Snecia Gebeurtenissen deel je op CaHref flying doctors Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer! fêl ITIensen nl De bruisende lichtstad 50% woensdag 8 november 2006 1U Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Ons bereikte het droeve bericht dat, na een moedig gedragen ziekte, is overleden Gerard van Es echtgenoot van onze medewerkster en collega Georgine van Es-Bos Wij wensen Georgine en haar familie veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Namens beheerscolleges, directie en medewerkers van Rabobank Beveland Geschokt hebben wij kennisgenomen van het onver wachtse overlijden van onze buurvrouw en vriendin Magda Griffioen Wij wensen |ohan en de kinderen veel sterkte Mevr. Z. Gruwez Frans en An Naerebout Aart en Ineke de Looff Chris en Elly Jiskoot Hetzij wij leven, Hetzij wij sterven, Wij zijn des Heren. Vertrouwend op haar Heer en Heiland is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Pieternella Louws-Pouwelse in de leeftijd van 64 jaar. Zoutelande: Wim Louws Judy in herinnering Kloetinge: Lian Freijsen-Louws Hank Freijsen Tom, Lieke Vlissingen: Wim Paul Louws Vlissingen: Mare Louws Chantal Dissen Daphne, llze Zoutelande: Ronald Louws Laura Anton 4374 BZ Zoutelande, 6 november 2006 Swaalingestraat 68 Nel is thuis. Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag en donderdag van 19.00 tot 20.00 uur. De herdenkingsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 10 november om 11.00 uur in de Catharinakerk te Zoutelande. Aansluitend zal om 12.30 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Zoutelande. Na afloop is er gelegenheid de familie te condo leren in zaal Middendorp. Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren Diepbedroefd zijn we om het heengaan van onze jongste zus, schoonzus en tante Pieternella Pouwelse -Nel - echtgenote van Wim Louws Nel stelde haar vertrouwen in haar Heer en Hei land. Moge Wim, de kinderen en kleinkinderen troost en kracht ontvangen van Hem, die echt troosten kan. Familie Pouwelse: Dingeman (in herinnering) Mina (in herinnering) en Arie (in herinnering) Jan en Loura (in herinnering) Maarten en Nel Joost (in herinnering) en Jaan Willem en Leine Jo en Kris Kees (m herinnering) en Janneke Nel (in herinnering) Ko Neven en nichten Westkapelle, 6 november 2006 Veilig in Jezus armen Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Nel Louws-Pouwelse Oost-Souburg: David en Corrie Louws Esther Rens en Iris Bette en Gijs Zoutelande: Jan en Nel Louws Miranda Eddie en Danielle Daphne en Iris Westkapelle: Adrie en Nel Lous Johan en Lydia Romy en Joran Arjoen Monique Jasmijn en Veerle Zoutelande: Bram en Nelie Bliek Oscar en Marjon Coen en Pi eter Sjoerden Anne Zoutelande, 6 november 2006 Veilig in Jezus armen Nel bedankt voor de hechte vriendschap Je was een vriendin met een gouden randje Ko, Trudi en de kinderen Want indien wij geloven, dat Jezus gestorven en opgestaan is, zal God ook zo hen, die ontslapen zijn, door Jezus wederbrengen met Hem. 1 Tess4:14 Heel verdrietig zijn wij om het overlijden van Nel Louws Lieve Nel wij zullen je erg missen. Wim en familie heel veel sterkte gewenst. Tirzah en Marili Ons heeft het droeve bericht bereikt dat is over leden Nel Louws Wij wensen de familie veel sterkte bij het dragen van dit verlies Erik en Milou Jeroen en Mireille Alexander en Anneke Sjaco Timo Dimitri en Cath Jan Willem en Noor Marc en Michelle Rene en Linda Arnold en Marieke Wilfred en Margriet Ik ben ervan overtuigd dat dood noch leven, engelen noch machten noch krachten, heden noch toekomst, hoogte noch diepte, of wat er ook maar in de schepping is, ons zal kunnen scheiden van de liefde van God, die hij ons gegeven heeft in Christus Jezus, onze Heer". (Rom. 8:38,39) Met grote droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Nel Louws We zijn dankbaar dat zij zich jarenlang samen met haar man Wim voor het gemeentewerk heeft in gezet en daarbij door haar geloof en toewijding voor veel mensen tot zegen is geweest. We bidden Wim, de kinderen en kleinkinderen Gods troost en nabijheid toe. Oudsten en diakenen van Evangeliegemeente "De Wijngaard", Oost-Souburg In Christus ontslapen. Heden bereikte ons het verdrietige bericht dat ons dierbaar kringlid Nel Louws is overleden. Wat zullen we haar missen. We bidden Wim, haar kinderen en kleinkinderen Gods troost en nabijheid toe. Huiskring Grijpskerke van de Evangeliegemeente "De Wijngaard" Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer J.L.Cok oprichter en oud-directeur van levensmiddelengroothandel Cok B.V. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie heel veel sterkte bij de verwerking van dit grote verlies. Management en medewerkers Prisma Food Retail. DC Kapelle Kapelle, 7 november 2006 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze oud-Directeur de heer J.L. Cok De heer Cok heeft voor ons bedrijf veel betekend. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Zeeuwse Vleeshandel Electraweg 15 4338 PK Middelburg Welzalig hij, die den God van Jakob tot zijn hulpe heeft. wiens verwachting is op den Here, zijn God. Psalm 146 vers 5 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een kort stondig ziekbed is overleden mijn lieve man, onze zeer zorgzame vader, groot- en overgrootvader Jacobus Leendert Cok Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Wemeldinge, Goes, 4 november 1918 6 november 2006 Goes: W. Cok-Sinke Kapellen (B): Mies de Kuijper-Cok Jan de Kuijper lan Jacco, in herinnering Brasschaat (B): joop Cok Riet Rottier Erik Inge en Stefan, Julian, Mila Bergweg 914461 NA Goes De Dankdienst voor zijn leven, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden zaterdag 11 november om 10.15 uur in de 'Oosterkerk', ingang via de J.D. van Mellestraat te Goes. Deze dienst zal worden geleid door de weleerwaarde heerds. A.A.R. Kamermans. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorpscentrum 'DeWemel', Dorpsplein 1 te Wemel dinge. Liever geen bezoek aan huis. Onverwachts bereikte ons het bericht van het over lijden van dhr. Ko Cok In leven oprichter van onze leverancier Cok B.V. Kapelle later opgegaan in Prisma Food Retail BV te Kapelle Wij zullen ons hem herinneren als een vader van de ondernemers. Met hem zullen wij een markant persoon, en zijn wanne belangstelling gaan missen. Wij wensen mevrouw Cok en de kinderen veel sterkte in het dragen van dit groot verdriet. Namens alle ondernemers en oud-ondememers van de formules Golff - MeerMarkt - Attent Vandaag bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer J.L.Cok Als oprichter van Gebr. Cok N.V. Levensmiddelen groothandel bouwde hij het bedrijf uit tot Cok B.V., het latere Cok Midland wat in 1996 overging naar Prisma Food Retail. Ook na zijn actieve loopbaan is de heer Cok zeer betrokken gebleven bij het wel en wee van ons bedrijf in Kapelle, onze medewerkers en onze klanten. Wij hebben zijn betrokkenheid zeer gewaardeerd. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie en wij wensen hen sterkte bij de verwerking van dit verlies. Sligro Food Group Nederland BV Prisma Food Retail Veghel/Putten, 7 november 2006 Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven hebben wij met verdriet, slechts 10 maanden na het verlies van zijn geliefde vrouw, afscheid moeten nemen van onze zorgzame schoonbroer, oom en oudoom Adriaan de Koene weduwnaar van Johanna Masclee in de leeftijd van 90 jaar. Wij zijn dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend. Oostburg: CJ. van Houte-Masclee j. van Houte Oostburg: Anny en Leo van den Broecké-van Houte Cindy en Joost Nico Oostburg, 6 november 2006 Correspondentieadres: Grotendam 25 4501 BT Oostburg De afscheidssamenkomst, waarvoor u wordt uit genodigd, zal gehouden worden op vrijdag 10 november om 11.00 uur in gebouw 't Zwin te Cadzand, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 't Zwin. Wij bedanken de medewerkers van afdeling Klaproos' van verpleeghuis "DeStelle" voor de uitstekende verzorging. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Ja waarlijk. God is Isrelgoed. Voor hen, die rein zijn van gemoed; Hoe donker ooit Gods weg ntoog' wezen, Hij ziel in gunst op die Hem vrezen. Maar ach, hoewel mijn ziel dit weet. Mijn voeten waren in mijn leed Schier uitgeweken, en mijn treên Van 't spoor der godsvrucht afgegleên. Psalm 73:1 Op Gods tijd is in Zijn Heerlijkheid opgenomen onze lieve, zeer zorgzame vader, schoonvader, opa, over- opa, zwager, oom en vriend van allen die de Heere liefhebben Stoffel Remijn weduwnaar van Neeltje de Goffau in de leeftijd van bijna 94 jaar. Middelburg: A. Remijn M.E. Remijn-Flipse Arjen (in herinnering), Helma en Francisco, Bionda en Rowena Christiaan en Connie. Ard-Jan, Marinda en Christa Remijn (in herinnering) Vlaardingen: N.J. Remijn Middelburg: J. Remijn P.M. Remijn-Poppe Leslie en Erik, Neline en Henri Jennie en Marien Stefan en Dingena, Naomi Pieter Jos Velddriel: W. Remijn A.M. Remijn-Buur Judith (in herinnering) Joyce Vicky Middelburg: C.F. Maljaars-Remijn S. Maljaars Wilïemien en Arend, Olivier Randolf en Christine, Jean-Pierre en Anne-Christy Cietske en René Samuël Middelburg: M. Beekman-Remijn P.C. Beekman Nelleke en Marcauly, Felicia, Julia (in herinnering), Matthio (in herinnering) René en Evelien Corinda Stefanie en verdere familie Wij bedanken de medewerktst Iers van het verzorgingshuis "Eben-Haëzer" hartelijk voor de liefde\'olle manier waarop zij vader hebben verzorgd. Verzorgingshuis "Eben-Haëzer", kamer 50 6 november 2006 Postadres: A. Remijn, Grootmede 35, 4337 AA Middelburg Onze vader en opa is opgebaard op zijn kamer in "Eben-Haëzer", Briandlaan 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen D.V. donderdag 9 november van 19.30 uur tot 20.30 uur. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden D.V. vrijdag 10 november om 15.45 uur in de "Ter Hoogekerk", Willem Teellinck- straat 3 te Middelburg. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Sint Laurens. Na afloop van de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Geen bloemen. In Memoriam In Memoriam Zijn dood zo zinloos. Gemist door velen! Nog steeds onbegrijpelijk. Gemist om zoveel! 08-11-2001 08-11-2006 Gilles Those who are dead don't go away They walk beside us every day Unseen, unheard, but very near Still loved, still missed, still very dear. Maaike. Marijn. Ilse pss* I HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT... Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-576 94 76 ofwww.amref.nl j TZ Selfsupporting Africa Compleet Op Mensenl.inq.nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten uit uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie en kunt u deze bekijken Ervaar het levensverhaal van de overledene. Interactief U kunt op de site het condoleance bericht lezen en een bericht achterlaten, waarin u uw medeleven betuigt. Bovendien kunt u via de site direct een deelnemingskaar! of rouwboeket versturen. Een kleine moeite en toch vaak een grotè troost. Informatief Op Mensenlinq.nl vindt u veel onderwerpen die direct of indirect te maken hebben met overlijden. Alle adressen op het gebied van uitvaart eh afscheid worden op de site vermeld. Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Courant m LEZERSAANBIEDING! tot maar liefst LEZERSVOORDEEL Proef de unieke sfeer van Parijs! Deze lichtstad is met geen andere stad te vergelijken, en daarom hebben we speciaal voor u als lezer een geweldige openings aanbieding! Onlangs opende het stijlvolle Courtyard by Marriott Paris Colombes**** haar deuren en wij zijn erin geslaagd om kamers te bemachtigen! En niet alleen dit TOPhotel is fantastisch, maar ook de prijs! Want wij bieden u nu een 3-daags verblijf aan vanaf slechts 85 inclusief ontbijt! Normaal gesproken betaalt u mini maal een prijs van 169 per kamer per nacht. Dus tel uit uw winst! Het hotel ligt in de wijk La Défense, waar vandaan u in no- time in hartje centrum van Parijs zit! Deze metropool heeft namelijk enorm veel te bieden! Van historische monumenten en indrukwekkende musea tot talloze winkelstraten, sfeervolle restaurants en een bruisend uitgaansleven. Maar ook de omge ving van Parijs is aan te raden. Wat dacht u van het paleis van Zonnekoning Lodewijk XIV en het paleis van Versailles? Vive Paris, Vive la France! COURTYARD BY MARRIOTT PARIS COLOMBES**** Dit gloednieuwe luxe 4-sterren hotel is gelegen in het district La Défense midden in de stad Parijs. Het metrostation ligt vlakbij en daarom een prima basis om de stad te verkennen. Het is voorzien van een Mediterraanse bistro 'Oleo Pazzo' een fitnesscentrum en een winkeltje. Uw comfortabe le kamer is uitgerust met tele- 3 dagen, vrijwel iedere vrijdag van 15/9 t/m 30/3 4 dagen, vrijwel iedere vrijdag van 15/9 t/m 30/3 visie, airconditioning, koffie- en theefaci liteiten, strijkfaciliteiten, badkamer met bad/douche, toilet en haardroger. TIPS VOOR UITSTAPJES De Eiffeltoren is hét symbool van Parijs, en mag u natuurlijk niet missen! Het uit zicht vanaf het derde platform overtreft alles, heel Parijs ligt aan uw voeten. De Are de Triomphe is één van de meest indrukwekkende monumenten van Parijs. Deze triomfboog staat aan het begin van de Champs Elysées, de beroemdste boulevard van Parijs. Ook de prachtige basiliek de Sacré Coeur moet u gezien hebben. Dit bouwwerk maakt indruk door zijn prachtige ligging op de Montmartre heuvel waarvan u een fasci nerend uitzicht heeft. De uit 1163 daterende kerk de Notre Dame blijft de belangrijkste kerk, hier kroonde Napoleon zichzelf tot keizer van Frankrijk. Zo herbergt Parijs vele indruk wekkende monumenten, maar ook de parken, de pleinen en bruggen maken de sfeer compleet. Een boottochtje over de Seine maakt uw bezoek aan Parijs hele maal af. Dus waar wacht u nog op? Toeslagen: 1 -persoonskamer v.a. 62, reserve- ringskosten 15 per boeking. Prijzen zijn per persoon, gebaseerd op een bezetting van 2 personen Online boeken via www.kras.nl/auto17816 24 uur per dag, 7 dagen per week Tel: 073-5 999 999 o.v.v. Reisnummer AUTO 17.816 v.a. 85,- v.a.€ 109,-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 38