kleintiesmarkt.nl K/iefc GRATIS! DUITSLAND www.kras.nl Ginkgo Combi verbetert geheugen en concentratievermogen II Synchro Alleen voor particulieren! Uw Kleintje op internet én in de krant! Shoppingscruise fsobject met bijbehorende grond welke voorheen In iik is geweest als Vltrftte fabriek en daarna als schelp-/ aldierverwerkingsfabrlek van Mieras. Bezichtigingdagen: Vrijdag 10 november. Zaterdag 18 novembe L.A. Seghers-orthopedie LEDERWAREN EN SCHOENEN Gentsestraat 28 - 4561 EJ Hulst Tel. 0114-313090 RIJKSGEDIPLOMEERDE ORTHOPEDISCHE MAATSCHOENMAKER TE KOOP BIJ INSCHRIJVING Nov. 22-24*-29 v.a. 99 Dec. 1*-6-8*-13 v.a. 99 Dec. 15*-20 v.a. €109 op deze data wordt de reis in omge keerde volgorde uitgevoerd. Toeslagen overige hutten: 2-pers.hut midden/bovendek v.a. 39 1-pers.hut benedendek v.a. €79 1 -pers,hut middendek v.a. 99 Toeslagen per persoon: havengelden en reserveringskosten v.a. 29 Prijzen zijn per persoon, gebaseerd op bezetting 2 personen in een benedenhui Inclusief: ven/oer per bus van of naar Keulen, verblijf op het MS Prinses Christina, verblijf in comfortabele hut, ontbijt en diner aan boord. Exclusief: ven/oer naar/van Arnhem, excursies ter plaatse, havengelden en res.kosten, div. verzekeringen. Min. aantal deeln.: 80. uiterste ann.temijn: 5 dgn voorvertrek. Voor meer informatie en boekingen: Online boeken via www.kras.nl/72706 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 073 - 5 999 999, o.v.v. reisnummer CRUW 72.706 Krachtige Ginkgo Biloba formule mi tijdelijk extra voordelig! Ginkgo Combi is een krachtige formule op natuurlijke basis die het hoofd ondersteunt. Het bevat een uitgebalanceerde combinatie van ingrediënten die geheugen en concen tratie bevorderen, de weerstand bij stress-situaties verhogen en meer geestelijke ener gie geven. Ginkgo Biloba Hoofdbestanddeel van Ginkgo Combi is het extract van de bladeren van de Aziatische ginkgo biloba boom. Ginkgo biloba heeft een opmerkelijke invloed op het geheugen en concentratievermogen. De bladeren bevatten een bijzondere groep van bioflavo- noïden die de bloedvaten in het hoofd soe pel en elastisch houden. Hierdoor worden de hersenen goed van zuurstof en voedings stoffen worden voorzien. Dit verbetert het geheugen, concentratievermogen en reac tiesnelheid. Bovendien beschermt het tegen ouderdomsverschijnselen. Goed voor het geheugen en concentratievermogen Geeft meer geestelijke energie Geeft weerstand bij stress-situaties Bevat zeer krachtige dosering van het Ginkgo Biloba extract Verrijkt met o.a. vitamine B-complex, vitamine C, magnesium, taurine, zink en tyrosine Binnen enkele weken merkt u het verschil! Kijk op www.ginkgocombi.nl Oostburg: Innatura Gezondheidswinkels, Brouwerijstraat 11 Terneuzen: Innatura Gezondheidswinkels, Havenstraat 26 (Steenen Beer) Axel: DA Drogisterij Doolaege, Szydlowskiplein 12 Sluis: Drogisterij vd Linde, Grote Markt 8 Sas van Gent: Drogisterij de Kaai, Westkade 77-78 Kruiningen: Drogisterij de Esculaap, Hoofdstraat 69 Bij aankoop van 1 verpakking Ginkgo Combi 60 tabl. 20,50) ontvangt u 30 tabletten Uw voordeel 11,95! geldig t/m 2 weken na verschijning J ii infinitum li I' i1 1 medUcyttn bcsteUep em.rjencj kit t<-»vAi/>3 jewen GERECHTSDEURWAARDERSKANTOOR ZEELAND Üil een exploot van gerechtsdeurwaarder B.J. Meijering d.d. 02- Ll-2006 blijkt, dat t.v v. Judith Elisabeth Clazina Vermeulen, wonende te 's-Gravenpoldcr. is gedagvaard ANDREAS VELT- MEIJER zonder bekende woon- of verblijfplaats, ter terecht zitting van de rechtbank te Middelburg van 21-11-2006 te 10.00 uur. rechtsprekende in kort geding, gehouden wordend aldaar in het Gerechtsgebouw. Kousieenscdijk 2. Bij dit exploot, waarvan A. Veltmeijer een afschrift kan krijgen op één van onderstaande adressen, wordt o.m. geëist veroordeling tot een straat- en con tactverbod zoals breder omschreven in de dagvaarding. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland Dam 2 Westsingel 132 Middelburg Goes 3 regels kosten €5,- ind. BTW excl. adm, kosten elke regel meer kost u €2,50 extra Erkend zorgaanbieder Afspraken ook na 18.00 uur. Op verzoek komen wij ook aan huis i ueanj k gebri scha Pe (1 Perceelgrootte', totaal 1 ha, 32 are en'4 centiare (13.204 m2), waarvan circa 4.200 m2 bebouwd. Status grond: erfpacht, welke eindigt op 31 december 2039. De jaarlijks te betalen canon bedraagt ca. 500,-. Oplevering op korte termijn, gedeeltelijk in ver huurde staat De schoorsteen is verhuurd aan een 3-tal telecombedrijven. Voorbehoud: verkoper i behoudt zich het recht van gunning voor. bedrijfsmakelaardij Begeleidend notaris: Frantzen Van Sisseren Notarissen uit Goes, Mevrouw Mr P.H.J.M Gipman, tel. 0113 232520 0118 49 09 29 Mireille helpt mensen die gevlucht zijn voor geweld. Zij hoeft niet na te denken over het bieden van hulp. En jij? Bel 0900-9585 en help mee voor 5 per maand. WWW- dinsdag 7 november 2006 z 0 K Het adres voor: - het aanmeten en vervaardigen van orthopedische schoenen, steunzolen of inlays - therapeutische elastische kousen, semi-orthopedische schoenen - tevens schoenen voor losse steunzolen en diabetici, verbandschoenen, steunsokken - voetverzorgingsartikelen, pedicuren - sinds 1906 - 't enige gediplomeerde bedrijf in Zeeuws-Vlaanderen www.artsenzondergrenzen.nl GERECHTSDEURWAARDERSKANTOOR ZEELAND Uit een exploot van gerechtsdeurwaarder B.J. Meijering d.d. 02-11-2006 blijkt, dat t.v.v. Arno Dominicus Nicolaas Maria Olsthoom, wonende te Naaldwijk is gedagvaard KLAAS SMIT, zonder bekende woon- of verblijfplaats, ter terechtzitting van de Kantonrechter te Middelburg van 12- 02-2007 te 10.00 uur, gehouden wordend aldaar, Kousteensedijk 2. Bij dit exploot waarvan K. Smit een afschrift kan krijgen op één van onderstaande adressen, wordt o.m. geëist veroordeling tot betaling van een som geld en ontbinding van de huurovereenkomst m.b.t. de in de dagvaai'ding vermelde onroerende zaak. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland Dam 2 Westsingel 132 Middelburg Goes Vul deze bon in en verzend deze in een gefrankeerde envelop naar: PZC, afdeling Kleintjes, Postbus 3229, 4800 MB Breda. Opgave via deze bon kost u 2,50 administratiekosten, naast de advertentiekosten| (Zie voorwaarden. Deze worden geïncasseerd via een éénmalige machtiging). Gebruik voor ieder karakter één vakje. Zet het trefwoord in hoofdletters. Laat na elk woord een vakje open. Woonplaats: ARTSEN ZONDER GRENZEN KERSTMARKTEN KRAS Duitsland staat bij uitstek bekend om de 'Weihnachtsmarkten' In de bonte (9/* fttie-O verzameling van kramen kunt u naast veel gezelligheid onder meer ook Ot-45 kerstversierselen, -kaarten, -beeldjes, lekkernijen en kerstspeelgoed vinden. Heerlijk nippen en handen warmen aan Glühwein of warme chocolade melk en in vele sfeervol verlichte kraampjes op zoek naar leuke cadeautjes! De kerstmarkten in Düsseldorf en Keulen beginnen dit jaar rond 23 november. Mede dankzij de donateurs studeren jaarlijks zo'n 250 vluchtelingstudenten af. Word ook donateur: GIRO 76300 Stichting voor Vluchteling-Studenten UAF Studie en werk voor hoger opgeleide vluchtelingen Postbus 14300, 3508 SK Utrecht T(030) 252 08 35 www.uaf.nl Plaatsen onder rubriek Plaatsingsdatum- Machtiging: Ondergetekende machtigt PZC éénmalig 2,50 (vul bedrag in) van zijn/haar bank-/girorekening af te schrijven Bank- of gironummer: Handtekening:.. Let op: nieuwe spelregels en voorwaarden!! De kosten voor particulieren bedragen 5,- voor 3 regels; voor doorplaatsing naar een ander Wegener-dagblad betaalt u 5,- extra. Per extra regel betaalt u slechts 2,50 per dagblad. Bij opgave via deze bon, betaalt u altijd 2,50 administratiekosten extra. Betaling geschiedt altijd door middel van eenmalige incasso. Uw gegevens dienen hierboven volledig ingevuld te zijn U kunt een Kleintje, opgegeven via deze bon, niet annuleren Onvolledig ingevulde bonnen worden niet in behandeling genomen, De bon dient uiterlijk 2 werkdagen voor plaatsing voor 14.00 uur aangeleverd te zijn; Uw advertentie wordt tevens 7 dagen lang gratis doorgeplaatst naar www.kleintjësmarkt.nl *De algemene verkoopvoorwaarden van PZC zijn van toepassing Bovenstaande tarieven gelden voor particuliere adverteerders, voor zakelijke adverteerders gelden andere tarieven. Zakelijke adverteerders bellen met telefoonnummer 076 - 53 12 104. of kijken op www.kleintjesmarkt.nl Alle bedragen zijn ind. B.T.W. Geen administratiekosten, ga naar www.kleintjesmarkt.nl LEZERSAANBIEDING! 3-daagse riviercruise naar Düsseldorf 81 Keulen HET REISPROGRAMMA 1e dag: u reist op eigen gelegenheid naar Arnhem waar u inscheept op het MS Prinses Christina. 2e dag: we komen omstreeks 08.00 uur aan in Düsseldorf. U heeft de hele dag tijd om te winkelen op de Berliner Allee en Königsallee of de kerstmarkt te bezoeken. Aan het eind van de middag varen we naar Keulen. 3e dag: In Keulen kunt u de gezellige sfeer proe ven in de Altstadt met de vele knusse kroegen. Ook hier is de kerstmarkt (v.a. ca. 25/11) een aanrader. Rond 15.00 uur wordt u per comfortabele bus weer naar Nederland teruggebracht. Executieverkoop Op woensdag 08 november 2006 om 11.00 uur, vindt er een openbare verkoping plaats. De verkoop komt voor rekening van: N. Saran Wijenburg 65 Vlissingen Te koop wordt aangeboden: een personenauto merk Opel, type Astra 1.6 Diesel, kenteken TD-XV-13. De verkoop vindt plaats te Vlissingen Wijenburg. Bezichtiging vanaf 10.45 uur. Alleen contante betaling, Geen opgeld. De verkoop vindt plaats in opdracht van de Belastingdienst Zuidwest, kantoor Goes, Stationsplein 21 Voor inlichtingen GSM 06-18 60 8420. De Belastingdeurwaarder belast met de executieverkoop Belastingdienst Heerlijk ontspannen cruisen én tegelijk uw kerstcadeautjes inslaan? Dat kan nu met deze 3-daagse shoppincruise naar Duitsland die wij speciaal voor de lezers van deze krant hebben samengesteld. Samen met de directie van het riviercruise schip MS Prinses Christina hebben we een bij zonder leuke trip samengesteld. Vanuit Arnhem varen we namelijk naar de Duitse 'shoppingsteden' bij uitstek. Keulen en Düsseldorf. In november en december staan deze steden al helemaal in het teken van de Kerst en u kunt er prima kerst-inkopen doen op de gezellige kerstmarkten. U kunt al mee met deze 3-daagse cruise vanaf slechts 99 en dat is inclusief ontbijt en diner aan boord! Maar we hebben slechts plaats en vol=vol! MS PRINSES CHRISTINA Het comfortabele riviercruiseschip van de rederij Bonaventura Cruises is van alle gemakken voorzien. Aan boord treft u een gezellige salon, bar, gedeelte lijk overdekt (zonne)dek, sfeervol restaurant en stoellift (niet naar hutten op benedendek). De hutten op het beneden-, midden-, en bovendek zijn voorzien van 2 losse bedden, douche, toilet en een raam. De verzorging aan boord is pp basis van halfpension, d.w.z. ontbijt en diner.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 38