wmm Zeeuws Vlaanderen ARENSMAN 11 mensen i Overleden Pas als we werkelijk welen en beseffen dat we op aarde een beperkte tijd van leven hebben en dat we niet kunnen zeggen wanneer onze tijd om is, zullen we ermee beginnen elke dag te leven als was het de enige dag die we hadden. Met een positieve instelling heeft Henk tegen zijn ziekte gevochten. Vandaag heeft hij zijn strijd moeten opgeven. Henk Remmerswaal Wassenaar, t Ovezande, 11 november 1966 9 november 2006 Ovezande: Vivienne Laure, Luuk Wassenaar: Riek en Jan Erik en Anita Marin, Ivan Beuningen: Rob en Ans Nijmegen: Sascha Correspondentieadres: Strobbelhoekstraat 9 4441 BD Ovezande Wij willen u de gelegenheid geven om afscheid te ne men van Henk op zondag 12 november van 19.00 tot 19.30 uur en op dinsdag 14 november van 12.45 tot 13.15 uur in het mortuarium Stengehof, Pastoor Fransestraat 12 te Ovezande. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op dinsdag 14 november om 14.00 uur in R.K. parochie Onze Lieve Vrouw Hemelvaart te Ovezande. Aansluitend zullen we Henk begraven op de begraafplaats te Ovezande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Dorpshuis '"t Trefpunt", Burg. Andriessenstraat 32 te Ovezande. Wij stellen het op prijs dat u géén bloemen mee neemtmaar in plaats van bloemen een gift geeft aan het KWF. Indien wij u vergeten hebben een rouwbrief te sturen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Eén voor je tranen Twee voor de mijne Drie voor de horizon Waaraan we verdwijnen Henk Voor altijd in ons hart Rob en Marieke Peter en Bettie Sabine, Alieke Daniël, Matthijs Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega en vriend Henk Remmerswaal Wij zullen zijn vriendschap missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn echtgenote Vivienne, zijn kinderen Luuk en Laure en overige familie. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.Y.M. van Rooij, voorzitter J.H.P. Waasdorp, secretaris Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van registerloods Henk Remmerswaal Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Vivienne, zijn kinderen Luuk en Laure en overige familie. De bemanning van de loodsvaartuigen "Menkar" en Mirfak" Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van ons zeer gewaardeerd lid van de Vereniging H. Remmerswaal (Henk) Zijn positieve inbreng en altijd goede humeur blijven ons in herinnering. Wij wensen Vivienne, Luuk, Laure en verdere fami lie alle sterkte toe voor de toekomst. Namens het bestuur en de leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit, R.R. van der Maas, voorzitter Vlissingen, 9 november 2006 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker Henk Remmerswaal Henk was sinds 1999 lid van de vrijwillige brand weer Borsele, post Ovezande. Wij wensen zijn familie veel sterkte bij het verwer ken van dit verlies. Burgemeester en wethouders gemeente Borsele Vol verbijstering ontvingen wij het bericht dat onze gewaardeerde collega Henk Remmerswaal is overleden. Henk was vanaf 1999 als vrijwilliger in dienst bij brandweer Borsele, post Ovezande. In deze periode hebben we Henk leren kennen als een enthousiaste collega die op zeer betrokken wijze inhoud gaf aan zijn brandweerwerk. Wij wensen Vivienne. Laure, Luuk en de familie veel sterkte met het dragen en verwerken van dit grote verlies. Namens alle brandweercollega's de commandant brandweer Borsele, Jan de Feijter Met verslagenheid namen wij kennis van het over lijden van Henk Remmerswaal echtgenoot van Vivienne, leerkracht op de DonBoscoschool en de Jan van Schengenschool Ons medeleven gaat uit naar Vivienne, de kinderen en familie. Wij wensen hun heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Teams, directie en bestuur SKOB Met verslagenheid namen wij kennis van het over lijden van Henk Remmerswaal vader van Luuk en Laure, leerlingen van onze school Wij wensen Vivienne, Luuk, Laure en hun familie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Leerlingen, team, schoolcommissie en oudercomité Basisschool de Zandplaat Ovezande De Heere kent degenen, die Zijnen zijn;. 2 Tim. 2:19 m Bedroefd, maar dankbaar wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat door de Heere op Zijn tijd en op Zijn wijze uit ons midden is wegge nomen onze lieve, zorgzame moederen oma Johanna Franje-Buteijn sedert 12 augustus 2002 weduwe van Cornelis Pieter Franje in de leeftijd van 64 jaar. Lydia Franje Rosanne, Fiona Jan Franje Ineke Franje-Jansens Richelle, Fabian André Franje Marije Franje-Bakx Milan 9 november 2006 Nieukerckestraat 89,4413 EK Krabbendijke De rouwdienst wordt D.V. maandag 13 november om 14.00 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke Na afloop is er in de zaal gelegenheid tot condoleren. Onze bijzondere dank gaat uit naar alle mensen die onze moeder zo liefdevol hebben verzorgd. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Heel verdrietig zijn wij omdat onze lieve Oma Franje is overleden. Rosanne, Fiona Richelle, Fabian Milan Ons heeft het droeve bericht bereikt dat is over leden onze schoonzuster Joke Franje-Buteij'n in de leeftijd van 64 jaar. 's-Gravenpolder: P.C, Franje N.J. Franje-Menkhörst (in herinnering) Krabbendijke: A.M. Franje 9 november 2006 Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling is de wind uit jouw zeilen genomen terwijl je nog zo ver wilde komen Na een korte strijd die je niet kon winnen, hebben wij 6 november afscheid moeten nemen van mijn zorg zame man, onze vader en opa Willem Menheere in de leeftijd van 66 jaar. Kathy Menheere Joyce en Willem van Zalm-Menheere Patrick, Tim Nick Menheere en Lucie Dekker Leah, Lucas De crematie heeft in besloten kring reeds plaatsge vonden. Correspondentieadres: Oosterscheldelaan 4 4328 EZ Burgh-Haamstede Voor hem een verlossing Voor anderen verdriet Hij wilde wel vechten Maar de kracht was er niet Dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden maar intens verdrietig om het verlies geven wij u kennis van het heengaan van onze broer, zwager en oom Wim Menheere Hansweert: Cor en Diny Reini en Toon Ali t en Hans t Ria en Dies t Neven en nichten Je bent nu bij je lieve vrouw, maar wij zullen je verschrikkelijk missen. Intens bedroefd, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en bete kend heeft, delen wij u mede dal is overleden onze lieve vader, schoonvader en opa Guust Cornelis weduwnaar van Gusta Temmerman geboren te IJzendijke op 8 maart 1937 overleden te Breskens op 8 november 2006 Hoofdplaat: Margo en Tonny Willemsen-Cornelis Anick en Arjan Patricia en Mark Ellen Hoofdplaat: Jack en Madeion Comelis-Prins Kelly Martin Hoofdplaat: Jan de Hullu en verdere familie 8 november 2006. Correspondentieadres: Kersen laan 5 4513 AK Hoofdplaat De Plechtige Uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 13 no vember a.s. om 10.00 uur in de Parochiekerk van de H.Eligius te Hoofdplaat, waarna aansluitend de cre matie zal zijn in het crematorium "Terneuzen", Bella- mystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Samenkomst voor de familie maandagmorgen in de Kerk. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heden bereikte ons het droeve bericht van het over lijden van mede-oprichter, de heer A. Cornelis Met waardering en dankbaarheid zien wij terug op de periode waarin hij met zijn inzet mede aan de basis stond van ons kantoor. Onze gedachten gaan uit naar zijn kinderen, klein kinderen en verdere familie. Directie medewerkers De Hullu Cornelis BV Ons bereikte het droeve bericht dat op 7 november 2006 is overleden onze oud-partner, de heer Wim Augustijn Registeraccountant Wim was een harde werker en een man met een warm hart. Het openbaar bestuur nam een belangrij ke plaats in zijn leven in. Wim heeft jarenlang kan toor Bergen op Zoom geleid. Het was een voorrecht om met hem te werken. Onze sympathie en medeleven gaan uit naar zijn fa milieleden. Wij wensen hen sterkte toe in het verwer ken van dit verlies. Bestuur Deloitte Rotterdam, 10 november 2006 Thelma Vera Knoop 20 april 1926 t 8 november 2006 Arnemuiden: E.A.G. Hageman - Knoop C. Hageman Heiloo: H.B.C. Knoop t A.C. Knoop - van Zweeden Vlissingen: H.C. Knoop t A.B. ten Bruggencate - Knoop A.A.K. ten Bruggencate Neven en nichten Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van 't Gasthuis afd. Singel voorde uitstekende verzorging van Thelma. Middelburg, zorgcentrum 't Gasthuis Correspondentieadres Suze Groeneweglaan 118 4385 KP Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zater dag 11 november om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Heden overleed onze altijd zorgzame ome Wim, tot het laatst toe, moedig en meelevend Willem Frederik de Bruin 82 jaar Namens: J. van Tol Zuidelijke Achterweg 61 b, 4424 CS Wemeldinge Kapelle, 8 november 2006 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zater dag 11 november om 14.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la Kapelle. Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen mijn lieve, zorgzame vrouw, onze schoonzus en tante Rina Meulenberg-Stouthamer echtgenote van Jan C. Meulenberg 10 oktober 1923 - f 8 november 2006 J.C. Meulenberg C.P. Meulenberg M.J. Meulenberg-Goulooze f M.A. Meulenberg E. Blom Wij danken dokters en verplegend personeel van afd. T van het Oostersclieldeziekenhuis te Goes voor hun goede zorgen. Campensnieuwland 5 4493 NA Kamperland Zaterdag 11 november is er van 15.30-16.00 uur ge legenheid om afscheid van haar te nemen in het Stil tecentrum van Cleijenborch, Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat. De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 13 november om 14.00 uur in de Protestantse kerk 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland, waarna aan sluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in het 'Jeugdgebouw' bij de kerk gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rou wbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een lang, mooi en rijk leven hebben wij afscheid moeten nemen van onze zorgzame moeder, groot moeder en overgrootmoeder Maria Jacoba Oosthoek-Laban Sinds 17 oktober 1975 weduwe van Willem Leendert Oosthoek Brouwershaven, 22 maart 1912 t Middelburg. 8 november 2006 Middelburg: Leen Oosthoek Jopie Oosthoek-Manni Jan Oosthoek Bella Oosthoek-Kenters Hendrik I. Ambacht: Arwie Oosthoek Conny Oosthoek-van Trigt Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: 't Zanddorp 7 4335 AD Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op maan dag 13 november om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar dr. F.J. Heere en het perso neel van "Zorgstroom Parkstaele" voorde liefdevolle verzorging. Bedroefd namen wij kennis, dat na een ernstige ziekte is overleden onze geliefde zwager en oom Laurens Flohil echtgenote van Maatje Kik geboren te Bruinisse overleden te Emmeloord 7-12-1920 8-11-2006 Uit aller naam: Familie Kik Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Laurens Flohil echtgenote van N. Kik in de leeftijd van 85 jaar. Emmeloord: M. Flohil E.C. Flohil-Burgers P. van Westen-Flohil C.J. van Westen t Bruinisse: J. Flohil t M.W.K. Flohil-de Jonge Zierikzee: M. Flohil t A.A. Flohil-Kostense Neven en nichten Emmeloord, 8 november 2006 Houttuinen 88 Tot onze droefheid is jl. 8 november overleden onze buurvrouw W. Louws - Bakker We wensen de familie de troost van de Heere toe in dit verlies. De buren, Mevr. Maljaars - de Visser Fam. J. den Hollander Fam. A.J. de Muynck Je laat me niet alleen Wij weten: Je bent nu weg. Maar je zult toch bij ons blijven. Wanneer wij bang zijn en wij huilen, zul jij onze angst verdrijven. In de kou en in het donker ben jij altijd om ons heen. Wij weten: Je bent nu weg maar je laat ons niet alleen Sara Martina Murk in de leeftijd van 85 jaar Carla Jeroen Marijke en Huig Charlotte Redmar Erwin en Cora Christian en Melanie, Jay Ramon Cor Middelburg, 9 november 2006 Correspondentieadres: Bellinkstraat 29,4331 GV Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen zondag 12 november van 15.00 - 15.30 uur in het rouwcen trum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 13 novem ber om 16.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Je ogen, blauw als de hemel Je hart, ruim als de zee Je pas, snel als de wind Je wil, sterk als de dijken Waar ben jij Wij staan hier We zijn heel verdrietig om het plotselinge overlijden van onze lieve moeder, oma, tante en vriendin Helena Cornelia Rosendaal-Gijzels - Leny - 23 januari 1921 t 7 november 2006 Vlissingen Middelburg Bennekom: Lo Tanzer-Rosendaal Ben Tanzer Tom en Ame Bangkok: Danielle Rosendaal Ab Koster Olaf en Abel Middelburg: Just Groen Eline en Rosanne Oosterhout: Juke Oskam-Gijzeis Gijs Oskam kinderen en kleinkinderen Middelburg: Pola Meeuwse Correspondentieadres: Molenwater 67 4331 SE Middelburg Tel. 0118625060 De crematie zal plaatsvinden op maandag 13 novem ber om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Met droefheid geven wij u kennis dat is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Anna Johanna Bruinooge-Sinke Antje J. Sinke J.C. Sinke-Kole C.J. Moeleker Neven en nichten 8 november 2006 Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3. 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A. Kapelle www.peterbutler.nl "De reis naar het licht is begonnen' Verdrietig geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van onze lieve moeder, mijn schoonmoe der en onze lieve grootmoeder Elizabeth Bol-de Munck weduwe van L.L. Bol In de leeftijd van 88 jaar. Eindelijk haar gezicht ontspannen alle pijn nu uitgebannen. Den Haag: j.L. Bol A.J. Uilkema Almere: Renske en Han Den Haag: Sander Amsterdam: L. Bol Kapelle, 9 november 2006 Park Beukenhof5 Correspondentieadres: Arie de Jongstraat 23,2553 RK Den Haag De dienst van woord en gebed zal worden gehou den op dinsdag 14 november om 13.00 uur in rouw centrum Peter Butler, Maalstede IA, Kapelle. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Geen bloemen. Bevorderd tot Heerlijkheid "Steeg ik ten Hemel-Gijzijt daar... Ps 139 vers 8 Wij staan niet altijd stil bij het woord "Samen Maar het is een groot gemis als "Samenuit je leven verdwenen is. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, delen wij u mede dat, na een moeiza me levensavond, is overleden onze lieve moeder, oma en omi Digna Anthonia Wagenaar-BIeuzé weduwe van Cornelis Jacobus Wagenaar In de leeftijd van 92 jaar. Middelburg: Gonnie en Kees Angelien, Robin René en Joyce, Roy, Jill, Cain Zwijndrecht: Frans en Fanny Marco en Irma Petra en Mark, Eline Irma en Alexandra Middelburg: Carla en Antonio Imaren Marlies, Noah, Lina lgor en Marijke, Nine, Eske Middelburg: Ton en Carla Sandra en Dennis, Rowena, Cheyenna Rinaldo, Fabian Resida en George Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van St. Jans Hospice De Casembroot voor hun liefdevolle verzorgingen aandacht. Middelburg, 8 november 2006 Correspondentieadres: Moerland 8 4337 CD Middelburg De uitvaartdienst zal wprden gehouden op dinsdag 14 november a.s. om 13.15 uur in Rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1, waarna aansluitend om 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Haven dijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd Rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Van der Hooft Uitvaartzorg Prunusstraat 25 4431 DC 's-Gravenpolder Tel: 0113 311517 Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Centraal telefoonnummer: L) 'J 'FSJ'jJjjuJy Maakt deel uit van Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' Hoofdkantoor: Geldeloözepad 20,4463 AJ Goes (0113)3114 44 V: V" www.uitvaartzorgcentrum.nl ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G.VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 Een naaste overleden? Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdens berichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 40