0 (flensen .nl Wie strijkt vanaf 1 januari de vouw uit uw blouse? PZC Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer! Stichting Werkt voor Ouderen donderdag 9 november 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten pzc.nl Geboren Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Aram Jacob Francois Aram J.C.M. van der Bent-Bol M. van der Bent Quirine Eli Lauren 8 november 2006 Molenwater 113,4331 SG Middelburg Wat een prachtmeid: Fay beeldschone dochter van Ron Berkouwer en Margje van Dam De trotse oma's en opa's: Yvonne en Jeroen Berkouwer Margriet en Willem van Dam Geboren op 6 november 2006 onze zoon Jurian Jan en Dianne Mol-Rijk Kokuitsweg 6 4474 NG Kattendijke Overleden Ze was een zonnetje voor ieder, vrolijk, vriendelijk en oprecht. Iedereen die haar gekend heeft, weethet was echt Met verdriet dat we haar moeten verliezen maar met dankbaarheid dat haar verder lijden bespaard is ge bleven is in de leeftijd van 59 jaar vredig ingeslapen onze lieve zuster en tante Josefine Roeting Scharendijke: Bert Roeting Ina Roeting-Schunselaar Middelburg: Janny Biese-Roeting Jaap Biese Middelburg: Hennie Schoenmaker-Roeting Frits Schoenmaker Neven en nichten Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Arduin die jos gedurende 54 jaar op liefdevolle wijze hebben bijgestaan. Correspondentieadres: Klaverstraat 34 4522 CG Scharendijke De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zater dag 11 november om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Lieve Jos We zullen je heel erg missen Chantal, Pia, Annie, Ria S., Marléne Marjan, Ria v. W.Petra, Tannie, Kees, Anita Vol bewondering voor de positieve manier waarop ze met haar ziekte omging maar verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve vriendin Nel Haar warme vriendschap voor ons en de vele herin neringen zullen we nooit vergeten. We wensen Wim en de kinderen veel sterkte toe. Nel en Leen en kinderen Ons bereikte het droevige bericht dat Jannie Ossewaarde-Van Oeveren is overleden. Ze hoorde van 1945 tot 1986 bij de cultuur van de Ambachtsschool in Goes. We wensen haar zuster heel veel sterkte toe. Namens directie en personeel van Het Goese Lyceum locatie Bergweg, A.A. de Gans, directeur Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dank baar dat we haar zo lang in ons midden mochten heb ben, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Wilhelmina Bakker weduwe van Pieter Jacobus Louws in de leeftijd van 85 jaar. Middelburg: Jo Blokpoel - Louws Ko Blokpoel t Bram Kamerling Aagtekerke: Zoet Brouwer - Louws Ries Brouwer Westkapelle: Chris Louws Tiny Louws - Kodde Aagtekerke: Lou Louws Nelly Louws - Kodde Klein- en achterkleinkinderen Aagtekerke, 8 november 2006 Dorpsplein 5 Correspondentieadres: Kerktoren 1 4336 KW Middelburg Onze moeder, groot- en overgrootmoeder is op gebaard in het uitvaartcentrum Monuta "De Voor zorg". Industrieweg 20 te Vlissingen. Alwaar ge legenheid tot afscheid nemen op zaterdag 11 novem ber van 19.00 tot 19.30 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op maandag 13 november om 11.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Aagtekerke, waarna de begrafe nis zal plaatshebben om 12.00 uur op de begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Amicitia", Agathastraat 1 te Aagtekerke. Mochten wij zijn vergeten u een rouwbrief te zenden, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij kennis dat toch nog vrij plotseling is overleden onze geliefde zuster en schoonzuster Wilhelmina Louws-Bakker in de leeftijd van 85 jaar. Aagtekerke: L. Willemse-Bakker Boven-Leeuwen: L. Hommersom-Bakker J. Hommersom Sint-Laurens: L. Bakker M. Bakker-Jongepier Domburg: K. Corré Neven en nichten 8 november 2006 Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en bet overgrootmoeder Anna Johanna Bruinooge-Sinke weduwe van Marinus Bruinooge Geboren 09-12-1919 Overleden 08-11-2006 Naast het verdriet overheerst de dankbaarheid dat haar nog verder lijden bespaard is gebleven. Dankbaar kunnen wij terugzien op een voldragen leven waarin zij voor ons allen een zo bijzondere rol heeft vervuld. Voor wie door haar gekend mocht worden, zijn verdere woorden overbodig. Kruiningen: Klazien Bruinooge-Poortvliet Kapelle: Suzan Westveer-Bruinooge Piet Westveer Oosterbeek: Piet Bruinooge Elly Bruinooge-van der Maale Panningen: Geerard en Gerry Kapelle: Jan en Cobie Klein- en (bet)achterkleinkinderen Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van Ter Valcke; zij hebben onze moeder en oma piëteit- en liefdevol verzorgd. Correspondentieadres: Smokkelhoekweg 8 4421 JH Kapelle Voorafgaand aan de uitvaart zal in de Petrakerk, Goessestraatweg 18 te Kapelle op maandag 13 november om 10.45 uur een herdenkingsdienst gehouden worden. De begrafenis van onze moeder en oma zal plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats te Kapelle om 12.00 uur. Na afloop is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de Petrakerk. Onze moeder en oma heeft getracht te leven volgens de overtuiging waarin zij geloofde. Daarin passen geen bloemen bij haar uitvaart. Het gebed om verlossing (Psalm 43) is het laatste bijbelgedeelte wat haar is voorgelezen. Het is gepast om daarbij stil te staan. Wij zijn bedroefd nu onze Oma Bruinooge is overleden. De dankbaarheid voor wat zij voor ons en onze kinderen heeft betekend overheerst. Rien en Greet Martin en Jolanda Auky en Jeannet Luuk en Heieen Annet en John Lilian en Eddy Arian Marcel en Wietske Angelique en Jan Kees Francis en Jan Kees Anneke en Connan Jacqueline en Egbert Dita en Kees Angelien en Oscar Mimosa en Tom Merijn en Annette 'k Stel mijn vertrouwen op de Heer mijn God Want in Zijn hand ligt heel ons levenslot. Dankbaar zijn wij voor wie Oma Bruinooge was en wat ze voor ons heeft betekend. Jan-Kees, Francis, Richard, Sophia Paauwe Egbert, Jacqueline, Roan, Ezra Riedijk mfTj'm Marcefine komt uit Burkina Faso. Een land waar vrouwen niet ouder worden dan 45 jaar. Gezondheidszorg. Een recht voor iedereen. Welzalig hij, die den God van jakob tot zijn hulpe heeft, wiens verwachting is op den Here, zijn God. Psalm 146 vers 5 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons j heeft betekend, delen wij u mede dat na een kort- stondig ziekbed is overleden mijn lieve man, onze 'j. 2 zeer zorgzame vader, groot- en overgrootvader Jacobus Leendert Cok Ridder in de Orde van Oranje-Nassau v, Wemeldinge, Goes, 4 november 1918 6 november 2006 Goes: W. Cok-Sinke Kapellen (B): Mies de Kuijper-Cok Jan de Kuijper Kalmthout (B): Jan Jacco, in herinnering Brasschaat (B): Joop Cok Riet Rottier Kalmthout (B): Erik Middelburg: Inge en Stefan, Julian, Mila Bergweg 91,4461 NA Goes De Dankdienst voor zijn leven, waarbij u wordt uit- genodigd, zal worden gehouden zaterdag 11 i; s november om 10.15 uur in de 'Oosterkerk', ingang 5? via de J.D. van Mellestraat te Goes. Deze dienst zal worden geleid door de weleerwaarde i heer ds. A.A.R. Kamermans. ij Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te i ?j Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorpscentrum 'De Wemel', Dorpsplein 1 te Wemel- i dinge. Liever geen bezoek aan huis. Haar hart heeft voor ons geklopt Haar handen hebben voor ons gewerkt! Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft bete kend, geven wij u kennis dat gesterkt door het Heilig Sa crament der Zieken is overleden op de leeftijd van bijna 90 jaar onze lieve moeder en oma Gathanna ocm den C/)/vVw - de (c/o//t/e sinds 27 juli 1996 weduwe van Jan van den Dries Ovezande, t Goes. 9 november 1916 7 november 2006 's-Heerenhoek: Jan en Lia van den Dries-Vertriest Christianne en André, Stephen Adrie en Truus van den Dries-Ars Arjen en Clarinda, Nienke Greta en Piet Raas-van den Dries Astrid John en Esther, Jade en Yaël Piet en Thea van den Dries-van Huffel Mirjam en Eric Harry en Marianne van den Dries-de Bruijn Mike en Inge Jacqueline en John Marjan en Adrie Braamse-van den Dries Karen en Harold Dianne Han en José van den Dries-Vette Nathalie Jeroen Ineke en Thijs Nagelkerke-van den Dries Dennis f Ilse Inge Elly en Nico Werri-van den Dries Jan Rob Correspondentieadres: Fam. G. Raas-van den Dries Kapelaan Koningstraat 22,4453 BK 's-Heerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 11 november 2006 om 10.30 uur in de parochiekerk van de Heilige Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Jeugdhoeve"". VI, Compleet Op Mensenlinq.nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten uit uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie en kunt u deze bekijken Ervaar het levensverhaal van de overledene. Interactief U kunt op de site het condoleance bericht lezen en een bericht achterlaten, waarin u uw medeleven betuigt. Bovendien kunt u via de 'site direct een deelnemingskaart of rouwboeket versturen. Een kléine moeite en toch vaak een grote troost. Informatief Op Mensentinq.nl vindt u veel onderwerpen die direct of indirect te maken hebben met overlijden. Alle adressen op het gebied van uitvaart en afscheid worden op de site vermeld. Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Courant Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze dierbare schoonzus Gat/anina o an den (fe(cfo/t(/e weduwe van Johannes van den Dries in de leeftijd van bijna 90 jaar. Familie van den Dries 7 november 2006 Stichting Werkt voor Ouderen HOE GROOT IS JOUW WERELD 'Je staat er niet iedere dag bij stil, maar goede huishoudelijke hulp is echt belangrijk. Dat ervaar ik dagelijks bij mijn werk als wijkverpleegkundige. Een vast gezicht en ruime ervaring vormen daarbij de basis. Maar hulp die tegelijkertijd ook menselijk blijft, dat vind ik eigenlijk het allerbelangrijkste. Als u recht heeft op huishoudelijke hulp is 1 januari een belangrijke datum. Vanaf dan wordt deze hulp namelijk niet meer vergoed uit de AWBZ maar via de WMO (Wet Maatschappelijke Ondersteuning). Wat gaat er allemaal veranderen? Om op deze vragen een antwoord te geven, organiseert Stichting Werkt voor Ouderen drie voorlichtingsbijeenkomsten met als thema: 'Huishoudelijke hulp binnen de WMO. Verandert er iets voor u?' Hier krijgt u niet alleen duidelijke, zorgvuldige informatie, maar bovendien is er alle gelegenheid tot het stellen van vragen. Zo komt u in korte tijd alles te weten over de huishoudelijke hulp per 1 januari. Deelname is gratis. Voorlichtingsbijeenkomsten: 14 november 2006 Ter Reede, Vredehoflaan 370, Vlissingen, 14.00 -16.00 uur. 15 november 2006 Sint Willibrord, Bachtensteene 1Middelburg, 14.00 -16.00 uur. 16 november 2006 Nieuw Bachenpoorte, Oranjeplein 80, Oost-Souburg, 14.00 -16.00 uur. Programma - 14.00 uur - Ontvangst met koffie en thee. - 14.1 5 uur - Welkomstwoord door de heer J. de Graaf, directeur Stichting Werkt voor Ouderen. - 14.20 uur - Huishoudelijke zorg binnen de WMO. Verandert er iets voor u? Voorlichting door wijkverpleegkundigen 15.00 uur - Gelegenheid tot het stellen van vragen. Napraten en mogelijkheid tot het inwinnen van informatie bij het informatiepunt. Gezellig programma met hapjes en drankjes. 16:00 uur - Einde van de voorlichtingsbijeenkomst. Voor meer informatie over de voorlichtingsbijeenkomsten kunt u bellen met Stichting Werkt voor Ouderen, T 011 8- 448 448. Of kijk op www.werktvoorouderen.nl Word donateur Bel 070 - 3421777 www.novib.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 14