Banen if*l lobTrack.nl Fixet Nieuwdorp MWi Kijk op WERKVOORBEREIDER AANKOMEND WERKVOORBEREIDER GROEPSMANAGERS LOGISTIEK MEDEWERKERS Medewerker Marketing en Verkoopondersteuning i Je maakt het met Fixet! Tevens zijn wij op zoek naar HULPKRACHTEN Brabantse Delta Projectmanager Uitvoering o o i 11 NOVEMBER 2006-W22 BOUWGROEP PETERS B.V De Bouwgroep Peters B.V. gevestigd te Middelburg is een middelgroot bouwbedrijf met 140 werknemers. Jaarlijks wordt een omzet "opgebouwd" van circa 30 miljoen euro. Projecten worden in hoofdzaak gerealiseerd in de Provincie Zeeland en Zuid-West Brabant. De bedrijfsactiviteiten bestaan uit utiliteitsbouw, woningbouw, renovatie, restauratie, verbouw en onderhoudswerk. Wij hebben direct plaats voor een enthousiaste en een Functieinhoud: De werkvoorbereider maakt deel uit van het bedrijfsbureau. Binnen een projectteam verzorgt hij/zij zelfstandig de volledige werkvoorbereiding en inkoop voor een of meer projecten. Het opstellen van planningsschema's, prijsvergelijkingen en voortgangssignalering maken deel uit van zijn/haar takenpakket. Tevens kan hij/zij worden ingezet bij het opstellen van kosten- calculaties en het begeleiden en adviseren van kopers. Functie - eisen werkvoorbereider: Wij zoeken enthousiaste, gedreven personen met MBO-Bouwkunde of een opleiding op vergelijkbaar niveau. De werkvoorbereider is in staat zelfstandig te werken en heeft minstens 3 jaar ervaring en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. De aankomend werkvoorbereider wordt binnen 2 jaar opgeleid tot zelfstandig werkvoorbereider. Kennis van en ervaring met AutoCAD is voor beide functies een pré. Bouwgroep Peters B.V. Betrouwbaar, op tijd, degelijk Fundament voor duurzame toegevoegde waarde Wij bieden: zelfstandigheid verantwoordelijkheid prettige werksfeer passend salaris doorgroeimogelijk heden binnen bedrijf Belangstelling? Uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreid C.V. kunt u binnen 2 weken sturen aan: Bouwgroep Peters B.V. t.a.v. de heer R.T. Flipse, Postbus 310, 4330 AH te Middelburg. Voor meer informatie kunt u ook contact met hem opnemen: 0118 - 616.616 Prisma Food Retail voorziet meer dan 300 supermarkten die zelfstan dig opereren onder de formules Golff, MeerMarkt en Attent van een compleet supermarkt assortiment. Prisma Food Retail maakt deel uit van Sligro Food Group Nederland B.V. en is verantwoordelijk voor de retailactiviteiten van deze beursgenoteerde organisatie. Sligro Food Group kende in 2005 een concernomzet van 1.546 miljoen. In verband met een forse uitbreiding van ons Distributiecentrum en Regionaal Vers Centrum te Kapelle zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers die bij goed functioneren een contract voor onbepaalde tijd kunnen verkrijgen. (vacaturenummer 06-182) Functie-inhoud Voor diverse afdelingen zowel in het DC als RVC zijn wij op zoek naar leidinggevenden. Zij dragen zorg voor het optimaal laten functioneren van de afdeling. De taken die zij verrichten liggen op het gebied van aansturing coördinatie controle. Tevens ben je verantwoordelijk voor de totale gang van zaken m.b.t. orde netheid veiligheid sfeer binnen de afdeling. Functie-eisen? MBO.-werk en denk niveau. Beschikken over relevante werkervaring en leidinggevende capaci teiten. Bereidheid om te werken in wisselende diensten in het RVC inclusief nachtdiensten. ORDERVERZAMELAARS EN HEFTRUCKCHAUFFEURS (vacaturenummer 06-028) In het Regionaal Verscentrum wordt er gewerkt in drie wisselende diensten. De arbeidstijd ligt tussen zondagavond 21.00 uur tot zaterdagmiddag 12.00 uur. In het KW-magazijn zal in de toekomst in twee dagdiensten gewerkt gaan worden. De Coöperatieve Zuidelijke Aan- en Verkoopvereniging UA. te Wemeldinge is een belangrijke leverancier van meststoffen, gewasbeschermingsmiddelen, vee voeders, zaaizaad, pootgoed en aardolieproducten voor de akkerbouw, fruitteelt en veehouderij. Een belangrijke activiteit van de CZAV is voorts de inname van granen, zaden en peulvruchten. Het werkgebied omvat Zuidwest-Nederland ten zuiden van Rotterdam en ten westen van Breda). De CZAV heeft ca. 3.000 leden en een geconsolideerde omzet van ruim 209 miljoen euro. Dochteronderneming is het detailhandelsbedrijf Agrimarkt BV met de winkelformules Agrimarkt Supermarkt en Agriland. In totaal werken er 500 mensen bij onze organisatie. Meer informatie vindt u op www.czav.nl. Ter versterking van onze afdeling verkoop buitendienst zoeken wij voor onze vestiging in Wemeldinge een: Uw werkzaamheden Als medewerker marketing en verkoopondersteuning ondersteunt u de verkoopleider en de buitendienst bij het behalen van de omzetdoelstellingen. Verder draagt u bij aan' de invulling van de communicatie activiteiten naar onze leden/klanten. Hieronder valt onder andere het beheer van onze website. Ook levert u een bijdrage aan algemene bedrijfspresentaties en verkoopbeurzen. Uw werkzaamheden zult u in nauwe samenwerking met de verkoopleider invullen en uitvoeren. Uw opleiding en ervaring Voor een optimale invulling van deze fulltime functie verwachten wij van u dat u: - in het bezit bent van een HBO diploma op het gebied van marketing/communicatie - ervaring of affiniteit heeft met de agrarische sector - goede mondelinge en schriftelijke communicatieve eigenschappen heeft kennis en ervaring heeft met kantoorautomatisering/website onderhoud - bekend bent met het productenpakket van de CZAV - een ondersteuningsgerichte instelling heeft en zelfstandig kunt werken. Ervaring in een soortgelijke functie vormt een pre. Ons aanbod Wij bieden u een zelfstandige en afwisselende functie bij een organisatie die sterk in de markt staat en die werkt aan een goed rendement voor de boer. De arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de functie. Heeft u belangstelling? Voor nadere inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen met de heer J. Francke (verkoopleider), tel. 06 51 57 70 72. U kunt uw sollicitatiebrief met c.v. vóór 27 november 2006 richten aan de CZAV, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 402, 4460 AV Goes. Een e-mail sturen mag ook: Svd.Linden@CZAV.nl Regio-ecoloog www.fixet.nl Functie-inhoud De orderverzamelaar verzamelt aan de hand van orderlijsten de bestelde artikelen voor onze afnemers. Dit doe je met behulp van elektrische pallettrucks en rolcontainers. De heftruckchauffeur plaatst de binnenkomende goederen op de juiste plaats in de stellingen. Op afroep worden de pallets door de heftruckchauffeur op grijphoogte in de stellingen geplaatst. Voor deze functie geldt je werkt veilig, zelfstandig en draagt verantwoordelijkheid voor een accurate afwerking. Je kunt werkzaam zijn in een magazijn emballage diepvries of gekoelde ruimte. Je bent flexibel en inzetbaar op verschillende afdelingen. Functie-eisen LBO niveau - aanpakker - nauwkeurig - collegiaal - flexibel. Bereidheid in het RVC te werken in wisselende diensten ook s'nachts., Scholieren die bij ons kunnen werken op zaterdagochtend van 06.00 - 13.00 uur. Interesse Indien je interesse hebt voor één van deze functies verzoeken wij je z.s.m. schriftelijk te reageren met vermelding van het vacaturenummer. Schriftelijke reacties richten aan de heer K. Holleman, afdeling P&O, postbus 26,4420 AA Kapelle. www.prismafood.nl Meer weten? www.sligro.nl Bel met de heer R. van Ruiten, vestigingsmanager DC/RVC Kapelle (0113) 36 00 00. Fixet is een dynamische doe-het- zelf zaak, waarbij kwaliteit, service en goed advies centraal staan. Je maakt het met Fixet' geldt niet alleen voor onze klanten die met elk klus-probleem bij ons terecht kunnen. Ook voor onze medewerk(st)ers geldt dat zij het maken met Fixet! j Wij zoeken op korte termijn een enthousiaste Verkoopmedewerker m/v Jij maakt het met Fixet omdat jij: - klantgericht en enthousiast bent; - tussen de 20-25 jaar bent; - bereid bent om verkoop- en producttrainingen te volgen; - (eventueel) ervaring hebt in de doe-het-zelf branche. Wij bieden je een plaats in een gezellig team, een goede beloning en een afwisselende werkomgeving. Ga jij het maken met Fixet? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen naar: De helft van Nederland ligt onder de zeespiegel; in Nederland leven we met water. Het is overal: in rivieren en sloten, in de lucht en in ons huis. Het water hóórt bij ons. Dijken zorgen voor onze veiligheid. Sluizen, stuwen en gemalen regelen de water standen bij droogte of water overlast. Afvalwater wordt gezuiverd en het water in beken, sloten en rivieren blijft van goede kwaliteit. Dat is het werk van het waterschap. Klantgerichtheid, duidelijk heid en samenwerking zijn speerpunten van het water schap. Als werkgever biedt het water schap een aantrekkelijk pak ket arbeidsvoorwaarden, o.a. flexibele werktijden, kinder opvangregeling en een struc turele eindejaarsuitkering. De functie Als ecoloog in de regio ben je betrokken bij "ecologie" en "water" in de ruimste zin van het woord. Je bent verantwoordelijk voor de inbreng van ecologische aspecten in integrale plannen en projecten. Zo ver taal je praktisch de ecologische aspecten van beleid naar bijvoorbeeld onderhouds- en beheersplannen. Vanuit de regio onder steun je ook in beleidsontwikkelingen en vertaal je deze naar het dagelijks beheer en onderhoud. Je beoordeelt ruimtelijke en waterhuishoudkundige plannen en je advi seert bij het opstellen van peilbesluiten. Bij de afhandeling van klachten en calami teiten heb je een belangrijke adviserende taak. Je verzorgt de interne en externe voorlichting voor ecologie. Wij vragen/bieden Je hebt een diploma op hbo-niveau, bij voorbeeld hto Land- en Watermanagement, aangevuld met enkele jaren werkervaring. Je bent een praktisch ecoloog die stevig in zijn schoenen staat en er goed in slaagt beleid naar praktijk te vertalen. Je hebt goede contactuele eigenschappen, een goede uitdrukkingsvaardigheid en je neemt het initiatief. Wij bieden Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt bij een fulltime dienstverband maximaal 3.217,— bruto per maand. Het waterschap kent een systeem van uitloopschalen. Het betreft een tijdelijke aanstelling voor de duur van 3 jaar. Interesse? Voor meer informatie kun je contact opnemen met René Lambregts, .manager regio West in Heerle, tel. (076) 564 19 10 of met Janny de Bruijn, personeelsadviseur, tel. (076) 564 11 37. Stuur je sollicitatie onder vermelding van vacaturenummer 06/43 vóór 27 november 2006 naar waterschap Brabantse Delta, t.a.v. Janny de Bruijn, Postbus 5520, 4801 DZ Breda of mail je brief naar a.de.bruijn@brabantsedelta.nl. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 4 december 2006. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Water kleurt het leven Onze klant behoort tot de grootste spelers op het gebied van huisvesting in Nederland en is vertegenwoordigd in 180 gemeenten. De portefeuille omvat ruim 26.000 zelfstandige woningen en bijna 19.000 verblijfseenheden. De komende jaren is een groei van 2,5 procent in nieuwbouw geprognosticeerd. Er is voor ruim twee miljard euro onroerend goed in exploitatie en voor één miljard in ontwikkeling. Het huidige productaanbod bestaat uit koopwoningen, huurwoningen, intramurale woon- en zorgvormen, overig vastgoed en zorg- en dienstverlening. Noord-Brabant 48-64k Ontwikkeling in uitvoering Taken en verantwoordelijkheden: controleren van aanbestedingsstukken en adviseren over aanbestedings-/'contractstukken en prijsvorming. Leiden van projecten tijdens de uitvoering. Coördineren van afstemming tussen betrokken participanten. Aansturen directievoerders/ioezichthouders, eventueel zelf voeren van bouwdirectie en leiden van bouwvergaderingen. Coördineren van meer-/minderwerk. Toezien op naleving vigerende regelgeving. Voeren van adequate projectadministratie. Opstellen van besllsdocumenten voor het MT. Profiel van de geschikte kandidaat: afgeronde HTS Bouwkunde. Circa vijf jaar ervaring binnen bouwsector. Leidinggevende ervaring. Makkelijk kunnen schakelen tussen 'eenvoudige' en complexe projecten. Projectmanagement ervaring. Consciëntieus, creatief. Stressbestendig. Kostenbewust. Goede communicatieve vaardigheden, organisator. Teamplayer, maar ook goed zelfstandig kunnen opereren. Wij verzoeken u vriendelijk uw cv via onze website in te sturen. U kunt de vacature vinden op basis v Uw sollicitatie wordt behandeld door ir. Iwan Jurczik te Rotterdam. n het referentienummer 123359. Het regiokantoor is de frontoffice van waaruit wij contacten onderhouden met inwoners en samenwerken met vertegenwoordigers van gemeenten, landbouworganisaties en natuurbeherende instellingen. Vanuit dit kantoor wordt het onderhoud aan waterlopen, keringen en vaarwegen gecoördineerd en diverse projecten uitgevoerd ter verbetering van het watersysteem. Voor ons team in Heerle zijn wij op zoek naar een fulltime Havenweg 24 4455 AP Nieuwdorp t.a.v.: dhr. E.W.J. Otte Bel voor meer informatie Erik Otte 0113-613956 Wereldwijd 122 kantoren in 19 landen Michael Page www.michaelpage.nl PROPERTY E-CONSTRUCTION

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 50