Banen JobTrack.nl AMZ SERVICEMONTEUR deHUIflVUl m tempo-team Projectleiders/ ontwerpers JUSTION f't* 7 T T Adviesgroep in JANUS VAN WAARDE .ASK ROMEIN KWALITEITSBOUWERS VAN FORMAAT! De première van jouw cariêrre! Ontwerper Civiele Techniek P Medewerkers Klant contactcenter Verzekering^ Acceptant Verzekeringen Solliciteren? Kijk ook op BEN JIJ DE MONTEUR die net zo flitsend is als de nieuwe Nissan modellen? SHIFT_t<? one Wij zijn op zoek naar een 2e monteur of leerling monteur Auto Sturm is dé Nissan dealer voor Zeeland. Voor een nieuwe Nissan, een occasion of service weten heel wat mensen ons te vin den. Vanwege het gigantische succes van de Nissan Micra en onze nieuwe, flitsende modellen, zoals de Murano, de Pathfinder en de 350Z Roadster, zijn wij voor onze vestiging in Middelburg op zoek naar een enthousiaste 2e monteur of leerling monteur. Geen 9 tot 5 types, maar dynamische medewerkers die genoeg drive hebben om onze explo sieve groei bij te houden. Afwisselend werk in een dynamisch bedrijf Ben jij onze nieuwe monteur, dan kun je bijzonder afwis selende. technische uitdagingen verwachten. Uiteraard bieden wij uitstekende primaire en secundaire arbeids voorwaarden en volop ruimte om je verder te ontplooien. Geïnteresseerd? Stuur dan je reactie met CV binnen één week naar: Auto Sturm B.V., t.a.v. Hans Sturm, Noordweg 467, 4333 KE MIDDELBURG, of bel naar Hans op tel. nr. 0118-61 20 42. Mailen kan ook naar hans@autosturm.nl Auto Sturm B.V. Noordweg 467, 4333 KE MIDDELBURG. Tel.: Ol 18-61 20 42 www.autosturm.nl Voor diverse relaties zoeken wij: Vertegenwoordiger Assistent accountant Hoofd financiële administratie Receptioniste telefoniste Interesse in één van deze uitdagende functies? Kijk voor meer informatie op onze website: www.justion.nl/vacaturebank of neem contact op met Anita van Oostrom op telefoonnr. 0118 674074. BORSSELE iin swiifflj^arMsirc Auto- en Touringcar Bedrijf Bedrijfsvoertuigen Schadeherstel U zoekt leuk, afwisselend werk in een boeiend bedrijf? Wij hebben plaats voor enkele: mm BUSCHAUFFEURS m/v Parttime contract voor ca. 20 uur per week. De werktijden zijn zodanig dat combinatie met ander werk veelal goed mogelijk zal zijn. Standplaats Tholen of Borssele. Voor deze functie zijn flexibiliteit, enthousiasme en gevoel voor service belangrijke eigenschappen! Naast een goed salaris bieden wij aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden worden verzocht contact op te nemen met dhr. A. Spruit, tel 0113-351551. Janus van Waarde Verkoopwagens is een bedrijf dat gespecialiseerd is in de complete fabricage van verkoopwagens, bestemd voor de verkoop van vis, vlees, groenten, kleding etc. De verkoopwagens worden voor de klant op maat gebouwd en variëren in lengte van 5 t/m 18 meter. Kijk voor voorbeelden van onze verkoop wagens op de website: www.verkoopwagens.nl In ons bedrijf hebben wij op korte termijn plaats voor een: Functie-inhoud: Als servicemonteur ben jij een technische allrounder met een brede interesse voor tech niek. Jij houdt onze naam hoog op het gebied van service door ervoor te zorgen dat onze klanten zo snel mogelijk geholpen worden. De storingen zijn meestal van hydraulische of koeltechnische aard. Gewenste kennis/ervaring: afgeronde opleiding op MTS niveau kennis van hydraulische systemen ervaring in de koeltechniek of de bereidheid hier opleidingen in te volgen Persoonsprofiel: Je bent communicatief vaardig, flexibel, toont initiatief en je hebt géén 9 tot 5 mentaliteit. Wat bieden wij: een afwisselende baan een goed salaris een prettige werksfeer Je sollicitatie met cv kun je sturen naar: Janus van Waarde Verkoopwagens t.a.v. Jaro van Waarde, Volkerstraat 4,4462 GH Goes, E-mail: vwaarde@wxs.nl Voor aanvullende informatie kun je contact opnemen met Jaro van Waarde, tel. 0113-250914. VERKOOPWAGENS www.verkoopwagens.nl sa ASK Romein is één van de grotere staal- en industriebouwers in de Benelux. Onze productievestigingen bevinden zich in Roosendaal, Vlissingen en Malle (België). Momenteel zijn er zo'n 350 medewerkers bij ASK Romein werkzaam Met een omzet van ca. 100.000.000,- op jaarbasis voeren wij projecten uit in de staalbouwsector alsmede in de turn-key realisatie van (grootschalige) bedrijfsobjecten. Ter versterking van de organisatie zoeken wij op korte termijn voor onze vestiging in Vlissingen een ERVAREN WERKVOORBEREIDER De vestiging van ASK Romein te Vlissingen is actief in de zware staalbouw en offshore. De werkplaatsen zijn direct gelegen aan het water, waardoor ASK Romein de mogelijkheid heeft om constructieonderdelen hierover af te voeren. Uw functie U bent verantwoordelijk voor het zorgdragen voor een vloeiend productieproces in onze werkplaats. Tot uw takenpakket behoort onder andere: - het beoordelen van aangeleverde werkplaatsinformatie; - inkoopvoorbereiding van leveranciers m.b.t. toelevering van materialen; - toezien op het aanleveren van vereiste kwaliteitsdocumenten; - het opstellen van aanvullende werkplaatsinstructies en samenvoegen van kwaliteitsdocumenten tot een 'handover' dossier; - afroepen van tijdelijke gereedschappen/ hulpmiddelen bij leveranciers of nevenvestigingen. Uw profiel U heeft enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie in de metaalindustrie. U bent in het bezit van een gerichte opleiding op MTS-niveau. Daarnaast bent u initiatiefrijk, kritisch, beschikt u over een hands-on mentaliteit en kunt u zowel in teamverband als zelfstandig functioneren. Werken in een gevarieerde en uitdagende functie binnen een uniek bedrijf? ASK Romein biedt u aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Interesse? Stuur dan binneh 2 weken na het verschijnen van deze advertentie een brief met uw motivatie en curriculum vitae naar Marjolein Schuurmans, Personeelsadviseur, Postbus 1013, 4700 BA te Roosendaal. E-mailen heeft onze voorkeur; m.schuurmans@ask-romein.com. Voor meer informatie kunt u desgewenst bellen, telefoon 0165 750 300. U kunt ook onze website raadplegen www.ask-romein.com. WerkCafé.... Proosten op een nieuwe baan! Op zoek naar een leuke baan bij een leuke werkgever én leuke collega's? Kom dan langs op donderdag 16 november van 14.00 tot 16.00 uur bij het WerkCafé van Tempo-Team en neem een kijkje in de keuken van Verbrugge Zeeland Terminals. Dé gelegenheid om je op informele wijze te oriënteren op een nieuwe baan en werk gever: We zijn op zoek naar Havenwerker; Bootsman enTallymedewerker.Als het van beide kanten klikt, proost Tempo-Team die middag met jou en je nieuwe collega's op je nieuwe baan. Kijk voor alle openstaande vacatures bij Verbrugge Zeeland Terminals en het aanmeldingsformulier voor het Werkcafé op www.tempo-team.nl/werk- cafe. Kom langs bij één van de volgende vesti gingen: Tempo-Team Uitzendbureau in Vlissingen, Coosje Buskenstraat 150, 0118 41 48 70 of in Terneuzen, Nieuwstraat 66, 0115 61 23 89, www.tempo-team.nl Zo werkt het. Aannemingsmij. Zeeland B.V. Sagro is een toonaangevende aannemingsgroep die aan haar opdrachtgevers een breed pakket van activiteiten biedt. Kernactiviteiten zijn onder andere sloop, grond-, weg- en waterbouw en milieu. Wij zijn werkzaam in heel Nederland. Voor het civieltechnisch ontwerp van eigen projecten en projecten van derden zijn wij op korte termijn op zoek naar een Functie-inhoud: Als civieltechnisch ontwerper zorgt u in projectteamverband voor de uitwerking van ontwerpen, maakt u ontwerp- en bestekstekeningen met Autocad, schrijft u bestekken en maakt begrotingen met behulp van Metacom. U maakt en bewaakt voorbereidingsschema's van de projecten waarin alle noodzakelijke procedures zijn opgenomen. Verder stelt u plannen van aanpak op, eventueel een complete projectpresentatie, en bent u sterk betrokken bij de projecten die u uitvoert en een stevige gesprekspartner. Vanzelfsprekend houdt u de ontwikkelingen op uw vakgebied bij. Uw profiel: U heeft een afgeronde civieltechnische opleiding op HBO-niveau en heeft bij voorkeur enkele jaren ervaring met het ontwerp van projecten binnen dit vakgebied waarbij u er plezier in heeft om in teamverband te werken. Ons aanbod: Wij bieden u een uitdagende functie met de kans u zelf te ontplooien binnen een professionele organisatie. Het salaris is in overeenstemming met uw leeftijd en ervaring. Uw sollicitatie: Denkt u de juiste persoon voor deze functie te zijn, dan verzoeken wij u uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 10 dagen te richten aan: Sagro Aannemingsmij. Zeeland B.V., t.a.v. de heer C.A. Liek, Postbus 3, 4453 ZG 's-Heerenhoek of per e-mail aan aliek@sagro.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voogd Voogd Diensten BV com.bineert verstand van verzekeren (sinds 1909) met een ervaring van tientallen jaren in het ontwikkelen en implementeren van assurantiesoftware. Wij bieden zowel het assurantie-intermediair als verzekeraars een breed pakket aan producten en diensten waarmee tegen lage kosten een aanzienlijk betere performance kan worden bereikt. Voor onze vestigingen in Middelharnis en Roosendaal zoeken wij: De functie: Als projectleider maakt u planningen van uit te voeren ICT-projecten en bewaakt deze. U begeleidt de uitvoerenden van het project en rapporteert over de voortgang aan het management. Verder voert u gestructureerd overleg met de belanghebbenden, beschrijft u testprocedures en test u de op te leveren applicaties. Als ontwerper kunt u zowel technische als functionele vraagstukken oplossen. In deze functie fungeert u als de spil tussen de klant en de software engineer. Uw profiel: Afgeronde HBO opleiding; Kennis van DSDM; Goed thuis in de ontwerpmethode UML; Ervaring in projectmatig werken; Ervaring in leidinggeven; Kennis van de programmeertaal Delphi strekt tot aanbeveling. Ons aanbod: Een uitdagende baan bij een dynamisch bedrijf; Informele werksfeer; Ruimte voor eigen initiatief; Goede scholings- en carrièremogelijkheden; Uitstekende arbeidsvoorwaarden Meer informatie? Voor informatie over de functie belt u met Jan Jongejan, technisch directeur M 06-51814001 Ejjongejan@voogd.com Of kijk op http://diensten.voogd.com Voogd Voogd Verzekeringen CV is een snel groeiend volmachtbedrijf. Wij vertegen woordigen 18 grote verzekeringsmaatschappijen. Voor meer dan 900 onafhankelijke assurantietussenpersonen accepteren en administreren wij schadeverzekeringen en regelen de schadeafhandeling. In de verzekeringsbranche nemen wij een vooraanstaande positie in. Niet in de laatste plaats door de inzet en het enthousiasme van ruim 140 medewerkers - stuk voor stuk professionals op hun vakgebied. en (minimaal 32 uur per week) v.: Medewerkers Klantcontactcenter voor onze vestiging in Roosendaal. Uw functie: Met plezier beantwoordt u telefonisch vragen van assurantietussenpersonen en maatschappijen waarmee wij samenwerken, onder meer over poliswijzigingen, en handelt deze in hoge mate zelfstandig af. U registreert en behandelt klachten van klanten. Complexe verzekeringsaanvragen brengt u in kaart en leidt u door naar de back-office. Uw profiel: MBO diploma; Assurantie B-diploma; Uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; Kennis van Microsoft Office programma's; Ervaring in een soortgelijke functie. Ons aanbod: Een uitdagende baan bij een dynamisch bedrijf; Informele werksfeer; Ruimte voor eigen initiatief; Goede scholings- en carrièremogelijkheden; Uitstekende arbeidsvoorwaarden. [voogd! meer informatie? Voor informatie over de functie belt u met Cindy Uijleman, teamleider Klantcontactcenter venekonngon «I T 0187 - 488 671 E cuijleman@voogd.com. Of kijk op www.voogd.com. Acceptant Verzekeringen voor onze vestiging in Middelharnis. Uw functie: U behandelt verzekeringsaanvragen, -mutaties en -royementen en geeft offertes af. Tevens maakt u polissen op en onderhoudt contacten met tussenpersonen en maatschappijen. Uw profiel: MBO diploma; Assurantie B-diploma; Klantgericht en commercieel; Uitstekende mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; Kennis van Microsoft Office programma's; Ervaring in soortgelijke functie. Ons aanbod: Een uitdagende baan met perspectief bij een dynamisch bedrijf; Informele werksfeer; Ruimte voor eigen initiatief; Goede scholing- en carrièremogelijkheden; Uitstekende honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden. pOOGD| vorcekeringon Meer informatie? Voor informatie over de functie belt u met Eveline Roos, teamleider Verzekeringen particulieren T 0187 - 488 467 E eroos@voogd.com. Of kijk op www.voogd.com. -A Stuur uw CV naar: Voogd Voogd Verzekeringen CV Postbus 14, 3240 AA Middelharnis t.a.v. Lia Molendijk, teamleider P&O. E lmolendijk@voogd.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Steeds meer Nederlandse vogel soorten worden bedreigd. Al 78 van de 180 soorten broedvogels staan op de Rode Lijst. Nog even en we kunnen ook de Grutto alleen nog Ingelijst bewonderen Daarom werkt Vogelbescherming Nederland aan meer natuur voor bedreigde vogels. Help mee, kijk wat u kunt doen op vrww.vogelbescherming.nl V. Vogelbescherming RED DE VOGELS VAN DE RODE LIJST! Is per direct op zoek naar een enthousiaste: Zelfstandig medewerker hotel en schoonmaak Ongeveer 20 uur per week vanaf half zeven 's ochtends. Voor sollicitaties, graag telefonisch contact opnemen met Wanda Glasius of Martijn de Munck Hotel Brasserie De Huifkar, Markt 19, 4331 LJ Middelburg, www.brasseriedehuifkar.nl - Telefoon 0118 612998

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 6