HïfSBFEÜSF DUITSLAND PZC www.kras.nl Steun ons. Giro 2502 Sta jij ook paraat na een ramp? donderdag 9 november 2006 LEZERSAANBIEDING! Shoppmgscruise 3-daagse riviercruise naar Düsseldorf Keulen Vertrek vanaf Arnhem! Heerlijk ontspannen cruisen én tegelijk uw 9 kerstcadeautjes inslaan? Dat kan nu met B B deze 3-daagse shoppincruise naar Duitsland die wi) speciaal voor de lezers van deze krant hebben samengesteld. Samen met de directie van het riviercruise- schip MS Prinses Christina hebben we een bijzonder leuke trip samengesteld. Vanuit Arnhem varen we namelijk naar de Duitse 'shoppingsteden' bij uitstek, Keulen en Düsseldorf. In november en december staan deze steden al helemaal in het teken van de Kerst en u kunt er prima kerst-inkopen doen op de gezellige kerstmarkten. U kunt al mee met deze 3-daagse cruise vanaf slechts 99 en dat is inclusief ontbijt en diner aan boord! Maar we hebben slechts plaats en vol=vol! MS PRINSES CHRISTINA Het comfortabele riviercruiseschip van de rederij Bonaventura Cruises is van alle gemakken voorzien. Aan boord treft u een gezellige salon, bar, gedeelte lijk overdekt (zonne)dek, sfeervol restaurant en stoellift (niet naar hutten op benedendek). De hutten op het beneden-, midden-, en bovendek zijn voorzien van 2 losse bedden, douche, toilet en een raam. De verzorging aan boord is op basis van halfpension, d.w.z. ontbijt en diner. KERSTMARKTEN Duitsland staat bij uitstek bekend om de 'Weihnachtsmarkten'. In de bonte verzameling van kramen kunt u naast veel gezelligheid onder meer ook kerstversierselen, -kaarten, -beeldjes, lekkernijen en kerstspeelgoed vin den. Heerlijk nippen en handen warmen aan Glühwein of warme cho colademelk en in vele sfeervol verlichte kraampjes op zoek naar leuke cadeautjes! De kerstmarkten in Düsseldorf en Keulen beginnen dit jaar rond 23 november. HET REISPROGRAMMA 1e dag: u reist op eigen gelegenheid naar Arnhem waar u inscheept op het MS Prinses Christina. 2e dag: we komen omstreeks 08.00 uur aan in Düsseldorf U heeft de hele dag tijd om te winkelen op de Berliner Allee en Königsallee of de kerstmarkt te bezoeken. Aan het eind van de middag varen we naar Keulen. 3e dag: In Keulen kunt u de gezellige sfeer proeven in de Altstadt met de vele knusse kroegen. Ook hier is de kerst markt (v.a. ca. 25/11een aanrader. Rond 15.00 uur wordt u per comfortabele bus weer naar Nederland teruggebracht. November 22-24*-29 v.a. 99 December 1*-6-8*-13 v.a. 99 December 15*-20 v.a. 109 op deze data wordt de reis in omgekeerde volgorde uitgevoerd. Toeslagen overige hutten: 2-persoonshut midden/bovendek v.a. 39 1 -persoonshut benedendek v.a. 79 1 -persoonshut middendek v.a. 99 Toeslagen per persoon: havengelden en reserveringskosten v.a. 29 Prijzen zijn per persoon, gebaseerd op bezetting 2 personen in een benedenhut. Inclusief: vervoer per bus van of naar Keulen, verblijf op het MS Prinses Christina, verblijf in comfortabele hut, ontbijt en diner aan boord. Exclusief: ver voer naar/van Arnhem, excursies ter plaatse, havengelden en reserveringskosten, div. verzekenngen. Min. aantal deeln.: 80, uiterste ann.temijn: 5 dgn voor vertrek. Voor meer informatie en boekingen: Online boeken via www.kras.nl/72706 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 073 - 5 999 999, o.v.v. reisnummer CRUW 72.706 KRAS Het Nederlandse Rode Kruis Word vrijwilliger! Je helpt met contactherstel tussen slachtoffers en hun familie. Als telefoonvrijwilliger sta je zoekers te woord of als registratievrijwilliger verzamel je inlichtingen over slachtoffers. Bel voor meer informatie: 070 44 55 888. Red Cross end Rod Crosconl Movement www rodekrulsn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12