JobTrack.nl ts PZC Afdelingschef Elektronica Wij zijn op zoek naar jou! Kom jij mij coachen? "1 cl> II n Kijk ook Wij zoeken iemand die met plezier met cijfertjes werkt Junior Financial Analyst enthousiaste Projectleider (m/v) teamleider zorg fulltime -Uil)—Van Meerendonk Fa. Rovem Mechanisatie ALLROUND CONSTRUCTIEMEDEWERKER op 11 NOVEMBER 2006 -24 McCain Smiles McCain is een internationaal opererend concern dat oorspronkelijk in Canada is gestart en momenteel met 55 productiebedrijven in zes continenten en ruim 20.000 medewerkers wereldwijd marktleider is op het gebied van diepvries aardappelproducten. Eén op de drie frietjes is een McCain frietje.- In Lewedorp (nabij Goes) bevindt zich, behalve een productielocatie, de financiële discipline van Continentaal Europa, verantwoordelijk voor de controlling en verslaglegging van negen productielocaties en ruim 20 verkoopmaatschappijen. Voor. deze Europese financiële afdeling (5 personen) zijn wij op zoek naar een Hij/zij wil graag zijn/haar carrière begianen/voortzetcen in een internationale setting met een no- nonsense cultuur. De functie: Participatie in financiële en managementrap portages ten behoeve van het Europese manage ment, de regio managers en het hoofdkantoor in Canada. Hierbij ligt de nadruk op het verzamelen, afstemmen en analyseren van financiële en niet financiële gegevens, het ondersteunen bij het consolidatie- en rapportageproces en het onder houden van contacten met collega's van de verkoop- en productielocaties in Europa en het hoofdkantoor. Indien je geïnteresseerd bent in deze functie, kun je binnen 14 dagen een korte brief met CV sturen naar: Piet Pieters, afdeling Human Resources. Je profiel: Voor deze uitdagende functie is een bedrijfs economische opleiding op HBO-niveau gewenst. Enige werkervaring is welkom, maar niet vereist. Je bent analytisch, communicatief sterk en je beheerst de Engelse taal. Verder ben je collegiaal, gedreven en werk je zelfstandig vanuit een positieve instelling. Ons postadres: McCain Foods Holland BV, Postbus 295, 4460 AR te Goes. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Erik van den Bemd, Manager Reporting Continental Europe, telefoonnummer 0113 615 600 Kijk ook. eens op Onze website: www.mccain.com w ^dethon Groen Industrie Integratie Dethon is liét arbeidsintegratiebedrijf van Zeeuws Vlaanderen en heeft 800 gemo tiveerde medewerkers. De hoofddoelstelling van Dethon is het begeleiden van mensen naar werk en het bieden van werk aan mensen met een handicap of achterstand op de arbeidsmarkt. Dethon kent vijf bedrijfsunits: Dethon Industrie Hulst, Terneuzen en Oostburg, Dethon Groen en Dethon Integratie. Dethon beschikt binnen die units over verschillende leerwerkmogelijkheden voor het uitvoeren van reïntegratietrajecten. Dethon Terneuzen beschikt over een elektronica afdeling die gericht is op het ver vaardigen van complexe printen in kleine series. De elektronica afdeling kan zowel conventionele- als smt- printen loodhoudend dan wel loodvrij verwerken. De elektronica afdeling met meer dan 110 medewerkers heeft zich de laatste jaren ontwikkeld tot één van de meest gerenommeerde in Nederland. Bij Dethon Terneuzen komt de functie vacant van Functie-inhoud: Bij bewezen geschiktheid kan dc nieuwe collega op termijn de afdelingchef van de elektronica-afdeling bestücken opvolgen. De afdeling besriicken besraat uit een 40 tal medewerkers. Functie-eisen: Een afgeronde opleiding MBO-elektronica Ervaring in een vergelijkbaar bedrijf is een pré, maar geen must. Leidinggevende ervaring met een uitstekend gevoel voor coaching van mensen Bereidheid om aanvullende opleidingen te volgen Contactuele en organisatorische vaardigheden Kwaliteitsbewust Stressbestendig Bereidheid om zonodig buiten de normale kantooruren te werken Salaris: De arbeidsovereenkomst zal worden aangegaan met Viaflex, een BV van Dethon. Het maximum startsalaris is 2.655,- in later stadium eventueel 3.013,-. Informatie: Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure, Bij de selectieprocedure zal ook een adviesteam betrokken worden. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer G. van den Berg, bedrijfsmanagcr (0115 -675250). Sollicitatie: Als u interesse hebt in deze functie, verzoeken wij u om voor 30 november 2006 uw brief te zenden aan de heer R. Kregting, hoofd P&O van Dethon, Postbus 163, 4530 AD Terneuzen. Acquisitie n.a.v. deze vacature is ongewenst. Het team van FastWare Webdevelopment bestaat uit gedreven professionals met verschillende achtergronden; van programmeurs tot vormgevers en van webdesigners tot projectleiders. Het zijn stuk voor stuk creatieve individuen die in teamverband werken aan interactieve websites en webapplicaties. Kom jij ons team versterken? Wij zoeken enthousiaste collega's die het werk elke dag als een uitdaging zien. Grafisch Vormgever PHP Programmeur Webdesigner Business Consultant Account Manager Administratief Medewerker Heb je interesse in één van deze vacatures, bezoek dan onze website: www.fastware.nl FastWare B.V. - Auvergnestraat 4-4611 LN Bergen op Zoom Woongoed Zeeuws-Vlaanderen is de grootste verhuurder in Zeeuws- Vlaarderen. De organisatie heeft 6.400 woningen in bezit en beheer en is actief in bijna alle kernen in Zeeuws-Vlaanderen. Wij zijn per 1 januari 2007 voor de afdeling Projecten op zoek naar een Full-time Taken: Als projectleider ben je vanaf de voorbereiding van de besluitvorming tot de oplevering en nazorg bij het project betrokken. Het gaat om uitdagende Veelomvattende projecten voor uiteenlopende doelgroepen. Tot je taken en verantwoordelijkheden behoren onder andere: - haalbaarheidsstudies - voeren van overleg en prijsonderhandelingen met aannemingsbedrijven en diverse adviseurs - realiseren van projecten binnen de vastgestelde eisen met betrekking tot budget, planning en kwaliteit - bewaken van de projectadministratie - overdracht naar andere afdelingen Profiel: Om deze functie succesvol uit te voeren, beschik je minimaal over een bouwkundige opleiding op HBO-niveau en enkele jaren werkervaring in een soortgelijke functie. Je bent een persoon die overtuigend is in woorden en daden. Je beschikt dus over goede contactuele eigenschappen. Daarnaast heb je een gedegen bouwkundige kennis. Ook op het gebied van automatisering beschik je over een ruime ervaring en kennis. Arbeidsvoorwaarden: Het dienstverband wordt voorlopig per 1 januari 2007 aangegaan voor de periode van een jaar. Salaris conform CAO Woondiensten waarbij het minimum brutosalaris 2.937,00 per maand bedraagt tot een maximum brutosalaris van 3.671,00 per maand op basis van 36 uur. Dit afhankelijk van kennis en ervaring. Daarnaast kan je rekenen op een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO Woondiensten. Voor nadere inlichtingen kan je contact opnemen met de heer R. de Ridder, adjunct directeur/manager Techniek. Telefoonnummer 0115-636060. De sollicitatiegesprekken zijn gepland in de week van 27 november 2006. Is je belangstelling gewekt voor deze functie? We zien je schriftelijke reactie graag vóór 21 november 2006 tegemoet. Je kunt je reactie sturen naar Woongoed Zeeuws-Vlaanderen, Postbus 269, 4530 AG Terneuzen, onder vermelding van 'sollicitatie'. Je kan ook solliciteren via info@woongoedzvl.nl. Woongoed Zeeuws-Vlaanderen is aangesloten bij Aedes, vereniging van woningcorporaties. S'GOED VOOR ELKAAR Verpleeghuis Vliedberg biedt somatische en psychogeriatrische cliënten een woonomgeving die aansluit bij hun eigen levensstijl. Daarnaast bieden we de mogelijk heid voor dagbehandeling, revalidatie en zorg aan bijzondere doelgroepen. In onze visie op wonen, leven en zorg binnen het verpleeghuis staat centraal dat cliënten zoveel mogelijk door gaan met leven zoals men gewend is. Aspecten als zelf beschikking, privacy, respectvolle bejegening worden hierbij als vanzelfsprekend ervaren. Naasten worden hierbij nadruk kelijk betrokken. Doel is een open en slagvaardige instelling te zijn, waarbinnen de samen leving een belangrijke rol vervult in de dagbesteding van de cliënt. Kennis en kwaliteit van mede werkers wordt zo optimaal mogelijk benut en medewerkers hebben zeggenschap over hun eigen werk en hetgeen daarmee samenhangt. Verpleeghuis Vliedberg zal tot 2010 opgesplitst worden in klein schalige groepswoningen in Vlissingen, Middelburg en in een aantal dorpskernen op Walcheren. Op deze manier vervangen we het uiteindelijk te sluiten verpleeghuis. Als je bij ons meehelpt het kleinschalig wonen uit te bouwen, ga je vanzelf mee naar de groeps woningen. In de woningen bieden we cliënten optimale zorg, woongenot en privacy met het uitgangspunt dat de cliënt zo veel mogelijk door kan gaan met leven zoals hij of zij dat thuis gewend was. in het kader van integratie van alle rond de cliënt voorkomende zorg- en dienstverlening krijgen medewerkers een uitgebreid en afwisselend takenpakket. Naast zorgtaken zijn het aanbieden van en begeleiden bij activiteiten in het kader von het dagelijks leven belangrijk. Daarbij horen huis houdelijke- en schoonmaaktaken, zo mogelijk samen met de cliënt, en activiteiten in het kader van ontspanning. Op dit moment zijn we volop in voorbereiding op deze andere zorg. Leidinggeveriden hebben een actieve rol in de voorbereidingen. S V R Z WAAR DE MENS IEMAND IS Monique Hollestelle24 jaar,y eerste medewerker zorg bij Vliedberg: 'In eerste instantie dacht ik "jeetje", dat lijkt mij niets dat kleinschalig wonen. Inmiddels vind ik het een erg leuk en uitdagend idee. Het wordt allemaal veel huiselijker, dus ook gezelliger. Dit gaat werken!! Zeker ook omdat de cliënten terug kunnen naar de plaats waar ze vandaan komen of daar vlakbij. Zelf zie je de collega's wel minder, maar je bent aan de andere kant echt verantwoordelijk en dat is ook een goed gevoel. Tegelijkertijd is sturing en coaching door een goede teamleider juist in de nieuwe situatie heel belangrijk. Daarom bij deze een oproep.' Gezocht: een enthousiaste, gedreven Wij" zoeken iemand met een zorggerichte managementopleiding op HBO- niveau, bij voorkeur aangevuld met relevante leidinggevende werkervaring. Een verpleegkundige achtergrond is een pré. Een grote mate van zelfstandig heid, stimulerende, enthousiasmerende en coachende eigenschappen en goede sociale vaardigheden zijn een must. Want bovenal zoeken we een pionier, een inspirator, die de kleinschaligheid echt vorm wil geven. Dat betekent onder andere dat je contacten met cliënten, familie, medewerkers en mensen uit de wijk uitdiept en stimuleert. Kleinschalig wonen gaat immers uit van integratie in de samenleving. Bovendien betekent het dat je goed kunt coachen 'op afstand'. Je kunt nu eenmaal niet overal tegelijk zijn. Uiteraard zorg je ook voor een goede woon- en leefomgeving voor de cliënten en een goede werkomgeving voor de medewerkers. En je neemt deel aan diverse overlegvormen en draagt verantwoording voor het afdelingsbudget en de personeelsplanning. Je begint als teamleider zorg voor drie psychogeriatrische appartementen binnen Vliedberg. Na enige tijd 'ga je mee' naar twee nieuwe woningen elders waar kleinschalig wonen uitgebouwd zal worden. Het gaat om een dienstverband voor onbepaalde tijd, voor 32 tot 36 uur per week volgens rooster, met een salaris dat is vastgesteld conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen FWG 50. Dat houdt in maximaal 2.892,07 bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Bel gerust als je meer wilt weten: Vliedberg, telefoon 0118 554333 en vraag naar Maarten van den Driest, manager zorg. Meteen solliciteren kan ook. Stuur je brief met CV naar verpleeghuis Vliedberg, afdeling P&O, Vlissingsestraat 19, 4371 RB Koudekerke. E-Mail m.scherders@svrz.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en niet gehonoreerd. BANEN LADDER ASSURANTIE- EN BEDRIJFSADVIESBURO Als onafhankelijk en ongebonden intermediair zijn wij gespeciali seerd op het gebied van hypotheken en verzekeringen, voor zowel de particuliere, als de zakelijke markt. Verder verzorgen wij alle diensten op het gebied van pensioenen en financieringen. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: Commercieel Assurantiemedewerker Binnendienst m/v Als administratief medewerker ben je verantwoordelijk voor de gehele verwerking van de hypotheek- en verzekeringsaanvragen en ben je het aanspreekpunt voor maatschappijen en relaties. De'te verrichten administratieve werkzaamheden zijn o.a.: Administratieve verwerking van hypotheekdossiers, nieuwe aanvragen, polismutaties en schades Telefonisch, schriftelijk en per e-mail communiceren mei maatschappijen en relaties Commerciële ondersteuning van de adviseurs Profiel: Je beschikt over een HBO denk- en werkniveau Assurantie B diploma en Woningfinanciering I - II Je bent flexibel, klantgericht, commercieel en hebt gevoel voor cijfers Door je accuratesse en organisatietalent houd je overzicht over de complete werkzaamheden en de verwerking daarvan; Je bent bekend met Word en Excel en kennis van Assis (Windows) is een pré. Ons aanbod: Wij bieden een uitdagende baan in een uitstekende werksfeer met een enthousiast team van mensen en een goed salaris. Spreekt dit je aan? Stuur dan je sollicitatie met cv aan (bij voor keur per e-mail): Assurantie- en bedrijfsadviesburo Van Meerendonk t.a.v. dhr. F. du Puy, Min. Lelyplein 18, 4541 EA Sluiskil. 0115-471691fabian@va~n-meerendonk.nl Op deze wijze kunt u óók personeel werven! Wilt u meer informatie over de voorwaarden en het speciale tarief van deze BANENLADDER? Verkoopteam arbeid, educatie en zorg Telefoon: 076- 5 312 240 E-mail: aez@pzc.nl Tijdelijk parttime aan de slag!!! Bij ons kan dat in uw eigen regio; Wij zoeken gemotiveerde vutters, 65+, herintreders en anderen voor controlewerkzaamheden in de buitendienst. Tel. 010-2581111 www.hollandruiter.nl Nijverheidsstraat 12 4538 AX Terneuzen tel. 0115-612012 info@rovem.com www.rovem.com Is op zoek naar: Voor onze afdeling scheepvaart (constructie rep. dieselmotoren enz.) Heeft u minimaal MBO, in het bezit van lasdiploma's (of bereid dit te leren), rijbewijs BE en kan u goed zelfstandig werken? Een uitdagende en verantwoordelijke functie. Is dit iets voor u? Dan zien we uw reactie graag tegemoet! Graag uw reactie alleen schriftelijk of via e-mail t.a.v. J.W. Roelse. (ERujckholt Landgoed Rijckholt in Geersdijk (Zeeland) is een natuurgebied van 6,7 Ha waarop een aantal kleinschalige activiteiten bij elk» i gebracht zijn zoals: een hotel bed breakfast, restaurant, I conferentieruimten en appartementen met zorg. Wij zijn op zoek naar een Coördinator Particuliere Zorg De functie; De residence met zorg start in 2007, er word) op een kleinschalige en persoonlijke manier particuliere zorg ver- leend aan ouderen. In deze riante woonomgeving kan dit variëren van eenvoudige huishoudelijke zorg en gemaks diensten tot 24-uurs AWBZ zorg. U geeft leiding aan het team en bent aanspreekpunt voor de bewoners. Wij vragen: - Optimale servicegerichtheid. U heeft de rol van goede vriend(in) van de bewoner, en zorgt dat er gewaakt word over een optimale zorg, comfort en de kwaliteit van leven; - Een sterk organisatorisch vermogen, gemakkelijk in de omgang en grote sociale betrokkenheid. - Bij voorkeur een verpleegkundige achtergrond. Wij bieden: - Salaris overeenkomstig naar kennis en ervaring - Gedurende de opstartfase van 1 jaar een dienstwoning op het terrein. Ook zoeken wij voor de functie conferentie, training en advia Trainers en coaches (freelance) De functie: Op dit moment wordt de locatie door bedrijven afgehuurd. Wij denken met een vast team van trainers en coaches deze functie te kunnen versterken om zo gezamenlijk meer conferenties en trainingen aan te trekken. Wij vragen: - Aantoonbare ervaring met trainingen en conferenties - Een eigen netwerk van bedrijven - Ervaring in het werken met een co-trainer - Bereid om tijd te investeren in nieuwe concepten en acquisitie Wij bieden: - Een gemeenschappelijk promotie en acquisitie budget Interesse in een van beide functies of wilt u nadere informal'1' Mail dan naar robbakker@landgoedrijckholt.nl, Provincialeweg 2, 4494 NA Geersdijk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 24