PZC Voor meer familieberichten zie pagina 14 dinsdag 14 november 2006 swbl Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende ■dag. Overige familieberichten; Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl E-mailproblemen Door een storing is afgelopen weekeinde bij onze krant een groot aantal e-mails verloren gegaan. Wij verzoeken relaties die voor afgelopen zondag 18.00 uur een e-mail-met een advertentieopdracht hebben gestuurd waarvan de advertentie tot op heden (nog) niét geplaatst is en waarvan dat nog wel moet gebeuren, dat uit voorzorg nogmaals te doen. Excuses voor het ongemak en dank voor uw mede werking. Afd. familieberichten BN/DeStem PZC Jubileum 1961 14 november 2006 God dankbaar delen wij u mee dat onze geliefde ou- •;i ders, opa en oma Louw Verton en Mina Verton-Kooijman II vandaag 45 jaar getrouwd zijn. Wij hopen dat de Heere hen nog lang voor elkaar en voor ons wil sparen. Karin en fan Christian, Wilmar, felbert-jan. Krijn Jaap en Galiena Dragan, Tyrza Lourus en Diane Marlinde, Lourus-Jan, Romina, Nieck Wilhelm en Leanne Ruben, Sarah, Thomas Gerbrand Kees en Mieke lan-Kees, Anne, Paulien Nico en Marieke (oliën, Hein-Jan, Marnix Nassaulaan 22 4301 MX Zierikzee Overleden Zeer geschokt zijn wij allemaal dat zo plotseling na een kort ziekbed uit ons midden is weggerukt onze zeer gewaardeerde en loyale medewerker de heer Rienke Dekker Wij zijn Rienke zeer dankbaar voor de wijze waarop hij zich maar liefst 50 jaar volledig voor onze onder neming heeft ingezet; Bison was zijn leven. Alle medewerkers zullen Rienke erg missen. Wij wensen zijn kinderen, zijn ouders en de verdere familie heel veel sterkte om het verlies van Rienke te verwerken. Directie en medewerkers Bison International Sjef Christiaansen Goes, 13 november 2006 Ongerust door het snelle verslechteren van zijn ge zondheid in de afgelopen weken, kregen we zaterdag het toch nog onverwachte bericht van het overlijden van onze gewaardeerde collega Rienke Dekker Rienke was met hart en ziel een kwaliteitsman en heeft ons met zijn kennis en ervaring vaak geholpen in het zoeken naar mogelijke verbeteringen. Hij was sterk betrokken bij de afdeling, zowel zakelijk als op het persoonlijke vlak. We zijn dankbaar dat Rienke ondraaglijk lijden bespaard is gebleven. Wij wensen Roos Dirk en Jeroen Lesley, vader en moeder Dekker en overige familie veel sterkte toe. .Collega's van QA, R&D en BIC van Bison International Goes, 13 noyember 2006 Diep geschokt zijn wij door het overlijden van onze collega Rienke Dekker Wij wensen Roos, Jeroen en familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Wij zullen Rienke erg missen. Collega's Bison International afdeling operations productieteams Bison en Griffon Goes, 13 november 2006 Met grote verslagenheid ontvingen wij het trieste bericht van het toch nog plotseling overlijden van onze collega Rienke Dekker Wij wensen Roos en Jeroen en verdere familie heel veel sterkte toe. Ondernemingsraad Bison International Goes, 13 november 2006 Verblijdt u in de hoop. Zijt geduldig in de verdrukking. Volhardt in het gebed. Romeinen 12:12 Diepbedroefd, maar dankbaar voor haar liefde en zorg waarmee zij ons gedurende haar leven heeft om ringd, geven wij kennis dat na een geduldig gedragen ziekte door de Heere van ons is weggenomen, mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en dochter Jannetje Cornelia van Iwaarden Janny echtgenote van Bob Sparreboom in de leeftijd van 56 jaar. Een bijzonder woord van dank aan Drs. Meijerink, Drs. Spijker en het verplegend personeel van zieken huis De Honte. Terneuzen: B.J.J. Sparreboom Martin en Mariëlle Leo en Gerti Rosanne en Eveline Axel: Gerda en Remco Terneuzen: Peter Bart Willem Corina enlzak Hoek: L. van Iwaarden C.E. van Iwaarden-Loof Terneuzen, 12 november 2006 Kortenaerlaan 46 4535 BW Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op D.V. woens dag 15 november van 19.30 uur tot 20.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Ne derland. Kerklaantje 1 te Terneuzen. De rouwdienst, waarin zal voorgaan Ds. A. Schul- tink, zal gehouden worden in voornoemde kerk op D.V. donderdag 16 november om 13.00 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd kerkgebouw. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze aankondiging als zodanig beschouwen. Geen bloemen Tot onze diepe droefheid is door de Heere na een ernstige ziekte uit ons midden weggenomen onze in nig geliefde dochter, onze lieve zus, schoonzus en tante Janny Sparreboom-van Iwaarden in de leeftijd van 56 jaar Hoek: L. van Iwaarden C.E. van hvaarden-Loof Woudenberg: Peter en Hermien van Iwaarden-Arends Terneuzen: Kees en Karien van lwaarden-Hangoov Lunteren: Corry van Iwaarden Hoek: Anke en Lein Dieleman-van Iwaarden Hoek: Arend en Corien van Iwaarden-Aleman Neven en (achter-)nichten Terneuzen, 12 november 2006 Zeer plotseling is onze gewaardeerde werknemer en collega Jan van Steenwijk op 57-jarige leeftijd overleden. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers ADR Transportdiensten B.V. Een strijder, zoals wij van je gewend waren, tot op het laatste moment Met verdriet geven wij kennis dat, na een zeer arbeidzaam leven, veel te vroeg, van ons is heenge gaan mijn innig geliefde man, onze lieve vader en trotse opa, mijn lieve zoon en schoonzoon Leendert Nicolaas Hanse Leen - in de leeftijd van 59 jaar. Tanny Hanse-ten Haaf Kees en Petra Hanse-Kwaak Karl Lenno Romany Erik en Thereza Hanse-Steenpoorte Stefan Ilse M.A. Hanse-Berrevoets H.J.K. ten Haaf 11 november 2006 Platteweg 6 4301 NHZierikzee Woensdag 15 november is er om 14.00 uur een her denkingsdienst in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee, (ingang en parkeermogelijkheid via Hoge Mo lenstraat). Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 15.00 uur. Voor de dienst is er van 13.00 tot 13.50 uur gelegen heid tot condoleren in het kerkcentrum van de Gast huiskerk. Lieve opa Hanse Wij zijn allemaal heel verdrietig, want u bent er nu niet meer. Nooit meer meegaan op de trekker, dat doet best wel heel erg zeer. Nooit meer samen snoepjes eten of pompoenen kweken op 't land. Niet meer fruithapjes geven of de eerste stapjes aan uw hand. We zullen goed op oma passen, dat beloven we echt wel. En vooralle fijne herinneringen zeggen wij nu: "Dank u wel". Karl Stefan Lenno Ilse Romany Zierikzee, 11 november 2006 Verdrietig zijn wij, dat na een kortstondige ziekte uit ons midden is weggenomen mijn geliefde broer, zwager en onze oom Leen Hanse Kees Hanse Bep Hanse-van Dijke Lisette Jolanda en Roland Daniëlla, Eveline 11 november 2006 Op 11 november is overleden mijn jeugdvriend en onze goede kennis Leen Hanse Wij wensen Tanny en verdere familie veel kracht en sterkte. Tonnie en Annie van de Sluis Na een kortstondige ziekte is overleden onze buur man Leen Hanse Wij wensen Tanny en de kinderen met de klein kinderen veel sterkte toe. Earn, vd Bergh, Fam. Bouwman, Mevr. Hendrikse-Bakker, Fam. Hoeijmans, Fam. Kerkhove, Fam. Keus, Fam. Koopman, Fam. Koster, Fam. Maris, Fam. Saman, Fam. vd Velde en Fam. Verheij Zierikzee, 11 november 2006 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons bestuurslid Leen Hanse We verliezen in hem een betrokken bestuurder voor de landbouwsector op Schouwen-Duiveland. Wij wensen Tanny en verdere familie veel sterkte toe. Namens het bestuur van Agrarisch Schouwen Duiveland 1-Iuub Remijn, voorzitter Harald Simmelink, secretaris In een ogenblik van stilte. bij een groot verdriet, is het fijn dat men er is en hoeven woorden niet. In een ogenblik van stiltevooral na zo'n groot gemis zegt aanwezigheid voldoende, voel je echt wat warmte en vriendschap is. Mijn liefste maatje, onze fijne vader en mijn opa Frank is er niet meer. Francois Joseph Manuel Ie Lambour t Middelburg 12 november 2006 Bussum 27 september 1940 Zeer bedroefd, maar met onuitwisbare herinnerin gen aan een buitenmens en levensgenieter. Corry Lambour-Klerk Marcel en Sandra Maurice en Cindy Robin Dauwendaelsestraat 22 4337 LB Middelburg Wij willen Frank herdenken op donderdag 16 no vember om 13.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Daarna zouden we het fijn vinden u te ontmoeten in Restaurant De Tropen, Damplein 27 te Middelburg, voor een drankje zoals Frank dit graag wilde. Geen toespraken Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Frank Lambour Frank was altijd een zeer gewaardeerd lid binnen onze vereniging. We zullen hem missen. Wij wensen Corry en overige nabestaanden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Leden en bestuur Duikvereniging Dolfijn Verdrietig zijn wij dat na 45 jaar onze buurman Cor Reijerse is overleden. Frans en Gerda Wielemaker Bedroefd, maar zeer dankbaar dat we hem hebben ge kend Jaap den Haan Onze penningmeester, een gedreven voetbalman We wensen, namens alle voetbalverenigingen op ons eiland, de familie veel sterkte toe met dit verlies. Regiobestuur Schouwen-Duiveland Fleden hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Jaap den Haan Hij is gedurende vele jaren penningmeester en drie jaar voorzitter geweest van onze vereniging. Tevens is hij 17 jaar consul geweest van de KNVB. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Bestuur voetbalvereniging Zierikzee Zierikzee, 13 november 2006 Bedroefd zijn wij door het overlijden van Rina Meulenberg de vrouw van onze euphoniumspeler Jan Wij wensen hem en de familie veel sterkte toe. Brassband "Ons Genoegen" Kamperland In alle rust is ingeslapen, mijn zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en opa Pieter Janse Vlissingen 4 november 1921 t Vlissingen 12 november 2006 C.A. Janse-Hendrikse John en Els van Wallenburg-Janse Marieke en David Bas Bert en Ineke Pol-Janse Margot en Görkem Laurien Vredehofiaan 736 4382 CK Vlissingen Mijn man en onze vader is overgebracht naar uit vaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De crematie zal plaatsvinden op donderdag 16 november om 11.00 uur in crematorium Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de ontvangkamer van het cremato rium gelegenheid tot condoleren. Degene die ik liefheb heb ik verlaten Om degene die ik liefltad terug te zien Johanna Jeannette Mes-Brautigam weduwe van Johannes Baptist Mes in de leeftijd van 86 jaar. Valkenswaard: Hannah en Harm MeeiTo: Gomarus en Elske Middelburg: Fransje t Elsje t Maastricht: Marleen Middelburg: Martijntje t Eindhoven: Angela en Henk Eindhoven: Manuela en Pierre Bergheim (Did.): John Middelburg: Paultje f Vlissingen: Inigo en Niels Middelburg: Guiseppe t Middelburg: Stefan en Ingrid Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar hel verzorgend personeel van "HofterVèste" en "Vliedberg", app. 2 Koudekérke, 12 november 2006 Correspondentieadres: Offenbachlaan 44, 4384 MG Vlissingen Onze moeder, oma en overgrootoma is opgebaard aan de Torentrans 91 te Middelburg, alwaar gelegen heid is tot afscheid nemen woensdag van 14.00 tot 16.00 uur en donderdag van 15.00 tot 16.00 en van 19.00 tot 20.00 uur. De Heilige Mis van onze moeder, oma en overgroot oma zal worden gehouden op vrijdag 17 november om 10.30 uur in deH.H. Petrus en Pauluskerk, Lom bardstraat 1 te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Mid delburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Onze moeder houdt van bloemen en zou het prettig vinden als iedereen feestelijk gekleed komt. Dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft betekend, delen we verdrietig mede dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, grootoma, schoon zuster en tante Catharina Fransina Janse de Jonge-Dekker 25-8-1917 13-11-2006 weduwe van Jan Adriaan Janse de Jonge Middelburg: Leo en Cathrien Janse de Jonge-Rothuizen Amsterdam: Floris en Agüsta, Katrin Amsterdam: Claartje en Michiel, Jet Velez-Malaga (S): Han en Joke Janse de Jonge-van Dongen Sydney (Au): Xanne en Shane, Kirra, Elke Amsterdam: Just en Maureen, Jim, Tijs Middelburg: J. Dekker-Ridder, Connie Amsterdam: C.A. Janse de Jonge-Hakman Correspondentieadres: Singelstraat 12 4331 SV Middelburg De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 17 novem ber om 13.00 uur op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ont moeten in de.condoleanceruimte. Dankbaar voor het vele dat zij voor ons heeft bete kend, geven wij kennis dat de Heere van onze zijde heeft weggenomen mijn geliefde schoonzuster en onze zorgzame en meelevende tante Lena Johanna Cornelia Zuijdweg 6 december 1916 t 12 november 2006 Oss: N. Zuijdweg-Sieben en kinderen Goes: Lenie Polfliet-Zuijdweg Acronius Kramer Ridderkerk: Annie Zuijdweg-Bokx U.S.A.: Familie Southway Schore: Piet Zuijdweg Ria Zuijdweg-Brandt Kruiningen: Corrie Tolhoek-Zuijdweg Johnny Tolhoek Correspondentieadres: L.G.H.W. Polfliet-Zuijdweg Bachlaan 36 4462 |K Goes Mijn schoonzuster en onze tante is in haar eigen wo ning, Zandweg 17 te Kruiningen, opgebaard alwaar dinsdag 14 november van 19.00 tot 20.00 uur gele genheid is om afscheid te nemen. De rouwdienst wordt D.V. donderdag 16 november om 14.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Schore. Vooraf is er vanaf 13.30 uur in het verenigingsge bouw nog gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis kunt u aldaar condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij deze advertentie als zodanig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat toch nog onverwachts van ons is heengegaan Hendrik Kamphuis in de leeftijd van 92 jaar. Uit aller naam: Familie Kamphuis Middelburg, 12 november 2006 Correspondentieadres: P. Sips-Kamphuis, Burg. Stemerdinglaan 25,4537 EB Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op vrijdag 17 november van 13.00 tot 15.10 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal om 15.15 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. 'iillL •-1' sat ion iie< Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Wie kan voelen watje hebt doorstaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden, je hebt het als een moedig man doorstaan. Rust nu maar uit. Na een lang en bewogen leven en na een kort ziekbed is van ons heengegaan onze vader en opa Gerard Verloo Sinds 1965 weduwnaar van Maria Johanna Klippel 5 juni 1914 112 november 2006 Vledderveen (Dr): Elly Verloo Bauke Ketz Middelburg: Elske Steur-van Hese Kees Steur Robert en Linda Anouk Jesper Tomas Vlissingen: Maja van Hese Middelburg: Jacko van Hese Zierikzee. Correspondentieadres: Fam. Verloo. P.W. Janssenlaan 43, 8385 GB Vledderveen (Dr) De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdug 17 november om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 5. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 13.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffieka mer van het crematorium. De mens wikt; God beschikt. Verdrietig om haar heengaan, maar met een be vrijdend gevoel dat haar lijden nu voorbij is. stellen wij u ervan in kennis dat is overleden onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Sara de Rruijne sinds 5 mei 1977 weduwe van Hendrik Jozias Vermeulen in de leeftijd van 92 jaar. Oudehaske: Joke Rentier-Vermeulen Jaap Rentier Zuid-Scharwoude: Alex en Karen Anouk, Eline, Roosmarijn Heijen: Frank en Anja Oostburg: Willem Vermeulen Nel van der Neut Natanja en Jacqueline Rebecca Terneuzen: Rudy en Chantal Oostburg: Roy Ferry Oostburg: Adri Vermeulen Marleen De Neve Oostburg, 12 november 2006 Correspondentieadres: Haskermieden 1 8465 SL Oudehaske De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u bent uit genodigd, zal gehouden worden op vrijdag 17 november om 14.00 uur in Pro Rege aan de Oude Stad te Oostburg, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Pro Rege. Wij bedanken de medewerkers van afdeling 'Klaproos'en 'Korenbloem'in 'deStelle' voor de liefdevolle verzorging. Met verslagenheid namen wij kennis van hel over lijden van onze golfvriend en lid van het eerste uur drs. Gerardus Alphonsius Antonius Ligtvoet I] Wij wensen zijn familie veel sterkte toe dit verlies te I dragen. Directie en medewerkers van De Goese Golf Bestuur van de Goese Golf Club Dirk, ook jouw strijd is gestreden. Verdrietig geven wij kennis van het onverwacht overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Dirk Vermeulen Oost-Souburg: Wim en Henny Kenny en Nanda Correspondentieadres: Trompstraat 8 1792 BKOudeschild Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 26