Banen m JobTrack.nl ->r randstad Allround Medewerker Productiebureau WVS-groep, dat werkt! y s SOFTWAREONTWIKKELAAR VISUAL FOXPRO (M/V) WERK AAN DE CONTINENTAL GATEWAY Kantonnier m/v(i,ofte) Zeeland Seaports Kijk ook op 11 NOVEMBER 2006-W20 li Dagelijks werk maken van en voor mensen; dat is de kern waar het binnen WVS-groep om draait. WVS-groep biedt mensen kansen zich te ontwikkeien zodat regulier werk op de arbeidsmarkt niet langer een hindernis vormt. De medewerkers zijn werkzaam in drie divisies: WVS@Work. WVS Diensten en VWS Industrie. Zij bieden een breed assortiment producten en diensten aan. De stafdiensten van het hoofdkantoor ondersteunen de divisies. WVS-groep is altijd in bewe ging en daardoor beperken de werkzaamheden van medewerkers zich tegenwoordig niet alleen meer tot de beschutte werkplekken; werk uitvoeren op locatie door Individuele- of groepsdetachering en 8egeleid Werken-bij bedrijven behoort ook tot de mogelijkheden. Werken bij WVS-groep betekent werken in een informele, dynamische organisatie met gedelegeerde verantwoordelijkheden. Kijk voor meer informatie over WVS-groep en deze vacature op www.wvsgroep.nl Stationsstraat 40, Postbus 11 30, 4700 BG Roosendaal, Tel. 0165 596500, Fax 0 65 56 j 263, Email algerneen@wvsgroep.nl, www.wvsgroep.nl De Divisie WVS Industrie houdt zich bezig met groepsdetachering/varia en procesindustrie. Deze Divisie bestaat uit drie vestigingen. De vestiging in Roosendaal richt zich voornamelijk op groepsdetachering en varia. Voor deze vestiging zijn wij op zoek naar een allround medewerker productiebureau die mede verantwoordelijk is voor een optimale productieplanning, werkvoorbereiding en calculatie. Wat verwachten we van je? Je bent verantwoordelijk voor een betrouwbare kostenberekening van leveringen van producten of diensten en voor de werkvoorbereiding (aan de hand van een order voorbereiden van de werkzaamheden ten behoeve van de productie). Daarnaast zorg je voorde coördinatie, bewaking en registratie van projecten in de projectenadministratie. Hierin verwerkje ook de calculatie en verkoopafspraken. Je profiel Je beschikt over een MBO werk- en denkniveau (functiegerelateerd) met daarbij minimaal vijf jaar ervaring in een soortgelijke functie. Je hebt daarnaast kennis van productieprocessen, administratieve procedures en geautomatiseerde logistieke systemen. Wat kun je van ons verwachten? Salarisindicatie bij 40 uur per week maximaal 3.091bruto per maand, exclusief 8% vakantietoeslag bij minimaal 1 jaar functioneren conform de functie gestelde eisen. Indienstname zal geschieden via één van de werkverbanden van WVS-groep voor de duur van 1 jaar waarna de arbeidsovereenkomst bij goed functioneren zal worden voortgezet. Solliciteren? Meer informatie over deze vacature is te verkrijgen via dhr. A. van Veenendaal, Manager Productiebureau, tel 0165-587 800. Richt uw sollicitatiebrief vóór 27 november a.s. aan dhr. J. Snepvangers, P&O-adviseur, Postbus 1130, 4700 BC Roosendaal. Kijk voor de volledige functieomschrijving op www.wvsgroep.nl Schildersbedrijf Stratenmakers Groen Metaal en assemblage In- en ompak Drukwerk Confectie Hout Elektromontage Kabelbomen Schoonmaak Grafische afwerking (Groeps)Detachering Busi Begeleiding Opleiding Arbeidsrei'ntegratie Kantoor- en distributieservice SOFTWARE Voor de afdeling Software Ontwikkeling in Zierikzee (25 medewerkers) zijn wij op zoek naar een Syntess Software is een softwareproducent met vestigingen in Zierikzee en Gorinchem. Syntess ontwikkelt, levert en ondersteunt standaard ERP-software voor met name installatiebedrijven op het gebied van elektra, cv, luchtbehandeling, koeltechniek, sanitair en beveiliging. Onze vooraanstaande marktpositie is gebaseerd op kwaliteit, betrouwbaarheid en het hanteren van een strategie op lange termijn. Met een organisatie van in totaal 90 medewerkers levert Syntess Software al meer dan 15 jaar softwareproducten die momenteel gebruikt worden door ruim 2800 bedrijven. "acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Syntess Software heeft twee producten. Het ene wordt ontwikkeld in Visual Foxpro; het ander in Delphi. Wij zoeken een nieuwe collega die profes sionele software kan ontwerpen en bouwen en interesse heeft in database georiënteerde toepassingen waarin met SQL gewerkt wordt. U moet in staat zijn wensen van zowel onze eigen organisatie als van klanten om te zetten in eenvoudige functionele software. U komt te werken in een team van ervaren software ontwikkelaars dat zijn sporen ruimschoots verdiend heeft in het zelfstandig bouwen van een technische infrastructuur om hoogwaardige, gebruiksvriendelijke software te bouwen. WIJ vfA^ew Werk- en denkniveau op minimaal HBO-niveau Resultaatgerichte houding en doorzettings vermogen Affiniteit met de installatiebranche is ook een pré SWM+eff SoJ-tw«re KeAt Fluimte voor initiatieven in een stimulerende werkomgeving met enthousiaste vak bekwame collega's De mogelijkheid om te werken aan een breed toegepast en hoog gewaardeerd product Een boeiende baan met goede perspectieven in een sterk bedrijf Uitstekende arbeidsvoorwaarden fw («Itfcftntfe Voor meer informatie over bovenstaande funclie kunt u contact opnemen met: dhr. Huug Winfield (0111 -418040, privé 0111 -641052) of onze homepage bezoeken (www.syntess.nl). Stuur uw sollicitatie met cv naar Syntess s Software, Postbus 127, 4300 AC Zierikzee of naar vacature syntess.nl. In de dynamische wereld van groeiende ladingstromen, steeds grotere schepen en toenemende concurrentie, nemen de Zeeuwse zeehavens een unieke positie in tussen twee wereldhavens. De havens van Terneuzen en Vlissingen zijn uitgegroeid tot het derde zeehavengebied van Nederland en zijn een van de voornaamste economische krachten van de Zeeuwse regio. Vanuit een markant kantoor in Terneuzen beheert Zeeland Seaports de havengebieden en doet er alles aan om de positie van beide havens als 'continental gateway' te versterken. De medewerkers van Zeeland Seaports leveren dagelijks een belangrijke bijdrage aan deze ontwikkelingen. De afdeling Infrastructuur Ruimte is verantwoordelijk voor het ontwikkelen, realiseren en beheren van havens, terreinen en infra structuur (zoals wegen en spoor) in het beheersgebied van Zeeland Seaports. Het cluster Beheer zorgt voor de complete uitvoering van de beheersprocessen in relatie tot de ontwikkeling van de havens en is op zoek naar een enthousiaste collega in de functie van: Vacaturenummer 949 De functie: Volgens het beheers- en onderhoudsplan verricht je diverse technische werkzaamheden in het beheersgebied en je inspecteert periodiek de natte infrastructuur kades en glooiingen), de droge infrastructuur (wegen, groen en installaties) en ter reinen. Je bent de ogen en oren van Zeeland Seaports in het veld en controleert volgens het principe schoon, heel en veilig de naleving van reglementen, vergunningsvoorwaarden en (verkeers)veiligheidsmaatregelen binnen het gebied. Je beheert de tech nische werkplaats van het bedrijf en verricht daarvoor klein onderhoud. Operationeel wordt je aangestuurd door de daarvoor aangewezen beheerder. Onze vraag: Je hebt een VMBO werk- en denkniveau en je hebt oog voor de kwaliteit van de havenomgeving. Je hebt kennis van en bent handig in het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden en je weet goed om te gaan met verkeerswetgeving en richtlijnen van Arbo en veiligheids- en onderhoudsvoorschriften. Je bent vooral flexibel en klantgericht met zorg voor kwaliteit. De standplaats bij deze functie is Terneuzen. Ons aanbod: De functie van kantonnier is gewaardeerd in functieschaal 5 (minimaal 1.492,69 en maximaal 2.132,41 bruto per maand). Inschaling is afhankelijk van opleiding en werkervaring. Zeeland Seaports biedt aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden conform de rechtspositie van de Provincie Zeeland, een professionele werkomgeving en mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling. Meer informatie over deze functie kan ingewonnen worden bij de heer A.J. Cardon, Coördinator Beheer of de heer D. Engelhardt, Hoofd afdeling Infrastructuur Ruimte, beiden bereikbaar onder telefoonnummer 0115 - 647400. Ook op www.zeeland-seaports. com kun je meer informatie vinden over de functie en onze organisatie. Je kunt tot uiterlijk 26 november 2006 reageren door je sollicitatie met motivatie en c.v. onder vermelding van het vacaturenummer te sturen naar Zeeland Seaports, t.a.v. A. Kegels, Postbus 132, 4530 AC Terneuzen of via de mail: port@zeeland-seaports.com. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Port Authority Schelpenpad 2 Haven 1151, Terneuzen Postbus 132 4530 AC Terneuzen Tel. 0115-647400 Fax 0115-647500 port@zeeland-seaports.com www.zeeland-seaports.com Wij vragen nogal wat van onze interceden- ten, dat mag duidelijk zijn. Dat moet ook wel, want we zijn uitgeroepen tot één van de beste werkgevers van Nederland. En dat wil len we graag zo houden. Bovendien groeien we op dit moment harder dan ooit. Daarom zoeken wij intercedenten die net zo hard willen groeien en dezelfde ambitie hebben om succesvol te zijn. Alleen die mentaliteit zorgt ervoor dat je jezelf ontstijgt. Als intercedent bij Randstad ben je dan ook uit net even ander hout gesneden. Je verant woordelijkheid is groot en je neemt daarom het initiatief in een gevarieerd aantal projec ten. Je beheert je eigen klantenportefeuille, met lokale ondernemingen en internationale concerns. Klanten die je bezoekt, adviseert en waarmee je evalueert. Aan de andere kant werf én begeleid je flexwerkers. Je voert functioneringsgesprekken en beoordelings gesprekken met ze. En tegelijkertijd bouw je een langdurige werkrelatie met ze op. Je denkt commercieel en je werkt resultaat gericht. Je opleiding is hbo of universiteit en je hebt minstens twee jaar ervaring in een commerciële functie. Ben je daar nog? Dan moeten we jou hebben. Kijk maar eens op www.randstad.nl/recruitment. Of kom gewoon langs! Op donderdag 16 november ben je van 18.00 uur tot en met 20.00 uur welkom op Burgemeester van Hasselstraat 52a in Bergen op Zoom of op Kloosterplein 7 in Breda. We vertellen je dan graag wat meer over een loopbaan als intercedent bij Randstad en je kunt er meteen kennis maken met je toekomstige collega's. Voor meer informatie over de functie, of om je aan te melden voor de open dag, kun je contact opnemen met Karen Venselaar of Tanja Groenewegen (0165 - 587 003). ben jij accountmanager, personeelsmanager en consultant in één? kom dan langs op 16 november

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 48