Heeft u 'm al gedaan? O De Diabetes Risicotest ART EMOTIONS Glazen gedenktekens Plaats uw familie berichten in de PZC kin, M11,1,m °Pdiabetes.v^ De Zonnebloem kleurt je wereld! {Reumafonds (0j maandag 20 november 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Laura de fong lid van onze vereniging Wij wensen Johan, Danielle en Ruud en verdere familie veel sterkte toe. Tennisvereniging de Sprink Oostkapelle Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven gedreven blijf je in onze harten leven. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u ken nis van het onverwachte overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Maria Euginia Stuck 18 maart 1944 17 november 2006 Hansweert :T\\\y Stuck Hansweert: Benny en Addie Stuck-van der Borgt Raoul en Linda Pluimpot 52 4417 CG Hansweert Dinsdag 21 november is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid van haai" te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft. Bosseweide 2 te 's-Gra venpolder. De plechtige uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 22 november om 10.30 uur in de paro chiekerk van de Heilige Martinus, Groenendijk 40 te Kloosterzande. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Café 'In den d'Waes', tegen over de kerk, gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veel herinneringen blijven. Maar er komen geen nieuwe bij. Blij dat we je hebben gekend. Bedroefd nu je er niet meer bent. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vriendin Maria Stuck Hansweert: AddyenKo Sylvia Raymond St Willebrord: Patric en Diana De Heer houdt de wacht over je gaan en je komen van nu tot in eeuwigheid. Psalm 121:8 Intens bedroefd omdat wij afscheid van haar moes ten nemen, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat, na een langdurige, moe dig gedragen ziekte, rustig en kalm van ons heen is gegaan, mijn lieve vrouw en onze lieve moeder en oma Katharina Jacomina de Laat-de Hamer in de leeftijd van 67 jaar. Kloetinge: A.L. de Laat Goes: Corina Sonke-de Laat Cees Sonke Kapelle: Janine Gijzel-de Laat Martin Gijzel Mare, Kim, Lars Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo voor de liefdevolle verzorging en naar de huisartsen dr. Oortman en dr. Schruer voor al hun goede zorgen. 18 november 2006 Óostmolenweg 10 4481 PL Kloetinge Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op dinsdag 21 november van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 22 november om 13.00 uur in de 'Geerteskerk' te Kloetinge. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloe tinge. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de 'Geerteskerk'. Liever de eerste dagen geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve oma We missen je nu al heel erg. Dikke kus, Mare, Kim en Lars Voor een zorgzame begeleiding UlTVAARTZORGCENTRUM De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Voorzorg ert advies met de Stichting Voorzorg Uitvaart. Tevens mogelijkheid tot depositostorting tZijn werk, zijn kracht zijn interesse voor het leven, zijn moed zo sterk. Hij heeft er alles voor gegeven. Zeer bedroefd maar met een onuitwisbare her innering aan zijn leven dat gekenmerkt werd door behulpzaamheid, hartelijkheid, bezorgdheid en lief de is van ons heengegaan mijn man, onze vader en super-opa Gerardus Arnoldus de Boer Gerard 23 augustus 1937 18 november 2006 Vlissingen: Ineke de Boer-Dourleijn Koudekerke: Rico en Petra Silvano Marcio Kiaro Vlissingen: Ed en Caroline Nadia fordy Sint Jacobsstraat 16 4381 EL Vlissingen Gerard is opgebaard in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, daar is gelegen heid tot afscheid nemen op donderdag 23 november van 11.30 tot 12.00 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden om 12.15 uur in de Onze Lieve Vrouwe Kerk, Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de ontvangkamer van het cre matorium. Met droefheid geven wij u kennis dal. door de HEERE op Zijn tijd en wijze, van onze zijde is weg genomen mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Ida Christina Blok 16 mei 1925 f 17 november 2006 Rilland: Joh. Blok Krabbendijke: M.J. van der Hart-Blok H. van der Hart Rilland:).C. Blok j. Blok-Woudstra Rilland: J.C. Kruythoff-Blok P.A.M. Kruythoff Klein- en achterkleinkinderen St. Felixstraat 36 4411 DC Rilland Mijn vrouw en onze. moeder is opgebaard in het mor tuarium van Zorgcentrum 'Nieulande' te Krabben dijke, ingang Nieulandestraat waar D.V. dinsdag 21 november van 19.30-20.00 uur gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. woensdag 22 november om 13.30 uur in de kerk van de Gere formeerde Gemeente, Swaanhilstraat 13 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er eveneens in de kerk gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Er zijn geen woorden voor iemand van wie je weet: zij redt het niet. Je streelt haar hand, je ziet haar ogen, je bent bevangen door verdriet. Flink was je, je hele leven, sterk ben je tot het einde gebleven. Vergeten doe ik je niet lieve Jeanne, rust zacht We weten dat er iemand op je wacht. Christiaan bij de Vaate Geen mens zal weten wat wij voor elkaar betekend hebben. Op 16 november is overleden onze geliefde zwager en oom Gerrit Wiskerke We wensen Dien,.Wim en Dory veel sterkte met dit verlies. We zullen hem erg missen in de familiekring. Zwagers, schoonzussen, nichten en neven fam. de Jonge, fam. Schuur fam. N. van Iwaarden, fam. H. van Iwaarden Krabbendijke De Heer is mijn Herder Ps. 23 Na een moeizame levensavond is onverwachts over leden onze moeder, schoonmoeder en oma Krina van Ouwerkerk-den Boeft weduwe van Willem van Ouwerkerk op de leeftijd van 84 jaar. Vrouwenpolder: Marjan (in herinnering) en Lauw Middelburg: Ko en Tineke Utrecht: Ronald en Babette Rotterdam: Arnold en Cindy Tilburg/Breda: Stefan en Lisette Middelburg: Sander Wij bedanken iedereen van wie zij vriendschap heeft ontvangen. Daarnaast gaat onze bijzondere dank uit naar dr. de Laet en het personeel van Buitenrust, afd. de Branding voor al de goede zorgen. Middelburg. 18 november 2006 Buitenrust Correspondentieadres: J. van Ouwerkerk Pres. Kennedylaan 7 4334 EE Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 23 no vember a.s. van 10.00 tot 10.30 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Waarna de dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden om 11.00 uur in de aula op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Mocht u, door omstandigheden, geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij deze adver tentie als zodanig te beschouwen. De Heer is mijn Herder We zijn verdrietig door het toch nog onverwachte overlijden van mijn schoonzuster en onze tante Krina van Ouwerkerk-den Boeft A. den Boeft-de Kam Neven en nichten Middelburg, 18 november 2006 Met droefheid geven wij u kennis dat vrij plotseling is overleden onze schoonzuster Krina den Boeft weduwe van Willem van Ouwerkerk Domburg: M. van Ouwerkerk Middelburg: L. van Ouwerkerk - Sturm Den Haag: J.M. de Kort - van Ouwerkerk Vlissingen: C. van Ouwerkerk Vlissingen: H. Prins - van Ouwerkerk Middelburg: M.P. van Ouwerkerk C. van Ouwerkerk - Contant Neven en nichten De mensen van voorbij zij blijven met ons leven. De mensen van voorbij ze zijn met ons verweven in liefcle, in verhalen die wij zo graag herhalen, in bloemengeuren, in een lied dat opklinkt uit verdriet. Bedroefd, maar dankbaar voor het vele goede dat wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en over oma Neeltje Pieternella Nijsse-Lokerse weduwe van Jan Nijsse :i 's-Gravenpolder, 5 december 1917 t Goes, 17 november 2006 's-Gravenpolder: Hanny en Piet de Jonge-Nijsse Goes: Tony en Francisca 's-Gravenpolder: lohn en Ilona Romée Correspondentieadres: Hazelaarstraat 11 4431 DT's-Gravenpolder De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 22 november om 14.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Drie wegen. Na afloop van de begrafenis is er in het Rouwcen trum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Verdrietig, maar dankbaar dat aan haar ziekbed een einde is gekomen, delen wij u mede dat is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Neeltje Pieternella Nijsse-Lokerse Vaarwel Nel. Vlissingen: P.H.L. Pekaar t E.N. Pekaar-Lokerse t Goes: J.P. Lokerse t A. Lokerse-Vos Neven en nichten Vrijdagavond is overleden onze vader, schoonvader, ome Jan, grootvader en overgrootvader Jan Reinder Rem Sinds 1974 weduwnaar van Hendrika Maria de Kat Sinds 1994 weduwnaar van Dirkje van IJsseldijk 17-1 1-2006 Middelburg 14-08-1918 Haarlem Vaassen: Henk Rem Dukkie Rem-Peterzon Vlissingen: Heieen Peters-Rem Niek Peters Nisse: Wim Rem Rei j na Rem-Flipse RhedenAnnie Jansen-Berman Gerritjansen Schorendijke: Lidy Berman Keesde Bil GorinchemRinus Berman Dordrecht.Jeannette Plaisier-Berman Wim Plaisier Klein-en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Ruijs de Beerenbrouckstraaf 20 4384 ET Vlissingen De herdenkingsdienst zal worden gehouden op donder dag 23 november 2006 om 1 3.00 uur in de Doopsge zinde Kerk, Lange Noordstraat 62 te Middelburg. Voor de dienst is er tussen 12.00 en 1 2.30 uur in de kerk gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condo leren in de aula van uitvaartcentrum Monuta "De Voor zorg", Industrieweg 20 te Vlissingen Liever geen bezoek oan huis Gebr. Dominicus BV - Specialist in gedenkstenen Open: Di t/m Vrij: 08.00 -17.30 Za: 09.00 -16.00 Westkapelle: Oude Zandweg 2 www.dominicus.nl Goes: Verrijn Stuartweg 2 www.artemotions.nl In het huis mijns Vaders zijn vele woningen, lohannes 14:2 Met grote bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen is in vast geloofsvertrouwen door haar Heer en Heiland thuisgehaald onze lieve, meelevende en zorgzame moeder, oma en overgroot moeder Maria Pieternella Willemse-van Dis sinds 8 december 1992 weduwe van Adriaan Willemse geboren overleden 8 april 1917 18 november 2006 We zijn bedroefd maar dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons heeft betekend. Waalwijk: Mieneke en Jan Biesheuvel Marco en Daniëlle Jeroen en Marit Floor, Gijs Jan-Willem Vrouwenpolder: Adri en Magda Willemse Mardina en Björn Dorina Kamperland: Marja Willemse Venlo: Suzan Willemse Correspondentieadres: Jacobastraat 18 4493 BT Kamperland De dienst van Woord en Gebed, die geleid wordt door ds. J.J. van Zoelen, zal gehouden worden op D.V. don derdag 25 november 2006 om 13.00 uur in "De Ark", Veerweg 100 te Kamperland, waarna aansluitend om streeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Vrouwenpolder. Na afloop van de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid de familie te condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Lieve oma Zover wij konden, zijn we met u meegegaan. Tot het einde hebben we u bijgestaan. U was een schat voor ons allen, u te moeten missen zal ons zwaar vallen. U blijft altijd bij ons, diep in ons hart. Wij zijn blij u als oma in ons midden te hebben gehad! Mardina en Björn Dorina Verdrietig zijn wij omdat ónze altijd meelevende buurvrouw M.P.Willemse-van Dis in de leeftijd van 89 jaar is overleden. Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinde ren veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Hendriek en Eduard van der Heijde Hanneke en Edwin van Gaaien Mien en Jan Marcusse en kinderen i; Na een liefdevolle verzorging thuis, is in alle rust van ons heengegaan, onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Tannetje Eversdijk-Felius sinds 3 maart 1982 weduwe van Gerard Eversdijk In de mooie leeftijd van 90 jaar Krabbendijke: Adrie en Rinus Godeschalk-Eversdijk Jan en Annette, Ruben, Nikky Gerard en Hyun-Sun, Kimberly, Mariana Kapelle: Jaap Eversdijk Krabbendijke: Piet en Annemarie Eversdijk-van Sprundel Edwin en Kadek Wolphaartsdijk: Paula en Jan van Renssen-Eversdijk Marko en Xuan Saskia Kapelle: Tanja Eversdijk 19 november 2006 Dijkwelsestraat 69,4421 AG Kapelle Met onze bijzondere dank aan Jaap en Tanja, die Moeder gedurende 5 jaar verzorgd hebben. Moeder is thuis. Het samenzijn voorafgaande aan de begrafenis, zal f: worden gehouden op donderdag 23 november om 1 13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. :'v Aansluitend zullen we haar begraven op de alge- mene begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voor- ij noemd rouwcentrum. Uit de diepten roep ik tot U o Here. Here, hoor naar mijn stem. Psalm 130:1 In de gezegende leeftijd van bijna 103 jaar, is zacht en kalm van ons heengegaan Adriana de Bie-Huijbregtse Sinds 4 juli 1964 weduwe van Jan Willem de Bie Namens de familie: J.W. Harpe Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilli gers van zorgcentrum "Sintnia" voor de liefdevolle verzorging aan haar gegeven. 18 november 2006 Domburg, zorgcentrum "Simnia" Correspondentieadres Vriezenveenseweg 5a 4352 AGGapinge De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op donderdag 23 november om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk te Sint-Laurens. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Sint-Laurens. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in bovengenoemde kerk. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dankbetuiging Het medeleven dat u hebt betoond na het plotseling over lijden van Rinus van Splunder hebben wij zeer gewaardeerd. Onze oprechte dank hiervoor. Corrie Corrie en Chris Vlissingen, november 2006 Mireille helpt mensen die gevlucht zijn voor geweld. Zij hoeft niet na te denken over het bieden van hulp. En jij? Bel 0900-9585 en help mee voor 5 per maand. K/iet www.artsenzonoergrenzen NL 45 jaar of ouder? Meet dan of u een verhoogd risico loopt om diabetes te krijgen. Want u kunt veel doen om het risico te verkleinen. Haal de Diabetes Risicotest met centimeter bij de apotheek. Of test uw risico op: www.kijkopdiabetes.nl Gratis advertentie Bijna 40.000 Zonnebloemvrijwilligers brengen per jaar één miljoen bezoekjes aan mensen die ziek of gehandicapt zijn. Word lid. Bel 0900-5000 4000 of kijk op www.zonnebloem.nl de Zonnebloem- - - i i Boven de 35 begint reuma vaak al. Boven de 60 heeft bijna iedereen er mee te maken. Steun reuma-research, in je eigen belang. Giro 324. www.reumafonds.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 10