Banen r//elteri JobTrack.nl Van routine naar adrenaline Se/el Huit lekt uis Twee nieuwe leden Kijk ook op 1. MEDEWERKER/STER VERKOOP/INKOOP 2. (NACHT)CHAUFFEUR 1 -- CHAUFFEUR BINNENLAND gemeente Tholen Beleidsmedewerker recreatie toerisme Beleidsmedewerker ruimtelijke zaken ACCOUNTMANAGER »v in YOU IsBPHLI RNHHBHHi 11 NOVEMBER 2006- Het werkt op de wijze Professionals voor banken en verzekeraars Vastgeroest op je huidige plek? Werk je dagelijkse zaken af op de automatische piloot? Gooi het roer om en ga voor een dynamische baan naar Weiten. Een baan die je op het lijf geschreven is. Want, ook jij kunt werken vooralle grote banken en verzekeraars. In de meest uiteenlopende functies. Samen met een persoonlijke coach bepaal jij je verdere ontwikkeling en de mate van afwisseling. Tel hier onze uitstekende oplei dingsmogelijkheden bij op en die nieuwe carrièreboost is een feit. Daarbij is aandacht voor zelfontplooiing onze succes factor. Weiten is niet voor niets al jaren de marktleider op het terrein van detacheren en opleiden van financiële profes sionals. Ervaar zelf het succes van de Weiten wijze: Solliciteer nu op www.welten.eu Voor onze vestiging inTholen zoeken zijn wij wegens toenemende werkzaamheden een WERKVOORBEREIDER Onderdeel Nieuwenhuis Groep www.selekthuis.nl De Holding Nieuwenhuis heeft onder haar directe leiding een aantal werkmaatschappijen welke gespecialiseerd zijn in woningbouw en utiliteitsbouw. Binnen de gehele Holding zijn ca. 285 medewerkers werkzaam. Deze realiseren tezamen een jaaromzet van ca. 68 miljoen euro. Het hoofdkantoor van deze Holding bevindt zich in Rijssen. SelektHuis is één van de sterk groeiende werkmaatschappijen binnen deze Holding met ca. I80 medewerkers. Jaarlijks worden er ca. 225 luxe vrijstaande woningen gerealiseerd volgens een door onszelf ontwikkeld traditioneel bouwsysteem. De bouw wordt gecoördineerd en uitgevoerd vanuit een vijftal vestigingen; Rijssen (hoofdvestiging), Sneek, Amersfoort. Moordrecht en Tholen. Onze klantvriendelijke benadering en technische kennis zorgen voor een hoge kwaliteit van onze diensten in de advies-, ontwerp- en uitvoeringsfase. m/v full-time De functie U verzorgt de coördinatie tussen de afdeling verkoop, de uitvoerder en de opdrachtgever. U berekent en bestelt de benodigde materialen en u verzorgt de aanbesteding van de onderaannemers binnen door de inkoop gemaakte jaarafspraken. Tevens verzorgt u onder andere de administratieve orderafhandeling. Uw profiel U heeft een bouwkundige opleiding op MBO-niveau afgerond en enkele jaren ervaring in de werkvoorbereiding. U beschikt over een goed bouwkundig inzicht en organisatietalent en u heeft een goede kennis van automatisering. U bent woonachtig in Tholen öf directe omgeving. Ons aanbod Wij bieden u een uitdagende functie in een gezond en groeiend bedrijf. Daarnaast bieden wij een goed salaris, aangevuld met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie Voor nadere inhoudelijke informatie over de functie kunt u contact opnemen met dhr. P.j.H.C. van Gent op telefoonnummer 0166 - 60S 076 06 - 2291 5785. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 21 november 2006 richten aan: SelektHuis, t.a.v. mevrouw S.A. Liesting, Postbus 180, 7460 AD Rijssen. Email: sliesting@selekthuis.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld ADRI Zn BV is een jong en dynamisch groeiend bedrijf op het gebied van mossel- en oester- handel. alsmede de handel in verse vis, diepvries vis, visproducten en overige schaal- en schelp dieren dat gevestigd is in Yerseke (Zeeland). Wegens uitbreiding van onze bedrijfsactiviteiten hebben wij op korte termijn een tweetal vacatures. Wij zijn op zoek naar: die binnen het team van de afdeling verkoop/inkoop volop tot ontwikkeling kan komen. F unctieomschri jving - in teamverband de verkoop van de producten aan onze klanten stimuleert - zelfstandig de inkoop van een bepaald aantal producten verzorgt Functie-cisen - ervaring met inkoop/verkoop heeft onze voorkeur - MBO-niveau - affiniteit met computers en software - goede contactuele eigenschappen - accuraat kunnen handelen - servicegericht - nauwkeurig en flexibel - stressbestendig - geen 9 tot 5 mentaliteit Wij bieden een zeer afwisselende baan binnen een jong team van medewerkers/sters, met grote mate van zelfstandigheid. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring, met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Functieomschrijving - Distributiewerk in Nederland Functie-eisen - In bezit van rijbewijs B, C en E incl. Chauffeursdiploma - Opleidingsniveau LBO/MBO - Bij voorkeur ervaring - Accuratesse Voor deze baan bieden wij een prima salaris en grote male van zelfstandigheid. Zijn dit banen of uitdagingen die U zoekt, twijfel dan niet en richt uw sollicitatie binnen 14 dagen aan ADRI ZN BV Krab 9, 4401 PA Yerseke Voor inlichtingen kunt U bellen met Adri Bruijnooge telef. 0113572087. Raad voor Se Cultuur Zeeland De Raad voor de Cultuur Zeeland geeft aan het College van Gedeputeerde Staten gevraagd en ongevraagd advies met betrekking tot de cultuur in en het cultuur-beleid van de Provin cie Zeeland. Ook adviseert de Raad over subsidieverzoeken. De leden worden benoemd door het College van Gedeputeerde Staten, op voordracht van een selectiecommissie uit de Raad. De Raad voor de Cultuur Zeeland zoekt: Er is behoefte aan aanvullende deskundigheid op de terreinen van: beeldende kunsten; film nieuwe media Kandidaten dienen naast specifieke deskundigheid te beschikken over een brede culturele belangstelling. Bij voorkeur is de kandidaat niet betrokken bij culturele instellingen of initiatieven die gesubsidieerd worden door de Provincie. Bij de samenstelling van de Raad wordt er gestreefd naar een evenredige verdeling naar geslacht, leeftijd en woonplaats in Zeeland. De taak van de raadsleden bestaat uit het deskundig en onafhankelijk adviseren van Gedeputeerde Staten op het gebied van kunst en cultuur. Er worden maximaal zes plenaire vergaderingen per jaar belegd. Daarnaast neemt ieder lid deel aan vergaderingen van één van de twee commissies. De zittingsperiode is maximaal zes jaar. De leden van de Raad ontvangen vacatiegeld en reiskosten voor alle vergaderingen, volgens de provinciale regeling. Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen bij de voorzitter: de heer Tjeu Strous, op werkdagen bereikbaar via telefoonnummer: 010 - 433 58 33 Gemotiveerde, schriftelijke reacties met curriculum vit'ae vóór 30 november 2006, met in de linkerbovenhoek de vermelding 'nieuwe leden', zenden aan: Raad voor de Cultuur Zeeland, t.a.v mevrouw W. 't Hooft, secretaris. Postbus 153, 4330 AD Middelburg N.B. De Raad stelt het op prijs als u wilt attenderen op mogelijk geschikte kandidaten, mits u zich tevoren verzekerd hebt van de bereidheid van betrokkene eventueel ook daadwerkelijk zitting te nemen. De Van Pelt Vlees Groep BV is een groothandel in vlees en vleesproducten met vestigingen in Hellevoetsluis, Scherpenzeel en Middelburg en levert ambachtelijk en voorverpakt vlees aan supermarkten. Binnen de Van Pelt Vlees Groep BV zijn circa 400 medewerkers werkzaam. Voor onze vestiging in Middelburg zoeken wij met onmiddellijke ingang een: In deze functie ben je verantwoordelijk voor het tijdig en correct afleveren van de producten bij onze afnemers. Om ons team te versterken zoeken wij een collega met het BCE rijbewijs en het chauffeursdiploma. Zelfstandigheid en accuratesse is in deze functie essentieel. Aanvangstijden vanaf 04.00 tot 06.30 uur, afhankelijk van de te rijden route. Wij bieden je een uitdagende en afwisselende functie in klein teamverband, een 36-urige werkweek als basis en goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden conform het CAO voor de vleesgroothandel. Voor deze functie geldt dat wij verwachten dat u inzicht heeft in en belangstel ling toont voor de bestaande bedrijfsprocessen. U beschikt over een analyti sche, zelfstandige en kritische instelling en bent een open, sociale, collegiale en energieke persoonlijkheid. Daarnaast dient u te beschikken over een hands- on mentaliteit (passend bij branche en bedrijf). Wij bieden u werkzaamheden in een klein teamverband, goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en salariëring in overeenstemming met oplei ding en ervaring. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen aan: Van Pelt Vlees b.v. Personeelszaken Christiaan Huygensweg 3 3225 LD Hellevoetsluis e-mail: personeelszaken@vanpeltvleesgroep.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De gemeente Tholen met haar mooie natuurgebieden, prachtig buitenwater, pittoreske Zeeuwse dorpjes en rijke historie wordt niet voor niets wel eens getypeerd als "één van de best bewaarde geheimen van Zeeland". Tholen is een fusiegemeente met 25.000 inwoners en 9 woonkernen. Een mooie en prettige gemeente om te wonen, te werken, te leven en te recreëren met een aangenaam kleinschalig leefklimaat. Vooral ook een moderne gemeente met toekomst en een toekomstvisie waarin evenwicht in rust, ruimte en dynamiek de kernbegrippen zijn. Tholen is centraal gelegen tussen de Randstad, westelijk Noord-Brabant en Antwerpen en is gemakkelijk bereikbaar. Voor onze afdeling Ruimtelijke, Economische, Recreatieve en Onroerende zaken zijn wij op zoek naar twee personen die bij willen dragen aan het verwezenlijken van onze ambities en plannen. Allereerst zoeken wij een: voor 18 uur per week Als beleidsmedewerker recreatie en toerisme Doe je voorstellen met betrekking tot het ontwikkelen of wijzigen van beleid op het terrein van recreatie en toerisme, waaronder het werkgelegenheidsbeleid. Beoordeel je de effectiviteit van bestaand beleid. Onderzoek en vertaal je landelijke en provinciale ontwikkelingen. Draag je oplossingen aan bij problemen met betrekking tot het realiseren van het- gemeentelijke beleid, ontwikkel je alternatieven, concipieer je nota's en voorstellen. Maak je uitvoeringsprogramma's op basis van het vastgestelde beleid. Neem je deel aan overlegverbanden en werkgroepen (in-/extern) en draag je binnen aangegeven kaders standpunten uit. Draag je zorg voor de uitvoering van de Wet op de Openluchtrecreatie. Onderhoud je contacten met het bedrijfsleven ten aanzien van het werkgelegen heidsbeleid. Wij verwachten dat je Een HBO opleiding hebt afgerond, bijvoorbeeld HEO Toerisme en recreatie. Ervaring hebt opgedaan in een soortgelijke functie. Extern georiënteerd bent. Innoverend, assertief en flexibel bent. Het salaris voor bovenstaande functie bedraagt in de functierang (schaal 10) maximaal 3.610,00 bruto per maand bij een volledig dienstverband. De genoemde functierang is indicatief aangezien de functie nog definitief gewaardeerd dient te worden. Tevens zoeken wij een: voor 36 uur per week Als beleidsmedewerker ruimtelijke zaken Draag je zorg voor het opstellen van eenvoudige bestemmingsplanwijzigingen. Verricht je uitvoerende werkzaamheden op het gebied van ruimtelijke ordening zoals structuur- en bestemmingsplannen. Begeleid je adviesbureaus ten aanzien van herzieningen van bestemmingsplannen. Neem je deel aan overlegverbanden en werkgroepen (in-/extern) en draag je binnen aangegeven kaders standpunten uit. Beoordeel je het voorontwerp van bestemmingsplannen en ingekomen reacties/zienswijzen. Behandel je bezwaar- en beroepschriften binnen het vakgebied. Verricht je overige werkzaamheden binnen het werkterrein. Wij verwachten dat je Een HBO opleiding hebt afgerond, bijvoorbeeld HBDO VROM. Enige ervaring hebt opgedaan in een soortgelijke functie. Assertief, accuraat en flexibel bent. Resultaatgericht bent. Het salaris voor de functie beleidsmedewerker ruimtelijke zaken bedraagt in de functierang (schaal 9) maximaal 3.247,00 bruto per maand bij een volledig dienst verband. De genoemde functierang is indicatief aangezien de functie nog definitief gewaardeerd dient te worden. Voor inlichtingen over bovenstaande functies kun je contact opnemen met het hoofd van de afdeling Ruimtelijke, Economische, Recreatieve en Onroerende zaken, Gerrit Vos, telefoon 0166 668327. Sollicitatie Indien je interesse hebt in één van bovenstaande functies dien je er voor te zorgen datje sollicitatiebrief uiterlijk 20 november 2006 in het bezit is van het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen, Markt 1-5, 4695 CE Sint- Maartensdijk, onder vermelding van vacaturenummer 0613 (functie beleidsmede werker recreatie en toerisme) of 0614 (beleidsmedewerker ruimtelijke zaken). Je kunt je brief ook via e-mail naar vacature@tholen.nl verzenden. DIT Technical Services is een detacheerder gespecialiseerd in de dis ciplines installatietechniek, elektrotechniek en werktuigbouwkunde Vanuit 19 locaties verspreid over Nederland detacheren we ervaren technici van VMBO tot en met MBO+niveau. We geven invulling aan concept van vaklui in dienst nemen, houden en verder ontwikkelen. Technical Services is onderdeel van DIT Group. Voor onze vestiging in Goes zoeken we een: Als accountmanager ben je verantwoordelijk voor het acquireren van aanvra gen, het opbouwen en onderhouden van contacten met opdrachtgevers medewerkers. Je plaatst medewerkers op aanvraag van klanten en draagt Z0j voor de perfecte match. Je werkt zelfstandig en bent een echte ondernemer. Wat heb je nodig om bij ons te komen werken? MB0/HB0-niveau door opleiding of ervaring; uitstekende commerciële en communicatieve eigenschappen; ervaring met uitzenden en detacheren; doorzettingsvermogen; gevoel voor humor; woonachtig in Zeeland; in het bezit van rijbewijs B; opleiding of ervaring op gebied van techniek is een pré. Heb je interesse? Stuur dan je brief met CV naar: DIT Technical Services, ta.v. Mare Belfroid, Postbus 101,4460 MC Goes. Meer info: 0113-270975 of mail naar m.belfroid@ditgroup.nl Alvast bedankt voor je interesse in DIT Technical Services! SPECIALIZED OBnJ IMI'I Bel 0800-VOORWERK of kijk op www.ditgroup.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 18