Banen dronk Van student naar financieel talent JobTrack.nl CARDAN Javenwerk ViaZorg gaat voor kwaliteit! *4 medewerk(st)er administratie 20-32 uur met ons aan?!!! EEN VERKOOPADVISEUR algemeen logistieke medewerkers meer info: www.hovenwerk.nl Huisartsenpraktijk Yerseke ui Daarom zoeken wij per direct een: 18 NOVEMBER 2006-V Bouwraadhuis Ontwerpers Ingenieurs (voorheen Van Damme Bouwadvies) heeft ruim 35 jaar ervaring in ont werp, bouwvoorbereiding en bouwbegeleiding van zeer uiteenlopende projecten in woning-, utiliteits- en bedrijfsbouw. Ons werkgebied omvat geheel Zuidwest- Nederland. Bouwraadhuis is gevestigd in het oude raad huis te Kruiningen, een inspirerende werkomgeving waar wij met 10 personen onze opdrachtgevers terzijde staan met deskundige raad én daad. Per direct zijn wij op zoek naar: Markt 2 4416 AH Kruiningen Postbus 4 4416 ZG Kruiningen T (0113) 57 17 58 F (0113)' 57 38 94 E mfo@bouwraadhuis.nl MBO- of HBO opleiding Ervaring is positief, maar niet vereist Representatief, accuraat en klantvriendelijk Je schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na verschijning van dit blad richten aan Bouwraadhuis, ta.v.Teun Hoogvliet. Wil je nadere informatie? Bel ons of kijk op onze website. „Bouwraadhuis Ito ontwerpers ingenieurs Uitvoerige functieomschrijvingen staan vermeld op www.cardangroep.nl. U kunt uw sollicitatie richten aan Cardan Croep t.a.v. hoofd P&O de heer W. Boonen, Postbus 1340,5004 BH Tilburg of per e-mail naar info@cardangroep.nl. ViaZorg is actief in de zorg- en welzijnssector en voert projecten uit op het gebied van personeel, arbeid en organisatie. Daarbij is een goede administratieve ondersteuning vereist, zeker gezien onze groeiende opdrachtenportefeuille. Ook is ViaZorg onlangs gestart met een kwaliteits- en certificeringstraject, waarbij we een paar extra handen goed kunnen gebruiken. CAI CAPPENDIJK AUTO'S b.v. Terneuzen Volvo personenwagendealer voor geheel Zeeuws-Vlaanderen zoekt op korte termijn Volvo-rijders - zakelijk en particulier - stellen een correcte, beslist niet op dringerige houding op prijs. Zakelijk waar het afspraken betreft en onberispelijk in het nakomen daarvan. Als pur sang commercieel ingestelde m/v weet u precies wat we bedoelen. U bent een enthousiaste teamplayer, representatief, scoort uitstekend op contactuele eigenschappen. U wilt wel die verkoop realiseren, maar dan graag in combinatie met een tevreden relatie met de klant. Nu en op de lange termijn. Uw sollicitatie U beschikt over enige jaren relevante commerciële (verkoop-) ervaring en woont in de omgeving van Terneuzen. De sfeer bij Cappendijk is informeel, collegiaal en het bedrijf biedt u volop mogelijkheden tot verdere ontplooiing. Schrijf een bondige brief met c.v. aan Tom Cappendijk (tel. 0115 697455). Cappendijk Auto's Terneuzen Postbus 120 4530 AC Terneuzen TRANSFERPUNT VOOR ARBEID IN HAVENGEBONDEN LOGISTIEK Havenwerk BV biedt personele dienstverlening aan en specialiseert zich in de logistiek van handel en industrie. In essentie gaat het om de bevordering van vakbekwaamheid door het opleiden en plaatsen van arbeidskrachten bij opdrachtgevers. Vanwege uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij: voor uitvoeren van volgende taken: laden en lossen van schepen bedienen van kleine en grote heftrucks, laadschoppen en veegmachines industriële schoonmaakwerkzaamheden diverse productiewerkzaamheden Er is plaats voor ervaren, VCA-gecertificeerde krachten. Ook gemotiveerde kandidaten die hiervoor willen worden opgeleid, zijn welkom. Heb je een flexibele instelling en geen bezwaar tegen werken in ploegen (inclusief nacht- en weekenddiensten)? Reageer dan telefonisch tijdens kantooruren bij Jos Veraart of Femke Oudenhoven, telefoon 0118 490933 of e-mail naar info@havenwerk.nl C.C.A. Ammerlaan, J. Kok, C. Mak, huisartsen Wij zoeken een Gediplomeerd doktersassistente 32 uur per week Voor het zwangerschapsverlof van een van onze assistentes in de periode van 1 februari - 1 juli 2007. Na deze periode is een voortzetting van het contract mogelijk voor 2 dagen per week. In onze dynamische groepspraktijk werken 3 huisartsen, 1 praktijkverpleegkundige, 4 doktersassistentes. 4 apothekersassistentes en meestal een huisarts in opleiding. Door.onze doktersassistentes zijn vele taken van de huisarts overgenomen zoals verbinden, injecties, uitstrijkjes, tapen, ECG's maken, audiometrie, longfunctie, stikstoftherapie en hechten. Wij vragen goede contactuele eigenschappen, enthousiasme voor het vak, flexibiliteit en bereidheid tot nascholingen. Sollicitatiebrieven voor 28 november richten aan: J. Kok. huisarts. Zeeburg 1, 4401 DA Yerseke Voor nadere informatie 0113 -573520 Habo Hoveniers b.v. te Renesse is een middelgroot hoveniers- en groen- voorzieningsbedrijf. Onze werklocaties liggen met name in Zeeland en de Zuid-Hollandse Eilanden. Naast aanleg en onderhoud in het fijn hoveniersvak, zijn we werkzaam in de groenvoorziening, boomverzorging en daktuinen. Onze opdrachtgevers zijn: particulieren, bedrijven, zorginstellingen, de overheid en bedrijven en organisaties in de recreatiesector en landschapsbeheer. Habo Hoveniers is ISO 9001 en VCA**-gecertificeerd. Onder de noemer "Inspiratum tuinen" worden groene ruimtes onder architectuur ontworpen, aangelegd en onderhouden. Om onze teams verder te versterken zijn wij in deze divisie op zoek naar 2 nieuwe collega's, te weten: 1) Vakbekwame hovenier m/v voor het onderhouden van particuliere tuinen. Functie-eis: afgeronde middelbare vakgerichte opleiding; aantoonbare vakkundige werkervaring in tuinonderhoud; goede communicatieve eigenschappen. Representatief voorkomen en onberispelijk gedrag. Rijbewijs B+E, spuitlicentie en bij voorkeur BHV. 2) Vakbekwame hovenier voor de aanleg van kwaliteitstuinen Functie-eis: afgeronde middelbare vakgerichte opleiding; aantoonbare vakkundige werkervaring in tuinaanleg en straatwerk; goede communicatieve en organisatorische eigenschappen. Rij bewijs B+E, spuitlicentie en bij voorkeur BHV. Wij bieden een goede werksfeer met uitstekende toekomstmogelijkheden. Jouw schriftelijke sollicitatie, voorzien van c.v., zien wij graag binnen twee weken tegemoet. Telefonische informatie is te verkrijgen bij Jan-Kees de Jonge, tel. 0111 -461248. Habo Hoveniers, Postbus 62, 4325 ZH Renesse www.habohoveniers.nl e-mail: habo@zeelandnet.nl De Cardan Groep anticipeert met haar concept op een breed scala van personele diensten. Centraal thema in haar visie is dat ervoor iedereen een weg naar werk te vinden is. Onze HRM professionals zijn dagelijks bezig om kandidaten te activeren en te motive ren. Kernbegrippen van onze organisatie zijn; innovatief, grensverleggend, onderne mend, flexibel en creatief. Wij vinden het belangrijk dat onze toekomstige collega's over deze eigenschappen beschik ken. Door de enorme groei zijn wij voor de regio Brabant, Zeeland en Limburg op zoek naar enthousiaste, commerciële en gedreven collega's. wwwxardangroep.nl Professionals voor banken en verzekeraars Zin in het echte werk? Op zoek naar die ideale plek in de praktijk? Ga voor een dynamische baan naar Weiten. Want, ook jij kunt werken voor alle grote banken en verzekeraars. Snel groeien in de meest uiteenlopende functies. Samen met een persoonlijke coach stippel jij je eigen carrièrepad uit. Tel hier onze uitstekende opleidingen, goede arbeidsvoorwaarden en een gezonde dosis vrijheid bij op en een succesvolle carr.ière- start is een feit. Daarbij is aandacht voor zelfontplooiing onze succesfactor. Weiten is niet voor niets al jaren de marktleider op het terrein van detacheren en opleiden van financiële professionals. Ervaar zelf het succes van de Weiten wijze: Solliciteer nu op www.welten.eu Het werkt op de r//elten wijze In verband met uitbreiding in Zeeland zijn wij op zoek naar een enthousiaste medewerker voor de volgende fulltime functie: VERTEGENWOORDIGER Na een opleiding in de binnendienst draag je zorg voor de verdere uitbreiding van het klantenbestand in Zeeland door het onderhouden van contacten met bestaande klanten alsmede het benaderen van nieuwe prospects. De standplaats van waaruit gewerkt wordt is onze vestiging in Roosendaal Onze gedachten gaan uit naar iemand die woonachtig is in Zeeland met een MTS-opleiding en/of relevante, aanwijsbare werkervaring Ook een vrachtwagenmonteur met voldoende commerciële en contactuele eigenschappen zou voor deze functie in aanmerking kunnen komen. Naast goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden biedt Dronk b.v. een prettige werkomgeving met een grote mate van verantwoording en zelfstandigheid. HEB JE INTERESSE? Stuur dan je sollicitatie binnen 10 dagen naar: Dronk b.v., t.a.v. Dhr. R. de Dreu, Postbus 1811, 4700 BV ROOSENDAAL bedrijfswagen-onderdelen ROTTERDAM BEMMEL GORINCHEM HALFWEG MAASDIJK ROOSENDAAL TILBURG Dronk b v. is een toonaangevend leverancier van bedrijfswagen-onderdelen aan garages en transportbedrijven. De hoofdvestiging is in Rotterdam. Daarnaast zijn er over het hele land verspreid nog 6 nevenvestigingen. Supervisors Industrieel, pragmatisch, organisator Regio; Midden-,Zuid-West Brabant MBO+ niveau. Vact. Nr. 2017-05 Werving Selectieconsulent Doortastend, zelfstandig, mensenkenner Regio; heel Nederland HBO niveau. Vact. Nr. 2017-12 Assistent Werkbegeleider No-nonsense, harde werker, inspirator Regio; Midden-, Zuid-West Brabant MBO niveau. Vact. Nr. 2017-06 Management assistent Klantgericht, dienstverlenend, pragmatisch Regio; Midden Brabant MBO/HBO-niveau. Vact. Nr. 2017-13 Accountmanager payrolling Netwerker, verkooptalent, zelfstandig Regio; Zuid Nederland Mbo+ niveau. Vact. Nr. 2017-07 Financieel administratief medewerkers Accuraat, secuur, cijfermatig Regio; Midden-, Zuid-West Brabant MBO+ niveau. Vact. Nr. 2017-14 Onze administratie bestaat momenteel uit drie parttime medewerksters en ressorteert rechtstreeks onder de directie. Opdrachten, met name op het gebied van reïntegratietrajecten, komen uit de gehele organisatie. Jouw taak is om pro-actief onze organisatie en medewerkers te ondersteunen. Naast het verrichten van algemene secretariële werkzaamheden, bied je (administratieve) ondersteuning binnen het kwaliteits-/certificeringstraject. Je hebt een relevante opleiding op mbo niveau. Je weet van aanpakken, bent accuraat en kunt goed onder druk werken en je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit. Je bent een doorzetter en weet hoofd- en bijzaken te scheiden. Je hebt goede communicatieve vaardigheden en een representatief voorkomen; beschikt over een bovengemiddelde kennis van het Officepakket, met name Word en Excel; werkt systematisch en kunt goed denken en werl<en in structuren en schema's. We bieden je een zeer afwisselende baan binnen een enthousiast team. De aanstelling is in eerste instantie ter vervanging van zwangerschapsverlof (tot 1 april 2007), waarbij verlenging niet is uitgesloten. Je kunt rekenen op een passend salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden volgens de CAO V&V. Ga jij ook voor kwaliteit? Geef aan waarom jij de juiste persoon bent en stuur je brief en CV vóór 29 november 2006 naar: ViaZorg, Postbus 293, 4460 AR Goes, t.a.v. dr. J. Naafs, directeur. Intercedenten Netwerker, doener, salesdriven Regio; Midden-, Zuid-West Brabant HBO niveau. Vact. Nr. 2017-01 Trainer Groepsmens, inspirator, overbrenger Regio; Midden-, Zuid-West Brabant HBO niveau. Vact. Nr. 2017-08 Accountmanagers Inspirator, netwerker, createur, ondernemer Regio; Midden-, Zuid-West Brabant HBO niveau. Vact. Nr. 2017-02 Administratieve medewerkers Systematisch, accuraat Regio; Midden-, Zuid-West Brabant MBO niveau. Vact. Nr. 2017-09 Telefoniste/receptioniste Inlevend, dienstverlenend, gastvrij Regio; Midden-, Zuid-West Brabant MBO niveau. Vact. Nr. 2017-03 P&O-ers Mensenmens, zakelijk, doortastend Regio; West Brabant HBO niveau. Vact. Nr. 2017-10 Reïntegratieconsulenten Commercieel, doener, creatief, bedenker Regio; Zeeland, West,- Midden en Oost Brabant HBO niveau. Vact. Nr. 2017-04 Regiomanagers Ondernemer, initiator, visionair Regio; Zuid Oost Brabant, Limburg HBO niveau. Vact. Nr. 2017-11

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 36