Banen Ben jij rijp voor Carels? CARELS fosfor werkt lobTrack.nl marant Werken in de metaaltechniek? Verzorgende (IG) WisHK. Clustermanager Dagbesteding ■■■■CSM groei met ons mee L thermPhos Kijk ook op 18 NOVEMBER 2006-2 Een baan in de metaaltechniek en scholing! ir kandidaten die om/ personeelsdiensten B.V. specialist in in- door- en uitstroomprojecten ToJ&vJk in- J&cJwXtU* "is een landelijk samenwerkingsverband van honderden technische en industriële bedrijven" OOM OOM maakt werk van instroom voor alle duizenden aangesloten leden. LASSER BANKWERKER PLAATWERKER PIJPFITTER VERSPANER En heb je daarbij wat ondersteuning nodig, dan zijn wij je partner. Wij zijn: Wende personeelsdiensten b.v. Werk Vakmanschap "Stichting OOM" n detachering voor "Stichting OOM" geeft de gelegenheid aan nieuwkomers op de arbeidsmarkt om middels individuele scholingstrajecten de noodzakelijke aansluiting te vinden voor een passende baan. Instroomeisen: - een technische vooropleiding (al of niet afgemaakt) - enige werkervaring in de metaalsector - momenteel of binnenkort een uitkering - gemotiveerde aanpakker Ziet u toekomst in de metaaltechniek en heeft u belangstelling voor dit project, neem voor informatie contact op met Wende Personeelsdiensten B.V., (0118 616121) Uw sollicitatiebrief met CV kunt u binnen 14 dagen sturen of e-mailen naar onderstaand adres. Wende personeelsdiensten B.V. Postbus 71 4330 AB Middelburg. Mailadres info@wende.nl www.wende.nl Beste Thuiszorg organisatie van Nederland Zorgstroom biedt verpleging en verzorging thuis of in zorg- of verpleegcentra, heeft woningen, biedt huishoudelijke zorg, verzorgt voorlichting en begeleiding en leent hulpmiddelen uit. Ruim 2700 medewerkers en vrijwilligers werken in een stimulerende sfeer met volop groei mogelijkheden. Onze zorg is voor iedereen: jong, oud, alleenstaand of gezin. De deskundige hulp wordt afgestemd op de behoefte aan privacy, veiligheid en vrijheid van de klant: 'Zorg met respect, waar u ook woont' Zie ook www.zorgstroom.nl Zorg met respect, waar a ook woont Zorgstroom heeft voor de locatie Sweif-Rust te Middelburg op korte termijn een vacature voor Uren volgens afspraak gemiddeld 20 per week. Vacaturenr. 6.322. Functieomschrijving De functie omvat onder andere de volgende werkzaamheden: - Coördineren van de zorg van bewoners zoals dit is vastgelegd in een zorgplan; - Verrichten van verzorgende handelingen; - Informeren van de bij de zorgverlening betrokken disciplines, collega's en leidinggevende over de (algemene) voortgang van de werkzaamheden. Voor deze functie ben je in het bezit van het diploma Verzorgende 31G Daarnaast beschik je over relevante werkervaring, goede sociale vaardigheden, goede uitdrukkingsvaardigheid, het vermogen om een positieve bijdrage te leveren aan het afdelingsteam en ben je flexibel in zetbaar. We bieden je een afwisselende baan in een dynamische werkomgeving. Salariëring volgens CAO Verpleeg en Verzorgingshuizen schaal 35 maximaal 2.154,69 bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Informatie is van maandag t/m vrijdag te verkrijgen bij Irveline Stoltink, teamleider Swerf-Rust, tel. (0118) 63 0317. Je schriftelijke sollicitatie kun voor je voor 29 november a.s. richten aan de heer L.O. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur, postbus 323,4330 AH Middelburg. Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern opengesteld, bij gelijke geschiktheid heeft een interne kandidaat de voorkeur. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 4 dienstverlening aan mensen met een handicap Amarant verleent zorg aan ongeveer 3000 mensen met een verstandelijke beperking in Midden- en West-Brabant. Op basis van individuele zorgvragen van cliënten wordt des kundige begeleiding verleend bij wonen en dagbesteding, thuiszorg, dag- en logeeropvang, crisisopvang en specialistische hulp op het gebied van bijvoorbeeld autisme. In totaal werken ruim 3000 medewerkers aan de zorg en begeleiding van de cliënten waarbij aan begrippen als emancipatie en zelfbeschikking invulling wordt gegeven. Voor district Rijsbergèn e.o. zijn wij per direct op zoek naar een (32 tot 36 uur per week) Als clustermanager geeft u leiding aan meerdere teams die werkzaam zijn bij werk- en dagbestedings projecten voor cliënten met uiteenlopende zorgvragen binnen het district Rijsbergen e.o. U levert een actieve bijdrage aan het uitbouwen van kennis en expertise van Amarant op het gebied van werk en dagbesteding. U bent goed bekend met het opstarten van nieuwe projecten en het vervolgens continueren hiervan. Op basis van de principes van integraal management, bent u verantwoordelijk voor de organisatie en de inhoud van de zorg, het financieel management en de uitvoering van het personeelsbeleid in het cluster. Uw cluster heeft een omvang van circa 50 FTE. Wij zijn op zoek naar een collega die pro-actief en authentiek zijn/haar weg binnen het district vindt. Enerzijds in teamverband, anderzijds in grote autono mie. In het district heerst een informele sfeer waarbij wederzijdse verantwoordelijkheid, transparantie, naar cliënten alsook naar elkaar, hoog in het vaandel staat. U heeft een passende managementopleiding op minimaal HBO-niveau. Wij zoeken kandidaten die over ruime leidinggevende ervaring beschikken op het gebeid van dagbesteding, werkelijk resultaatgericht en in coachende stijl "op afstand" leiding geven. U bent vasthoudend in het bereiken van doelen en beschikt over het vermogen om met beperkende omstandigheden om te gaan. U bent een stevige persoonlijkheid met creativiteit en humor. De functie is conform CAO gehandicaptenzorg ingeschaald in FG 60 (maximaal 3726,- bruto op fulltime basis). Inschaling is afhankelijk van opleiding en ervaring. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevr. drs. J.J.R. Houtzagers, districtsmanager, te bereiken op het telefoonnummer: 076-5967513. assessment maakt deel uit van deze procedure. Uw schriftelijke sollicitatie, aangevuld met C.V., kunt u uiterlijk tot 1 december richten aan Amarant, Afdeling P&O t.a.v mevrouw X. Ramaekers, Personeelsconsulent, Thoornseweg 2 4854 EH BAVEL of via de mail: k.witlox@amarant.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Carels Goes B.V. (www.carelsgoes.nl) is specialist in het ontwikkelen, produceren en vermarkten van hoogwaardige fruitpre- paraten voor professionele afnemers, in de Europese voedingsmiddelenbranche. Met ruim 170 medewerkers vormt Carels Goes een zelfstandige en dynamische businessunit Behalve het eigen Carels merk ten behoeve van de ambachtelijke bakkerij, is het productassortiment tailor made en bestaat uit diverse varianten vruchtenvullingen, geleien en jams. De marktfocus is gericht op het bakkerijseg ment (zowel ambachtelijk als industrieel), alsmede op industriële afnemers in zuivel en ijs. Carels Goes is een dochteronder neming van CSM nv, een mondiaie speler in de markt van Bakery Supplies Food Ingredients. Wereldwijd heeft CSM 8.900 medewerkers in dienst (www.csm.nl). Al vele jaren voert Carels Goes een sterk innovatief productbeleid. Groei en constante hoge kwaliteit zijn hierbij sleutelwoorden. Werken bij Carels Goes betekent dan ook een uitdaging voor mensen die een constructieve bijdrage willen leveren aan deze ontwikkelingen. Dit in een omgeving waar klanten, mede werkers en producten centraal staan. Wegens opvolging, verdergaande professionalisering alsmede uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij enthousiaste collega's voor de volgende functies: Productiechef In deze functie zorg je ervoor dat de geplande productie op een effectieve en efficiënte wijze gerealiseerd wordt. Kerntaken: Ontwikkelingsgericht leidinggeven aan een productie-unit bestaande uit ongeveer 40 medewerkers. Borgen van de kwaliteit, het productieproces en de productie output. Continue verbeteren van de hygiëne. Optimaliseren van de efficiency en toepassen van de TPM systematiek. Opleiding/ervaring: HBO werk en denkniveau, bij voor keur in de richting levensmiddelen technologie. Minimaal 5 jaar werkervaring, waarvan een deel als leidinggevende- Kennis en ervaring met werken in de levensmiddelen industrie. Kennis van productie processen en ervaring met in procescontrole. Hoofd Planning Deze functionaris is verantwoordelijk voor het totale planningsproces alsmede het optimaliseren van bedrijfsprocessen. Kerntaken: Leidinggeven aan de afdeling. Planning bestaande uit drie medewerkers. Definiëren van het planningsbeleid en dit, na vaststelling, realiseren. Opstellen van het voorraadbeleid en uitvoering ervan bewaken. Benoemen, initiëren en realiseren van optimalisatieprojecten Opleiding/ervaring: HBO werk en denkniveau aangevuld met de opleiding APICS (of bereid dit te volgen). Minimaal drie jaar- ervaring in een vergelijkbare leidinggevende functie. Uitstekend analytisch vermogen en ervaring en affiniteit met ERP systemen. Uitstekende communicatieve vaardigheden in woord en geschrift in zowel de Nederlandse als de Engelse taal. Beheersing van de Duitse taal is een pré. Projectleider R&D De Projectleider R&D is verant woordelijk voor het initiëren en realiseren van R&D projecten. Kerntaken: Leidinggeven aan het R&D projectteam, bestaande uit twee medewerkers. Bijhouden, analyseren en vertalen van trends op het gebied van grondstoffen en productinnovaties. Definiëren van projecten en realiseren van projectdoelstellingen. Begeleiden van het op industriële schaal produceren van nieuwe producten. Opleiding/ervaring: HBO/WO werk en denkniveau in de richting levensmiddelentechnologie. Minimaal 5 jaar relevante werk ervaring, waarvan een deel als leidinggevende. Ruime ervaring met het opzetten en begeleiden van complexe innovatie ve R&D projecten die creativiteit en een doortastend en stevig door zettingsvermogen vereisen. Beschikken over een goed reuk- en smaakvermogen. Productontwikkelaar In deze functie ontwikkel je nieuwe producten en optimaliseer je de bestaande producten conform gestelde eisen en/of doelstellingen. Kerntaken: Begeleiden en coördineren van het ontwikkelingsproces van ontwerp tot productiefase. Nieuwe recepten opstellen, monsters voorbereiden en begeleiden van proefproducties. Kostenbewust grondstoffen en productiefaciliteiten inzetten en prijscalculaties aanvragen. Ontwikkelen van nieuwe ideeën in het kader van het innovatiebeleid. Opleiding/ervaring: HAS levensmiddelentechnologie Enkele jaren'ervaring in product ontwikkeling, bij voorkeur met fruitgerelateerde producten. Goede communicatieve vaardighe den in woord en geschrift in zowel de Nederlandse als de Engelse taal. Beheersing van de Duitse en/of Franse taal is een pré. Beschikken over een goed reuk- en smaakvermogen. Quality Assurance assistant In de functie QA assistant ben je verantwoordelijk voor het beheren, opstellen en bewaken van specificatiebestanden alsmede voor het correct toepassen van warenwet- telijke eisen. Kerntaken: Beheren, controleren en archiveren van grondstofspecificaties. Ontwikkelingen op warenwettelijk gebied vertalen en toezien op correcte toepassing. Aan de hand van recepten beheren en opstèllen van eindproduct specificaties. Klantspecifieke vragen op het gebied van specificaties en declaraties be- en afhandelen. Opleiding/ervaring: HBO werk en denkniveau in de richting levensmiddelentechnologie. Kennis en ervaring met kwaliteits systemen. Administratieve affiniteit en accuraat zijn. Kennis hebben van bedrijfs-, veilig heids-, ARBO-, kwaliteits-, ISO-, wettelijke en hygiënevoorschriften. S3 SI Bakery Supplies Europe Quality Control medewerker Als QC medewerker voer je diverse kwaliteitscontroles uit op onze grondstoffen, verpakkingen en eind producten zodat dat we borgen dat deze voldoen aan de vastgestelde normen. Kerntaken: Aan de hand van vastgestelde normen kwaliteitscontroles uitvoeren op grondstoffen, verpakkingen en eindproducten. Registreren en archiveren van alle relevante gegevens en documenten Vrijgeven van partijen die voldoen aan de vastgestelde normen. Bij afwijkingen partijen blokkeren en het hoofd QC waarschuwen. Onderzoek doen naar oorzaken van afwijkingen en adviseren over verbeteringen Opleiding/ervaring MBO opleiding richting kwaliteits controle en/of levensmiddelen technologie. Ruime kennis hebben van grondstof fen en eindproducten alsmede QC methoden en technieken. Beschikken over goede communicatieve vaardigheden. 4 Kennis hebben van relevante proce dures, werkinstructies, voorschriften, regelgeving en kwaliteitssystemen. Ons aanbod: Een uitdagende functie bij een succesvolle markt- en kennisgerichte groeiende organisatie. Wij bieden daarnaast een prettige en collegiale werkomgeving en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Meer informatie over de vacature kun je krijgen bij Esmeralda van Boven (HR Assistant), Tel: 0113-236400. Je sollicitatiebrief met uitgebreide CV kan je binnen twee weken sturen of mailen aan: Carels Goes B.V. t.a.v. Esmeralda van Boven, HR Assistant Postbus 814460 AB Goes, e-mail: Esmeralda.vanboven@carelsgoes.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. R&D medewerker De R&D medewerker ondersteunt de productontwikkelaars bij hun werkzaamheden. Kerntaken: Bereiden van monsters aan de hand van een door de Productontwikkelaar opgesteld recept. Zorgen voor een tijdige aanvulling van benodigde grondstoffen. Schoonhouden van de R&D werkomgeving en de aanwezige apparatuur. Verzenden en verzendklaar maken van monsters. Opleiding/ervaring MBO, bij voorkeur in de richting levensmiddelentechnologie, of gelijk waardig door ervaring. Enkele jaren ervaring met werken in de levensmiddelenindustrie. Kennis van grond- en hulpstoffen. Beschikken over een goed reuk- en smaakvermogen. Thermphos International B.V. is een moderne multinational in de fosforchemie. Onze producten worden toegepast als grondstof in onder meer geneesmiddelen, levens middelen en schoonmaakmiddelen. Verder heeft het bedrijf vestigingen in Duitsland, Frankrijk, Engeland, Argentinië en China. Wereldwijd werken er ongeveer 1150 mensen bij Thermphos. In Vlissingen zijn ongeveer 475 mensen betrokken bij de productie, marketing en verkoop van fosfor en daarvan afgeleide producten. Voor meer informatie zie: www.thermphos.com Wij zijn momenteel op zoek naar een Project ingenieur werktuigbouw Wat zijn de werkzaamheden? Het ontwerpen en realiseren van wijzigingen en uitbreidingen aan onze productieinstallaties, Het managen van het totale engineeringsproces:van aanvraag van de opdrachtgever tot en met de overdracht van de installatie. Mede beoordelen van offertes en mede preselecteren van leveranciers. Dit alles in nauwe samenwerking met andere vakdisciplines en inkoop. Wat vragen wij? HBO of universitaire opleiding werktuigbouw. Bij voorkeur enige jaren relevante werkvaring, bij voorkeur met de handling van vaste stoffen. Ook die afgestudeerden die geen werkervaring hebben kunnen solliciteren. Een zelfstandige, praktische en gestructureerd werkende techneut, die goed kan communiceren. Goede beheersing van engels en duits en zo mogelijk frans. Wat bieden wij? Een verantwoordelijke,zelfstandige functie. Werken bij een dynamisch, internationaal opererend bedrijf in de chemie. Ruimte om te leren en door te groeien. Een goed salaris en een compleet pakket arbeidsvoorwaarden, waaronder een ruime verhuiskostenvergoeding. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de procedure. Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij de heer Ad bijdeVaate, ManagerTechnical Services, Purchasing Infrastructure (0651310311). Een schriftelijke sollicitatie metc.v.en motivatie kun je binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie Thermphos International B.V. t.a.v. Bruno Houben Manager Personnel Department Postbus 406,4380 AK Vlissingen Of bruno.houben@thermphos.com Reacties van acquisitiebureaus naar aanleiding van deze advertentie worden niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 28