pokreR Gebeurtenissen deel je op A PZC Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer! n(o)vib l/vJIv l tK 0900 - 5 123 456 Lotgenotenlijn www.vmdb.nl VMt donderdag 9 november 2006 s 14 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag Urn vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Aram Jacob Francois Aram J.C.M. van der Bent-Bol M. van der Bent Quirine Eli Lauren S november 2006 Molenwater 113,4331 SG Middelburg Wat een prachtmeid: Fay beeldschone dochter van Ron Berkouwer en Margje van Dam De trotse oma's en opa's: Yvonne en Jeroen Berkouwer Margriet en Willem van Dam Geboren op 6 november 2006 onze zoon Jurian Jan en Dianne Mol-Rijk Kokuitsweg 6 4474 NG Kattendijke Overleden Ze was een zonnetje voor ieder, vrolijk, vriendelijk en oprecht, ledereen die haar gekend heeft, weethet was echt. Met verdriet dat we haar moeten verliezen maar met dankbaarheid dat haar verder lijden bespaard is ge bleven is in de leeftijd van 59 jaar vredig ingeslapen onze lieve zuster en tante Josefine Roeting Scharendijke: Bert Roeting lna Roeting-Schunselaar Middelburg: Janny Biese-Roeting Jaap Biese Middelburg: Hennie Schoenmaker-Roeting Frits Schoenmaker Neven en nichten Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Arduin die jos gedurende 54 jaar op liefdevolle wijze hebben bijgestaan. Correspondentieadres: Klaverstraat 34 4522 CG Scharendijke De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zater dag 11 november om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Lieve Jos We zullen je heel erg missen Chantal, Pia. Annie, Ria S., Marléne Marjan, Ria v. W.Petra, Tannie, Kees, Anita Vol bewondering voor de positieve manier waarop ze met haar ziekte omging maar verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve vriendin Nel Haar warme vriendschap voor ons en de vele herin neringen zullen we nooit vergeten. We wensen Wim en de kinderen veel sterkte toe. Nel en Leen en kinderen Vol verdriet om de leegte die zij bij ons achterlaat, doch dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat de Here tot zich heeft genomen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en lieve onvergetelijke oma Teuntje de Boer-Hoek op de leeftijd van 74 jaar. Bert en Jannie Björn en Doyna Dvonne Debra Cees Sharon en Michael Hennie en Jack Linda. Christa, Raisa Martijn Zierikzee, 7 november 2006 Correspondentieadres: Fam. de Boer, Moggestraat 39,4301 LE Zierikzee De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 11 no vember om 10.15 uur in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk te Zierikzee (ingang en parkeren Hoge Molenstraat), waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zierik zee. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd kerk centrum. Lieve Oma We zullen je heel erg missen. Je was er altijd voor ons. Nu zul je nog steeds voor altijd in ons hart zijn. We houden heel veel van je. Linda, Christa en Raisa Ons bereikte het droevige bericht dat Jannie Ossewaarde-Van Oeveren is overleden. Ze hoorde van 1945 tot 1986 bij de cultuur van de Ambachtsschool in Goes. We wensen haar zuster heel veel sterkte toe. Namens directie en personeel van Het Goese Lyceum locatie Bergweg, A.A. de Gans. directeur Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dank baar dat we haar zo lang in ons midden mochten heb ben, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Wilhelmina Bakker weduwe van Pieter Jacobus Louws in de leeftijd van 85 jaar. Middelburg: Jo Blokpoel - Louws Ko Blokpoel t Bram Kamerling Aagtekerke: Zoet Brouwer - Louws Ries Brouwer Westkapelle: Chris Louws Tiny Louws - Kodde Aagtekerke: Lou Louws Nelly Louws - Kodde Klein- en achterkleinkinderen Aagtekerke, 8 november 2006 Dorpsplein 5 Correspondentieadres: Kerktoren 1 4336 KW Middelburg Onze moeder, groot- en overgrootmoeder is op gebaard in het uitvaartcentrum Monuta "De Voor zorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Alwaar ge legenheid tot afscheid nemen op zaterdag 11 novem ber van 19.00 tot 19.30 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op maandag 13 november om 11.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Aagtekerke, waarna de begrafe nis zal plaatshebben om 12.00 uur op de begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Amicitia". Agathastraat 1 te Aagtekerke. Mochten wij zijn vergeten u een rouwbrief te zenden, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij kennis dat toch nog vrij plotseling is overleden onze geliefde zuster en schoonzuster Wilhelmina Louws-Bakker in de leeftijd van 85 jaar. Aagtekerke: L. Willemse-Bakker Boven-Leeuwen: L. Hommersom-Bakker J. Hommersom Sint-Laurens: L. Bakker M. Bakker-Jongepier Domburg: K. Corré Neven en nichten 8 november 2006 Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en bet overgrootmoeder Anna Johanna Bruinooge-Sinke weduwe van Marinus Bruinooge Geboren 09-12-1919 Overleden 08-11-2006 Naast het verdriet overheerst de dankbaarheid dat haar nog verder lijden bespaard is gebleven. Dankbaar kunnen wij terugzien op een voldragen leven waarin zij voor ons allen een zo bijzondere rol heeft vervuld. Voor wie door haar gekend mocht worden, zijn verdere woorden overbodig. Kruiningen: Klazien Bruinooge-Poortvliet Kapel Ie: Suzan Westveer-Bruinooge Piet Westveer Oosterbeek: Piet Bruinooge Elly Bruinooge-van der Maale Panningen: Geerard en Gerry Kapelle: Jan en Cobie Klein- en (bet)achterkleinkinderen Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van Ter Valcke; zij hebben onze moeder en oma piëteit- en liefdevol verzorgd. Correspondentieadres: Smokkelhoekweg 8 4421 JH Kapelle Voorafgaand aan de uitvaart zal in de Petrakerk, Goessestraatweg 18 te Kapelle op maandag 13 november om 10.45 uur een herdenkingsdienst gehouden worden. De begrafenis van onze moeder en oma zal plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats te Kapelle om 12.00 uur. Na afloop is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de Petrakerk. Onze moeder en oma heeft getracht te leven volgens de overtuiging waarin zij geloofde. Daarin passen geen bloemen bij haar uitvaart. Het gebed om verlossing (Psalm 43) is het laatste bijbelgedeelte wat haar is voorgelezen. Het is gepast om daarbij stil te staan. Wij zijn bedroefd nu onze Oma Bruinooge is overleden. De dankbaarheid voor wat zij voor ons en onze kinderen heeft betekend overheerst. Rien en Greet Martin en Jolanda Auky en Jeannet Luuk en Heieen Annet en John Lilian en Eddy Arian Marcel en Wietske Angelique en Jan Kees Francis en Jan Kees Anneke en Connan Jacqueline en Egbert Dita en Kees Angelien en Oscar Mimosa en Tom Merijn en Annette Welzalig hij, die den God van Jakob tot zijn hulpe heeft, wiens verwachting is op den Here, zijn God. Psalm 146 vers 5 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een kort- stondig ziekbed is overleden mijn lieve man, onze zeer zorgzame vader, groot- en overgrootvader Jacobus Leendert Cok Ridder in de Orde van Oranje-Nassau 'k Stel mijn vertrouwen op de Heer mijn God Want in Zijn hand ligt heel ons levenslot. Dankbaar zijn wij voor wie Oma Bruinooge was en wat ze voor ons heeft betekend. Jan-Kees, Francis, Richard, Sophia Paauwe Egbert, Jacqueline, Roan, Ezra Riedijk Wemeldinge, 4 november 1918 Goes, 6 november 2006 Goes: W. Cok-Sinke Kapellen (B): Mies de Kuijper-Cok Jan de Kuijper Kalmthout (B): Jan Jacco, in herinnering Brasschaat (B): Joop Cok Riet Rottier Kalmthout (B): Erik Middelburg: Inge en Stefan, Julian, Mila Bergweg 914461 NA Goes De Dankdienst voor zijn leven, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden zaterdag 11 november om 10.15 uur in de 'Oosterkerk', ingang via de J.D. van Mellestraat te Goes. Deze dienst zal worden geleid door de weleerwaarde heerds. A.A.R. Kamermans. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorpscentrum 'De Wemel', Dorpsplein 1 te Wemel dinge. Liever geen bezoek aan huis. f Haar hart heeft voor ons geklopt Haar handen hebben voor ons gewerkt! Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft bete kend. geven wij u kennis dat gesterkt door het Heilig Sa crament der Zieken is overleden op de leeftijd van bijna 90 jaar onze lieve moeder en oma (oat/ia/H/ui oan den Gö/nes-de^o/u/e sinds 27 juli 1996 weduwe van Jan van den Dries Ovezande, 9 november 1916 t Goes, 7 november 2006 's-Heerenhoek: Jan en Lia van den Dries-Vertriest Christianne en André, Stephen Adrie en Truus van den Dries-Ars Arjen en Clarinda, Nienke Greta en Piet Raas-van den Dries Astrid John en Esther, Jade en Yaël Piet en Thea van den Dries-van Huffel Mirjam en Eric Harry en Marianne van den Dries-de Bruijn Mike en Inge Jacqueline en John Marjan en Adrie Braamse-van den Dries Karen en Harold Dianne Han en José van den Dries-Vette Nathalie Jeroen Ineke en Thijs Nagelkerke-van den Dries Dennis f Ilse Inge Elly en Nico Werri-van den Dries Jan Rob Correspondentieadres: Fam. G. Raas-van den Dries Kapelaan Koningstraat 22,4453 BK 's-Heerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 11 november 2006 om 10.30 uur in de parochiekerk van de Heilige Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Jeugdhoeve"". Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze dierbare schoonzus G'af/ia/'i/ia uaii den S/)/hc,s - de p/o/iije weduwe van Johannes van den Dries in de leeftijd van bijna 90 jaar. Familie van den Dries 7 november 2006 19 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Wat geven we haar terug voor alles wat xe is kwijtgeraakt Geef om een oorlogskind Word nu lid van Unicef en bel 0800- 1133 Compleet Op Mense.nlinci.nl vindt u:.een compleet overzicht van alle overlijdensberichten dit uw regio. Op éénvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie en kunt u deze bekijken. Ervaar het levensverhaal van de overledene. Interactief U kunt op de site het condoleance bericht lezen en een bericht achterlaten, waarin u uw medeleven betuigt. Bovendien kunt u via de site direct een deelnemingskaart of rouwboeket versturen. Een kleine moeite en toch-; vaak. een grote troost. Informatief Op Mensenlinq.nl vindt u veel onderwerpen die direct of indirect te maken hebben met overlijden. Alle adressen op het gebied van uitvaart en afscheid worden op de site vermeld. •t mensen .nl Marceline komt uit Burkina Faso. Een land waar vrouwen niet ouder worden dan 45 jaar. Gezondheidszorg. Een recht voor iedereen. Word donateur Bel 070 - 3421777 www.novib.nl HO E GROOT IS JOUW WERELD OXFAM NETHERLANDS Manisch-deprésslefWat nu? depressief- iKBEhJ^ISCH In Nederland hebben zo'n 250.000 mensen een manisch-depressieve stoornis. Een ernstige ziekte waarbij stemmingswisselingen kunnen leiden tot oncontroleerbaar gedrag en irreëel denken. Dat gebeurt in de depressieve en in de manische fase. De ziekte gooit het leven van de patiënt flink overhoop en grijpt ook diep in bij de naaste omgeving. Voor patiënt en betrokkenen is het zwaar om met deze stoornis om te gaan. Gelukkig vinden veel patiënten baat bij medicijnen, therapie en lotgenotencontact. Het maakt hun leven stabieler. Hoewel de meeste patiënten de rest van hun leven last houden van deze stoornis, kunnen ze leren zich te wapenen tegen verslechtering. De Vereniging voor Manisch Depressieven en Betrokkenen (VMDB) is hierbij een bondgenoot voor zowel patiënten als direct betrokkenen. Dat zijn samen zo'n 1 miljoen mensen. Bijna iedere Nederlander heeft dan ook op de een of andere manier met manische-depressiviteit te maken. Vraag met de bon gratis informatie aan of word lid. Bellen, faxen of e-mailen kan ook. Lotgenoten-telefoon 0900 - 5 123 456 (10 cpm) Alle dagen 09.00 tot 21.00 uur Landelijke Bijeenkomsten Regionale Contactgroepen Informatie via kwartaalblad, website en publicaties VMDB Postbus 24076 3502 MB Utrecht T (030) 280 30 30 F (030) 280 28 80 E vmdb@nsmd.nl JA, IK WAPEN MIJ TEGEN DE MANISCH-DEPRESSIEVE STOORNIS Ik word lid voor 20,- per jaar. Stuur mij informatie en een acceptgiro voor mijn betaling. (Leden ontvangen 4 x per /aar het kv/artaalblad 'PLUSmmus' en uitnodigingen voor vijf Landelijke Bijeenkomsten, ook deelname aan Regionale Contactgroepen is mogelijk Stuur mij eerst meer gratis informatie. Straat: Postcode: Woonplaats: E-mail: (A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is Knip de bon uit en stuur deze in een envelop naar VMDB, Antwoordnummer 52034, 3502 VB Utrecht. Postzegel hoeft niet.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 40