ff* PZC Gebeurtenissen deel je donderdag 16 november 2006 bio Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum 1951 2006 Spreuken 3:6 Vandaag, 16 november, hopen onze geliefde ouders, (over)opa en oma Jan Koppejan en Johanna Koppejan-Koppejan te gedenken dat zij 55 jaar geleden in het huwelijk zijn verbonden. Dat de Heere hen in de avond van het leven nog goed en nabij zou willen zijn, is de wens van de kinderen en (achter)kleinkinderen. Ko Annie en Ad Lydia en Johan, Wilmer, Marit Michiel, Bas, Adriaan, Jan-Willem, Anita Tanja Rebekka Lenie Mirja en Marco, Tony Adrie I in liefdevolle herinnering) Willy en Simon Jacques, Jolienl Herman, Matthijs, Erwin Wim Tim, Sem Johnny en Jolanda Ard-Jan, Anne, Laura, Tom November 2006 Werendijkseweg 5 4374 NB Zoutelande Overleden Na moeitevolle jaren is door de Heere uit ons midden weggenomen mijn man, onze vader en opa Pieter Gideonse in de leeftijd van 77 jaar. Middelburg: C.C. Gideonse-Maljaars Middelburg: Jaap en Nellie Gideonse-van Belzen Peter en Carienne Jo-Anke en Remco Wim en Rianne Corné Mark MiddelburgDebora Gideonse MiddelburgLianne en René de Waal-Gideonse Louise Reinier Carilène 15 november 2006 Wilgenhoekweg 41 4353 RG Middelburg Correspondentieadres: C.C. Gideonse-Maljaars Briandlaan 2 kamer 10 4334 GP Middelburg De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Condoleance alleen schriftelijk. Gekomen tot de leeftijd der sterken, is na een kort stondige ziekte toch nog onverwachts van ons heen gegaan onze lieve vader, schoonvader en opa Willem Pieter Daniël van den Ameele in de leeftijd van 79 jaar. Joke en John Hanny en Bryan Sergej, Nadine Middelburg, 15 november 2006 Oostperkweg 41 a Correspondentieadres: Herberdsland 47 4337 CL Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 20 november van 10.00 tot 10.15 uur in het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrie weg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben om 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in de condoleanceruimte van de begraaf plaats. Lieve (opa) Willem Je was een goede vriend die altijd voor ons klaarstond. We zullen je niet vergeten. Esther, Kaleh en Jazzica Majorie en Le-Roy Lieve zus, Uren hebben wij gebeld, en we raakten nooit uitverteld. Ik zal je stem nu nooit meer horen, diep in mijn hart ben je voor mij nooit verloren. W.C. van Loo-Houtekamer We zullen je als tante ook missen. Truus, René en Kees Kaboord-van Loo Ad, Ada en Yen van Loo Verdrietig zijn wij om het toch nog onverwachte heengaan van onze lieve zus en tante Cornelia Wirtz-Houtekamer in de leeftijd van 80 jaar. Wolphaartsdijk: P. Houtekamer Oud-Sabbinge: J. Houtekamer Oud-Sabbinge: Marco en Nathalie Tot ons verdriet overleed op 13 november 2006 onze lieve buurvrouw Corrie Wirtz-Houtekamer De deur van haar huis«stond voor eenieder open. Al tijd zorgzaam voor haar medemens. "Tante Corrie" heeft heel veel voor ons en onze kinderen betekend. Wij herdenken haar met respect. Wij wensen Kees, Janny, Bram, kleinkinderen en ver dere familie veel sterkte toe om dit grote verlies te ver werken. Ben en Joke Biondiria Esther Rosali Carolien De kaars leek bijna eindeloos, maar is nu stil gedoofd, Een leven lang zorgzaam geweest, gegeven en geloofd. Een hand die zwaaide als we gingen, zijn onze dierbare herinneringen. Aan haar leven is nu een einde gekomen, wij hebben met pijn in het hart afscheid genomen. Anna Schrieks-Raas weduwe van Adriaan Johannis Schrieks In de leeftijd van 81 jaar. Zoetermeer: Willem Schrieks Marian Groeneveld Estel en Dave Mirte en Hugo Noordhoek: Nelly Beulens-Schrieks Bert Beulens Bastian en Marjolein Christian Lisette Kwadendamme: Joke Beulens-Schrieks Hans Beulens Adriaan, Alexander Kwadendamme: Annie Schipper-Schrieks Lou Schipper Chris, Anne-Marie, Laura Goes, 14 november 2006 Correspondentieadres: A.A.J. Schipper-Schrieks Nieuw Vreelandsedijk 3 4434 PS Kwadendamme De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 17 november om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp. Aansluitend zal de begrafe nis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw 'De Zandloöper' te Lewedorp gelegenheid tot condole ren. Onze dank gaat uit naar allen die haar liefdevol heb ben verzorgd in Zorgcentrum 'Ter Weel' (unit 7) en 'Ter Valcke' (woning 404) te Goes. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Na een zwaar en langdurig ziekbed hebben wij af scheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante Anna Schrieks-Raas weduwe van Adriaan Johannis Schrieks Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Familie Raas Heden bereikte ons het droeve bericht dat onze oud directeur de heer G. J. Eshuis op 82-jarige leeftijd is overleden. De heer Eshuis is van 1960 tot en met 1989 werk zaam geweest voor Grontmij Zeeland. Wij wensen zijn echtgenote en (klein)kinderen veel sterkte bij dit verlies. Directie en medewerkers Grontmij Heden ontvingen wij het bericht van het overlijden van de heer Gerrit Jan Eshuis oud-wethouder (1982-1985) van de gemeente Goes Wij gedenken in dankbaarheid wat hij heeft betekend voor de gemeente. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familieleden sterkte toe om dit verlies te dragen. Burgemeester en Wethouders van Goes, de secretaris, de burgemeester, drs. C.G.M. Maas Drs. D.J. van der Zaag Na jaren waarin haar krachten geleidelijk afnamen, maar haar wilskracht ongebroken bleef, is in alle rust in haar vertrouwde omgeving overleden onze gelief de moeder, oma en overoma Wies Wesdorp-Minkka weduwe van Jacob Willem Wesdorp in de leeftijd van 82 jaar. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Poety de poes, haar trouwe metgezel in de afgelopen jaren. Borssele, 14 november 2006 Correspondentieadres: J. Wesdorp Spuistraat 25 4381 HN Vlissingen Zij is thuis, Westsingel 9 te Borssele. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 17 november om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Bors sele. Vertrek vanuit het woonhuis om 13.45 uur. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor mij betekende, geef ik u kennis dat op het aller onver wachts is overleden mijn geliefde en zorgzame vader Dingenis Harthoorn sinds 10 september 1998 weduwnaar van Johanna van Stee in de leeftijd van bijna 84 jaar. Jannie en Ko (in herinnering) Feijtel-Harthoorn Yerseke, 14 november 2006 Correspondentieadres: van Klinkenbergstraat 23 4401 KP Yerseke De crematieplechtigheid zal zaterdag 18 november om 12.00 uur plaatsvinden in het crematorium, Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Eenieder die de plechtigheid wil bijwonen verwach ten wij tijdig in de ontvangstruimte. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Heden overleed plotseling mijn geliefde, laatste broer en mijn oom Dies Harthoorn Yerseke: L. Slabbekoom-Harthoorn Roosendaal: Joh. Slabbekoorn Ik zal hem erg missen. Met droefheid geven wij kennis dat onverwachts is overleden onze geliefde zwager en oom Dingenis Harthoorn weduwnaar van Johanna van Stee M. van Stee L. van Stee-van der Endt J. van Stee A. Minnaard-van Stee J. Minnaard W. Polak-van Stee G. Polak M. Kosten-van Stee J. Kosten Neven en nichten Yerseke, 14 november 2006 Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een geduldig ge dragen lijden toch nog onverwacht is overleden onze zorgzame man, vader en lieve opa Jan Walrave echtgenoot van Klazina Nijsse in de leeftijd van 83 jaar. 's-Gravenpolder: K. Walrave-Nijsse Hendrik Ido Ambacht: Albert en Renée Paul 's-Heer Arendskerke: Gertjan en Marian Lotte Roos 14 november 2006 Middenstraat 7 4431 BS 's-Gravenpolder De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 18 november om 11.15 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 10.30-11.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na afloop van de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ik ga slapen, ik ben moe. Sluit mijn ogen toe. Heere, houd ook deze nacht Over mij getrouw de wacht. Na een moedig gedragen ziekte is van ons heenge gaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Jeremias Johannis Westdorp Mias in de leeftijd van 84 jaar. M. P. Westdorp-van Keulen Lia en Pino Simon Hans en Trudie Josephiene en Gijsbert Frank Ferdynand 14 november 2006 Vlasmarkt 26 4331 PE Middelburg Pa is thuis opgebaard, er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 17 november van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst voorafgaande aan de begrafenis wordt gehouden op maandag 20 november om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstkamer van de begraafplaats. Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. R.R. Lank- horst en de medewerkers van "Zorgstroomvoor de liefdevolle verzorging die ze aan pa hebben besteed. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. "Niet treuren om wat voorbij is, verheug je over het goede wat is geweest. Dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangen geven wij u kennis van het heen gaan van onze lieve mama, oma en overoma Cornelia Maria de Rijke gehuwd geweest met Cornelis Machiel van Staalen 1994 Viane 5 december 1920 t Dreischor 9 november 2006 Marian van Staalen in liefdevolle herinnering (2002- Ada en Henk Snijders-van Staalen Simone en Wilco Justin, Levi Marcel en Marije Marion en Robert Diana en Bert Vleeshouwers-van Staalen Irene Evelien en Ernest Correspondentieadres: Den Domp 30 4305 AS Ouwerkerk De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden te Noordgouwe. Bedroefd, doch dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat heden van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Philipina Alberta Lookman-Wakkee weduwe van Anthonie Lookman in de leeftijd van 87 jaar. We willen je de rust geven, al is vol droeflteid ons hart. Je lijden zien en niet te kunnen helpen, dat was onze grootste smart. Wilhelminadorp: Anton en Anneke Lookman-de Visser Vlissingen: John en Jellie Lookman-Nijboer Tom Marjan en Wim, Tessa, Leslie John IJzendijke: Jack Lookman en Tania Goetgebuer Willeke Lookman-van Maanen (in herinnering) Fabian en Charis, Silas Floris en Femke Zierikzee: Peter en Fenny Lookman-Both Ingrid en Marlijn, Kiara, Tygo Natasja en Michael, Dylan Michael 15 november 2006 Zorgcentrum "Randhof", kamer 124 's-Heer Elsdorpweg 18 Correspondentieadres: Visstraat 4 4301 CC Zierikzee Onze moeder en oma is opgebaard op haar kamer in "Randhof", waar gelegenheid is tot condoleren en af scheid nemen vrijdag 17 november van 19.00 uur tot 19.30 uur. De rouwdienst, voorafgaande aan de crematie, waar voor u hierbij wordt uitgenodigd, zal gehouden wor den zaterdag 18 november om 11.00 uur in het cre matorium te Middelburg, Westelijke Oude Haven dijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er ook gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de ontvangka mer van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze bijzondere dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum "Randhof"voor de liefdevolle verzorging aan onze moederen oma gegeven. Voor altijd in ons hart. Verdrietig zijn wij omdat onze lieve Tante Jopie Lookman overleden is. We zullen haar gastvrijheid, belangstel ling en humor erg missen. Fred en Joke de Bree Edith en Hugo, Niels Evelyn en Martin, Christoph en Emma 15 november 2006 Bedroefd omdat wij hem moeten missen, maar dank baar voor zijn liefde en zorg, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, opa en overopa Bastiaan Geijs Bas 4 12 november 1916 f 14 november 2006 Lewedorp: E.Geijs-van Garsel Lewedorp: Ineke Geijs John en Lian Carmen, Isis Berry en Anne Goes: Ad Geijs Luciëtte Sturtewagen Etiënne, Biserka Goes: Anne-Marie Ruiz-Geijs Isidro Ruiz Jenny en Mario Daniël Burg. Lewestraat 31 4456 AG Lewedorp Mijn man, onze vader, opa en overopa is opgebaard jn het mortuarium naast de parochiekerk te 's- Heerenhoek, waar zaterdag 18 november van 09.45- 10.00 uur gelegenheid is om afscheid van hem te ne men. Aansluitend zal om 10.30 uur de uitvaartdienst wor den gehouden in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats achter de kerk te Lewedorp. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw 'De Zandloöper' te Lewedorp gelegenheid tot condole ren. Wij willen het verzorgend personeel van Zorgcen trum 'Ter Weel' hartelijk dankzeggen voor de liefde volle verzorging. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Enige en algemene kennisgeving. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat toch nog onverwachts van ons Hendrik Kamphuis in de leeftijd van 92 jaar. Uit aller naam: Familie Kamphuis Middelburg, 12 november 2006 Correspondentieadres: P. Sips-Kamphuis, Burg. Stemerdinglaan 25,4388 AA Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op vrijdag 17 november van 15.00 tot 15.10 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal om 15.15 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Mijn lieve schat en onze grote vriend Frans is plotseling overleden, Annet Gijzel, Linda en Robert Corry Gijzel Wim en Marian michel, emile en monique, rachel, joyce vincent Met grote verslagenheid ontvingen wij hel droevige bericht dat plotseling overleden is onze vriend en buurman Frans Janssens We wensen Annet, Linda, Robert en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Jan en Janneke Goud Joselien en Mark Adriënne en Erwin Niels en Annelies Marco en Tanja van Pagee Amber Dave en Mariëlla van Vliet Storm en Sjors Jo de Rooij Yerseke, 14 november 2006 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Frans Janssens stiefvader van onze deelnemer Robert Visch, klas 1021A Wij wensen Robert en familie heel veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Namens het team van het Cluster 1CT en Elektro en deelnemers van klas 1021A van het ROC Zeeland Dankbetuiging but the memory renmm' Metallica De overweldigende belangstelling die u heeft getoond na het overlijden van Rachel Contant-de Bruijn heeft ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voorde steun en troost die ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrij ven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Dennis Contant Marije Tholen, november 2006 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 HÖTEL ZUIDERJDUIN FAMILIEBRUNCH 19,50! De heerlijkste en meest complete familiebrunch wordt al 25 jaar met liefde voor het vak voor u verzorgd. Een mooie gelegenheid om weer eens met de hele familie bij elkaar te komen en te genieten van eikaars gezelschap. De familiebrunch is inclusief koffie, thee, melk, vruchtensappen en bij aanvang een feestelijk glas champagne! U kunt onbeperkt genieten van de ruime keuze aan lekkernijen en desserts, Voor de kinderen is de familiebrunch helemaal een feest. Ze mogen onbeperkt poffertjes, ijsjes en snoepgoed eten! Kleurplaten en kinderfilms zorgen ervoor dat ze zich niet vervelen. Onze jeu de boules baan en tafeltennistafel maken het familieplezier compleet Wij ontvangen u graag zondags tussen 12.00 en 14.00 uur (enkel op reservering). Reserveer nul Elke zondag m.u.v. juli en augustus. ELKE ZONDAG ONBEPERKT KINDERBUFFET KINDEREN 50% KORTING (TOT 12 JAAR) Overnachtingen A la carte restaurant Vergaderingen Zaken- en familiediners Meerdaagse conferenties Parties Recepties Bruiloften Beachclub Jeu de boules Tafeltennis De 3- en 4-sterren hotels van Fletcher bevinden zich op de mooiste locaties van Nederland. In de duinen, aan het strand, in de bossen en op de Waddeneilanden. Zuiderduin Beachhotel is onderdeel van de: FLETCHER HOTELGROUP RESERVEREN?: 0118 - 56 18 10 De Bucksweg 2 - Westkapelle - www.zuiderduinbeachhotel.nl wnmmrmmmmiimmrm Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer! Compleet Op Mensenlinq.nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensbeiicr^ uil uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u-de gezochte overlijdensadveii^; en kunt u deze bekijken. Ervaar het levensvarhaal van de overledene. - rlaieft Interactief 'U kunt'op de slle het condoleance berichtlezen en;een bericht acliicili waarin uw medeleven betuigt, Bovendien kunt u via de site direct deelnemlngskaait ol rouwboeket versturen: Eén kleine moeite en.toch vs» 'een grote troost Informatief .Op Merisenliriq.nl vindt u veel onderwerpen die direct of indirect te hebben.'riiet overlijden. /Mie. adressen: op hét/gebied van uitvaart en a'sche» j LVyóftfóiiLoï^tijdiKltd vermeld/ iïlensen .nl Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Couiart

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 10