Arjan Worst en de paal een grotere marge in de weg stonden. Na rust nam de thuisclub het initiatief over f, maar in de slotfase scoorde II-j( zendijke nog eens. Het werd vijf,|j minuten voor tijd 0-2 door Mar- tijn Rijckaert en in de slotmi- [i nuut 0-3 door invaller Martin s van de Velde. Sluiskil-Aardenburg 1-2: Sluis-3 kil leed tegen Aardenburg al- weer de zesde opeenvolgende ne- derlaag. Na een kwartier had Kevin Sermijn de thuisclub met een schot in de bovenhoek de no- 1 dige hoop gegeven, maar daarna was het vooral Aardenburg dat J balbezit had. Kort na de hervatting miste Niek van Sprundel nog wel een j strafschop, maar dezelfde Van Sprundel zorgde twintig minu- ten voor tijd wel voor de gelijk maker. De jonge aanvaller werd vervolgens in de slotminuut fc matchwinnaar toen hij ook de a tweede goal voor zijn rekening D nam: 1-2. Hontenisse-Hulsterloo 1-2: Da-ji ve de Booy scoorde al vroeg in d de wedstrijd voor de bezoekers, na een fase waarin Hontenissea het gevaarlijkst was. Kort voor ti rust was een overtreding op Alain Joos voldoende voor een D strafschop, die benut werd door ij Jeroen Maas: 1-1. Een kwartier !c na de hervatting was het Hul- s sterloo-doelman Jelle van Dam- l me die met een verre uittrap Da- i ve de Booy in staat stelde om i nog eens te scoren. Daarna ging i Hontenisse verbeten op jacht s naar de gelijkmaker, maar Hul- 5 sterloo kreeg de beste kansen, i Die bleven echter onbenut. Axel-Koewacht 3-0: Axel was 3 in de derby tegen Koewacht van j meet af aan de beste ploeg. De;i thuisclub kreeg ook de beste s kansen, waar Koewacht alleen gevaarlijk was bij een enkele H standaardsituatie. c Ralph Zegers schoot Axel na een kwartier uit een strafschop li op voorsprong, waarna de num-g mer twee van de ranglijst een ge- wonnen wedstrijd speelde. Door ti doelpunten van Omer Malagic a (59e minuut) en Timo de Brüijn I (80e minuut) kreeg de overwin- i ning nog meer glans. 7 se de bezoekers op de been, al werd hij eenmaal bijgestaan i door de paal na een inzet van Wesley Rok ven. Kort voor rust I werd het toch 1-0 na een treffert van Mario Mulder. Na ruim eeni kwartier in de tweede helft ver- !i dubbelde WiHiam Sallet dezep voorsprong (2-0) en evenals bij 1 het eerste doelpunt was Gabriël t Sapulete de aangever. De bezoe kers drongen hierna nog wel i aan, maar de aansluitingstrefferi bleef uit, mede doordat nog een I fi keer de paal werd geraakt. 0 Odio-Domburg 0-1: Een sterke start van Domburg leverde in de P beginfase enkele kansjes op 1 voor Robin Geelen die echter niet tot scoren kwam. Halverwe- c ge de eerste helft kwamen de be- 1 zoekers goed weg toen een inzet s van Odio tegen de paal eindig- de. Na rust was het vooral Rut- i ger Bimmel die de aandacht op 1 zich vestigde. Eerst werd een 2 doelpunt van hem afgekeurd we- t gens buitenspel, later eindigde c een inzet van zijn voet op de lat, maar ver in blessuretijd werd Bimmel toch nog matchwinnaar j voor de Zeeuwen na een door- J kopbal van Frank de Jong: 0-1. BERGEN OP ZOOM - De wed- 1 strijd in de eerste klasse van het futsal tussen de Goesenaren van 1 SSV/E1 Toro en FC Rif/Charif uit Bergen op Zoom is vrijdaga vond gestaakt. Bij een stand van 2-2, net voor 1 rust, kreeg Micha Flore van de Goese vereniging een gele kaart. De speler ging vervolgens naar i de kant voor zijn tijdstraf, maar 1 mopperde nog op de scheidsrech- 1 ter. De tijdwaarnemer ving de 1 scheldkanonnade op en gaf het door aan de leidsman. Hij gaf Flore daarop direct rood waar na de gemoederen verhit raak- 1 ten in Brabantse sporthal. Toen SSV verhaal ging halen bij de scheidsrechter, zag deze zich ge noodzaakt de wedstrijd te sta ken. SSV was in het duel niet 2-0 achter gekomen, maar kwam door goals van Flore en Eric Flore terug tot 2-2. Een aanvaller van Spirit stuit op het blok van VVS'92. door Peter van Kouteren GOES - De volleyballers van WS'92 boekten voor eigen publiek opnieuw een ruime overwinning en delen met Kwiek de derde plaats in de promotie klasse. De vrouwen van Morres/Hulst le den bij Rijnmond 2 de eerste nederlaag (3-2). De mannen van Mytilus verloren bij staartploeg Utrecht (3-1). Morres/Hulst is in de promotieklasse na verlies tegen Phoenix teruggevallen naar de tiende plaats. Bij de vrouwen was er in de re giodivisie winst voor Kwiek (3-1) en ver lies voor Savok (3-1). Utrecht-Mytilus 3-1 (25-22, 25-13, 21-25, 25-i3): Door een collectief falen moest de ploeg uit Goes de winst aan Utrecht laten. Mytilus speelde slecht en vooral tegen zichzelf. Met uitzondering van de derde set speelde de ploeg met weinig bezieling. Het ontbrak Mytilus aan een goede ser- vicedruk. waardoor de thuisploeg frank en vrij mocht aanvallen. Bovendien bak ten de Goesenaren er in verdedigend op zicht niets van. „We lieten ons uit het veld slaan", vond Peter Verburg. „Ik denk dat we eerst maar eens feller moe ten trainen. We moeten ook op de trai ning voor elke bal willen gaan." Utrecht speelde zeker niet goed, maar verzekerde zich makkelijk van vier be langrijke punten. De thuisploeg ver kreeg door de zege aansluiting met de overige staartploegen. WS'92-Spirit 4-0 (29-27, 27-25, 25-12, 25-15): De bezoekers boden de eerste twee sets goed partij, maar kwamen er na twee krappe setnederlagen niet meer aan te pas. Met oudgediende Berth van Luinen voor het eerst in de gelederen stond er in de slotfase van de wedstrijd geen maat op het spel van de sterk act erende Vlissingers, die tot nu toe verras send goed presteren in de promotieklas se. In de tweede set werkte de thuis ploeg in een zinderende fase een 21-24-achterstand weg. Phoenix-Morres/Hulst 3-1 (26-24, 25-17, 23-25, 25-23): Geplaagd door blessures was Morres/Hulst gedwongen aan aantal omzettingen te doen. Die le ken in eerste instantie niet slecht uit te pakken. Op het moment dat het erop aankwam, trok Phoenix de winst in de eerste set toch naar zich toe. Nadat de thuisploeg zich van een 2-0-voorsprong had verzekerd, pakte Morres/Hulst de goede draad op. De Zeeuwen bouwden sterk spelend een ruime voorsprong op. Die ging bijna nog verloren, maar bleek voldoende om met winst af te sluiten. In de vierde set mocht Morres/Hulst lang hoop koesteren op een vijfde set. In de slotfase leidden een paar fouten op rij echter setverlies in. Kwiek-Spirit 2 3-2 (27-29, 24-26, 25-17, 25-18, 15-9): Een vreemde wed strijd, waarin de thuisploeg een 0-2-aeh- terstand wegpoetste. Aan het eind van de eerste set ontstond veel commotie na beslissingen van beide arbiters. „Dat kostte ons de eerste set", vond Erik van Breda. Nadat ook de tweede set nipt was verloren, kantelde het duel in Zeeuws voordeel. Kwiek nam het initia tief, deelde de lakens uit en slaagde er in aanvallend opzicht in om de stugge Spirit-defensie op de knieën te krijgen. Vrouwen Rijnmond 2-Morres/Hulst 3-2 (25-18, 17-25, 25-22, 23-25, 18-16): De eerste nederlaag van Morres/Hulst, dat on danks het verlies nog steeds de tweede op de ranglijst inneemt. De Zeeuws-Vla mingen stuitten op een team, dat er veel aan gelegen was om te stunten. Morres/Hulst begon te slap, passte slecht en hielp te gemakkelijk serve rend de thuisploeg aan een goede aan valsopbouw. Nadat in de eerste set een nederlaag was geïncasseerd, beperkte Morres/Hulst in het tweede bedrijf de foutenlast. Dat leidde tot een ruime set zege. Daarna volgden twee boeiende sets, waarin beide teams nauwelijks voor elkaar onderdeden. Morres/Hulst toonde na verlies in de derde set veer kracht, maar slaagde er in de vijfde set niet in om een paar setpunten te verzil veren. Trainer Guido de Beule klaagde over de arbitrage. „Deze heer was zeker niet voor Morres. Dan druk ik het net jes uit." foto Lex de Meester Benevia-Savok 3-1 (25-23, 25-16, 25-14, 26-28): Het duel begon bijna een uur later dan gepland. Dat kwam de concentratie niet ten goede. Het sterke Benevia beschikte over een buitenaan- valster, die nauwelijks was af te stop pen. Dat had vooral in de tweede en der de set gevolgen voor Savok, dat in die fase met ruime cijfers werd geklopt. Ondanks de nederlaag keerden de Savok-vrouwen met een goed gevoel huiswaarts. Dat was vooral te danken aan de geweldige vechtlust, waarmee in de vierde set een punt uit het vuur was gesleept. Sonja Jonkman en Marsha Moeliker namen in die fase de Sasse for matie op sleeptouw en waren goed voor veel punten. Vrijuit spelend werd de schade beperkt en de eer gered. Kwiek-Nivoc'72 3-1 (31-29, 25-13, 25-14, 26-28): Een prima wedstrijd van Kwiek, dat in de eerste set langzaam op gang kwam en in de enerverende slotfa se een vroeg opgelopen achterstand in winst omzette. De thuisploeg serveerde sterk en mocht zich in de tweede en der de set in aanvallend opzicht uitleven. Vooral Marije van de Sande was met veel variatie in haar slagen trefzeker. Van de Sande was altijd aanspeelbaar en scoorde aan de lopende band. Met diie setzeges op zak en verzekerd van een grote voorsprong liet Kwiek in de vierde set de teugels vieren. Dat werd door de bezoekers aangegrepen om te gen te scoren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 20