Doe /vjee aan ons onderzoek Jouu; toeninc* tel-t Computercursussen tempo-team Mi U/eet jij oe soAoon Zee/and eo/rf is? 6 fcH Kijk snel op: ^-t-tp://(Milieuonderzoek. dinn/Msizz. Diiiim ADVERTEREN DOET VERKOPEN Bij Lidl wordt ambitie beloond wivii iviyemenr i ru111e Werkelijk goed werk Help ons helpen Giro 6700 Systeem Management Zeeland verzorgt al vijftien jaar computercursussen. Wij doen dat voor u één-op-één, op locatie en in ons open leercentrum. Een greep uit de cursussen die u kunt volgen: Windows, Word, Excel, Access, Webdesign, Photoshop, Project, etc. etc. voor beginners en gevorderden. Voor meer informatie kijkt u op www.smz-it.nl of maak een vrijblijvende afspraak met onze studieadviseur. De cursussen starten doorlopend, u kunt direct beginnen. Systeem Management Zeeland Stationsstraat 15 Middelburgtel: 0118 637090 in opdracht van OPLOSSING: Gebruik geen tafelkleed waar kinderen aan kunnen trekken! BRANsDt^cht' Thee is oorzaak nr. van brandwonden bij baby's en peuters. Voorkom brandwonden bij baby's en peuters! www.brandwonden.nl Lidl groeit. Onze winkels spreken steeds meer klanten aan. Logischwant echt lage prijzen in combinatie met klantvriendelijkheid is natuurlijk een ijzersterke formule. Vind jij dat ook? En heb je de ware spirit om onze sterke supermarktformule verder uit te bouwen? Dan krijg je bij Lidl de kans om snel mee te groeien. Lidi zoekt managementtrainees die niets liever willen dan groeien Je bent jong en ambitieus, integer en een echte troubleshooter in spe. En je hebt maximaal drie jaar geleden je HBO of universitaire studie afgerond. Als managementtrainee ga je bij Lidl snel een mooie car rière tegemoet. Je wordt opgeleid tot rayonmanager, waarbij je ver antwoordelijk wordt voor vier tot zes Lidl-filialen. Direct aan de slag Lidl biedt je een gedegen opleiding on-the-job, waarbij je direct alle facetten van het bedrijf leert kennen. We laten je leiding geven aan een team en geven je al snel veel verantwoordelijkheid. Kun je het werk en de verantwoordelijkheid goed aan, dan ga je als een speer door naar de functie van rayonmanager. En daar horen natuurlijk pas sende arbeidsvoorwaarden bij. Veelzijdige functie Als rayonmanager vorm je een brug tussen jouw (4 - 6| filialen en het distributiecentrum. Je bent resultaatverantwoordelijk voor jouw rayon en weet de mensen er werken te stimuleren tot uitstekende prestaties. Je bewaakt het winkelconcept en het winkelbeeld en je controleert de geld- en goederenstromen. Belangstelling? Kijk voor meer info op www.lidl.nl en breng ook eens een bezoek aan een Lidl-filiaal bij jou in de buurt. Staat de sfeer je aan, stuur dan een sollicitatiebrief met cv en pasfoto naar: Lidl Nederland Afd. Werving Selectie Postbus 198 1270 AD Huizen Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ontmoet ons op de Nobiles CARRIERE DAGEN '06 LOGISTIEK Magazijnmedewerker m/v voor Nebus in Vogelwaarde. Het betreft een fulltime functie op oproep- basis. Je bent gemotiveerd en je weet van aanpakken. Interesse? Neem dan contact met ons op. Informatie: 0115 61 23 89, Patricia Davidse, Nieuwstraat 66, Terneuzen TELESERVICE Medewerker klantenservice m/v voor SNT in Antwerpen. Er zijn verschillende projecten zoals (harde) sales, middle-sales en service. Wij zijn op zoek naar gemo tiveerde mensen met minimaal mbo-niveau en goede communicatieve vaardigheden. Er zijn zowel fulltime als parttime functies. Informatie: 0115 61 23 89, Patncia'Davidse, Nieuwstraat 66, Terneuzen www.tempo-teom.nl Zo werkt het. De grootste schade bij een verkeersongeluk of misdrijf is vaak onzichtbaar. Daarom helpt Fonds Slachtofferhulp helpen. Zo financiert het onder andere de opleiding van de 1.500 vrijwilligers van Slachtofferhulp Nederland. Jaarlijks staan zij zo'n 100.000 slachtoffers gratis bij met juridisch advies, praktische tips en emotionele hulp. Fonds Slachtofferhulp Voor meer informatie: www.fondsslachtofferhulp.nl. - I s Fonds A Slachtoffer hulp Nederland Frank opereert in een kapot-geschoten kliniek. Hij hoeft niet na te denken over het bieden van hulp. En jij? Bel 0900-9585 en help mee voor 5 per maand. Vilt dertien noear deem WWW.ARTSENZONDERGRENZEN N-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12