Banen STERK JQ 01MM-TOIHO Projectleider Doen JobTrack.nl Financial Accountant Accountmanager/ Vertegenwoordiger (m/v) FEYTER Buitendienstmonteur Terneuzen/Vlissingen Planner technische dienst Terneuzen Magazijnmedewerker Terneuzen Michael Page BOUWMATERIALEN TELEFONISTE/ ADM* MEDEWERKSTER M/V Schoonmaakbedrijf Koster Co BV Dromen BUÜELPACK Kijk ook op 11 NOVEMBER 2006 Woonvoorziening Tulpenveld in Bergen op Zoom bestaat uit 4 woningen waarin 12 cliën ten wonen. Het betreft cliënten vanaf 18 jaar met een matig tot licht verstandelijke handi cap met psychische en/of aanverwante ge dragsproblematiek. Deze doelgroep vraagt om een zeer gestructureerde begeleiding in een voor hen aangepaste omgeving. Voor deze locatie zijn wij per direct op zoek naar een Begeleider gedragsproblematiek. Acquisitie naar aanleiding van deze aaverfentie wordt niet op prijs gesteld. Voor meer Informatie en voor een uitgebreid functieprofiel kijkt u op www.sdwzorg.nl Geïnteresseerd? Bel voor meer informatie met Mike de Rijcke. teamleidinggevende BIG Tulpenveld, telefoon 0164-253794of 06-40751691. Sollicitaties: Een schriftelijke sollicitatie voorzien van een duidelijke motivatie en een CV kun je voor 24 november 2006 sturen naar de afdeling P&O, Postbus 33, 4700 AA Roosendaal of mailen naar p8ro@sdwzorg.nl, onder vermelding van vacaturenummer 51 Zorgvuldig met zorg Laan van Brabant 72 4701 BL Roosendaal Tel. 0165 - 593000 www.sdwzorg.nl Uitgeverij Drukkerij Vorsselmans B. V. te Zundert brengt wekelijks vijftien lokale nieuwsbladen uit. Deze huis-aan-huisbladen verschijnen onder de naam De Bode in West-Brabant en de gemeente Tholen. In verband met uitbreiding in de provincie Zeeland (MiddelburgA/lissingen en Goeszijn wij op zoek naar een enthousiaste en gedreven 36 uur per week Als accountmanager/vertegenwoordiger ben je verantwoordelijk voor het (pro-)actief bewerken van zowel potentiële als bestaande klanten in vooral het midden- en kleinbedrijf, gericht pp de verkoop van advertenties en het verbreden van de klantrelatie ten behoeve van De Bode waarvoor je werkzaam bent. Profiel Je beschikt over minimaal MBO werk- en denkniveau en hebt bij voorkeur enkele jaren ervaring in de media- of verkoopbranche. Contacten leggen met klanten gaat je gemakkelijk af en je weet deze om te zetten in langdurige relaties. Een gedegen kennis van de lokale advertentiemarkt en een uitgebreid relatienetwerk zijn een pre. Behalve klant- en resultaatgericht ben je creatief, besluitvaardig en vasthoudend. Je bent gewend om zowel zelfstandig als in teamverband te opereren en je wilt bovendien commercieel de verantwoording dragen voor De Bode waar je actief voor bent. Wij bieden Je gaat deel uitmaken van een jong enthousiast team van betrokken medewerk(st)ers, waarin jouw creativiteit en eigen initiatief alle ruimte krijgen. Wij bieden een aantrekkelijk salaris dat past bij jouw opleiding en ervaring. Daarnaast zijn er goede arbeids voorwaarden, die in overeenstemming met de zwaarte van de functie zijn. Je standplaats wordt Middelburg. Indien bovenstaande functie je aanspreekt, kun je je schriftelijke sollicitatie tot 21 november richten aan: Uitgeverij Drukkerij Vorsselmans B.V. afd. Personeelszaken Bredaseweg 26 4881 DE Zundert o. v. v. vacature accountmanager Forklift Services zoekt Kijk op www.feyter.com Our cliënt is a global leader in the chemical industry. With a significant global presence, it manufactures a highly recognised portfolio of consumer brands and trademarks. For one of the Dutch entities of the company, situated in Zeeland, we are looking for a Financial Accountant with a high motivation and ambitious drive to join the Finance Team. The Financial Accountant is responsible for timely and accurate preparation of periodic reports and analysis and will contribute to the professionalisation of the financial organisation and will be involved in different projects due to the dynamic environment the company operates in. The Financial Accountant will report to the Finance Manager Netherlands and will support and assist him where needed. Zeeland Challenging Senior Accounting Position Tasks and responsibilities: ensure the timely and accurate preparation of monthly and quarterly group accounts and subsequent reporting and analysis, meeting local and US GAAP requirements. Prepare the statutory financial reports and ensure that tax and other regulatory filings are submitted on time. Responsible for Internal controls. Profile of the suitable candidate: professional education on bachelor or master level. Sound experience of business accounting in a similar function is required. Hands-on mentality, Good knowledge of Dutch GAAP, preferably experience with US GAAP, skilled Microsoft Office user, preferably SAP FI-CO experience. Fluent Dutch and English in wnting and speaking We kindly request you to send your CV via our website. You can find this opportunity by entering reference number 123802. Your application will be handled by Mabel Duchossoy in Eindhoven. Valid Dutch work permit EU passport required. 122 offices in 19 countries worldwide www.michaelpage.nl FINANCE Goes Stanleywes 2 (bij Zeelandhallen) tel. 0113 - 246600 shop sroothandel Vllsslngen Industrieweg 11 tel. 0118 - 410444 shop De Jager-Tolhoek is een regionale groothandel in bouw-, hout/plaat- en afbouw- materialen en richt zich op de professionele afnemers. Ons verzorgingsgebied is Zuid-West Nederland. In verband met zwangerschapsverlof van onze huidige medewerkster zoeken wij per 01 -02-2007 voor onze vestiging te Goes enthousiaste kandidaten voor de functie van: Het betreft in eerste instantie een fulltime functie voor de duur van 6 maanden. Na deze periode bestaat de mogelijkheid tot een parttime functie (ca. 20 uur per week). De functie: U bent verantwoordelijk voor het correct afhandelen en doorverbinden van binnenkomende en uitgaande telefoongesprekken voor het gehele bedrijf. U verzorgt het typewerk voor diverse afdelingen, o.a. de afdeling Verkoop. Daarnaast verricht u administratieve/boekhoudkundige werkzaamheden voor de afdeling Administratie. Wij vragen: - Minimaal MBO werk- en denkniveau. - Ruime aantoonbare werkervaring m.b.t. bovenstaande functie - Een klantvriendelijke, collegiale en flexibele instelling. - Kennis van softwarepakketten (Word en Excel) en een goede typvaardigheid. Wij bieden u: - Een afwisselende baan/nieuwe uitdaging in een innoverende werkomgeving. - Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitatie: Voelt u zich aangesproken door deze advertentie? Stuur uw sollicitatiebrief en c.v. binnen 14 dagen naar: De Jager-Tolhoek T.a.v. de heer A. Traas Postbus 2 4460 AA GOES Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. is een regionaal opererend bedrijf, actief in verschillende disciplines van de schoonmaak. Reeds 30 jaar gevestigd in Zierikzee, en vanaf 1999 ook een vestiging in Alkmaar. Voor de vestiging Zierikzee heeft Koster Co plaats voor een: voor 38 uur per week (ambulant objectleider algemeen schoonmaakonderhoud) Deze persoon gaat leiding geven aan een team van circa 50 personen op verschillende projecten binnen Zeeland en België, in zowel de huishoudelijke schoonmaak, de glasbewassing en de ES. de geschikte kandidaat beschikt over: minimaal enkele jaren aantoonbare ervaring in soortgelijke functie affiniteit met de schoonmaakbranche een opleiding op MBO niveau een mentaliteit die verder gaat dan van 8.00 tot 17.00 uur en de volgende eigenschappen: flexibiliteit stressbestendigheid klantgericht in denken en handelen een goed organiserend vermogen wij bieden: salaris en arbeidsvoorwaarden conform CAO, bedrijfsauto en mogelijkheid tot volgen van opleidingen, een baan met wisselende werktijden, binnen een dynamisch bedrijf. Heb je interesse en beschik je over bovenstaande ervaring en eigenschappen, dan nodigen wij je uit om te reageren. Stuur je brief, voorzien van c.v., voor 22 november naar: Schoonmaakbedrijf Koster Co BV t.a.v. Joke Vermeent, Postbus 35, 4300 AA, Zierikzee, internet: www.kosterco.nl, e-mail: info@kosterco.nl Voor inlichtingen over deze functie kun je bellen naar: Joke Vermeent, tussen 8.30 uur en 12.00 uur, tel 0111 41 25 66. Budelpack Poortvliet BV is een werkmaatschappij van de Budelpack groep een vooraanstaand Europees dienstverlener in produktie- en verpakkings oplossingen. QA Engineer MA/ De baan de werkzaamheden bestaan onder andere uit de kwaliteitseisen m.b.t de verpakkingsprojecten inventariseren, het onderhouden en verbeteren van de quality management systems en het begeleiden en uitvoeren van audits. Je stelt eventuele rapportages op voor je projectteam en de klant, je onderhoudt en beheert de CFQ online, het auditproces en de maande lijkse QA rapportages. Verder doe je reclamatieonder- zoek. Jij minimaal mbo+/hbo-mveau bijvoorkeur MAS/HAS opleiding of een, mlo-opleiding kennis van HACCP affiniteit met geautomatiseerde systemen contactueel vaardig vermogen om ondersteunend te zijn accu raat en nauwkeurig minimaal 3-5 jaar werkervaring in de kwaliteitssector goede schriftelijke erv mondelinge uitdrukkingsvaardigheid in het Nederlands en Engels fulltime beschikbaar Wij een afwisselende en uitdagende baan bij een inter nationaal bedrijf met uitzicht op een vast dienstverband bij het bedrijf. Monteur M/V De baan je taken bestaan uit het calculeren, opbou wen en mede ontwerpen van technische installaties en het analyseren en oplossen van storingen aan verpak kingsmachines en overige bedrijfsinstallaties. Tevens verwerk je administratief de uitgevoerde werkzaamheden en instrueer je produktiepersorieel en collega's op eigen vakgebied. Jij afgeronde mts-opleiding aangevuld met vaktechni sche vervolgopleidingen zoals hydroliek en pneumatiek kennis AutoCad tekenen 2d flexibel kunt zowel in een team als zelfstandig functioneren communicatief vaar dig goede beheersing van de Nederlandse en Engelse "taal in woord en geschrift, Duits is een pre een proac tieve houding voor langere tijd beschikbaar. Wij een uitdagende en afwisselende functie in twee ploegendienst uitzicht op vast dienstverband. Operator M/V De baan je werkzaamheden bestaan o.a. uit het zelfstandig uitvoeren van de productie orders, de admi nistratie voor de productiekosten, het verhelpen van eenvoudige technische storingen en assisteren van de technische dienst. Tevens voer jë kwaliteitscontroles uit en help je leiding geven aan de production employees. Jij minimaal mbo- werk- en denkniveau bij voorkeur 1 -3 jaar werkervaring als operator en een afgeronde VAPRO A opleiding een flexibele werkhouding goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift goede communicatieve vaardigheden. Wij een verantwoordelijke en uitdagende baan goed salaris. Projectmanager M/V De baan je bent verantwoordelijk voor het interne project en je analyseert de behoefte van de klant op het gebied van technische haalbaarheid. Je onderhoudt hierbij de contacten met de klant en met de accountma nagers, je begeleidt het projectteam en je handelt oplos singsgericht t.o.v. het project. Jij afgeronde hbo-opleiding in de richting van de werk tuigbouw passie voor het vak natuurlijk leiderschap lange termijn visie proactieve werkhouding minimaal 3-5 jaar werkervaring in een projectmatige productieom geving. What do you do? Wij een uitdagende en afwisselende baan direct op contract bij het bedrijf goede secondaire arbeidsvoor waarden een assessment behoort tot de selectiepro cedure. ICT Medewerker M/V De baan je werkzaamheden zijn onder andere het ondersteunen van de key-users, het oplossen van storin gen en het trainen en begeleiden van nieuwe gebruikers van de business systems. Tevens schrijf je handleidingen en bedenk je oplossingen voor nieuwe ontwikkelingen alsmede het testen van nieuwe versies van de software. Jij afgeronde mbo-opleiding in de richting van de ICT goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift communicatief en contactueel vaardig minimaal 3 jaar werkervaring in soortgelijke functie. Wij een uitdagende en afwisselende functie een jaar contract behoort tot de mogelijkheden. Supply Chain Planner M/V De baan binnen deze baan ben je dagelijks bezig me! het plannen van materieel en produktie, je draagt zorg voor een correcte administratieve afhandeling en voor een goede voorraadbewaking. Tevens voer je project analyses uit, je regelt transport en je verzorgt de admini stratieve afhandeling hiervan. Jij hbo- werk- en denkniveau, bij voorkeur in een logistieke/bedrijfskundige nchting 3 tot 5 jaar werker varing in een logistieke of in bedrijfskundige werkomge ving communicatief sterk flexibel een teamplayer bent bekend met moderne ERP systemen bent in staat om problemen op een proactieve manier te sig naleren oplossingsgericht goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift, Duits is een pre fulltime beschikbaar. Wij een uitdagende en afwisselende baan vast dienstverband behoort tot de mogelijkheden. Electromonteur M/V De baan je taken bestaan uit het calculeren, opbou wen en mede ontwerpen van electro technische instal- latiesen het aansluiten en programmeren in een PLC of PC omgeving. Tevens analyseer je storingen aan verpak kingsmachines, je lost deze op en je voert eenvoudige werktuigbouwkundige werkzaamheden uit. Je verwerkt administratief de uitgevoerde werkzaamheden. Jij afgeronde mts-opleiding aangevuld met vaktech nische vervolgopleidingen flexibel kunt zowel in een team als zelfstandig goed functioneren communicatief vaardig goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift, Duits is een pre proactieve houding. Wij een uitdagende en afwisselende functie in twee ploegendienst uitzicht op een vast dienstverband. Contact Manpower Bergen op Zoom, contactpersoon Conne van Overveld, Koevoetstraat 41, (0164) 27 34 63, bergen.op.zoom.534@manpower.nl www.manpower.nl. Manpower'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 28