PZC GRIEPVACCINATIES S. A. van den Haak vrijdag 10 november 2006 Jubileum Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Op dinsdag 14 november a.s. zijn onze (groot Jouders Jan Cevaal en Nel Cevaal-Schrier 50 jaargetrouwd. U kunt hen feliciteren op vrijdag 17 november in Partycentrum "De Merelhoeve" Langeweg 3 te Nieuw en St. Joosland van 16.30 uur tot 18.30 uur. De kinderen en kleinkinderen E cadeautip Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 s via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten® pzc.nl Overleden Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze voormalige, gewaardeerde medewerker en collega HENK REMMERSWAAL In deze verdrietige tijd gaan onze gedachten uit naar zijn vrouw en kinderen.Wij wensen hen, verdere familieleden en vrienden veel sterkte toe dit verlies te dragen. Directie en medewerkers van Lamb Weston Meijer V.O.F. Verdrietig zijn wij na het veel te vroege overlijden van onze vriend Henk Remmerswaal Hij had nog zo veel voor iedereen kunnen betekenen. Wij wensen Vivienne, Laure, Luuk en overige familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Pieter en Corinne Vis Aaron Frank en Claudine Schoonwater Tim en Sri Richard en Joyce Klap Sam, Loes en Rens Philip Schrijver en Marloes van Baaten Anna en Wouter Roel en Ellen van Houte Joris en Coen Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze brandweercollega Henk Remmerswaal Hij blijft als een prettig mens in onze herinnering. Wij wensen Vivienne. Laure en Luuk heel veel sterk te toe bij het verwerken van dit grote verlies. Brandweer Ovezande Kleine zorgen kun je delen, maar er is een soort verdriet. Dat kunnen mensen niet meer helen, en dat hoeft ook niet. Vol van verdriet, maar dankbaar dat aan haar lijden een eind gekomen is, geven wij kennis van het over lijden, na een dappere strijd, van onze lieve oudste dochter, zus, schoonzus en tante Lia Wie les - Boei je Echtgenote van Jan, moeder van Maarten, Valerie en Marlous. Lia is 45 jaar geworden. Kees Boeije (in herinnering) Rien Boeije - Meijler Karin van Egmond - Boeije Frank van Egmond (in herinnering) Danielle Inge Ridderhof - Boeije Marco Ridderhof Angela Bart Corresponden tiead res Betje Wolffstraat 48 2135 RT Hoofddorp Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op de dag van de uitvaart van 12.30 uur tot 13.50 uur in het "Monuta" afscheidscentrum De Holmen, Bomholm 54, 2133 AB te Hoofddorp (ingang ach terzijde verpleeghuis Bornholm). De begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden op dins dag 14 november 2006 om 14.00 uur op de Alge mene Begraafplaats Meerterpen, Spieringweg 1021, 2156 LL te Zwaanshoek. Tevens is er na afloop van de plechtigheid gelegen heid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van de begraafplaats. Veel herinneringen blijven Maar er komen geen nieuwe bij. Blij dat we je hebben gekend. Bedroefd nu je er niet meer bent. Op 9 november is overleden onze lieve schoondoch ter, schoonzus en tante Lia Wieles - Boeije We zullen haar missen, maar zijn dankbaar dat ze niet verder hoeft te lijden. Axel. Jas Wieles (in herinnering) Catrien Wieles - de Regt Axel: Leendert Wieles Korien Wieles - Ypma Yvonne Amber Tom Max "Voor altijd in ons hart" Peter Uijl ,15 november 1956 123 juli 2006 Na vele weken van onzekerheid hebben we onze lieve Peter nog steeds niet in ons midden. We moeten langzamerhand aannemen dat zijn lichaam voorlopig niet gevonden zal worden. Hierbij nodigen wij u uit hem samen met ons te herden ken op woensdag 15 november 2006 in zaal 'Onder de Toren' in de Voorstraat te Wissenkerke. Aanvang: 14.00 uur. Na de herdenking is er gelegenheid over Peter te praten en samen te zijn. ElmaUijl-Steketee Thijs en Evelien Orisantstraat 9 4491 HB Wissenkerke Als Peter gevonden wordt zullen we hem in besloten kring begraven. Herinner mij Maarniet in sombere dagen Herinner mij, in stralende zon, - Hoe ik was toen ik alles nog kon. Na een vrolijk en positief leven hebben wij afscheid genomen van mijn sterke en behulpzame man, onze vader en opa Johannes van Steenwijk Jan in de leeftijd van 57 jaar. Ella van Steenwijk-Oosterling Anita en Stenly Kaya Peter en Josephine Wendy El vera en Raoul Charlotte en Joram 9 november 2006 Assumburg 35 4385 EG Vlissingen Mijn man, vader en opa is opgebaard in het rouwcen- trum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op maan dag 13 november van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op dinsdag 14 november om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Jan van Steenwijk Mijn schoonzoon, onze zwager en oom Middelburg, mevr. E. Oosterling-Buijs Amemuiden: Piet en Mieneke Oosterling Middelburg: Izaak en Jane Rehatla neven en nichten Middelburg, 9 november 2006 Na een ernstige ziekte is van ons weggenomen onze lieve en altijd meelevende schoonzuster en tante Jo Franje-Buteijn Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Biggekerke: S. van Keulen E. van Keulen-Buteijn t Westk3pelle: Rita en Adrie Terneuzen: Carina en Kees Meliskerke: Rudy en Annie Meliskerke: Arjan en Marianne Biggekerke, 9 november 2006. Helaas hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Joke Franje-Buteijn Fien en Adrie Stevense Marie en Piet Engelse Krabbendijke, november 2006 Ons heeft het droeve bericht bereikt dat is overleden mevr. Franje-Buteijn Wij wensen de familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd personeel Franje Onions B.V you 're here, there's nothing If ear, and I kno w that my heart will go on we 'It stay forever this way you are safe in my heart and my heart will go on and on Met verslagenheid en onuitsprekelijk verdriet geven wij u kennis dat, voor ons veel te vroeg en geheel on verwacht, van ons is heengegaan onze onvergetelijke pappa, schoonvader en opa Bert Buijs in de leeftijd van 70 jaar. Silvia en Ger Rachel Sarina Dylan Maatje Sindy Amsterdam, 7 november 2006 Correspondentieadres: Anjelieren laan 17 4382 PW Vlissingen Bert zijn lievelingskleur was roze. Geen bezoek aan huis. Bert is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen alwaar geen bezoek. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaatsvinden op maandag 13 november om 14.00 uur in crematorium Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van het crematorium. "Trouwtekst" Werp al uw bekommernissen op Hem, want Hij zorgt voor u. Met groot verdriet, maar ook blij met de mooie herin neringen, delen wij u mee dat na een leven vol zorg en toewijding aan allen die hem dierbaar waren, God tot zich genomen heeft mijn lieve man, onze vader en opa Marinus Jacobus Karman echtgenoot van Maria Johanna de Looff Veere t Middelburg 24 oktober 1932 10 november 2006 We zullen zijn liefde en warmte erg missen. Rie Karman-de Looff Pieteren Elly Marijn, Michiel, Marjolein Mieke en Henk Nienke, Tim Wim en Esther Marieke, Thijs Nelleke René en Relinde Nils, Daan, Luuk Michaelsdreef 15 4535 BH Middelburg De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden op woensdag 15 november om 15.00 uur in kerkcen trum "De Morgenster", Adr. Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Wij willen Rinus omstreeks 14.45 uur begraven op de begraafplaats te Veere. Na afloop van de begrafe nis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd kerkcentrum. Omdat wij niet verwachten dat iedereen meegaat naar de begraafplaats is er voorafgaande aan de dienst vanaf 12.50.uur gelegenheid tot condoleren. Verdrietig zijn wij dat onze zwager en oom Rinus Karman is overleden Wim en Betsy de Looff Joke Westmaas-de Looff Koos Fokkema-de Looff Rien en Corry de Looff Henny en Rien Hillebrand-de Looff Willy en Cees Heijl-de Looff Jenny en Henk ter Brugge-de Looff neven en nichten Kamperland, 10 november 2006 Wij zullen zijn humoren vrolijkheid missen Verdrietig, maar dankbaar voor wie hij voor ons is geweest, delen wij u mede dat vrij onverwachts is overleden mijn lieve man, onze vader en schoon vader Johannes Gerardus Verdonk Jan echtgenoot van Josina Verdonk-Huige 6 september 1927 - f 10 november 2006 Lewedorp: Josina Verdonk-Huige Heerle: Thea Huizen: Astrid en Ad Lewedorp: Therese en Mik Eendrachtstraat 1 4456 BV Lewedorp Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 14 novem ber van 19.50-20.00 uur in Rouwcentrum Van dei- Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 15 november om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp. waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer van het cremato rium gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergelen zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde die ik van hem mocht ontvangen, geef ik u kennis van het over lijden van mijn lieve man Piet van de Velde in de leeftijd van 81 jaar G. van de Velde-Catsman Middelburg, 9 november 2006 Correspondentie-adres: Schutterijstraat 69 4381 GL Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op dinsdag 14 november van 13.00 tot 13.20 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeck straat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de plechtigheid voor afgaande aan de crematie plaatsvinden in crematori um Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van het crematorium. Voor de liefdevolle verzorging in het Sint Jans hos pice "de Casembroot" wil ik een ieder hartelijk dank zeggen. Geen bloemen Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, moeten wij afscheid nemen van onze lieve zwager en oom Piet van de Velde A. Andriessen-Catsman N. van Luijk-Catsman W. Hendrikse-Catsman A. Hendrikse Neven en nichten Vlissingen, 9 november 2006 Oud worden is niet erg, maar oud zijn Wat heeft Ma dit vaak gezegd de laatste weken. en terecht, ze heeft heel veel in moeten leveren. Intens verdrietig, maar ook opgelucht dat haar lijden nu voorbij is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, onze lieve Nana en Omi Lenie Tromper-Eikema Zierikzee 25-12-1923 Middelburg 6-11 -2006 Ada en Erik Matzinger-Tromper Sasja, Frank en Gijs Arends Lia en Ton van Dijke-Tromper Leonie van Dijke Jolanda van Dijke en Ronald de Visser Correspondentieadres: Ada Matzinger Voorste Havervelden 30 4822 AL Breda Het was Mama's wens om in besloten kring afscheid te nemen. t Brood van de engelen wordt het brood van mensen. Brood van de hemel maakt een einde aan de schaduwen. Panis Angelicus) Na een periode van ziekte is vredig van ons heenge gaan mijn lieve, zorgzame man, onze vader, schoon vader en opa Adrianus Maria de Beer - Jos - Tilburg, 6 mei 1921 t Middelburg, 9 november 2006 Middelburg: M.A. de Beer-Meuleman Zevenbergen: Willy en Adrie Beulens-de Beer Eline en Thijs, Marlijn en Greet Sommelsdijk: Jos de Beer en Rita Pals Noortje, Thijs Middelburg: Anne-Marie de Beer en Bram de Wolf Maartje, Jip, Madelief Middelharnis: Ruud en Mieke de Beer- de Wit Jeroen, Ilse Hof ter Veste 87 4333 HH Middelburg Mijn man is opgebaard in uitvaartcentrum "Jobse", Sandenburghlaan 1 te Veere, alwaar er gelegenheid is tot afscheid nemen op zondag 12 november van 16.00 tot 17.00 uur. Maandag 13 november is er eveneens gelegenheid om afscheid te nemen om 15.00 uur in de H.H. Pe trus en Pauluskerk, Lombardstraat 1 te Middelburg, waarna aansluitend de Heilige Mis zal plaatsvinden om 15.30 uur. Vervolgens zal de crematieplechtigheid om 17.00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. "Heer, u kent mij, u doorgrondt mij (Ps. 1391 NBV) Vertrouwend op haar Heer en Heiland is na een kort ziekbed van ons heengegaan Gerarda Johanna van Doorn in de leeftijd van 87 jaar. Correspondentieadres: In de Boogerd 7 4444 AK 's-Heer Abtskerke Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen in de aula van het crematorium voor aanvang van de plechtigheid. De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 14 november om 10.00 uur in crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Alleen schriftelijke condoleance. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Donderdag 16 november 16.00-17.00 uur Speciaal voor risicopatiënten en geïnteresseerden vanaf 65 jaar De Heer is mijn Herder Dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzaam leven voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat wij af scheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Pieternella Marijs sinds 22 februari 2006 weduwe van Marinus Boone 4 maart 1912 19 november 2006 Zwijndrecht: Piet en Gerda Boone-Gruppelaar Drachten: Rita en Henk Amperse-Boone Huizen: Mieke en Dick van Dijk-Boone Amsterdam: Johan Boone en Dorine Machiels klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaal uit naar het personeel van Swerf-Rust dat onze ouders met veel liefde verzorgd heeft. Correspondentieadres: P. Boone, Sperwerstraat 13,3334 AK Zwijndrecht Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 14 no vember van 12.30 lot 13.00 uur in kamer 109 van zorgcentrum Swerf-Rust. Aansluitend willen wij haar leven herdenken in een dienst die gehouden zal worden om 14.00 uur in de Michaëlskerk aan het Dorpsplein te Koudekerke, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en samenzijn in Kerkcentrum de Morgenster, A. Lau wereyszstraat 6 te Middelburg. Heden overleed onze geliefde schoonzus en tante Pieternella Boone-Marijs op de leeftijd van 94 jaar. Koudekerke: P. Boone J. Boone-Sturm Meliskerke: W. Boone E. Boone-Verhage Neven en nichten 9 november 2006 Zij is verlost, God heeft haar welgedaan Heden overleed na een zeer moeilijke levensavond onze geliefde zuster en tante Pieternella Boone-Marijs In de gezegende leeftijd van 94 jaar. Familie Marijs Dankbetuiging Voor de vele blijken van belangstelling op onze 60-jarig bruiloft willen wij u allen hartelijk danken C.P. Jongepier C. Jongepier-de Groot J.A. van de Perrestraat 53 4336 XX Middelburg Dankbetuiging Na het noodlottig ongeval is het definitieve nog steeds moeilijk te aanvaarden. Uw medeleven, de vele kaarten, bloemen en knuffels gaven ons veel steun na het overlijden en bij de uitvaart van onze lieve zoon, mijn onvergetelijke broer en lieve vriend Björn de Brouwer 25 september 1987 t 29 september 2006 Bedankt aan al onze lieve familie en vrienden voor de opvang, steun en hulp alle naasten en vrienden van Björn alle voetbalvrienden van Bjom alle voetbalvrienden van Boyan de buren het Reynaertcollege het ROC de Antoniusschool voor het gebruik van het gebouw Katrien van de Wiele voor de bijzonder mooie dienst M-Sat voor het beeld en geluid de drukkerij voor het shirt studio Vogue de politie voor de goede begeleiding de huisartsen medewerkers van Monuta en het crematorium Miranda Brasser, Piet Picavet en de dragers van DELA Eddy en Magda de Brouwer - D'Hont Boyan Dagmar en familie Axel, november 2006 "Voor altijd in ons hart' Alle liefde, steun en medeleven waarmee we zijn omring na het overlijden van mijn lieve man en mijn lieve papa Chris Castel was voor ons hartverwarmend. We willen op deze wijze iedereen bedanken. Het optimise van Chris proberen we vast te houden voor onze toekomst Ellize Kasse Ruby Niemand staat stil bij het woord "samen maar het is een groot gemis, als "samenuit je leven verdwenen is.... De talrijke blijken van vriendschap, medeleven en belang stelling waren hartverwarmend na het overlijden v® mijn maatje, onze ouwe en lieve opa Arie Hill Hartelijk dank hiervoor, Mattie Hill, kinderen en kleinkinderen Als je door machteloosheid wordt verscheurd. Je sprakeloos bent door wat er is gebeurd. Is het goed om te ervaren, dat zoveel mensen in dit verdriet met ons verbonden waren. De belangstelling na het overlijden van Gertjan Hoekman was overweldigend. We willen iedereen die met ons heeft meegeleefd hartelijk bedanken. Familie Hoekman Krabbendijke, november 2006 Voor meer familieberichten zie pagina 7 4

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12