Begrip goede zorg is rekbaar PZC Met defibrillator de boer op Kritiek op onderzoek staar lezers schrijven Havens Havens 2 Varkensleed weekenddiensten Paarden Rompslomp Delta Succes van Uuleklap schuilt in enthousiasme Platenmarkt Schoolkeuze Doodvonnis Laf vrijdag 10 november 2006 door Claudia Sondervan GOES - Kleine verschillen in waardering en opvattingen heb ben grote gevolgen voor zieken huizen in ranglijsten. Die con clusie trekt de Goese oogarts U. Tegelberg na het vergelij kend onderzoek naar staarbe- handelingen door de Consumen tenbond. Het onderzoek staat in de gids van november. De Oosterschel- deziekenhuizen eindigen met 44 punten van de honderd bijna on deraan de ranglijst van negentig behandelcentra. Ziekenhuis Walcheren krijgt van de Consumentenbond 74 punten, ZorgSaamziekenhuis Zeeuws- Vlaanderen 70. De Goese maatschap van zes artsen haalt een 'matig' bij de patiëntinformatie en een minne tje bij de 'persoonlijke zorg rondom operatie'. Zwaar tellen ook de elf weken wachttijd tot de operatie die de Consumen tenbond weergeeft. Voor Vlis- singen en Terneuzen geldt daar respectievelijk vier en zes we ken. Druppels Veel van de beoordelingen steu nen op inzichten die ter discus sie kunnen staan, vindt Tegel berg. Zoals over de verdovings- methode. De Consumentenbond is van mening dat druppels in het oog patiëntvriendelijker zijn dan injecties. „Wat de bond niet vertelt, is dat het oog bij druppels gevoeliger kan blij ven. Bovendien blijft het oog be weegbaar. Dat stil moeten hou den is voor sommigen ondoen lijk." Tegelberg: „We hebben geen algemene voorlichtingsavond. Ik zie daar zelf niet direct het heil van in. Mensen worden twee keer gezien voor een ope ratie en krijgen steeds infor matie. Ik kijk daarbij nooit op mijn horloge. Om mensen, die in Zeeland van ver kun nen komen, nog 'ns naar het zie kenhuis te vragen voor een avond?" Dokter De patiënten die in Zierikzee of Goes behandeld worden, zien niet elke keer dezelfde dokter. Dat merkt de bond ook aan als minpunt. „Dat kan niet als je op verschillende locaties werkt," zegt Tegelberg. „Maar of men sen dat erg vinden, verschilt per persoon. In de nazorg hebben vrij juist een extra controle, drie in totaal. In het recente Elsevier- onderzoek naar patïënttevreden- heid kwam wij er juist heel goed uit." De wachttijd was begin 2006 in derdaad elf weken, zegt Tegel berg. „Nu zijn dat er zes. Er zijn nu even minder staargevallen. Dat verandert wel eens. Enkele jarén geleden waren er wel wachttijden van een half jaar tot een jaar. In het hele land. Dat kwam vooral door de inhaal slag die we maakten. Nu behan delen we staar in een veel vroe ger stadium." Dirksland De zes Goes oogartsen werken eveneens in het Van Weel- Bethesda ziekenhuis op de loca ties Dirksland en Hellevoet- sluis. Hun prestaties daar zijn niet te vergelijken: dat zieken huis staat niet bij de negentig be handelcentra op de Consumen- tenbondlijst. „Terwijl ik ook daar enkele maanden geleden met een collega de vragenlijst heb afgewerkt," vertelt Tegel berg. Het conflict tussen de havens verhardt. Een onthullend arti kel van de baas van de Rotter damse haven: De WCT kan nooit rendabel worden tenzij Zeeland Airports zich volledig uitlevert aan Rotterdam. Dan ligt toch voor de hand, wie cle meeste voordelen zal hebben van een WCT. Zeeland: Let op uw Saeck. Vrachtverkeer levert geen bijdrage aan de welvaart, doet alleen maar afbreuk aan ons welzijn. AadJ.'De Beijer Divarsiveg 4 's Heer-Arendskerke In de PZC van 7 november maakt de Rotterdamse havenba ron Hans Smits duidelijk, dat de WCT onrendabel is en nooit zijn geld op zal brengen. 'Dat weten we met zijn allen' aldus de heer Smits. Verder gaf in de PZC van 11 oktober de oud voor zitter van de SER, de heer Wijf fels al aan dat het transporteren van containers ten koste gaat van de leefbaarheid van Zee land. Het wordt nu dus de hoog ste tijd dat de Zeeuwse politici zich ontdoen van hun oogklep pen en stoppen met geld en ener gie te stoppen in dit zinloze pres tigeproject, want het zijn de be lastingbetalers die het gelag uit eindelijk moeten betalen. Peter H.de Dreu Ruigendijk 10 Driewegen Volgens mij zi jn wij mensen het meest asociale wezen op aarde. Ondanks onze schijnbaar superi eure intelligentie, moorden wij onze soortgenoten en andere we zens uit en vernietigen de na tuurlijke habitat van ons nage slacht ten koste van niet natuur lijke zaken ais geld. geloof, macht en aanzien. Het werd mij weer eens extra duidelijk toen ik in één en dezelfde krant las dat er blijkbaar meer mensen zijn die zich druk maken over het wel en wee van een speel goedvarken wat teveel plastic hamburgers eet, dan over het lot van onschuldige biggetjes die zonder verdoving worden gceas- P. Joziasse (links) en E. Roelse demonstreren het gebruik van een hartschokapparaat op een pop. foto Camile Schelstraete Deze rubriek is uitsluitend bestemd voor reacties op de in de PZC ver schenen redactionele berichten, artikelen of commentaren. De reactie tijd beloopt uiterlijk 7 dagen. Plaatsing van bijdragen betekent niet dat de redactie de meningen en stellingen van de inzenders onderschrijft. Open brieven, oproepen, gedichten en anonieme inzendingen worden niet geplaatst. Bijdragen mogen niet langer zijn dan 250 woorden. De redactie behoudt zich het recht voor inzendingen te bekorten. Over ge weigerde brieven wordt niet gecorrespondeerd. treerd. Hoe kan iemand dit te genover zijn kinderen verdedi gen door te beweren dat. dit 'de natuur' is?! Kent u één leeuw die extra antilopen gaat vangen, om deze door te verkopen aan andere leeuwen, zodat hij zelf in een groter hol kan wonen? Waar om maakt iemand zich wel,druk over het leegvissen van de Ocea nen en kindersterfte in Afrika, maar haakt af als zijn rook worst in gevaar komt? Egoïsme misschien? Vergeet niet dat wij mensen zelf kunnen kiezen wat wij eten. Een dier kan dat niet. Wij gaan niet dood als we een maand geen rookworst eten. Voor een leeuw kan de passeren de zebra zijn laatste kans zijn. Als wij echt zo intelligent zijn als we zelf vinden, laten we ons dan ook zo gedragen. En het op nemen voor alles in de natuur wat bedreigd wordt vanwege niet natuurlijke motieven. En niet ons leven leiden met als motto 'verbeter de wereld, maar blijf van mijn rookworst!'. Cees-Jan Brigit Berman Binnenhof 4 Kloetinge 'Deel geredde paarden naar de slacht' (PZC 07-11) Een deel van de 150 paarden die vrijdag met veel pijn en moeite in Mar- rum van een wisse dood werden gered gaan naar de slacht. Een gruwelijk lot. Een partij die op komt voor de belangen van alle dieren heeft een noodfonds opge richt om de paarden te behoe den voor de slacht. Uit het hele '.and bellen mensen die dolgraag een paard willen .'adopteren'. Nog steeds worden dagelijks dui zenden paarden geslacht en ver werkt tot vleeswaar zoals bief stuk en salami. Alleen al in Ne derland worden dagelijks 200 paarden gedood. De overigen worden in slachterijen in Italië verwerkt. Nederlandse paarden gaan op transport naar Italië, ook veewagens vol met slacht- paarden (en ezels) uit Oost-Euro- pese landen. Deze lange-afstand- transporten met de levende land- bouvdieren veroorzaken veel dierenleed. Veelal staan de die ren dagen achtereen zonder eten en drinken in overvolle veewa gens. Sommige dieren worden opzettelijk verwond (poten ge broken, blind geslagen) om zo door Harold de Puysseleijr VOGELWAARDE - Met hun be drijf Medisol E-commerce pro beren P. Joziasse en E. Roelse de gemeenten in Zeeuws- Vlaande ren enthousiast te krijgen voor projecten die moeten leiden tot een dekkend netwerk van auto matische hartschokapparaten in de streek. De gemeente Hulst heeft al en thousiast gereageerd op het ini tiatief en peilde de belangstel ling voor deze apparaten onder de EHBO-verenigingen. De ani mo voor het gebruik ervan blijkt aanwezig, want Joziasse op papier te staan als ,'wrak vee'. Aan deze wreedheden dient een einde te komen. Hope lijk voor de paarden uit Mar- rum, dat zij wéér worden gered. C. Minneboo. J.D.P. de Smitstraat 31 Oost-Souburg In het artikel Diagnose van dr. Rombout, KNO-arts, in de PZC van 6 november lees ik over de administratieve rompslomp ten en Roelse zouden in deze ge meente zo'n negen apparaten kunnen leveren. Het tweetal werkt in het dage lijks leven bij de Zeeuwse ambu lancedienst en heeft daarnaast in avonduren en vrije tijd het ei gen internetbedrijf Medisol. Dat verkoopt via webwinkels materi alen voor personeel in de ge zondheidszorg en de hulpverle ning. Een van die materialen is de automatische externe defi brillator of aed, het hartschok- Elke week worden ruim driehon derd Nederlanders buiten het ziekenhuis door een plotselinge hartstilstand getroffen. Op dit behoeve van het nieuwe zorgstel sel, die zoveel tijd kost. De laat ste tijd kom ik vaak in het zie kenhuis. Daar is een apart loket voor identificatie en meestal staat daar een hele rij mensen. Reden: medici en ziekenhuizen zien zich genoodzaakt hulp en zorg te weigeren aan mensen die niet verzekerd zijn, of dat niet kunnen aantonen. Deze mensen worden dus aan hun lot overge laten. Natuurlijk begrijp ik, dat de mogelijkheid bestond dat mensen medische zorg krijgen, moment overleeft ongeveer 10 procent van de slachtoffers dat. Wanneer een slachtoffer binnen zes minuten gereanimeerd en ge- defibrilleerd wordt met behulp van een aed, stijgt de overle vingskans volgens informatie van de Nederlandse Hartstich ting tot 72 procent. „Het apparaat is ontzettend suc cesvol en kan in principe na een korte cursus door iedereen wor den gebruikt. Maar altijd in combinatie met hartmassage. Je hebt dus eigenlijk wel een reani- matiediploma nodig." Aed's zijn in Nederland nog maar een jaar of vijf op de markt en mogen sinds enkele zonder daarvoor betaald te heb ben en dat we die kosten met zijn allen betalen. Maar al die administratieve rompslomp en de tijd, dat medici niet aan hun werkelijke taak toekomen kos ten ook veel en de salarissen van de directeuren van verzekerings maatschappijen (soms zes maal modaal) en de hele rompslomp rond tegemoetkomingen en inko mensafhankelijke bijdragen via de belastingdienst vergen ook kapitalen, die we met zijn allen betalen. Dit hele beleid smaakt jaren bediend worden door leken. De machines zijn met 1200 tot 1800 euro nog altijd niet goedkoop, al zijn de prij zen al een stuk gedaald: toen ze voor het eerst op de markt kwa men, kostten ze nog tussen de drie- en vierduizend euro per stuk. In navolging van de gemeente Hulst, hopen Joziasse en Roelse dat er ook zogeheten hartvei- lig-projecten van de grond ko men in de beide andere Zeeuws- Vlaamse gemeenten. Daar heb ben ze behalve de gemeentebe sturen ook de EHBO-verenigin gen, dorpsraden en het Rode Kruis benaderd. niet zuur of zoet (zuur zowel als zoet kunnen nog wel smakelijk zijn). Dit beleid smaakt niet eens bitter, maar walgelijk. Je krijgt neiging om te kotsen. G. Kwekkeboom Oostmolenweg 102 Kloetinge Dat het bij Delta op vele punten een puinhoop is, moge het over grote deel van de Zeeuwse bevol- door Frank Gijsel AARDENBURG - Het begon allemaal met een verhaal over een vliegend tapijt waar mee hij over Aardenburg vloog. De toen malige prins carnaval H.C. I Henny Gin- neberge) zag elf jaar geleden dat er ver scheidene zaken in de kikkerstad niet in de haak waren. Ginneberge had niet kun nen bevroeden dat hij elf jaar geleden tij dens de overhandiging van de sleutels van de stad door burgemeester C. van Liere bij aanvang van het carnaval aan de wieg stond van de Uuleklap. Vandaag en mor gen beleeft het tonpraten zijn elfjarig jubi leum. „Ik werkte destijds bij een collega uit Ber gen op Zoom en hij kon de sappigste verha len over het tonpraten vertellen. Mijn eer ste optreden sloeg aan en zo is het geko men", weet Ginneberge. Peter de Vrieze, als Piet van d'n Ondebelasting, beet de spits af. Johan Westerweele, Frans Modde, Arnold Scheppers en Ronald Buzeijn volg den. Het succes was geboren. Inmiddels is er een hechte groep deelnemers ontstaan, die het succes wijten aan hun groot ent housiasme. Sabine en Brigit Champion, overgewaaid vanuit Sluis, zijn vol lof over het festijn. „Dat enthousiasme van ons en de bevol king is onze kracht. Al enkele weken word je aangeklampt bij de bakker en de slager met de waag of we er klaar voor zijn." Vol gens Piet de Vrieze schuilt het succes ook in de eigen identiteit van Aardenburg. „De samenhang onder de mensen is erg groot en vrijwilligers staan altijd klaar. Daardoor hebben we hier een krachtig ver enigingsleven." Opvallend is dat de mees te deelnemers eigenlijk niet geboren en ge togen zijn in het Uulehat. Germen Modde, samen met Rozan van de Kerkhove afkomstig uit Draaibrug, vindt het nog steeds een hele eer om in de ton te mogen staan. Ook Rudy Meijler weet zijn grote waardering uit te spreken voor het evenement. „Hier word je bij alles betrok ken en dat maakt ons evenement zo sterk." Ondanks het succes van het tonpra ten zijn nieuwe klappers nog steeds wel kom. „We hebben al vaak gehoord van oud-wet houder Leen Wille dat hij zou meedoen. Misschien heeft hij nu wel tijd, nu hij geen wethouder meer is. Hij is van harte wel kom", meent Germen Modde. Voor de elfde Uuleklap zijn de voorstellin gen van vandaag en morgen in De Poort van Aardenburg al enige tijd volledig uit verkocht. Voor de zondagmiddagacts zijn er nog en kele kaarten verkrijgbaar aan de zaal of bij de Voetenvriend. Alle sprekers die in de afgelopen jaren deelnamen, zullen zich tijdens de jubileu muitgave laten horen. Spreekstalmeester is Rino Pi eters en zoals altijd zorgen de Bloasuuln vandaag en morgen voor de pas sende muziek Gerben Modde als Vincent van Bedrog tijdens een eerdere editie van Uuleklap. foto Camile Schelstraete zaterdag 11 en zondag 12 november 2006 CENTRAAL ALARMNUMMER 112 Huisartsen Midden- en Oost-Zeeuws-Vlaande- ren: (Terneuzen, Hoek, Philippine, Sluis kil, Sas van Gent, Axel. Zaamslag, Kloosterzande. Hulst, Koewacht, St. Jan steen en Clinge). vr. 17.00-ma. 08.00 uur. Voor dringende huisartsenzorg en huisbezoeken: Huisartsenpost De Hon- te, bezoekadres Vlietstraat 12, Terneu zen (aan ziekenhuis De Honte) tel. 0115-643000 (altijd eerst bellen). West Zeeuws-Vlaanderen (Oostburg, Aardenburg, Zuidzande, Biervliet, Hoofdplaat, IJzendïjke, Breskens, Groe- de, Schoondijke, Sluis en Cadzand), vrij. 17.30-ma. 8.00 uur: Voor dringende huisartsenzorg en huisbezoeken. Huis artsenpost Antoniusziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, tel. 0115-643000 (altijd eerst bellen). Tandartsen Oost-Zeeuws-Vlaanderen: J. Th G. M. Mathijssen, Herengracht 13, Terneuzen, tel. (0115) 612004. Spreekuur: za en zo 12.00-12.30 uur; Apotheken Gemeente Terneuzen: Dienstapotheek Terneuzen, Van Steen bergenlaan 27, Terneuzen, tel. 0115 626010. Voor spoedrecepten 24 uur be reikbaar. Hulst: Apotheek Reynaert, Steenstraat 7, iel. 0114-311156, zat. 10.00-17.00, zon. 13.00-17.00 uur. Voorspoedrecep ten 24 uur bereikbaar Apotheek Hulst, Dubbele Poort 7, tel. 0114-314255, zat. 10.00-17.00, zon. 12.00-17.00 uur. Voorspoedrecepten 24 uur bereikbaar- Ook voor recepten van huisartsenpost Terneuzen/Hulst. Oostburg: Apotheek Oostburg, Burchstraat 16, tel. 0117-452170, zat. 10.00-12.30 en 13.00-16.30 uur, zon- en feestdagen dienst via deurtelefoon apotheek. Breskens: Apotheek Breskens, Spuiplein 13a, tel 0117-380222, zat. 8.30-12.30 en 13.00-17.00 uur. zon- en feestdagen ge sloten, dienst via deurtelefoon Apo theek Oostburg. Dierenartsen Terneuzen, Axel, Zaamslag, Hulst en Hengstdijk: Dierenkliniek J. Kop, Bastionstraat 3, Axel, tel. 0115-561488. Spreekuur, zat. 11.00-12.00 uur. IJzendijke: Dierenarts van de Vijver, tel. (0117) KLOOSTERZANDE - In woon zorgcentrum Antonius in Kloos terzande wordt dit weekeinde een grote tweedehands platen- markt gehouden. Duizenden langspeelplaten en ook cd's wor den aangeboden voor vijftig cent. De markt is onderdeel van de fancy fair die zowel zaterdag als zondag te bezoeken is van 10.00 tot 17.00 uur. king duidelijke zijn, maar dat mijn woorden verdraaid worden vind ik toch echt te ver gaan. In het artikel van dinsdag 07-11 staat dat ik; als vrouw van Van den Broeke, geen problemen met de werkzaamheden had. Dit is in tegenstelling tot de waar heid, want de monteur van Del ta had gemeld dat er bij de voor deur gegraven zou worden, waarop ik liet weten daar geen problemen mee te hebben, zo lang onze garage, die naast het huis gelegen is, maar bereikbaar was. Eind van de middag thuis gekomen trof ik een gat van ca. 1 kubieke meter aan precies vóór de garage, wat tegen onze afspraak was. De monteur zou het gat overrijdbaar afdekken, maar een pallet met daaronder een halve meter stenen noem ik niet overrijdbaar. Dus Delta ge beld en de situatie uitgelegd. Mijn vriend, Van den Broeke, komt thuis, kan de garage niet in, belt Delta en wordt uitgela chen door de telefoniste, Later erachter gekomen dat Delta ver zuimd heeft de start van de werkzaamheden bij de gemeen te te melden, alsmede nagelaten heeft de bewoners te informe ren, wat wel volgens de gemeen telijke procedure had gemoeten. Delta moet vooral zo doorgaan: de particuliere aansluitingen zorgen toch voor verlies. Ria de Witte De Weitjes 5 Geersdijk Als ouder van een 'wit' kind op de Ravesteinschool, wil ik graag reageren op het krantenartikel van 7 november. Sinds 2 maanden zit mijn doch ter (3 1/2) op de peuterspeelzaal van de Ravesteinschool. Een half jaar hiervoor heb ik haar, na een rondje door de school te hebben gelopen, enthousiast in geschreven, want alles oogde ge weldig. Die mening ben ik nog steeds toegedaan Ik vind de school een heel goeie sfeer hebben, de leerkrachten zijn sociaal en kundig en het be valt mijn dochter heel goed. Mijn zoontje, inmiddels bijna 2, ga ik deze week inschrijven zo dat ook hij over een tijdje hier naar de peuterspeelzaal kan. Daar heb ik geen enkele twijfel over. Natuurlijk vind ik het wel jammer dat er zo weinig autocht one kindjes op deze school zit ten, maar misschien motiveer ik hiermee andere ouders die wel licht nog twijfelen over een toe komstige school voor hun kinde ren, ook eens een kijkje te gaan 301388 bgg. 0117-348424. Spreekun zat. 13.00 en zon. 12.00 uur in de die renkliniek. Terneuzen: J. P. cle Vos en A. Burm, dierenkliniei 'De Ottenhorst', Van DiemenstraatQ tel. 0115-619628. Spreekuur zat. ven 12.30-14.00 uur. Kliniek voor gezelschapsdieren De Steenberghe'. Van Steenbergenlaa) Terneuzen. Dierenarts P. de Vos. Zet zon. uitsluitend behandeling van spa patiënten na telefonische afspraak,» 0115-696425. Dierenartsencentrum West, G.A.M.4 Bruijckere en E.G. van Bruinessen-fe senberg. Afspraken via telefoonnr. 0117-454484. Oostburg: J. P. J, v. d, Vijver, Sirius 1, Oostbur tel, 0117-452103. Sas van Gent: E. O. M David, Westdam 54, tel. ons 453800, spreekuur zat. 11.00-12.00w St. Jansteen e.o. A.E. de Bruyn, Brouwerijstraat 92,fe pellebrug, tel. 0114-312701. SpreeL 11.00 - 12.00 uur. Dierenambulance Zeeuws-Vlaanife alarmnummer 0115- 442161 Thuiszorg Stichting Thuiszorg Zeeuws-Vlas deren, voor spoedgevallen dag en nacht bereikbaar: West-Zeeuws-Vlaanderen: Telef» nummer 0117- 456500, Kanaalzone: TelefoonnummerOIIS 674500, Oost-Zeeuws-Vlaanderen: Telefca nummer (0114) 383500. Stichting Provinciale Kraamzorg Zeeland, kraamcentrum Zeeuws-Vis deren, dag en nacht bereikbaar via:: 0113-224022. Pastorale dienst Oost-Zeeuws-Vlaanderen: zon li ma. 24 uur. Bereikbaar via mobielnis mer0622398801 West-Zeeuws-Vlaanderen: 10.00-13.00 en 16.00-19.00 uui baar via mobielnummer 06 204036IJ, Midden-Zeeuws-Vlaanderen: Berei baar via mobiel nummer 06 5' geslaagd Jan van Burg uit Spui is aan deled sche Universiteit in Eindhoven cumfe de geslaagd voor de opleiding tec sche bedrijfskunde. Van Burg (23; oud-leerling van het Calvijn Colleg: Goes. bij nader inzie De gratis bioscoopbonnen die Heil verblad verzorgt voor chronisch «li en gehandicapten moeten via de zw stellingen zoals thuiszorg worden t» men en niet, zoals gisteren in de PZC: meld, via Het Klaverblad zelf. Infon tie over de toegankelijkheid van pen moet eveneens bij de filmthea zelf worden verkregen. nemen op deze school. Wat we houder Walrave aangaf, dat k 'zwarte' school juist een g« klimaat kent, geldt absolu; voor de Ravesteinschool. Er zeer veel aandacht voor indu duele leerlingen. Ook de blani Jessica van Heukeh Anjelierenlaat Vlissiry Het proces tegen Saddam enh uiteindelijke doodvonnis na« opgevoerd juridisch theal heeft niets van doen met enij vorm van eerlijke rechtsgaB Het is een politieke zaak ene eventuele uitvoering van dit vc nis is niet minder dan een pd tieke moord, waar de VS en G dan de verantwoordelijk!» voor dragen, samen met dens lopers die de uitspraak mes te moeten toejuichen. Het gerechtshof dat Saddi vonniste heeft geen enkele jur dische bestaansgrond. De i«f ring van Irak werd in strijdn de internationale rechtsgrond na een invasie door een buite lands leger omver geworpen) vervangen door een marionette regime. In dienst van de buite landse bezetter heeft een illeg le rechtbank Saddam veroa deeld. Luuk Brussels Hoeflcensdijk Kuitm Ik heb in de PZC het artikel gd zen over de Goese stichting Si hi Astu. Ik vraag mij af waart heren Oosting en Van Leeuw hun informatie vandaan hale Kunnen deze heren gegev? overleggen bij hun belastendet tingen? Wel cijfers dus! Hd makkelijk iemand neer maaien, maar niet op grondt? dit roddelniveau. Overigend dit een zaak voor de recht! wordt, dan kun je een deskUM ge en terdege uitspraak venvajj ten en geen Zeeuws babfc laar-gedoe. Wat betreft de commissie aanbeveling: zij hebben de bc* ook maar laten rusten en ntf navraag gedaan. Kom dand achteraf met het verhaal, zo2 notaris Plage: 'Het is dat ikdl verhaal nu hoor, ik verbind' wel mijn goede naam Zwakker kan niet. Wacht opa feiten en nagel iemand nietf voordat de ware toedracht kend is, dit is te laf voor w| den mw. mr .W.A.Goijj Erasniuswap DenM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 42