Banen (f*l lobTrack.nl Direct aan de slag? PZC 0 de Bart VEE Hoofd afdeling Veiligheid Milieu (m/v) VW Walcheren en Noord-Beveland DGA Financieel Adviseurs vraagt Callcentermedewerkers m/v DGA Financieel Adviseurs een beheerder dierenasiel (m/v) met hart voor dieren 22,5 uur per week Vliedt Provincie Zeeland Hoofd afdeling Bestuur (V/m> Beleidsmedewerker stedelijke planologie wm) Kijk ook op 11 NOVEMBER 2006 - W27 GEMEENTE De organisatie staat onder leiding van een MT en bestaat uit 9 afdelingen, waaronder de afdeling Veiligheid Milieu met ca. 30 medewerkers. De gemeente wil graag in contact komen met enthousiaste kandidaten voor de functie De functie. De afdeling kent globaal 4 taakvelden: veiligheidszorg (w.o. de vrij willige brandweer), milieu, APV/bijzondere wetten en handhaving. Jij hebt er de dagelijkse leiding en de planning control-taak. De clusters milieu en handhaving worden direct aangestuurd door een coördinator. Jij laat de afdeling werken binnen de juiste beleids-, financiële en juridische kaders en stimuleert de anticipatie op maatschappelijke ontwikkelingen. Daar ben je goed in wantje hebt een HBO-opleiding gevolgd in een voor deze functie relevante studierichting. Je bent een ervaren, resultaatgerichte manager, slagvaardig, stimulerend en motiverend. Je hebt gevoel voor bestuurlijke verhou dingen, je bent communicatief én begripvol; je hebt overtuigingskracht en tact. - Een psycholögisch/assessmentonderzpek maakt deel uit van de procedure. Je krijgt een pracht job (36 uur) met een bruto maandsalaris van max. 4.730,- (schaal 12) en op termijn mogelijk een uitloop naar schaal 13 (max. 5.132,-). Daarbij prima secundaire voorwaarden en variabele werktijden. Dat alles in de prachtige badplaats Domburg; mét volop rust en ruimte en zónder files. Vlakbij de faciliteiten in Walcheren voor cultuur en onderwijs (w.o. Roosevelt Academy in Middelburg), een uurtje van Rotterdam en Antwerpen. Bel voor info Jan de Regt, gemeentesecretaris, (0118) 555381 of Renate Jobse, hoofd afdeling POI, (0118) 555392. Belangstelling? Stuur dan uiterlijk 24 november 2006 je brief met CV naar gemeente Veere, t.a.v. afdeling POT, Postbus 1000,4357 ZV Domburg, o.v.v. vacaturenummer 19/06 in de linkerbovenhoek van de envelop of mail naar vacature@veere.nl. De gesprekken zijn gepland op donderdag 14 december 2006. Acquisitie n.a.v. deze advertentie is niet zinvol. Tummers Machinebouw B. V. - Hoogerheide Tummers Machinebouw B.V. is een snelgroeiende onderneming in Hoogerheide die gespecialiseerd is in het vervaardigen van machines voor voornamelijk de voedselverwerkende industrie. I.v.m. aanhoudende drukte op onze afdeling engineering zijn wij op zoek naar twee enthousiaste medewerkers. Zij zullen hun werkzaamheden uitvoeren in een jong en dynamisch team in de functie van (AANKOMEND) AUTOCAD TEKENAAR (fulltime) Taken: Het tekenen en construeren van (delen van) machines en het verzorgen van de bijbehorende constructieve documentatie Functie-eisen: Opleiding MTS-Wtb Énige ervaring met AutoCAD Wat bieden wij je een goede werksfeer in een snelgroeiende onderneming mogelijkheden tot het volgen van cursussen in eerste instantie wordt een contract voor bepaalde tijd aangeboden en bij gebleken geschiktheid een contract voor onbepaalde tijd salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens CAO Metaal Techniek Wij verzoeken je binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te reageren d.m.v. een brief vergezeld van je c.v. Deze kan gestuurd worden aan Tummers Machinebouw B.V., t.a.v. Karin Spijker, Postbus 71, 4630 AB HOOGERHEIDE, aan faxnr. 0164 - 61 53 55 of aan karin@tummers.nl Voor nadere inhoudelijke informatie over de functie kun je bellen met Nico Traets, bedrijfsleider, tel. 0164 - 61 40 70. Bezoek ook onze website: WWW.tummers.nl Elektro technisch installatie buro tel. 0113 270431 Groene Weidje 12, 4461 JW Goes fax 0113 233605 Wij zijn op zoek naar een: - Calculator werkvoorbereider tekenaar Ben je in het bezit van: vakdiploma's elektrotechniek MBO-niveau Diploma VVA1 In het bezit van Rijbewijs-B Enige ervaring in deze functie is een pré - Allround monteur elektrotechniek en/of - Hulpmonteur elektrotechniek Voor woningbouw Utiliteit Onderhoud Ben je in het bezit van: vakdiploma's elektrotechniek VMBO-niveau Diploma WA1 In het bezit van Rijbewijs-B Voor alle functie's vragen wij een flexibele instelling; geen 8-tot-5-mentaliteit Ben jij aan een nieuwe uitdaging toe, of wil je gewoon eens veranderen van werkkring °an is hier je kans, want wij hebben per direct plaats voor gemotiveerde vakmensen!! Wij bieden een aantrekkelijke, afwisselende, uitdagende maar ook een vaste baan bin nen ons bedrijf aan. Arbeidsvoorwaarden conform CAO Kleinmetaal. Informatie over één van deze functie's kunt u opvragen bij de heer D.W. de Bart en/of de neer M.C. v.d. Knijff. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen richten aan: tlektro Technische Installatie Buro de Bart la.v. de heer D.W. de Bart Postbus 372, 4460 AT Goes Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld! VW Walcheren en Noord-Beveland is een regionale VW organisatie, met 8 VW vestigingen binnen de gemeenten Veere, Noord-Beveland en Vlissingen Voor versterking op onze Zeeuwse Vakantie Reserveringscentrale zijn wij op zoek naar: medewerker Vakantie Reserveringscentrale (32-40 uur)/ standplaats: Domburg - MBO (MEAO/MTRO) door opleiding of relevante werkervaring. - Kennis van twee moderne talen waaronder Duits zowel mondeling als schriftelijk. Wij vragen: Commercieel talent, cijfermatig en administratief inzicht - Initiatiefrijke en assertieve persoonlijkheid - Ervaring in het werken met MS Office pakket De medewerker Vakantie reserveringscentrale draagt zorg voor: Functie- het boeken van accommodaties en strandcabines inhoud: het behandelen van inkomende post/aanvragen per telefoon/fax/e-mail Wij bieden^en b°e'er|de en afwisselende werkomgeving; leuke collega's in een hardwerkend team salariëring volgens de normen van VW Nederland. Inlichtingen zijn verknjgbaar bij Daniëlle Visser, tel.: 0118-582910. Schriftelijke reacties graag voor 11 november naar: WV Walcheren en Noord- Beveland, t.a.v. D. Visser, Postbus 8,4357 ZG Domburg; Of per e-mail: d.visser@zeelandvakantie.nl Vakantie^ Reserveringscentrole U werkt vanuit kantoor Middelburg tenminste 2 avonden per week met een maximum van 4 avonden (ma t/m donderdag) van 18.30 tot 20.30 U spreekt ABN U heeft een commerciële instelling Leeftijd tenminste 18 jaar Geboden wordt: een interne opleiding een goed salaris prettige werksfeer Stuur uw cv. binnen 14 dagen naar DGA Financieel Adviseurs ta.v. mevr. J. Martens, Postbus 400,4330AK Middelburg. De Ruyterstraat 24,4335 GM Middelburg, tel. 0118-633035 dtp-er m/v dtp-en bij life design is veel meer dan zomaar producties uitwerken: je bent inhoudelijk bezig met communicatie, daarom zoeken we een ervaren dtp-er met scherpte, oog voor detail, goede taalbeheersing en kennis van alle (reproductietechnieken waar ons werk in resulteert, zodat je samen met ons trots kunt zijn op het creatieve (maar vooral ook strategische en praktische) werk dat we leveren. life design werkt met een hecht en slagvaardig team in een platte organisatie, iedereen draagt met zijn of haar creatieve en praktische talenten bij in de succesvolle realisatie van de meest uiteenlopende opdrachten, je enthousiasme is daarin doorslaggevend. richt je sollicitatiebrief (dus op papier!) met cv aan jeroen van 't leven, we laten ons graag verrassen vóór 25 november. life design grafische vormgeving en reclame poststraat 44 4301 ad zierikzee postbus 40 4300 aa zierikzee telefoon 0111 456 456 e-mail jeroen@lifedesign.nl Dierenasiel de Tussenhaven is het asiel voor De Bevelanden. Het asiel is nu nog gevestigd aan de West- havendijk in Goes. In het asiel worden katten en honden opgevangen, verzorgd en herplaatst. Er werken drie parttime medewerkers, vrijwilligers en stagiaires. Wij zoeken per direct: Functie: U bent verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken in het asiel. U doet alle voorkomende werkzaamheden met een nadruk op contacten met klanten. U geeft leiding aan medewerkers en vrijwilligers. U legt verantwoording af aan het bestuur. We vragen: Leiding geven aan en werken in een klein team gaat u goed af. U kunt prima met mensen en dieren omgaan. U bent flexibel en creatief. U beschikt over goede (non) verbale communicatieve eigenschappen. U kunt goed sturing geven aan de grote veranderingen, waarmee het dierenasiel de komende jaren geconfronteerd zal gaan worden. U bent in het bezit van een rijbewijs. U bent in het bezit van of studeert voor Vakbekwaamheid HKB. Wij bieden Een afwisselende, zelfstandige baan Mogelijkheden tot bij en nascholing Salaris is 1523 euro bij full time dienstverband) Heeft u interesse? Neem voor meer informatie contact op met: Wilma van der Schraaf, beheerder, T 0113 - 212473 Jan Vansteenkiste, voorzitter bestuur, T 0113 - 221318 Uw schriftelijke sollicitatie stuurt u binnen 14 dagen aan het bestuur Dierenasiel De Tussenhaven p/a Koos, Vorrinkstraat 15, 4463 TX Goes, email vansteenkiste@zeelandnet.nl Edudelta Onderwijsgroep Edudelta Onderwijsgroep verzorgt vele opleidingen in de groene sector (VMBO, MBO en contractopleidingen) en in de technische sector (VMBO- techniek en -economie) en voert het bevoegd gezag over een OPDC met bovenschoolse opvang. Met ruim 350 medewetkers wordt op de diverse locaties inhoud gegeven aan de opleidingsprogramma's mét bijzonde re aandacht voor de persoonlijke én maatschappelijke ontplooiing van leer ling en deelnemer. De volgende onderwijsinstellingen vor men Edudelta Onderwijsgroep: Groen College Goes Groene School Sommelsdijk De Gaarde, Barendrecht De Vliedberg, Goes Technische School Middelharnis Edudelta Onderwijsgroep respecteert de NVP-soliieitatiecode. Orthopedagogisch- en Didactisch Centrum De Vliedberg is een bovenschools instituut binnen het SamenwerkingsverbandVO"Oosterscheldegebied",dat in stand wordt gehouden door de deelnemende scholen en is bestuurlijk onderge bracht bij de Edudelta Onderwijsgroep. De Vliedberg verzorgt in een separate setting leerwegondersteuning binnen het voortgezet onderwijs. De directie van OPDC De Vliedberg is m.i.v. 1 januari 2007 op zoek naar: A. een teamleider (m/v) voor schakeljaar en onderbouw De teamleider coördineert de uitvoering van het onderwijs door het team, geeft leiding aan een team van docenten, draagt mede zorg voor de afstemming van de onderwijsuitvoering en de ontwikkeling van het beleid voor leerlingenbegeleiding binnen het OPDC en levert een bijdrage aan de uitvoering van het onderwijs. Functie-inhoud: De teamleider is belast met: het coördineren van de uitvoering van het onderwijs door het team: het leiding geven aan een team van docenten; de ontwikkeling van het beleid voor leerlingenzorg; de coördinatie van de zorg; het verzorgen van het onderwijsleerproces. Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij: kennis heeft, van de inhoud en vormgeving van leerwegondersteuning; het werken in kernteams onderkent en ondersteunt; gericht is op ontwikkeling van collega's, het team en het instituut., kan enthousiasmeren en inspireren; functioneert als een teamspeler; de leerling en het onderwijsproces als uitgangspunt hanteert; leiding kan geven aan een team van professionals; beschikt over relevante (onderwijs)bevoegdheden. Aanvullende informatie: de functie heeft een omvang van 0,800 -1,000 wtf de functies wordt gewaardeerd volgens schaal LC van de CAO-VO. De Vliedberg betrekt in februari 2007 een nieuw en modern schoolgebouw Inlichtingen over genoemde vacatures kunt u inwinnen bij: - dhr. J.J. Huijskens, directeur (tel. instituut: 0113- 220114, thuis: 0113-213492) - dhr. J. Westerweel, teamleider (tel. instituut: 0113- 220114, thuis: 0113-220333) B. een onderwijsgevende (m/v) voor de Time-outvoorziening Het betreft een tijdelijke benoeming met een omvang van 0,4 FTE tot het eind van dit lopende schooljaar, waarna verlenging mogelijk is. Van de kandidaten wordt gevraagd, dat zij beschikken oven Een onderwijskundige bevoegdheid. Bij voorkeur volledig bevoegd en/of bevoegdheidof bekwaamheid AVO-vakken v.o. Brede kennis van het v.o. in 't algemeen.: Aanvullende competenties op het gebied van leerlingenzorg; Kennis en vaardigheden op het gebied van klassenmanagement; Kennis van jeugdhulpverlening. Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij mevr. L. Vos, hoofddocent Time-Out, telefoon 0113 - 253448. Indien u interesse heeft in bovenstaande functies dan wordt u verzocht uiv sollicitatiebrief met curriculum vitae voor 30 november 2006 te richten aan: OPDC De Vliedberg (o.v.v. vacature leerkracht teamleider of docent time-out) t.a.v. dhr. J.J. Huijskens Postbus 304,4460 AS Goes Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kom werken voor Zeeland vacaturenummer 1.10.06 De afdeling bestuur houdt zich bezig met de voorbereiding en uitvoering van het provinciaal beleid op het gebied van grensoverschrijdende samenwerking en Europa (GROS), bestuurljjk)uridische zaken, toezicht op gemeenten en waterschappen, en archiefinspectie. Het afdelingshoofd geeft hierbij rechtstreeks en integraal leiding aan een vijftiental (hoog)gekwalificeerde functionarissen. De functie vereist een academisch werk en denkniveau bij voorkeur op basis van een voltooide relevante universitaire opleiding, een heldere visie op de beleidsvelden van de afdeling, aantoonbare management capaciteiten en -vaar digheden, aantoonbaar inzicht in en gevoel voor politiek-bestuurlijke processen en verhoudingen terwijl ruime bestuurlijk-juridische werkervaring zonder meer tot aanbeveling strekt. De meest in het oog springende competenties voor deze functie zijn: politiek- bestuurlijke c.q bestuurssensitiviteit, onderhandelen, integraal werken en visie. Salaris bij voltijdbetrekking bedraagt minimaal 4.371,44 en maximaal 6.244,92 bruto per maand. Inlichtingen: de heer dr. S. Knigge, directeur directie Welzijn, Economie en Bestuur, telefoon 0118 - 631456. vacaturenummer 2.15.06 Het betreft een tijdelijke functie voor 2 jaar. Bijdragen aan het versterken van de relatie Ruimtelijke Ontwikkeling en Verkeer, Vervoer en infrastructuur. Het opzetten van plannen, visies en projecten met ac centen vanuit mobiliteit, bedrijvigheid en locatiebeleid. Instaat zijn om stedelijke vraagstukken op regionale schaal een gezicht te geven. Een universitaire opleiding relevant voor het taakveld: ruimtelijke wetenschap pen, (civiele)planologie, verkeerskunde e.d. Projectgewijs en resultaatgericht kunnen werken m.b.v. informatietoepassingen die het werk ondersteunen. De belangrijkste competenties voor deze functie zijn: een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, probleemanalyse, omgevingsbewustzijn, integraal kunnen werken en initiatief. Salaris bij voltijdbetrekking bedraagt minimaal 2.834 en maximaal 4.048 bruto per maand. Inlichtingen: de heer mr. C.J. Meijler, hoofd van de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling, telefoon: 0118 - 631797. Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen. Prachtige stranden, ruime woningkeuze, volop fietspaden en geen files. Een bloeiend cultureel leven en mooie natuurgebieden. Werken bij de provincie Zeeland betekent werken voor één van de mooiste kustprovincies van Nederland. Bij onze organisatie zijn ruim 700 1 werknemers werkzaam. Stuur voor 24 november 2006 uw sollicitatiebrief met motivatie en cv, onder vermelding van het vacaturenummer, naar Provincie Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA MIDDELBURG of reageer via vacatures@zeeland.nl. Wij bieden u een professionele werkomgeving, aantrekkelijke arbeidsvoorwaar den en mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling. De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen, alsmede naar indienstneming van gehandicapten, allochtonen en jongeren, die voldoen aan de functie-eisen. Daarom worden geïnteresseerden uit deze prioriteitsgroepen, indien zij voeldoen aan de functie-eisen nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. kijk voor meer informatie op www.zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 55