GRATIS PECHHULP *Bij Grote Beurt PZC zaterdag 18 november 2006 wb 14 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Huwelijk Op D.V. 1 december 2006 hopen wij te trouwen Bram de Visser Marian de Visser De huwelijksvoltrekking zal plaatsvinden om 15.00 uur in het gemeentehuis van Domburg. Ons huwelijk zal kerkelijk worden bevestigd om 14.15 uur door Ds. C.G. Vreugdenhil in de kerk van de Gere formeerde Gemeente, Marnixplein 4 l te Vlissingen. U bent van harte welkom deze dienst bij te wonen. Wie ons wil feliciteren is hartelijk welkom op onze re ceptie van 20.50 tot 22.00 in Hotel "Westduin", Westduin 1 te Koude kerke. Breeweg 7 Baaiweg 4 4571 SB Koudekerke 4561 SB Westkapelle Overleden Konden we de tijd maar terug draaien Tot vóór de angst en het verdriet Helaas is dat niet meer mogelijk Verdrietig zijn wij omdat Laura is overleden. Wij wensen Johan, Daniëlle, Ruud en verdere familie veel sterkte toe. Simon en Marian Meulenberg Moniek en Michael, Dylan Mathilde Zoals ze voorbij liep met haar hond leek ze nog lang zo gezond. Wij dachten: "Misschien redt ze het nog" Maar toch... Wij zijn ontzet nadat Laura de Jong is overleden. Wij wensen Johan, Daniëlle en Ruud veel sterkte toe. De bewoners van de Poolsterstraat Geschrokken en verdrietig zijn wij door het overlijden van Laura de Jong de moeder van onze collega Daniëlle. We leven mee met Daniëlle, Johan en Ruud en wensen hun veel sterkte toe met dit verlies. Namens Ad, Vera en alle collega's van "De Pannekoekenbakker" Met droefheid geven wij u kennis dat door een nood lottig ongeval van ons is heengegaan onze broer, oom, zwager en goede vriend Christ van Haperen op de leeftijd van 60 jaar. Jan en Sjan Joke en René Bart Iris en Koen Dirk Toos Annie en Rien Alwin en Geertje Rotterdam, 15 november 2006 Correspondentieadres: Familie Rennen Oostendestraat 6 4455 AK Hoedekenskerke De crematieplechtigheid zal worden gehouden op dinsdag 21 november om 14.50 uur in de aula van het crematorium, Tuinzigtlaan 11 te Breda. Samenkomst aldaar. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegen heid de familie persoonlijk te condoleren. Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Heel verdrietig, maar ook heel dankbaar dat hij niet geleden heeft, geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa Simon Ippel Rotterdam, Breda, 8 februari 1956 16 november 2006 Heinkenszand: Eira Wyn Ippel-Jones Rotterdam: Simon en Christa Dennis, Ravennah, Michelle Rotterdam: Rob Heinkenszand: Edward Heinkenszand: Lisa en Stefan Tessa, Toets 53 Meekrapstraat 22 4451 AM Heinkenszand Op maandag 20 november is er van 19.50 - 20.50 uur gelegenheid tol condoleren in de zaal achter 'De Blauwe Reiger' te Heinkenszand. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 21 november om 15.00 uur in het crematorium, Weste lijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in 'De Blauwe Reiger' te Heinkenszand nog gelegenheid tot condoleren. Met verslagenheid namen wij kennis van het overlij den van Simon Ippel Simon was een ex-collega en zeer gewaardeerde vriend. We zullen hem missen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe dit verlies te dragen. Café Restaurant de Blauwe Reiger Fam. W. Nieuwdorp en medewerkers Verdrietig zijn wij omdat onze goede vriend Simon plotseling is overleden. We wensen Eira, Edward en Lisa veel sterkte toe. Peter en Sjaan Andre en Carla Edwin Geschrokken en verdrietig vernamen wij dat afgelopen donderdag onverwacht is overleden de nestor van onze biljartvereniging Simon Ippel We zullen je missen. Wij wensen Eira. Edward en Lisa veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Biljartvereniging H.I.O. Heinkenszand Overleden, Onze lieve moeder en oma Karla Jans 20 oktober 1925 Poerworedjo 16 november 2006 Leeuwarden Harm en Margriet Klerk-Rozemond Suzanne en Wouter, Marianne at Louk Hansje en Jos de Loos-Klerk Maaike en Coen, Femke en Tjerk, Baukje Connie Klerk en John Krop Sam, Tom, Nienke en Marko, Fedor Karja Klerk Correspondentie-adres: H. de Loos-Klerk, Ger. Terborchstraat 16,8932 MC Leeuwarden. Karla is opgebaard in het "Adventum" opbaar- centrum, Spanjaardslaan 25-1 te Leeuwarden. De plechtigheid, voorafgaand aan de crematie, zal plaatsvinden op dinsdag 21 november om 15.00 uur in aula 2 van het crematorium "Goutum", Yndyk 1 te Goutum- Leeuwarden. Na de plechtigheid zal er gelegenheid zijn tot- condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Wij zijn heel verdrietig door het overlijden van onze lieve en dappere zus en tante Corrie Nieuwenhuijse-Vogelaar echtgenote van Jaap A. Nieuwenhuijse Zij was ons zeer dierbaar. Bets Verwijs-Vogelaar Marieke Krijger-Vogelaar Corrie Vogelaar-van Maldegem Ebrien en Kees Wabeke-Vogelaar Paulien en Arent Veldhuijzen van Zanten-Vogelaar Gerda Vogelaar-Sonke Neven en nichten Kruiningen, 16 november 2006 we hebben het samen heel erg goed gehad overleden mijn lieve man en vader Gerardus Adrianus Wiskerke Gerrit in de leeftijd van 81 jaar krabbendijke dien wiskerke - van iwaarden Washington dc wim wiskerke dory reiling 16 november 2006 Aalbessèstraat 46b, 4413 DE Krabbendijke Gelegenheid tot afscheidnemen: maandag 20 no vember van 19.30 tot 20.00 uur in het mortuarium van zorgcentrum Ter Weel (ingang Nieulandestraat) Krabbendijke. Samenzijn: dinsdag 21 november om 13.15 uur in het dorpshuis de-Moiboom, Kerkpolder 30, 4413 GB Krabbendijke. Na afloop is er gelegenheid deelneming te betuigen. De begrafenis vindt in familiekring plaats. Gerrit houdt van bloemen. Na een' lange periode van ziekte, is overleden mijn broer, zwager en onze oom. Gerrit Wiskerke Jannie van Roosmalen-Wiskerke Greta Wiskerke v/d Boomgaard Nichten en neven Stap voor stap hebben wij de laatste jaren afscheid van hem moeten nemen. Wat blijft zijn de herinneringen. Aan onze lieve oom. Gerrit Wiskerke Wij wensen Tante Dien, Wim en Dory, heel veel sterkte. God heeft ons geen kalme reis beloofd, maar wel een behouden thuiskomst. Heden overleed op de leeftijd van 84 jaar onze lieve zuster, schoonzuster en tante Bastiana Cornelia (Jeanne) de Wilde sinds 15 oktober 2004 weduwe van Izaak Kwekkeboom Heinkenszand: M. Vermare-de Wilde C. Vermare t Mantgum: E. Bos-de Wilde A. Bos t Heinkenszand: P. de Wilde t C. de Wilde-Bosman t Gouda: J. de Wilde L. de Wilde-de Pagter Yerseke: C. Murre-de Wilde H. Murre t Middelburg: P. de Roo-Kwekkeboom t L. de Roo t St. Laurens: M. Kwekkeboom t Kloetinge: G.M. Kwekkeboom M.H. Kwekkeboom-de Dreu t 's-Heer Arendskerke: N. Lokerse-Kwekkeboom t J. Lokerse t Vlissingen: J.P. Drijgers-Kwekkeboom L. Drijgers t Middelburg: J. Kwekkeboom J. Kwekkeboom-Lampert Vrouwenpolder: F. Kwekkeboom N.A. Kwekkeboom-Coppoolse Middelburg: M. Bommeljé-Kwekkeboom C.W. Bommeljé Neven en nichten Onze dank gaat uit naar dokter f.J. Harten voor de goede en attente begeleiding en naar het verzorgend en verplegend personeel van zorgcentrum 'Poelwijck' voor de goede en liefdevolle verzorging. Heinkenszand, 16 november 2006 Correspondentieadres: De heer A.M.P. de Maat (Ex. test.), Bieslookstraat 2, 4451 TG Heinkenszand. De dienst van Woord en gebed zal worden gehouden dinsdag 21 november om 13.30 uur in de 'Barbesteinkerk', Clara's pad 6 te Heinkenszand, waarna aansluitend omstreeks 14.30 uur de begrafe nis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Voor aanvang van de dienst is er van 13.00-13.25 uur gelegenheid om afscheid te nemen in de kerk. Na afloop van de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Na vele jaren van vriendschap hebben wij ook afscheid moeten nemen van Jeanne K wekkeboom Zij en wijlen haar man Izaak hebben veel voor ons en ons gezin betekend. Anneke en Stoffel bij de Vaate Heden nam de Heere uit onze familiekring weg onze geliefde zwager en oom Levinus de Visser echtgenoot van Francina van Gilst in de leeftijd van 85 jaar. Hoedekenskerke: M. Jongepier-van Gilst 's-Gravenpolder: W.F. van Gilst N.C. van Gilst-Mol Hoedekenskerke: E. Nieuwenhuyse-van Gilst M.J. Nieuwenhuyse Nunspeet: H.C. van Gilst-Lekatompessy 's-Gravenpolder: J. Hoogesteger-van Gilst Neven en nichten 15 november 2006 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze vriend Levien de Visser in de ouderdom van 85 jaar. We bidden Sien en de kinderen en kleinkinderen de troost van de Heere toe met dit verlies. Goes: Johan Moeleker Frans en Corrie Vader Goes, 15 november 2006 Zijn hart heeft voor ons geklopt Zijn handen hebben voor ons gewerkt Verdrietig, maar dankbaar dat hij zolang in ons mid den geweest is, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve vader, opa en oude opa Jan Janse weduwnaar van Catharina v.d. Woestijne 16 mei 1915 117 november 2006 Kortgene: Jaap en Janny Janse-Huibregtse Jan Kees Janse Wilbert Janse en Rafelina Alberto Pena Inge en Ralph Yilbert Ashley Nisse: Eliane Janse en Henk de Winter Marije Toon Goes: Renske en Carlo Welleman-Janse Sacha Menno Grijpskerke: Ad en Kees Boogaard-Janse Hans Boogaard Meliskerke: Karin en Piet Ovaa Judith Patricia Dorpsstraat 48 4356 AK Oostkapelle Pa is thuis. De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 22 november om 14.00 uur op de begraafplaats te Oost kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel 'de Moerbei' aan Dorpsstraat 52 te Oostkapelle. Lieve opa We zullen de leuke gesprekken, je belangstelling en gezelligheid missen. Carlo en Renske Sacha Menno Heden overleed onze beste vriend Jan Janse Hij deelde sinds een heel lange tijd lief en leed met ons. Wij zullen hem heel erg missen. A. Don M.J. Don-Louisse S.A. Jansen-Dekker Henk Jansen Clazien Visser Adri Witte Oostkapelle, 17 november 2006 Verdrietig, maar dankbaar voor een jarenlange vriend schap. Zo beleef ik het overlijden van mijn vriend Jan Janse Hij mocht een respectabele leeftijd bereiken, was tot het laatst toe een voorbeeld voor zijn medemens. Ik zal hem enorm missen. Het was een "Gouwe vent". Alewijn Don Domburg, 17 november 2006 Onze behulpzame buurman is overleden, we zullen hem missen. Jan Janse De buren Henk en Klazien Sander en Linda Dick en Joan Klaas en Bernardien Maarten en Ellen Rob en Monique John en Ingrid In de gezegende leeftijd van 97 jaar is zacht en kalm iri haar Heer en Heiland ontslapen onze zuster, schoonzuster en tante Adriana Elisabeth Walraven E.M. van Helleman - Walraven C. Walraven - Gideonse H. Walraven - Vendevielle Neven en nichten Middelburg, 16 november 2006 "Buitenrust" Correspondentieadres: H. van Sluijs Veersesingel 260 4332 TH Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen zondag van 16.00 - 16.30 uur in de rouwkamer bij "Swerf-Rust", L. Stommesweg 1 te Middelburg. De rouwdienst zal worden gehouden maandag 20 november om 13.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Een hand. een woord, een kaart, een gebaar deed zo goed na het overlijden van mijn geliefde man, vader, schoonvader en opa Kees Mulder Die waren voor ons van grote waarde. Hiervoor onze oprechte dank. H.C. Mulder - Besuijen en familie Middelburg, november 2006 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling en medeleven te hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Christina Oele-Glas Daarvoor heeft u laten merken dat zij ook voor u veel heeft betekend. Hiervoor onze oprechte dank. Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter achterkleinkinderen Kapelle, november 2006 Voor de vele blijken van medeleven ons betoond na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Janna Maria Hoffius-Meeuwse betuigen wij onze hartelijke dank. A. Minderhoud-Hoffius S. Minderhoud J.A. de Witte-Hoffius N. de Witte M.J. de Reijger-Hoffius J.C. de Reijger en kleinkinderen November 2006 Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medeleven hebt betoond - door uw aanwezigheid, kaarten en tele foontjes - na het overlijden en bij de crematieplechtigheid ®hc van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Geertruida Kerkhove - de Jonge Flet heeft ons getroffen te ondervinden dal zij bij zo velen tm' een plekje in het hart heeft. Dit biedt ons troost en geeft ons kracht verder te gaan. dikke Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, november 2006 In Memoriam Plotseling is in zijn slaap overleden, de partner van onze medewerkster Annet Frans Janssens Wij wensen haar veel sterkte. Ellen en Marcel Marlies, Wieske, Petra, Adriënne Dankbetuiging Hartelijk danken wij u voor de vele blijken van medeleven die we ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve en zorgzame man, onze vader, opa en over- opa Anton Bruijnooge Uw meeleven en genegenheid voor hem hebben ons diep getroffen. J.J. Bruijnooge-Meijaard Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Wemeldinge, november 2006 Dankbetuiging Als je door verdriet wordt neergeslagen, Het waarom van dit aan niemand kunt vragen. Dan is het goed dat je zoveel goede mensen ziet, Ook al vinden ze de juiste woorden niet. Voor de hartverwarmende bewijzen van medeleven die wij na het overlijden van mijn broer, onze schoonbroer en oom Odiel Fran§ois de Dobbelaere mochten ontvangen willen wij u heel hartelijk danken. Het is voor ons een troost te ondervinden hoeveel vrien den wij hebben. Cecile en Arnold Mollet-de Dobbelaere Oost-Souburg, november 2006 Dankbetuiging Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, betuig ik u, mede namens mijn kinderen en kleinkinde ren, langs deze weg onze oprechte erkentelijkheid voor de belangstelling tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn man, vader en opa Adriaan Gerard van Splunter Ook willen wij een speciaal woord van dank uitspreken aan eenieder die zorg aan hem heeft besteed het afgelopen jaar. Het heeft de kinderen en mij bijzonder gesterkt en ge troost, dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Moge hij lang in ons aller herinnering blijven voortleven. P. van Splunter-Willemse L.J.C. van Splunter C.E. Schipper H.E. van Splunter L.J. Kiljan Sander Zoë Goes, 18 november 2006 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling en medeleven te hebben mogen ontvangen, na het onverwachte overlijden van onze lieve Jarno Dit heeft ons gesteund in ons verdriet. Johan en Ina van Hoorn-Hanzen Kapelle, november 2006 In memoriam 19-1 1-2005 19-11-2006 Bart Beerens Wij houden van je, wij missen je meer en meer, Moeder Frank en Marianne en hun kinderen roet »rp 1MZ jnb fiei Je ti rijdt, üjks- Huur aaak eenb *end< Die Om Jer slaan ihaul ::MC 1 De vi left 13 Lieve mama, Al 2 jaar leven zonder jouw aanwezigheid.... geen kroel tje meer of je stem horen. Ik had nooit kunnen weten hoe moeilijk dit was. Het zal me allemaal wel lukken, met vallen en opslaan een raad die jij me hebt gegeven. Ik hou van jou. Marieke 19 november 2004 19 november 2006 Lieve vriendin Twee levens, op een steenworp afstand maar toe h zo ver ui teen Eén bericht en mijn lijf dat trilde dus je liet me nooit alleen. Rob wrijn uil Gi kun sn si - party, saam loods leen Ier di bmei ie aai O 24 uur per dag, 7 dagen per week O Overal in Europa, dus ook in uw woonplaat* O Vervangend vervoer O Repatriëring vanuit het buitenland Vraag naar de voorwaarden bij uw Bosch Car Servile Pechhulp in de baart Drieschouwen-zuid 18, Telefoon 0115 - 56 2045 Quisfenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 I NU "I Dirk Dronkersweg 15, Telefoon 0113 - 27 36 65^ KAPELLE, Garage Hoogesteger Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 - 34 13 15 Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 Voltaweg 33, Telefoon 0118 - 62 76 80 Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 46 44 Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118 - 5915;'| Boerenweg 4, Telefoon 0111 - 41 26 86 www.boschcarservice.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 56