Banen Jobcoach MainTec JobTrack.nl onafhankelijk voorzitter f Alpha groepsleerkracht Stichting Ter Weel Zorg jij voor personeel? PROJECTMANAGER DETACHEREN Word jij onze nieuwe enthousiaste collega?! T, dethon 'i Internationale container chauffeur TEST UW KENNIS Kijk ook op Wij zoeken voor onze vestiging te Terneuzen een commercieel talent met gevoel voor de branche. Functieomschrijving: In deze functie ben je belast met het uitzenden van tech nisch vakpersoneel in de metaal en de electro. Hiertoe onderhoud je intensief con tact met de juiste contactpersonen binnen de doelgroep. Je kent hun wensen, behoeften en verwachtingen en weet daardoor de juiste mensen bij hen te plaatsen Daarnaast bezoek je onze opdrachtgevers om de relatie te verstevigen en opdrach ten te verwerven. Ook verzorg je de werving van technisch vakpersoneel en last but not least de noodzakelijke administratie. Functie-eisen: Voor deze functie zoeken we een commerciële doorzetter. Zelfstan dig, gedreven: en met een resultaat gerichte persoonlijkheid, die perfect in staat is om binnen de metaal en electro te communiceren. Je hebt een opleiding op HBO-niveau, commerciële werkervaring en een dienstverlenende instelling. Affiniteit met de bran che is een pré. Je bent in het bezit van een rijbewijs, eigen vervoer en woont binnen een straal van 30 kilometer van de vestigingsplaats. onderdeel van de HUMARES GROEP Geboden: Een intensieve maar uitdagende en zelfstandige functie in teamverband binnen een professionele sterk groeiende organisatie met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Ben jij het'commerciële talent die wij zoeken, stuur dan je reactie, voorzien van een recent curriculum vitae en pasfoto, naar: MainTec Contracting B.V, t.a.v. De heer Willie van Mil, bedrijfsdirecteur: Postbus 88, 6710 BB Ede e-maii willie@maintec.nl Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Willie van Mil, tel. 0318 - 439870 of bezoek onze website: www.maintec.nl MainTec Contracting is een VCU-gecertificeerde werkmaatschappij van de Humares Groep, gespecialiseerd in het uitzenden en detacheren van technisch vakpersoneel. MainTec Contracting opereert vanuit een landelijk netwerk van meer dan 20 vestigingen. UITZENDEN - DETACHEREN - OUTPLACEMENT - WERVING SELECTIE - PAYROLLING In het najaar van 2006 zal Hof Cruninghe in Kruiningen worden geopend, een woonzorgcomplex voor senioren, waarin een kleinschalige voorziening is opgenomen van 2 groepen met ieder 6 plaatsen voor psychogeriatrische bewoners. Stichting Ter Weel gaat hiermee "kleinschalige zorg" realiseren. Beschikbare functie 1 dienstverband met een min/max-contract van 24 tot 30 uur per week. Dit houdt in dat 24 uur per week gegarandeerd is, met een uitloop (in verband met vervanging tijdens ziekte en vakantie) naar maximaal 30 uur per week gemiddeld over 3 maanden gerekend. De diensten (dag-, avond en nachtdienst) worden verrichten volgens rooster. Ga jij de uitdaging aan om in het eerste kleinschalige woonproject van Stichting Ter Weel te willen werken in een zelfsturend team en vind jij dat de cliënt centraal staat, (ge)woon net als thuis? Dan zijn wij op zoek naar jou! De functie Je ondersteunt je bewoners bij de realisatie van hun (zorg)vragen op het gebied van wonen, zorg en welzijn. De uitvoering vindt plaats op basis van het individuele zorgplan en conform de professionele waarden, normen en de visie van Stichting Ter Weel. Voor familie en betrokken disciplines ben je het eerste aanspreekpunt tijdens je dienst. Je verricht alle voorkomende werkzaamheden (verpleging, verzorging, begeleiding en huishoudelijke taken) in een woning. Jouw bagage diploma (zieken)vërzorgende of verzorgende C/D; kennis van en ervaring met het omgaan met ouderen met een psychogeriatrisch ziektebeeld; zelfstandig (alleen) kunnen werken en prioriteiten kunnen stellen; goede sociale vaardigheden, in het bijzonder inlevingsvermogen, tact en geduld. Ter Weel biedt dienstverband voor onbepaalde tijd; salaris in FWG 35 conform de CAO V&V; aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Herken je jezelf? Neem dan wanneer je meer informatie wenst, contact op met Maurice Theune, tel. 0113 - 503240. Een sollicitatiebrief met CV (bij voorkeur getypt) kun je vóór 25 november a.s. sturen naar de afdeling P, O O, Joannaplantsoen 14462 AV te Goes. Algemene informatie overTerWeel vind je op www.terweel.nl. A i INVESTOR IN PEOPLE Groen Industrie Integratie Dethon is het arbeidsintegratiebedrijf van Zeeuws-Vlaanderen en heeft 800 gemotiveerde medewerkers. De hoofddoelstelling van Dethon is het begeleiden van mensen naar werk en het bieden van werk aan mensen met een handicap of achterstand op de arbeidsmarkt. Dethon kent vijf bedrijfsunits: Dethon Industrie Hulst, Terneuzen en Oostburg, Dethon Groen en Dethon Integratie. Dethon beschikt binnen de units over verschillende leerwerkmogelijkheden voor het uitvoeren van reïntegratietrajecten. Dethon Integratie zoekt versterking van een gedreven De functie De jobcoach begeleidt vanuir Dethon Integratie intensief een groep van gemiddeld 16 tot 20 personen die- individueel vanuit Dethon werkzaam zijn op diverse externe locaties. Begeleiden van de uitvoering van het werk, oplossingen zoeken voor ondervonden problemen, motiveren en stimuleren en het houden van coachingsgesprekken. De jobcoach ondersteunt de medewerker op de werkplek naar zelfstandig functioneren. Hiertoe stelt hij individuele onrwikkelplannc-n op, begeleidt en volgt deze. Een regelmatige evaluatie met opdrachtgevers en inleners hoort er natuurlijk ook bij. Voor de afdeling detacheringen stelt hij kandidaten voor bij nieuwe functies. Hij houdt sclectiegesprekkcn, begeleidt de kandidaten en houdt contact met de potentiële werkgevers. Uw profiel U heeft: een MBO/HBO werk- en denkniveau en de opleiding tot gecertificeerd jobcoach gevolgd of bent bereid deze te volgen. U bént een ervaren coach met goede communicatieve vaardigheden. U spreekt ondermeer de taal van werkgevers en begrijpt wat ze nodig hebben. U bent stressbestendig. Het schrijven van coachingsplannen gaat u goed af. U vindt het geen probleem buiten kantooruren re werken, als dat nodig is. De arbeidsovereenkomst zal worden aangegaan met Viaflex BV, een onderdeel van Dethon. De arbeidsvoorwaarden zijn gebaseerd op de CAO voor de sociale werkvoorziening. Informatie Een psychologisch onderzoek lean deel uitmaken van de selectieprocedure. Nadere informatie kunt u inwinnen bij de heer Bert Bruggeman, manager uitplaatsingsteam, telefoon 06-10971727. Interesse Als u interesse in deze functie heeft, stuurt u dan voor 25 november 2006 uw sollicitatiebrief met c.v. aan Dethon, t.a.v. de heer R. Krcgting, hoofd P&O, Postbus 163, 4530 AD Terneuzen. Acquisitie n.a.v. deze vacature is ongewenst. Voor ons tweewielerbedrijf, reparatie en verkoop van nieuwe en tweedehands fietsen, electrische fietsen, snor- en bromscooters en alle accessoires zijn wij op zoek naar een gemotiveerde en ervaren fiets bromfiets monteur fulltime 38 uur per week Reacties naar: Roose tweewielers V.O.F. Badhuisstraat 19 4381 LM Vlissingen Tel. 0118-412084 E-mail info@roosetweewielers.nl roose tweewielers Badhuisstraat 19, Vlissingen 0118-412084 K.N. Dalebout transport Gevraagd: A.D.R. vereist. 0111 64 20 66 na 12 uur Unastraat 47, 4306 AX Nieuwerkerk. giro 7 800 800 3 's-Hertogenbosch geef om if dit "f kind Hét speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden DOE DE NATIONALE ST1ERENLEEDTEST! Het duurt 20 minuten om een stier in een 'gevecht' te doden JA NEE 2 Wrede stierengevechten komen ook voor in Frankrijk 2 Tweederde van de Spanjaarden is tegen het stierenvechten 4 Stieren worden vóór een gevecht vaak ernstig verzwakt 2 Bij stierengevechten gaan ook regelmatig paarden gruwelijk dood Bij dorpsfeesten doden bewoners jaarlijks duizenden stieren Uitslag JA is overal het goede antwoord. Reken voor JA 2 punten en voor NEE I punt. 11-12 punten: zeer goed U bent een echte kenner. Ga naar de website en word donateur Dan blijft u op de hoogte van alle feiten. 9-10 punten: voldoende Het kan geen kwaad u meer in het onder werp te verdie pen. Ga naar de website en word donateur. 6-8 punten: matig Wij kunnen u nader infor meren over het stierenleed. Ga naar de website en word donateur. WWW.STIEREN.NET GIRO 6 13 12 II 11 NOVEMBER 2006-W6 O tf' SCHOLENGROEP Christelijk Basisonderwijs ZUID-BEVELAND Alpha Scholengroep omvat de volgende scholen: De Wiekslag, Rilland Het Kompas, Yerseke De Welle, Kruiningen De Zevensprong, Krabbendijke De Hoeksteen, Wemeldinge 't Honk, Kapelle De Linge, Biezelinge 't Noorderlicht, Goes Prinses Beatrixschool, Goes Prinses Ireneschool, Goes Ichthusschool, Wolphaartsdijk De Poeljeugd, 's-Heer Hendrikskinderen De Rank, 's-Gravenpolder De Regenboog, Hoedekenskerke De Regenboog, Nieuwdorp De Wegwijzer, Heinkenszand Alphascholen hebben een open karakter waarbij binnen onze christelijke waarden en normen respect is voor verschillende levensovertuigingen. Hel onderwijs kenmerkt zich dooreen hoog verwachtingspatroon van de mogelijkheden van kinderen en is modern, actueel en vernieuwend. Kernwaarden zijn: kwaliteit, respect, dynamiek, veiligheid, resultaatgericht en transparantie. Alphascholen: een inspirerende basis voor ieder kind. Alpha Scholengroep Alpha Scholengroep is op zoek naar een Op cbs "De Hoeksteen", Bierweg la, 4424 EL in Wemeldinge, wordt met ingang van 8 januari een nieuwe kleutergroep opgestart wegens groei. De omvang van de benoeming is wtf 0,9902. Werkdagen: maandag t/m vrijdagmorgen. De aanstelling is van 8 januari tot en met 31 juli 2007. Bij gebleken geschiktheid kan deze benoeming gecontinueerd worden binnen Alpha Scholengroep. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: de identiteit van de vereniging uit overtuiging kunnen onderschrijven; affiniteit hebben met het werken met de jongste kleuters; om kunnen gaan met verschillen in ontwikkeling van kinderen; teamspeler willen zijn. Wij bieden: een enthousiast en gemotiveerd team; een goed uitgeruste school; belangstellendeen meelevende ouders. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de directeur dhr. R. Schierbeek, of de adjunct directeur mevr. J. Hertgers-van Stel. Beiden zijn bereikbaar op tel. 0113-626127 (school), De sollicitatiegesprekken vinden plaats op donderdag 23 november. Uw sollicitatie kunt u tot uiterlijk 18 november richten aan dhr. R. Rap, secretaris van de Coördinatiegroep Formatie op onderstaand adres of mailen naar: r.rap@alphascholengroep.nl Deestraat 3 4458 AJ 's-Heer Arendskerke •Tel: 0113-561777 info@alphascholengroep.nl www.alphascholengroep.nl Ter Valcke, centrum voor zorg en reactivering biedt verzorgingshuis zorg, verpleeghuiszorg en extramurale zorg. Daarnaast is er een dagverpleging voor psycho geriatrische patiënten en een project dagverzorging. In Ter Valcke wonen voornamelijk ouderen die door psychogeriatrische of somatische problemen behoefte hebben aan verzorging en ondersteuning. Ter Valcke beschikt over onder andere een afdeling neurologische revalidatie en een afdeling orthopedische revalidatie. Ter Valcke maakt samen met acht andere zorginstellingen in Zeeland deel uit van de Stichting voor Regionale Zorgverlening (SVRZ). SVRZ ziet het als haar verantwoor delijkheid daar waar mogelijk aan te sluiten op de (wijzigende) behoeften en wensen van de ouder wordende mens. De zorgcentra Ter Valcke, Ter Weel, Gasthuis, Randhof en Rehoboth vormen samen de thuis zorgorganisatie Woonzorg Goes e.o. Hierdoor is het mogelijk om vanuit een wijkgerichte aanpak olie vormen van thuiszorg, verzorgmgs- en verpleeghuiszorg thuis te leveren. Ter Valcke Louise de Colignylaan 2 4461 SP Goes 0113-315300 tervalcke@svrz.nl www.svrz.nl We zoeken per 1 maart 2007 een voor de cliëntenraad van Ter Valcke, centrum voor zorg en reactivering in Goes. - Volgt u ontwikkelingen in de zorg? - Heeft u affiniteit met de ouderenzorg? - Heeft u ervaring met het leiden van vergaderingen? Dan bent u misschien wel de voorzitter naar wie wij op zoek zijn. De cliëntenraad van Ter Valcke: - bestaat sinds 1984 en heeft 10 leden, - is actief en betrokken, - vergadert eenmaal per twee maanden, - heeft bovendien een dagelijks bestuur dat maandelijks bijeenkomt - neemt deel aan interne commissies en werkgroepen, - heeft een adviesfunctie in het kader van de Wet Medezeggenschap Cliënten Zorginstellingen (WMCZ), - is aangesloten bij het Landelijk Overleg Cliëntenraden (LOC), - komt op voor de belangen van de cliënten - en wordt bijgestaan door een professionele ondersteuner. De voorzitter van de cliëntenraad: - zit de vergaderingen van de cliëntenraad en het dagelijks bestuur voor, - is lid van de centrale cliëntenraad van SVRZ, - onderhoudt contacten met de locatiemanager en ondersteuner, - zorgt voor naleving van het reglement en de overeenkomst met Ter Valcke, - ziet erop toe dat de raad haar taken goed uitvoert, - ondersteunt zonodig raadsleden bij de uitvoering van hun werkzaamheden, - neemt deel aan bijeenkomsten van onder andere het LOC, - maakt jaarlijks samen met de raad een werkplan, - en komt in aanmerking voor een onkostenvergoeding. Ter Valcke WAAR DE MENS IEMAND IS Heeft u belangstelling voor deze uitdagende functie of kent u iemand die interesse kan hebben? Neem dan contact op met Adri van Maldegem, voorzitter, telefoons 0113- 301229 of E-mails maldegem-devos@planet.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordl niet op prijs gesteld en niet gehonoreerd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 34