Banen R.GZ PAREE B.V. Bij Sinke Ko ^^JobTrackml Technicians E/l voor een nieuwe warmtekrachtcentrale BOOM -ir randstad tempo-team TC' Word jij onze 100ste medewerk(st)er? Directiesecretaresse (m/v) www.sinke.nl Sinke Komejan Zierikzee zoekt 'n Woonconsulent E Communicatieadviseurs/Account Managers m/v 3 ergotherapeuten m/v medisch secretaresse m/v Ben jij de gemotiveerde compounding operator die wij zoeken? r:»:™ TEST UW KENNIS ELEKTRO-TELECOM HHBHBEMMsi Kijk ook op 18 NOVEMBER 2006 - W23 Sinke Komejan Makelaars is toonaangevend in de regio. Onze diensten liggen op het gebied van (bedrijfsjmakelaardij en hypotheken. Deze activiteiten zijn verdeeld over onze vestigingen in Middelburg. Goes, Vlissingen, Zierikzee en Bergen op Zoom. Door deze spreiding ligt een persoonlijke benadering op de locatie voor de hand. Een visie met succes die wij natuurlijk niet alleen willen handhaven maar ook zeker willen aanscherpen. Ons kantoor in Zierikzee heeft de regio Schouwen- Duiveland als werkgebied. Een fantastische en j interessante omgeving vol natuurschoon met i het mooie havenstadje Zierikzee en de kust plaatsen Renesseen Burgh-Haamstede. Kijk ook eens op Functie-omschrijving. Wij zijn1 op zoek naar een enthousiaste woonconsulent(e). Je ondersteunt de make-a laars o.z. op commercieel en administratief gebied in de dagelijkse makelaarspraktijk. Je bent mede het aanspreekpunt voor klanten en draagt verantwoordelijkheid voor een groot deel van de dagelijkse gang van zaken. Daarnaast kenmerkt de functie zich door het administratieve karakter. Het verzorgen van correspondentie, het maken en distribueren van koopovereenkomsten en taxaties en het verstrekken van informatie over onze objecten behoren tot de dagelijkse werkzaamheden. Je bent een echte teamplayer, maar kan ook goed zelfstandig werken. Jouw pFofiel... goede contactuele eigenschappen klantgericht, enthousiast en representatief zelfstandig en in 't team kunnen werken geen 9 tot 5 mentaliteit bekendheid met de regio relevante werkervaring accuraat en flexibel probleemoplossend denken MBO werk- en denkniveau Je sollicitatie... Je sollicitatie met pasfoto en cv zien wij graag binnen 10 dagen tegemoet. Je kunt deze richten aan: Sinke Komejan BV, t.a.v. mevr. W.M.M. van Westen, Postbus 82,4330 AB MID DELBURG. Neem voor vragen contact op met onze coördinator personeelszaken, Marjolein van Westen, tel (0118) 689000. AIR LIQUIDE Air Liquide Industrie B.V. is een onderdeel van de Air Liquide Groep. Onze activiteiten zijn verspreid over meer dan 65 landen en wij zijn de grootste industriële gassenproducent in de wereld. In Nederland produceren en leveren wij aan onze klanten in de grote industrie gassen, stoom en elektriciteit en gaan we fors uitbreiden. De bouw van een nieuwe warmte kracht centrale is reeds gestart: het Pergen project (energie- en stoomproductie te Pernis). Ter versterking van deze nieuwe plant zijn we op zoek naar talentvolle MTS-ers Electro die deel willen uitmaken van ons nieuwe team De functie Je bent verantwoordelijk voor de uitvoe ring en begeleiding van het preventieve en curatieve onderhoud van deze nieuwe en vooral moderne warmtekrachtcentrale. Na de inbedrijfstelling en het opstarten van de nieuwe plant voer je gepland onder houd uit, begeleid je externe firma's, lokaliseer en analyseer je storingsoorzaken en leg je alles goed vast in het onderhoudsinformatiesysteem Maximo. Dit alles in nauwe samenwerking met je onderhouds en pro ductie collega's. Je rapporteert direct aan de Lead Technician op de locatie Pernis. Wat zoeken we Je hebt een MTS diploma. (Elektro techniek) met aanvullende opleidingen zoals bijvoor beeld storingsanalyse. Je hebt ervaring opgedaan in een vergelijkbare industriële omgeving en bij voorkeur binnen een warmtekrachtcentrale. Affiniteit met een specifiek vakgebied of specialismejhoogspannlng) heeft onze voorkeur. Daarnaast zoeken we iemand die goed met geautomatiseerde systemen kan omgaan en te allen tijde het overzicht behoudt. Het op orde hebben van zaken geeft je voldoening. Je wordt ervaren als een echte teamplayer die staat voor wat hij zegt. In verband met consignatie woon je in de regio rond Rotterdam Wat hebben we je te bieden Interessante en verant woordelijke functies binnen een modern en zeer gezond bedrijf. De ruimte voor initiatief en de moge lijkheid om te ontwikkelen, zowel inhoudelijk als persoonlijk. Goede samenwerking en een persoonlijke sfeer. Goede groeimogelijkheden binnen een organi satie die ambitie en kwaliteit waardeert. Ben je geïnteresseerd? Schrijf dan een brief met cv onder vermelding van referentienummer 379.610033-Pb naar Air Liquide, p/a Rivium Boulevard 301, 2909 LK Capelle aan den iJssel. Een unieke kans voor iedereen die ambities heeft in de reclame- en communicatiebranche! Wij zoeken voor onze vestigingen in Breda en Goes twee enthousiaste klantencontactpersonen op minimaal hbo-niveau, met de juiste persoonlijkheid en mentaliteit. BOOM" Creatie en Communicatie is één van de grootste reclame- en communicatiebureaus van Zuidwest-Nederland. Een ROTA-erkend bureau dat inspirerend is voor medewerkers én klan ten. Grijp deze kans. Kijk voor meer informatie op onze websites: www.boomcreatie.nl en www.boomcommunicatie.nl. stichting revilidatiegeneeskumk zeeèamJ Ten behoeve van de locatie 'Lindenhof' te Goes zoeken wij per zo spoedig mogelijk voor dienstverbanden van gemiddeld 36, 24 en 24 uur per week Uw taken functionaris voert ergotherapeutisch onderzoek uit, behandelt en begeleidt; 4 functionaris adviseert, rapporteert en neemt deel aan overleg. Wij verwachten van kandidaten dat zij in het bezit zijn van het diploma hbo-ergotherapie; dat zij de ontwikkelingen binnen het vakgebied betreffende wet en regelgeving volgen. voor een dienstverband van gemiddeld 32 uur per week Uw taken Het zelfstandig verrichten van secretariële en administratieve werkzaamheden ter onder steuning van de Medische Staf 'Lindenhof'; Het voorbereiden, notuleren en uitwerken van teambesprekingen. Wij verwachten van kandidaten MBO-opleiding en diploma medisch secretaresse en/of medische terminologie; Kennis en vaardigheden in het gebruik van automatiseringssystemen. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-ziekenhuizen. De functie van ergotherapeut is ingedeeld in FWG 55. Minimumsalaris 2.062,- en maximumsalaris 3.272,- en de functie van medisch secretaresse is ingedeeld in FWG 35 minimumsalaris 1.497,- en maximumsalaris €2.172,- bij een fulltime dienstverband. Nieuwe medewerkers krijgen in eerste instantie een dienstverband voor de duur van 1 jaar. Voor verdere informatie over de organisatie verwijzen wij u naar www.rgz.nl. Nadere informatie omtrent de vacatures kunt u verkrijgen bij dhr. M.J.M. Duifhuizen, unitmanager polikliniek of de heer J. Mes, unitmanager kliniek Lindenhof. 0113 236236. De functiebeschrijvingen kunnen via e-mail ifokkema@rgz.nl worden opgevraagd. Uw schriftelijke reactie kunt u tot uiterlijk 30 november 2006 sturen aan de Stichting RGZ, s-Gravenpolderseweg 114a, 4462 RA te Goes, t.a.v. mevrouw I. Fokkema, personeels functionaris, e-mail: ifokkema@raz.nl Als operator ben je verantwoordelijk voor het beheren en continueren van het productieproces. Je kunt ingezet worden op diverse posities binnen het proces, werkzaamheden kunnen bestaan uit; afwegen van grond- en kleurstoffen adhv lijsten uit de computer, vullen van mengers, aan- en afvoer van materiaal voor de extruders en verpakkingsmateriaal, instellen van machines, oplossen van kleine storingen, schoonhouden van de werkplek en kwaliteitscontrole. Wij zijn op zoek naar: enthousiaste mensen die aan de slag willen gaan als Compounding Operator bij GE Plastics in Bergen op Zoom. De functie is in 5-ploegen dienst en kan fysiek zwaar zijn. Vapro A of compounding ervaring en/of heftruckcertificaat is wenselijk. Ben jij ambitieus, gemotiveerd en een teamplayer? Kom dan woensdag 6 december naar onze open middag! Aanmelden kan tot 26 november 2006 door per e-mail je cv te sturen naar: flexcenter.rtc@ge.com. Als je in aanmerking komt voor de vacature dan sturen wij je in week 48 de uitnodiging. Voor meer informatie: 0164 - 29 3193 imagination at work Restaurant STRANDPAVILJOEN a ricole CADZAND www.caricole.nl Voor uitbreiding van ons team zoeken wij een medewerk(st)er bediening 38 uur/week Reacties naar: Wessel en Ingrid Bonneveld-van Liere Koolsweg 2b, 4506 AR Cadzand caricole@zeelandnet.nl Tel.: 06 - 12 28 55 49 Op zoek naar een reclamebureau? Kies dan voor de zekerheid van een bureau met ROTA erkenning. Want zo'n bureau voldoet aan alle voorwaarden die de ROTA stelt. www.stichtingrota.nl ROTA Professionaliteit en Zekerheid. DOE DE NATIONALE STIERENLEEDTEST! Het duurt 20 minuten om een stier in een 'gevecht' te doden 2 Wrede stierengevechten komen ook voor in Frankrijk 3 Tweederde van de Spanjaarden is tegen het stierenvechten 4 Stieren worden vóór een gevecht vaak ernstig verzwakt 3 Bij stierengevechten gaan ook regelmatig paarden gruwelijk dood 6 Bij dorpsfeesten doden bewoners jaarlijks duizenden stieren Uitslag JA is overal het goede antwoord. ■Reken voor JA 2 punten en voor NEE I punt. JA NEE 11-12 punten: zeer goed U bent een echte kenner. Ga naar de website en word donaceur. Dan blijft u op de hoogte van alle feiten. 9-10 punten: voldoende Het kan geen kwaad u meer in het onder werp te verdie pen. Ga naar de website en word donaceur. 6-8 punten: matig Wij kunnen u nader infor meren over het stierenleed. Ga naar de website en word donateur. WWW.STIEREN.NET GIRO 6 13 12 II TE UTRECHT 9M. \a/ paree Paree B.V. Elektro - Telecom is een toonaangevend ontwerp- en installatie bedrijf te 's-Heerenhoek met ruim 90 medewerkers en Is gespecialiseerd in elektro-, meet- en regeltechniek, pro cesautomatisering, tele- en datacommunicatieoplossin gen, zorgcommunicatie-, domotica-, camera-, beveiligings-, brandmeld-, ontruimings- en toegangs controlesystemen. Paree B.V. verzorgt daar naast keuringen en inspecties, service en onderhoud. Paree B.V. werkt met name in: Industriële automatisering - Voedingsmiddelen industrie - Chemie "V-- - vh - Energieproducenten - Waterzuiveringen en pompstations - Vrieshuizen - Overheid Telecom Utiliteit - Kantoor-, bedrijfs ec winkelpanden - Distributiecentra - Onderwijsinstellingen - Overheid - Zorgcentra Wegens toenemende activiteiten zijn wij op zoek naar versterking van ons team. Voor onze afdelingen Industriële automatisering en Telecom Utiliteit hebben wij de volgende vacatures: - Projectleider Industriële automatisering m/v - Projectleider Telecom m/v - Projectleider Utiliteit m/v - Inspecteur tekenaar m/v - Werkvoorbereider tekenaar Telecom m/v - Werkvoorbereider tekenaar Utiliteit m/v - (Leidinggevend) elektromonteur m/v - (Leidinggevend) telecommonteur m/v - (Leidinggevend) beveiligingsmonteur m/v Kijk voor nadere informatie over deze vacatures op onze website www.paree.nl. Ben je geïnteresseerd? Reageer dan door binnen 2 weken een brief of e-mail voorzien van c.v. te sturen naar Paree B.V., Postbus 20, 4453 ZG, 's-Heerenhoek of sollicitatie@paree.nl o.v.v. de betreffende functie. Kijk voor nadere informatie over Paree B.V. op onze website: www.paree.nl. Beste Thuiszorg organisatie van Nederland Zorgstroom biedt verpleging en verzorging thuis of in zorg- of verpleegcentra, heeft woningen, biedt huishoudelijke zorg, verzorgt voorlichting en begeleiding en leent hulpmiddelen uit. Ruim 2700 medewerkers en vrijwilligers werken in een stimulerende sfeer met volop groei mogelijkheden. Onze zorg is voor iedereen: jong, oud, alleenstaand of gezin. De deskundige hulp wordt afgestemd op de behoefte aan privacy, veiligheid en vrijheid van de klant: 'Zorg met respect, waar u ook woont' Zie ook www.zorgstroom.nl Zorg met respect, waar u 00K vroon t Zorgstroom is voor het directiesecretariaat en de Raad van Toezicht op zoek naar een Voor gemiddeld 20 of 24 uur per week. Vacaturenr. 6.373. Ten behoeve van de directie worden o.a. de volgende taken verricht: voorbereiden en notuleren van vergaderingen, beheren van agenda's, telefoonbeantwoording, het regelen van afspraken, behandelen van post en verzorgen van correspondentie. Ten behoeve van de Raad van Toezicht verleen je secretariële ondersteuning. Voor deze functie ben je in het bezit van een functiegerichte MBO directie secretaresseopleiding. Daarnaast beschik je over goede kennis van de Nederlandse taal en heb je kennis van en ervaring met Word, Excel en Power Point. Representatief voorkomen is een vereiste in verband met externe contacten. Een aantal jaren ervaring in een vergelijkbare functie heeft de voorkeur. In verband met incidentele vergaderingen in de avonduren en vervanging van je collega tijdens vakanties vragen wij flexibiliteit in de invulling van werkuren tot maximaal 36 uren per week. Wij bieden je een afwisselende baan in een dynamische werkomgeving. Salariëring volgens CAO Thuiszorg, FWG 40 (maximaal 2340,66 per maand). Informatie is te verkrijgen bij Annemieke Beerse, directiesecretaresse, of bij Ineke Muizelaar/Corine Boeije, personeelsadviseurs, tel. (0118) 6840 00. Je schriftelijke sollicitatie kun je voor 29 november a.s. richten aan de heer L.Q. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur, postbus 323,4330 AH Middelburg. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op maandag 18 december a.s. Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern opengesteld, bij gelijke geschiktheid heeft een interne kandidaat de voorkeur. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 53