Hoek speelt na misstap vol op winst Bram Plomp terug bij SSV'65 Niemantsverdriet De Bruijn verder in Istanboel ntslagen als rainer Zierikzee Nieuwe mijlpaal voor Van Assche Pijntjes bij Kloetinge zijn weggemasseerd fhuis tegen Bennekom iels Westmaas iEK-finale Hockey krijgt video-arbiter Haase klopt tennisser uit top 100 Quincy terug bij Jong Oranje Benfica groter dan ManU Opnieuw blessure voor Ronaldo NAC behaalt in slotfase punt uitslagen Winst voor poolbiljarters zaterdag 11 november 2006 swb 1 9 mi Jan Dagevos KLOETINGE - De medische ([afvan Kloetinge draaide de af kopen week overuren. Tal van Jpelers kampten met (lichte) llessures en moesten opgelapt torden. Jndré Siereveld had last van enkel, Er win van der Woerdt en Giovanni Siereveld klaagden over pijn in de lies, Niels Kole zat met een bloeduit storting in de kuit, terwijl Jof- frey Geldof een tik op zijn scheenbeen had gekregen. „De medische staf heeft het allemaal weer voor elkaar gekregen", zegt Hiensch. „Dat betekent dat we met dezelfde jongens als vori ge week kunnen aantreden." Corné Schilperoort zit nog een schorsing uit. Kloetinge gaat vandaag op be zoek bij Sparta Nijkerk. De ploeg werkt de thuiswedstrijden op kunstgras af. Saillant is dat Sparta Nijkerk dit seizoen op ei gen vertrouwd terrein nog maar één punt pakte. Kloetinge heeft enige ervaring met kunstgras. De club beschikt zelf over een kunstgrasaccommodatie, waar af en toe op wordt getraind. Dit seizoen werkte Kloetinge in Til burg tegen Triborgh een beker wedstrijd op kunstgras af. De Bevelandse formatie boekte een moeizame zege, hetgeen trainer Diederik Hiensch de opmerking ontlokte dat zijn spelers geen kuiistgrasboys zijn. „Maar de spelers hebben-me dit seizoen al vaker ven-ast, dus misschien nu ook wel weer", stelt Hiensch. „Voetbal op kunstgras neigt naar zaalvoetbal. De velden zijn meestal ook wat kleiner. Ik voet bal liever op echt gras." feorFrits Bakker HOEK - De onvrede over een jive misstap is uitgepraat. Boek heeft in de dagen na de Tedstrijd tegen Geinoord uit de rangen weer gesloten en jjkl vol vertrouwen naar de mlstrijd van vandaag tegen tanekom thuis. ss Houtepen: „We zijn niet ver gelukkig met een gelijk te:, dat geldt zeker voor de Edstrijd die we nu moeten spe- Bennekom is een tegenstan- die in nood verkeert, die met sl inzet zal spelen, maar ons el mag verrassen. We moeten innen, want we willen in de pmee blijven draaien." •clisch is er deze week bijge- aat in de Hoekse gelederen. aat erom dat we niet sr die fout maken zoals tegen loord. Daar dachten de mid- nvelders te veel vooruit en trden we te makkelijk verrast ar tegenstoten. Daardoor zijn voor de rust de mist in ge- an. Ik kan niet zeggen dat we ftnakzuchtig waren, maar we ngen pas strijd leveren toen Ibijna te laat was." al na de omzettingen in het elf- jvooral bleek, was dat Wesley Smet zich onderscheidde als Serspits. De Belg zorgde t! zijn snelheid en acties vóór dreiging. Toch lijkt hij voorlo pig nog altijd tweede keus bij de trainer. Ramazan Kesikbas, die in de rust werd gewisseld, keert wel terug in de basis. „Ik heb met hem gesproken over wat er mis is gegaan. We hebben voor het seizoen afspraken gemaakt over de speelwijze en andere za ken. Ramazan is nog jong en moet af en toe worden bijge stuurd. Dat hebben we deze week gedaan. Hij heeft zelf ook toegegeven dat hij wel eens te veel met de bal loopt." Sam Ysebaert (liesblessure) en Wilco de Valk zijn niet beschik baar. Wilco de Valk sukkelt al lang met een enkelblessure. „Hij wil er nu eindelijk wel eens van af, zodat hij weer voluit kan gaan voetballen." Bennekom is na een start met vijf punten uit acht duels in nood. Binnen de club zijn alar merende geruchten over trainér Bert van Sas verspreid. Zo wer den vraagtekens gezet bij de voortdurende wisselingen en de veranderingen van systeem. Het bestuur blijft vooralsnog achter de technische man staan. De spelers werden deze week bij de trainer geroepen voor indivi duele gesprekken. Dat geeft al aan hoe hoog de nood is. Het is nog onzeker of spits Dennis van Meegdenburg speelt. Hij kreeg vorige week twee keer geel. Bram Plomp, die hier met een sliding Kloetinge-speler Joël Manusama van de bal probeert te zetten, maakt vandaag zijn rentree bij SSV'65. foto Willem Mieras door Jan Dagevos GOES - Bram Plomp keert van daag terug in het basiselftal bij SSV'65. De verdediger stond ruim twee maanden buitenspel vanwege een ernstige teenblessu re. Afgelopen dinsdag maakte hij zijn rentree in een oefenwed strijd van SSV'65 onder 23 jaar en nu isjiij -klaar voor het grote werk' Plomp krijgt van trainer Marco Groeneveld vandaag in de thuis wedstrijd tegen Geinoord Nieu- wegein een plek in het hart van de defensie. „Hij is kopsterk en fysiek sterk", vindt de oefen- meester. „Hij is een echte verde diger. Iemand die bij ASWH op hoofdklasseniveau heeft ge speeld en weet wat er wordt ge vraagd." Voor SSV'65 breken er cruciale weken aan in de hoofdklasse B. De rode-lantaarndrager treft de komende weken ploegen uit de onderste regionen. Vandaag komt Geinoord op bezoek, daar na volgen Bennekom, VVOG en GVW. Marco Groeneveld wil niet al te ver vooruitkijken. „We leven van week tot week", stelt hij. Voor het eerst dit seizoen had de trainer in de aanloop niet met blessures of schorsin gen te maken. Groeneveld: „Ik heb voor het eerst deze competi tie moeten kiezen. Dat is moei lijk, maar ook prettig." Tegen stander Geinoord haalde de meeste punten (6) buitenshuis. Sterker nog: de Utrechtse forma tie van trainer Gerrit Plomp is op vreemde bodem nog ongesla gen. „Als het goed is, is dat na deze zaterdag voorbij", zegt Groeneveld. crRudy Booqert 9ES - Voetbalclub Zierikzee ill Irainer Gaby Niemantsver- al ontslagen. De spelersgroep ,'geen toekomst meer in een tdere samenwerking, vertelde orzitter Toon van Tiggelho- gisteravond. Oud-Zierik- f-speler Ronald van Oeveren Igl Niemantsverdriet per di rt op en zit morgen in de der legen RCS al op de bank. irikzee staat op de elfde en orlaatste plaats in de tweede se van het zondagvoetbal, won in negen wedstrijden gmaar één keer; dat was an- thalve maand geleden tegen tehout. „Het vertrouwen ide spelersgroep was dusda- ihadigd, dat er geen sa- nwerking meer mogelijk verklaarde voorzitter Van igelhoven. :or de Brabander Niemants- ririet, die bezig was aan zijn seizoen bij Zierikzee, ram het ontslag als een don- bij heldere hemel. „Na- ifflijk, het liep niet goed. iar dat lag ook veel aan de ders zelf. Drie weken geleden •bik met de groep rond de ta- gezeten, op mijn verzoek, rar hadden de spelers kritiek zichzelf en ook op mij. Dat prima." het steekt Niemantsver- ppdat hij nauwelijks de tijd dt gekregen iets met die kri- ste doen. „Een delegatie van spelersgroep is nu naar het Kuur gegaan en heeft gezegd :ze niet meer verder wilden, het zulke grote meneren -■ hadden ze het op een ande- DES - Korfballer Niels West- as uit Goes speelt vanavond Jong Oranje de finale van Europees kampioenschap in rtugal. behalve finale speelde het Ne- |ands team gisteren met ftsland: 22^5. Bij rust leidde Oranje al met 11-2. De itrijd wordt vanavond om Nuur gespeeld. Gaby Niemantsverdriet re manier moeten doen. Vertel dan tegen mij of tegen het be stuur wat ik zou moeten veran deren. Want dit vind ik onvol wassen." Twee weken geleden begon het balletje te rollen. Van Tiggelho- ven: „De spelersgroep vroeg toen een gesprek met het be stuur aan. Omdat de leider van het eerste elftal toen in Parijs zat, hebben we dat gesprek een week verschoven. Op de inhoud van het gesprek ga ik niet in, maar de spelers wilden uiteinde lijk niet verder met Gaby. „Een trainer de laan uit sturen, is het laatste wat ik wilde doen", verduidelijkte Van Tig- gèlhoven. „Gaby is een leuke vent en ik wilde hem zo lang als het kon de hand boven het hoofd houden. Maar in dit geval moest het belang van de club vooropstaan. Hoe vervelend ik dat ook vind." Van Oeveren Zierikzee benaderde donderdag avond direct een oud-speler van de club, Ronald van Oeveren, om Niemantsverdriet te vervan gen. „Ronald was vrij, heeft een Zierikzee-hart en hij heeft al vaker op ons lijstje van trainers gestaan." Van Oeveren trainde in het verleden Bruse Boys (1999-2002), Roosendaal (2002- 2005) én vorig seizoen MOC'17. Dit seizoen had de oud-speler van onder meer RBC nog geen club. Van Oeveren werd gister avond voorgesteld aan de spe lersgroep, leidde meteen zijn eer ste training en zit morgenmid dag in Oost-Souburg op de bank als Zierikzee de Zeeuwse derby speelt tegen RCS. door Frits Bakker GOES - Het toernooi om de we reldbeker driebanden in Istan boel krijgt voor Jean Paul de Bruijn een vervolg. De Hulste naar versloeg gisteravond in de eerste ronde van het hoofdtoer nooi de Belg Eddy Leppens met 3-0 en staat vandaag tegenover de Turkse favoriet Sayginer. Dick Jaspers schaarde zich ook bij de laatste zestien. Jean Paul de Bruijn had een moeizame start, moest lang bik kelen voor de winst in de eerste twee sets, maar kwam twee keer met de schrik vrij: zowel in de eerste als de tweede omgang glipte hij met het kleinst moge lijke verschil (15-14) door de fi nish. Pas in de laatste set hield hij Leppens verder op afstand (15-8). „Het was vooral een tacti sche wedstrijd", analyseerde De Bruijn na de partij. „We speel den af en toe wel aanvallend, maar zonder de verdediging te verwaarlozen." Dat blijkt ook uit de cijfers. Beide spelers had den over drie sets een hoogste serie van vier. De Bruijn eindig de met een iets beter gemiddel de: 1.285 tegen 1.121. De 3-0-winst kwam als een be vrijding. De Belg Leppens had zondag grote indruk gemaakt in de competitie, maar hep in Istan boel vast op alle stootbeelden. Bij De Bruijn, die ook zwakke fases had, speelde ongetwijfeld de positie op de wereldranglijst in het achterhoofd. Door de eerste schifting te over leven blijft hij vrijwel zeker in de toptwaalf, wat automatisch recht geeft op plaatsing voor de volgende toernooien. Met name voor Sluiskil, volgend jaar ja nuari, is dat belangrijk als thuis- speler. Voor Dick Jaspers blijft er nog een minimale kans op de eind zege in de wereldbeker. De Ne derlander gaf het eerste setje weg tegen de Turk Peker, maar herstelde zich met drie gewon nen sets. Met zijn moyenne behoorde Jaspers tot de betere spelers. De Japanner Ryuji Ume- da speelde tot gisteravond in zijn partij tegen Yüksel als eni ge boven de twee moyenne (2.250). Van de toptien sneuveldg alleen Marco Zanetti. De Italiaan werd met 3-2 gevloerd door de Koreaan Kim. Semih Sayginer, die vandaag tegen De Bruijn speelt, had een vliegende start. Hij won met 3-0 van zijn onbe kende landgenoot Cetin. Daniel Sanchez, cle belangrijkste kans hebber voor de wereldbeker, won met 3-0 van Jeremy Bury. Roland Forthomme, die net als De Bruijn uitkomt voor Delta/ Frans Bevers uit Goes, werd uit het toernooi gespeeld door So- ner Tas, een Turk die in de voor ronden ook John Tijssens uit schakelde. Jean Paul de Bruijn overleefde bij de wereldbeker in Istanboel de eerste rond en blijft daardoor vrijwel zeker in de toptwaalf van de wereld, wat automatisch recht geeft op plaatsing voor de volgende toer nooien. foto Willem Mieras door Jan Daqevos GLASGOW - Anthony van As- sche heeft een nieuwe stap in zijn turncarrière gezet. De 17-ja- rige Sassenaar bereikte gisteren de finale van een wereldbeker wedstrijd in Glasgow. Op het on derdeel ringen kwalificeerde hij zich als gedeeld zesde voor de eindstrijd. Van Assche kreeg 13.700 punten voor zijn oefe ning. „Het is een geweldig resultaat, staat mooi op zijn cv", stelde trainer Rob Stout gisteravond vast. „Er waren dan slechts twaalf deelnemers, maar je moet het nog wel even doen. En we vergeten wel eens dat Antho ny nog maar zeventien is." Van Assche, die uitkomt voor O&O/TAG Zwijndrecht, moest gisteren tijdens de kwalificaties bij de beste acht eindigen om door te gaan naar de finale van vandaag. „Het werd het verhaal van de tien kleine negertjes", al dus Stout. „Vier turners die voor Anthony aan de beurt wa ren, gingen in de fout. Toen zijn we aan het rekenen geslagen." Van Assche zelf turnde een goe de oefening. Het was een oefe ning, die de hoogste moeilijk heidsgraad had. De Zeeuws-Vla ming haalde een score van 13.700. Het bleek voldoende voor een plek in de finale, die vanmiddag plaatsvindt. „Dan zitten er duizenden mensen in de hal en weet je als turner tig camera's op je gericht", aldus Stout. „Het is een prachtige am biance, mooi om als jonge tur ner mee te maken." Yuri van Gelder trok zich giste ren terug voor de wereldbeker wedstrijd. De ringenspecialist heeft last van irritatie aan de rechterschouder. Op het andere onderdeel, volti ge, haalde Van Assche de finale niet. Hij eindigde tijdens de kwalificatie als zestiende (12.650). Dat kwam vooral door dat hij bij de afsprong in de fout ging. Hierdoor nam de jury zijn nieuwe element niet in de bere keningen mee en werd zijn af sprong als een val gezien. „Dat kostte hem zeker een punt", meende Stout. AMSTERDAM - De video-arbiter in het hockey wordt standaard tijdens Olympische Spelen, WK's, WK-kwalifi- catietoernooien en toernooien om de Champions Trophy. Dat heeft de internationale hockeyfederatie FIH besloten. Deze zomer werd in Amstelveen de video-arbiter voor het eerst getest. Het gebruik ervan is nu geformaliseerd. GPD DEN HAAG - Tennisser Robin Haase staat in het Ameri kaanse Nashville voor de vierde keer dit jaar inde halve finales van een challengertoernooi. De Nederlander was bij de laatste acht met 7-6 (4), 3-6, 7-5 te sterk voor de Ca nadese nummer 84 van de wereld, Frank Dancevic. Den nis van Scheppingen heeft de halve finale bereikt van de challenger in het Duitse Eckental. De Nederlandse num mer 424 van de wereld klopte gisteren de Fransman Gre gory Carraz in twee sets: 6-2 6-3. GPD/ISS ZEIST - Voetballer Quincy Owusu-Abeyie maakt na bijna een jaar afwezigheid weer deel uit van de selectie van Jong Oranje. Bondscoach Foppe de Haan maakte gis teren bekend dat de aanvaller van Spartak Moskou tegen Jong Engeland van waarde kan zijn, omdat hij 'specifieke kwaliteiten bezit die de selectie nu een beetje mist'. Sherjill MacDonald (AGOW) kreeg ook een uitnodiging. GPD LISSABON - Benfica loste gisteren Manchester United af als de grootste voetbalclub ter wereld. Voorzitter Luis Fi- lipe Vieira maakte bekend dat het in 1904 opgerichte Ben fica in 2006 meer dan 160.000 leden telt. Het levert de club een vermelding op in het Guinness Book of Records. Tot gisteren stond de Engelse grootmacht te boek als voet balclub met de meeste leden, namelijk 154.000. ANP/AFP MADRID - De Braziliaan Ronaldo is opnieuw gebles seerd geraakt. De 30-jarige spits van Real Madrid verliet donderdagavond vroegtijdig het veld in de bekerwed strijd met Ecija. Onderzoek wees gisteren uit dat Ronaldo een binnenband in de linkerknie heeft verrekt. Hoe lang de Braziliaan langs de kant staat, is nog niet bekend. Hij mist morgen zeker de wedstrijd tegen Osasuna. ANP BREDA - NAC heeft gisteravond in de thuiswedstrijd te gen Heerenveen (1-1) het bekersucces van afgelopen week geen vervolg kunnen geven in de vorm van een tweede thuiszege in de competitie. Afonso Alves bracht de Friese bezoekers al na vijf minuten aan de leiding, de Braziliaan is met negen doelpunten de topscorer van de eredivisie. De gelijkmaker voor de thuisclub kwam tien minuten voor tijd op naam van De Graaf. Aan Bredase kant viel Leonardo na een uur spelen met een hoofdblessure uit. Volgens trainer Ernie Brandts viel de schade mee. ANP Den Bosch. Big Boss Dutch Open. Mannen, Enkel, Kwartfinale: Yu- nyong Wu (Chn) - Ajay Jayaram (Ind) 2-0 (21-15 21-11), Sairul Amar Ayob (Mas) - Rune Massing (Ned) 2-1 (21-8 21-23 21-17), Bob Milroy (Can) - Tsuen Seng Lee (Mas) 0-2 (9-21 19-21), Choong Hann Wong (Mas) - Dicky Palya- ma (Ned) 1-2 (17-21 21-16 20-22). Taichung. Intercontinental Cup. Tweede dag: Nederland - Italië 10-8, Fi lippijnen - Australië 2-12, Zuid-Korea - Cuba 1-8, Japan - Taiwan 4-3. Stand: 1 Cuba en Japan 2 zeges, 3. Nederland, Italië, Zuid-Korea, Australië allen 1 zege en 1 nederlaag, 7. Taiwan en Filippijnen 2 nederlagen. Verona. CSI. Internationaal spring concours, max. hoogte 1,45, na bar rage: 1. Beerbaum (Dui) Gladdys S 0 - 34,15, 2. Albert Zoer (Ned) Lincoln 0 - 35,35, 3. Garcia (Ita) Toronto van de Pa- denborre 0 36,00. Internationaal springconcours, max. hoogte 1,50, op tijd: 1. Smith (GBr) Marius Claudius 0 - 61,89, 2. Whi- taker (GBr) Lacroix 0 - 62,80, 3. Gerco Schroder (Ned) Milano 0 - 64,90. Heerenveen. Wereldbeker. Mannen. 500 m: 1. Nagashima (Jap) 35,10, 2. Kang-Seok Lee (ZKo) 35,25, 3. Kyou-Hyuk Lee 35,31, 4. Koskela (Fin) 35,33, 5. Oikawa (Jap) 35,52, 6. Smeek- ens (Ned) 35,66,7. Yu (Chn) 35,74, 8. Ka- to (Jap) 35,75, 9. Elgersma (Ned) en Fredricks (VSt) 35,78,11. Jan Bos 35,81, 14. Van Velde 36,11, diskwalificatie Er- ben Wennemars. 1500 m: 1. Wennemars (Ned) 1.45,96, 2. Davis (VSt) 1.46,45, 3. Bos (Ned) 1.46,76, 4. Fabris (Ita) 1.47,07, 5. Kui pers (Ned) 1.47,17, 6. Kramer (Ned) 1.47,36, 7. Morrison (Can) 1.47,39, 8. Mun (ZKo) en Verheijen (Ned) 1.48,08, 10. Skobrev (Rus) 1.48,17. Vrouwen. 1000 meter: 1. Friesinger (Dui) 1.15,89, 2. Nesbitt (Can) 1.16,08, 3. Wüst (Ned) 1.16,63, 4. Simionato (Ita) 1.17,29, 5. Groves (Can) 1.17,44, 6. Rem- pel (Can) 1.17,50, 7. Timmer (Ned) 1.17,88, 8. Sang-Hwa Lee (ZKo) 1.17,90, 9. Beixing Wang (Chn) 1.18,03, 10. Boer (Ned) 1.18,19, 11. Gerritsen 1.18,25, 15. Van Deutekom 1.19,12. Madrid. Sony Ericsson Champions hips. Vrouwen. Gele Groep: Amélie Mauresmo (Fra) - Justine Henin-Hard- enne (Bel) 4-6 7-6(3) 6-2. Eindstand: 1. Amélie Mauresmo, 2. Justine Henin- Hardenne, 3. Martina Hingis, 4. Nadia Petrova. Mauresmo en Hinges naar vol gende ronde. Eeredivisie. NAC Breda - Heeren veen 1-1 (0-1). 5. Alves 0-1, 81. De Graaf 1-1. Scheidsrechter: Bossen. Aan tal toeschouwers: 14.045. NAC Breda: Zoetebier; Stam, Penders, Zwaanswijk en Zonneveld; De Graaf, Mathijssen, Slot en Van Gessel (72. Si- kora); Diba (84. Pinas) en Leonardo (61. Rigters). Heerenveen: Vandenbussche; Zuiver- loon (67. Poulsen), Dingsdag, Hansson en Breuer; Bosvelt (72. Bradley), Hans- sen en Pranjic; Yildirim, Alves (78. Friend) en Nilsson. Eerste divisie. RBC Roosendaal - Fortuna Sittard 2-0 (1-0). 38. L Ten Heuvel 1-0, 90. De- nissen 2-0. Scheidsrechter: Steegstra. Rode kaart: 20. Christianen (Fortuna Sit tard) hands buiten het strafschopge bied. Gele kaart: S. Guvenc (Fortuna Sit tard). Aantal toeschouwers: 3850. De Graafschap - Helmond Sport 3-1 (O-O). 49. Powel 1-0, 55. Calabro 1-1, 84. Peters 2-1, 90. Powel 3-1. Scheidsrech ter: Kuipers. Gele kaart: Razic, Hendrik- sen (Helmond Sport). Aantal toeschou wers: 7749. AGOW - MW 2-0 (O-O). 60. Ter Heide 1-0, 76. Monteiro 2-0. Scheidsrechter: Van Egmond. Gele kaart: Collett, Van der Ree (AGOW). Aantal toeschou wers: 1950. Go Ahead Eagles - TOP Oss 5-0 (1-0). 14. Ars 1-0 (strafschop), 48. Rosa lia 2-0 (eigen doel), 51. Pamela 3-0, 70. Ars 4-0, 73. Gilissen 5-0. Scheidsrech ter: Makkelie. Gele kaart: Zafarin, De Vogt, Van Dalen (TOP Oss). Aantal toe schouwers: 3312. FC Dordrecht - VVV Venlo 2-0 (1-0). 20. Lopes 1-0, 75. Kalisse 2-0. Scheids rechter: Van Meenen. Gele kaart: Muha- madu, Lopes (FC Dordrecht), Ammi, Fleuren (VVV Venlo). Aantal toeschou wers: 2975. Stormvogels/Telstar - FC Zwolle 2-1 (O-O). 51. Bossman 1-0, 54. Soares 1-1, 76. Bruin 2-1. Scheidsrechter: Diks. Gele kaart: Van Heulen (Stormvogels/ Tel star), Akerboom, Zandstra (FC Zwolle). Aantal toeschouwers: 1507. Emmen - FC Volendam 2-2 (I-O). 20. El Khalifi 1-0, 60. Amanda 1-1, 70. Dis sels 1-2, 76. Van Dijk 2-2. Scheidsrech ter: Luinge. Aantal toeschouwers: 3268. FC Omniworld - BV Veendam 3-1 (2-0). 3. Am ra bat 1-0, 45. Cakir 2-0, 59. Cakir 3-0, 80. Kolder 3-1. Scheidsrech ter: De Groot. Gele kaart: Caravella, Viedma (FC Omniworld), Krstev (BV Veendam). Aantal toeschouwers: 1600. RBC Dordrecht Graafschap Den Bosch Volendam VVV Veendam Stormv. Haarlem Emmen MW GA Eagles AGOW TOP FC Zwolle Omniworld CambuurL. Fortuna S. Eindhoven Helmond S. 16 11 16 9 4 15 2 5 16 1 5 37 38- 13 3 31 28- 15 4 30 32- 21 3 28 24- 18 2 28 26- 13 4 28 28- 22 2 26 30- 18 6 26 28- 23 2 23 25- 20 5 21 30- 25 6 20 22- 21 6 20 21 - 21 8 18 25- 32 8 18 23- 36 8 16 22- 22 8 16 21- 32 9 12 15- 28 10 12 12- 30 8 11 20- 32 8 15- 43 België, competitie: Westerlo Genk 0-1. Duitsland, competitie: Werder Bre men - Borussia Dortmund 1-3. Frankrijk, competitie: Olympique Lyon - Valenciennes 2-1 Turkije, competitie: Denizlispor - Fe- nerbahce 0-0. MIDDELBURG - De poolbiljar ters van The Roadhouse Blues zijn het nog prille seizoen al met een in de winning mood. Na de 7-2-zege vorige week volg de in de thuiswedstrijd tegen Scooby's Part One uit Zevenber gen opnieuw een 7-2-overwin- ning. Vooral de kersverse vader Bas Berg toonde zich een win naar. Na een 4-2-achterstand in het 9-ball kwam hij knap terug en won toch nog met 6-4. The Roadhouse Blues-Scooby's Part One 7-2: 9-ball. Rinus Wil- te-Ivo Kraus 6-4; Bas Berg-Pascal van Dokkum 6-4; 8-ball. Jan Ros- kam-William Gelens 1-5; Joris Lodder-Ivo Kraus 5-4; straight. Martian Neumann-Reinier van Dijk 48-50Jeroen Damman - Wil liam Gelens 50-12.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 19