Faassen zorgt voor opluchting PZC Vertrouwen tussen Magie Symfonie en Rilana Ruissen weer als vanouds 20 Negen van de twaalf deelnemers aan ZK dammen aan kop Waarde en Borssele boeken eerste zege Terneuzense Boys behaalt tegen Oostkapelle eerste zege in de eerste klasse De Stene Brug te sterk voor Aartsbouw uitslagen agenda Bijrol voor biljarters maandag 6 november 2006 wb door Rudy Boogert TERNEUZEN - Opgelucht. Zo voelde Marco Faassen zich zater dag. De spits van Terneuzense Boys had het niet eens hoeven zeggen, want het stond op zijn gezicht te lezen. In de negende wedstrijd pakte eersteklasser Terneuzense Boys eindelijk zijn eerste drie punten. Het slachtof fer was Oostkapelle, dat met 2-1 de allerslechtste van twee héél slechte ploegen was. Met twee doelpunten zorgde Faassen voor het raamwerk van de eerste driepunter. De vreug de over zijn goals sneeuwde ech ter onder bij het gevoel van op luchting. „Je begint je toch af te Vragen: kunnen we het nog wel", zei de matchwinnaar na af loop. „De moedeloosheid die vo rige week na het eerste tegen doelpunt over ons kwam, heb ben we vandaag gelukkig voor komen." In de eerste helft had Terneuzen se Boys echter alle reden om wanhopig te worden. Op onthut sende wijze werden de Terneu zense verdedigers ballen ontfut seld of speelden ze die plompver loren in Oostkappelse voeten. Nóg onthutsender was de on dankbaarheid van Oostkapelle, dat uit die missers eenvoudig weg niet leek te willen scoren. Davy van Geersdaele voorop. Maar ook de defensie van Oost kapelle ging allerminst vrijuit. Centrale verdediger Ruben Cop- poólse en linksback Serge Quin- ten speelden vér onder hun ni veau en met twee handige han denbinders als Marco Faassen en Arjen Oostdijk in de buurt bleek dat dodelijk. Met name het tweede doelpunt van Faas óen mocht Quinten zichzelf aan tekenen omdat hij onder de bal door ging. Deken Eén persoon afrekenen voor de nederlaag zou echter niet eerlijk zijn tegenover de andere tien schuldigen. „Als we goed voet ballen en erop gaan"zei Oostka- pelle-aanvoerder Matthijs Lug- tenburg, „kan ik er vrede mee Marco Faassen maakt de winnende treffer voor Terneuzense Boys. Oostkapelle-speler Serge Quinten (rechts) komt te laat. foto Camile Schelstraete hebben. Maar ik heb nu het idee, dat we er niet alles aan hebben gedaan om te winnen. We hebben het wel geprobeerd, maar er leek een deken over de ploeg te liggen." Bij het ope ningsdoelpunt waren drie erva ren Oostkapelle-verdedigers bij voorbeeld niet opgewassen te gen het onervaren span in de eer ste klasse Oostdijk/Faassen. Na 25 minuten demarreerde Oost- dijk op een diepe pass van Kees Duitemeijer en mocht zorgeloos Faassen voor het doel bedienen: 1-0. Voor het eerst in de competi tie kwam Terneuzense Boys daardoor op voorsprong! Een heilzame wei'king had dat niet, want na een verdedigende door Daaf Kasse s-GRAVENPOLDER - In het Zeeuws damkampioenschap doet zich een unieke situatie voor. Negen van de twaalf spe lers delen na vijf ronden de eer ste plaats met zes punten. Onder hen alle favorieten, maar ook enkele outsiders zoals Jaap de Jonge en Piet Allaart. Laatst genoemde ging in 's-Gravenpol- GOES - Het driebandenteam van De Stene Brug uit Goes deed met de 6-2-overwinning op Aartsbouw 3 goede zaken. Hoondert/de Waard verloor in eigen huis kansloos van koplo per De Beer Beveiligingen: 0-8. De Stene Brug zette een mooie stap omhoog op .de ranglijst na de zege in het sleutelduel aan de ónderzijde van de middenmoot. Piet Koek won met gering ver schil van Arthur van Schijndel. $xjo Hollestelle en Wim Kok zorgden met twee knappe over winningen (0.853 en 0.750) dat de punten in Goes bleven. Enige dissonant was Ries Rijn, die af geslacht werd door Willie Aarts. Hoondert/De Waard werd volle dig overklast door koploper De Beer Beveiligingen uit Tilburg. Alleen Frans de Koek kon zich nieten met zijn tegenstander en kwam ietwat ongelukkig een puntje tekort voor de overwin ning. Bram de Waard kwam nog wel dichtbij zijn tegenstander maar moest twee punten ver schil toe staan. De nederlaag van Sjaan van Kuyk was nog acceptabel maar die van Johan Visser was bene den de maat. De Stene Brug - Aartsbouiw 3 6-2: Piet Koek - Arthur van Schijndel 35-31, 61; Arjo Hollestelle - Jan van Loon 35-16, 41; Wim de Kok - Kees van de Beemd 30-22. 40; Ries Rijn - Willie Aarts 8-30, 35. Hoondert/de Waard - De Beer Be veiligingen 0-8: Frans de Koek - P. Vloermans 34-35, 48; Sjaan van Kuyk - E. Keek 27-35, 56; Johan Visser J. Kok 12-30, 41; Bram de Waard - L. Vermeulen 28-30, 69. der de vijfde ronde in als een zaam koploper, maar door een onverklaarbare misser raakte de Ritthemse speler zijn ongesla gen status kwijt. Jan van de We- teringh won op simpele wijze een schijf en liet zijn tegenstan der niet meer ontsnappen. Na een kleine vier uur spelen kwam Martij n Rentmeester door een gelijkspel tegen Kees Rijk op gelijke hoogte van Alla art en Van de Weteringh en toen even later Jaap de Jonge en Aart Walraven de vrede hadden gete kend was de kopgroep al vijf man sterk. Vlak voor de eerste tijdcontrole meldde ook Peter Schunselaar zich bij de leiders. De Vlissinger zette hekkenslui ter Ludwig Wilson onder grote druk en won met eenvoudige maar doeltreffende middelen. Nummers zeven en acht in de kopgroep werden Arjo Kousema ker en Johnny de Leeuw. De twee Goesenaren vochten een boeiend duel uit, waarin De Leeuw voor de omsingeling koos. Dat liep bijna verkeerd af: in het middenspel zag Kousema ker over het hoofd dat hij een winnende dam op het bord kon toveren. Na die gemiste kans liep de partij met een sisser af en werd het remise. Daaf Kasse completeerde het ge zelschap aan de kop na een ge lijkspel tegen Wim Koppejan. Ook de Middelburger speelde geen vlekkeloze partij: in tijd nood zag hij een winnende for cing over het hoofd. Het topduel in de promotieklas se tussen koploper Niels Roelof- sen en Rianka Rentmeester ein digde in een gelijkspel. Roelof- sen blijft eerste, maar achter hem delen nu drie spelers de tweede plaats: dankzij overwin ningen kwamen Jaap Veerhoek en Jan van Beeck op gelijke hoogte met Rianka Rentmees ter. Eric Boogert, de leider in de eer ste klasse, won door een combi natie van Marc Bronke. Met zes uit drie staat de jonge Paulan van Nes er relatief het beste voor in deze klasse. Met sterk positiespel won Ineke Flikweert van Willem van Op pen. De speelster uit Zierikzee staat dankzij die overwinning eerste in de tweede klasse. Een peloton van zes spelers zit haar op de hielen. Imke Kort van De Weelruiters won met Lodday de wedstrijd in het B-springen. foto Willem Mieras door Lucien Roelandt HEIKENSZAND - Rilana Ruissen is terug van weggeweest. Na een behoorlijke dip maakte de spring-amazone uit Kapelle met Magie Symfonie zaterdag haar favorieten- rol weer eens w aar. In een spannende barra ge toonde de combinatie zich in de piste van Stal Vermue in Heinkenszand de beste van de klasse M. Met Magie Symfonie bouwde Rilana Ruis sen als ponyruiter een indrukwekkende palmares op. Ook bij de overstap naar de paarden bleek voor de pony geen hindernis te hoog. Maar enkele maanden geleden kwam een einde aan de succesreeks. Magie Symfonie weigerde regelmatig dienst en de amazone verloor het vertrouwen in de merrie. Met een zwaarbevochten overwinning bewees Ruissen dat het tij aan het keren is. Zeven combinaties meldden zich voor de barrage. Met een foutloze rit en de snelle tijd van 37.08 bracht Michelle Evertse met Ubelieva meteen het spel op de wagen. Magie Symfonie maakte haar reputatie van snelheidduiveltje daarna weer eens waar. Als een raket vloog de menie in 36.01 secon den foutloos over de hindernissen. Laatste starter Op die tijd leek de concurrentie zich stuk te bijten. Michelle Evertse kwam met haar tweede troef Uzelma nog dicht bij de zege. Als laatste starter stuurde de amazone uit Nieuw- en Sint Joosland de merrie razend snel naar de finish. Op de laatste hindernis haalde Uzelma echter een paal naar bene den en was de zege voor Rilana Ruissen. Michelle Evertse: „Uzelma beschikt over een ruime galop. Daarmee boekte ik veel winst op die laatste lange lijn. Maar ik slaag de er niet in om haar voldoende terug te ne men voor die laatste hindernis en maakte Uzelma die fout." De lange lijn was voor Rilana Ruissen juist een nadeel. „Met een pony verlies je het daar van een paard. Die maken in de gallop meer meters. Maar Magie kan enorm kort wenden. Het bochtige parkoers was op haar lijf geschreven, Ik ben erg blij met de over winning. Een weigering van Magic had ik nog nooit meegemaakt. Het vertrouwen tus sen ons was daardoor totaal verdwenen. Vandaag stond ze er weer. Ze vocht als van ouds en wilde geen fout maken." In de klasse L werd de overwinning een prooi voor Ingrid Jakobsen. De laatste hin dernis, een steilsprong met de balken op platte lepels, bleek in de barrage de scherp rechter. Nadat haar drie concurrenten hier een paal naar beneden hadden gehaald, be sloot Ingrid Jakobsen als laatste starter Ver ona op safe rond te sturen. Een gok die voor de amazone uit Meliskerke goed uitpakte. misser van David de Haan kon Davy van Geersdaele één van zijn aanvallende missers maken. Even later beging ook Duiteme ijer een flater, want hij verspeel de de bal knullig aan diezelfde Van Geersdaele die vervolgens door Duitemeijer aan zijn shirt werd getrokken. Strafschop. Die werd door Padden van de Water benut: 1-1. Kramp Na de rust startte Oostkapelle niet eens onaardig, maar na het tweede doelpunt van Faassen (kopbal bij de tweede paal) en het uitvallen met kramp van de snelle Davy van Geersdaele, was het duel gespeeld. In de laat ste twintig minuten kwam Oost kapelle welgeteld nog één keer met de bal in het strafschopge bied van Terneuzense Boys. De Terneuzense thuisclub deed door de zege de laatste plaats meteen over aan Schelluinen. „En ik zie nog volop kansen om ons te handhaven", zei Marco Faassen. Die zag Matthijs Lug- tenburg ook voor Oostkapelle, dat zeven punten heeft. „We ra ken niet in paniek, hoor. De eer ste paar wedstrijden speelden we beter dan vorig seizoen, maar het dubbeltje valt nu net niet de goede kant op." Terneuzense Boys-Oostkapelle 2-1 (1-1). 25. Marco Faassen 1-0, 40. Padden van de Water 1-1 (straf schop), 66. Marco Faassen 2-1. Scheidsrechter: M. de Haan (Dron- gelen). Gele kaart: Kees Duiteme ijer, Marco Faassen, Arjen Oost- dijk en Anrico van Hecke (Terneu zense Boys), Jan Baaijens (Oostka pelle). Aantal toeschouwers: 200. Terneuzense Boys: Ronald Gort; Robert Bezemer, Dennis van de Broeke, Kees Duitemeijer en Da vid den Haan; Anrico van Hecke, Marco Bolleman, Evert-Jan van Opdorp (88. Veli Eryüriik) en Ruud Hoogesteeger (62. Matti Buijsse); Arjen Oostdijk en Marco Faassen. Oostkapelle: Matthijs van Wage- ningen; Joël Pattenier, Matthijs Lugtenburg, Ruben Coppoolse en Serge Quinten; Jan Baaijens, Re- mon van Geersdaele, Harold Ver meulen; Davy van Geersdaele (73. Richard Louws), Padden van de Water en Ricardo Schipper (51. Stefan Wielemaker). van onze sportredactie GOES - Waarde boekte zijn eer ste zege sinds de terugkeer in de standaardklasse van het zater dagvoetbal. Tegen Vrederust werd het 3-1. In de vierde klasse A verloor Arendskerke de aan sluiting met de top door een 2-0-nederlaag tegen Wemeldin- ge. Borssele boekte in 4A de eer ste seizoenszege. Goes-Colijnsplaalse Boys 0-11: Dave Bout opende in de twaalf de minuut de score, maar daar na duurde het tot acht minuten voor rust voordat Robert-Jan. van de Genuchten er uit een strafschop 0-2 van kon maken. Daarna ging het snel. Nog voor rust werd het 0-4 door Bertus Zoetewey en een tweede penalty van Van de Genugten. Na de thee scoorden Dave Bout, San- der Salet, Michel van der Weele en nog vier keer Dave Bout. Wolfaartsdijk-Nieuwland 1-0: Beide teams hadden het vizier niet op scherp staan, waardoor de treffer van Arnold van Ge- merden halverwege de tweede helft meteen voldoende was voor de drie punten. Apollo-Hoedekenskerke 3-0: In de zevende minuut scoorde Ra mon Uitterhoeve uit een vrije trap en een minuut later Jean-Paul Harthoorn met een kopbal. Een prima leidende arbi ter Simonse zag doelman Stoel daarna lang een derde treffer voorkomen, maar acht minuten voor tijd was ook Stoel kansloos op een inzet van Harthoorn. Wemeldinge-Arendskerke 2-0: De thuisclub was de eerste helft beter, maar de twee mooiste kan sen waren vlak voor rust voor de bezoekers. Halverwege de tweede helft tekende Pieter Bol le voor 1-0. Arendskerke had daarna een overwicht zonder kansen. Vijf minuten voor tijd werd het door een kopbal van Niels Bouterse 2-0. SVD-Cadzand 6-0: Ewout de Graaf opende met een fraaie so lo de score en nog voor rust strafte Jason Warman een keepersfout af: 2-0. Menno de Graaf tekende tien minuten voor tijd voor 3-0. Via twee tref fers van de nog maar net ingeval- Bowling Vereniging Middelburg. Maandagleague: Computerservice - Hooizolder 3-1, Letternet - Jaguliens 0-4, Goes 2 - Jamin/Petsplace 4-0, Ysvo- gel - De Reutel 2-2, Allie angel - Mijako 1-3, Duck/Spar - Hoven.bedr. Walche ren 0-4, Brothers in arms - TCR 2-2. Stand na 24 games: Goes 2 25, Ho ven.bedr. Walcheren 25, Mijako 20, Let ternet 20, Computerservice 18.5, Imtech 17, Ysvogel 17, Jaguliens 16, Brothers in arms 16, Hooizolder 14, De Reutel 14, Allie angel 14, TCR 11, Jamin/Pets place 9, Duck/Spar 9. Dinsdagleague: Van der Zwan - Dow 1-3, Dreamteam - BHV training 3-1, Schrobbelerke - M2 3-1, Pro hair - TFS 4-0, Flaix - Steady state 2-2, American bulldogs - Schoonen elektro 3-1, Pinhunters - Spruijt pallet 4-0, Doemarwa - Sïta 0-4. Stand na 24 games: Schrobbelerke 22, Dow 21, Dreamteam 19.5, Pinhunters 19, Pro hair 17.5, American bulldogs 17, Van der Zwan 16, Spruijt pallet 16, Sita 16, Flaix 15.5, BHV training 14.5, TFS 14, Steady state 13.5, Schoonen elektro 12, M2 11.5, Doemarwa 11Woensdaglea gue: M en O - Full house 1-3, Stadscafe - Op de Meir 0-4, Binnenuit-Teka rekla- me 3-1, Braber groen - Boomkw. Haam stede 2-2, Inventive - Tempo team 4-0, Your party music - Eetlokaal 4-0, Tim merwerken - Herwegh 3-1Cheerz - Po seidon 3-1. Stand na 24 games: Cheerz 25.5, Inventive 23, Timmerwer ken 19.5, Herwegh 19, Boomkw. Haam stede 19, Braber groen 18, Tempoteam 18, Eetlokaal 17, Poseidon 14, Your par ty music 14, Teka reklame 14, Stadscafe 13, Binnenuit 12, Full house 11, Op de Meir 10, M en O 9. Donderdagleague: Brabant mobiel - Auto Smart 4-0, Bowli- rooz - Wondergem 0-4, Pro shop - Fon- sies 3-1, Eastman - EPZ 3 2.5-1.5, EPZ - EPZ 2 3-1. Stand na 24 games: Bra bant mobiel 23, Pro shop 20, Auto Smart 18, Wondergem 17, EPZ 17, Bow- lirooz 16, Fonsies 13, EPZ 2 13, Eastman 11.5, EPZ 3 10.5. Jeugdleague: Maro- dy - TM 2-2, Dikke Mollie - Lucky strike 1-3, Flintstones - Missing impossible 2-2. Stand na 15 games: TM 15, Marody 13, The Flintstones 11, Missing impossi ble 8, Lucky strike 7, Dikke Mollie 3. Regio Walcheren. Tweede klasse: VZV/Hydrofa 2 - Torna 5-3, PSVW - Ak kerdaas kado 2-4, Geenidee - Domburg 2-10, Milano - WZP 7-3, Voskamp boys - SV Sloga 4-5, Onderandere - Slijterij Souburg 3-8. Stand: Milano 6-16, Dom burg 6-14, SV Sloga 6-14, Slijterij Sou burg 6-12, WZP 6-10, Voskamp boys 6-9, VZV/Hydrofa 2 6-8, Geenidee 6-7, Akkerdaas kado 6-6, Onderandere 6-6, PSVW 6-1, Torna 6-0. Derde klasse: Ui terton 2 - SSVW 16-2, MO de Schuur 2 Woontrend Zeeland 12-4, Dekker/Tramper - DKW advocaten 7-3, Akkerdaas kado 2 - fc Laurens 2-17, Ba- derie - Uiterton 3-10. Stand: MO de Schuur 2 7-19, Uiterton 7-17, fc Laurens 7-16, TSA brandpreventie 7-15, Uiterton 2 7-15, Woontrend Zeeland 7-9, SSVW 7-9, Garderen/Dekker 7-6, DKW advoca ten 7-6, Baderie 7-6, Dekker/Tramper 7-4, Akkerdaas kado 2 7-0. Vierde klas se: Jong Arnemuiden - Schinkel assu rantie 7-5, Garderen/Dekker 2 - fc Zee land 14-3. Stand: Groene ster 5-15, EPZ 5-15, Garderen/Dekker 2 6-15, de Stoof 5-12, Domburg 2 5-9, Jong Arnemuiden 6-9, Gouwe gheyt/SVB 5-6, de Mix 6-4, Torentijd 5-3, fc Zeeland 6-0, Schinkel assurantie 6-0. Vijfde klasse: VAW 2 - Sportfysio Knol 4-12, VZV/Hydrofa 4 - Balkan XL 3-8, Westkapelle - Schelde- mond 4-2, Hiwako/de Paauw- Murre/de Visser 2 7-2, Varian - Jobse timmerwer ken 5-5. Stand: Westkapelle 5-15, Bal kan XL 5-12, Hiwako/de Paauw 6-12, Scheldemond 6-12, Sportfysio Knol 5-9, Murre/de Visser 2 5-9, AFC 5-7, Jobse timmerwerken 6-7, Varian 5-5, VAW 2 6-0, VZV/Hydrofa 4 6-_1. Zesde klasse: Draadkrabbers - Ristorante Verdi 1-4, de Mix 2 - Taxicentrale 2 4-5, Zeeuw- sche stryders - Bouwbedr. Geertse 1-1, len Erik van Antwerpen werf het 5-0. Ten slotte zorgde op nieuw Ewout de Graaf voor 6-0 MZVC-DFS 2-1: Twee minutec na de thee opende Michel Rio. derhof de score: 1-0. Vijf minu ten later maakte Leonard Slores- tijn weer gelijk. Tien minuten voor tijd reageerde Yoram Rijk- se prima op een uittrap van doel man Davidse (2-1), waarna die zelfde Davidse met een knappe reflex in de slotminuut de gelijk maker wist te voorkomen. Spui-Borssele 0-2: Al na vijf mi nuten kwamen de bezoekers via een strafschop van Daniël Beyer lein op voorsprong. Ronald de Winter schoot vlak voor tijd de bal knap in de kruising voor de 0-2 en de eerste Borsselse over winning van het seizoen. Vierde klasse B Waarde-Vrederust 3-1: Frank Lobbezoo leidde Waarde naar een 2-0-voorsprong. Toen An ton Verweij vijf minuten na rus! voor 2-1 zorgde werd het span nend. Doelman Onno van Agt- maal hield Vrederust echter van een tweede goal af. In de 70e mi nuut zorgde Lobbezoo met zijn derde goal voor de eerste zege. Yerseke-SPS 1-0: De zege had veel hoger kunnen uitvallen als het vizier wat scherper had ge staan. De enige treffer viel al in de zevende minuut. Elco de Schipper was de maker. WIK'57-Stavenisse 2-0: De eind stand was al bij rust bereikt. Na een overtreding van Jos van der Jagt op Eelco Boot scoorde Bait Boot vanaf elf meter. Bram kenburg legde de 2-0 vast. Kruiningcn-Chrislandia 2-1: Ewout Dek scoorde in de 20e nuut uit een strafschop. Arno van de Berge was daarna verant woordelijk voor de 2-0. Vijf mi nuten na de hervatting bracht Arie Huitkar Chrislandia terug in de wedstrijd, maar ondank kansen over en weer werd niet meer gescoord. Smerdiek-Brouwershaven 4-0: Na rust werd Brouwershaven fi naal overklast. Erik van Haat ten zorgde, met een treffer voor en een na rust, voor 2-0. Bart Stoutjesdijk scoorde de 3-0 de vierde goal was van Michael de Jong. Westkapelle 2 - Provincie Zeeland 5-4, fc Laurens 2 - JD Janse 4-19. Stand: JD Janse 6-18, Westkapelle 2 7-16, Taxi centrale 2 7-15, Ristorante Verdi 7-10, Draadkrabbers 6-9, fc Laurens 2 7-9, Pro vincie Zeeland 6-8, Zeeuwsche stryders 6-8, de Mix 2 6-7, Bouwbedr. Geertse 6-1, Nul5 6-0. Axel. Eindstand Bedrijvenschaak- toernooi. 1. Delta 20 bordpunten, 2. Ostrea Lyceum 17, 3. Dow 15, 4. Ge meente Terneuzen 14,5, 5. Arbo Unie 11,5, 6. Broomchemie 6. E333S2ÏOTMMSHHBB Edele Handboog. Oudelande. Wip 1: 1e hoofdvogel: F.Koens (Spes Nostra! 2e hoofdvogel: H.Franse (Willem Telll. 1e zijvogel: R.Bouwense (st.Sebasti- aan), 2e zijvogel: J.v.Steenbergen (Wil lem Teil), 3e zijvogel: H.Franse (Willem Teil), 4e zijvogel: A.Dekker (Doel naai Hoger). 1e kal: C.Boonman (Vrije Schut ters), 2e kal: P.Remijnse (Edele Hand boog), 3e kal: W.v.lersel (Willem Telll, 4e kal: H.Franse (Willem Teil). Vliegen de vogel: C.Jeremiasse (Zorgvlied), P.Remijnse Edele Handboog). Wip 2: 1e hoofdvogel: A.Dekker (Doel naar Hoger), 2e hoofdvogel: R.Bou wense (st.Sebastiaan), 1e zijvogel: C.Je remiasse (Zorgvlied), 2e zijvogel: B.Ver meulen (Zorgvlied), 3e zijvogel: J.Kop- mels (Victoria), 4e zijvogel: W.v.lersel (Willem Teil), 1e kal: M.Joosse (Edele Handboog), 2e kal: B.Bos (st.Sebasti aan), 3e kal: C.Boonman (Vrije Schutt- ters), 4e kal: H.Franse (Willem Tell). j maandag Biljarten Snooker. Eerste klasse nationaal. The Roadhouse-VS-Snooker. (The Roadhouse, Middelburg). Aanvang: 20.00 uur. Dammen PZDB-competitie. Hoofdklasse: Mid delburg-Souburg, Aagtekerke- Tholen /DSVF. Aanvang 19.30 uur. BERGEN OP ZOOM - Jack) Hoogcdeure van LBV en Daan Weststrate van de Toekomst speelden op het regionaal kam pioenschap driebanden tweede klasse een bijrol. Hoogedeure werd vijfde. Weststrate zesde. Vooral Hoogedeure kon niet aan de hooggespannen verwachtin gen voldoen. De als eerste ge plaatste Lewedorper begon met twee verliespartijen en was op achtervolgen aangewezen. Dat lukte niet echt en het resul taat was een vijfde plaats. West strate verging het niet beter. El ke speeldag boekte hij een winst partij, maar de andere partijen gingen verloren. Beiden totali seerden zes punten en behaal den respectievelijk 0.510 en 0.480 gemiddeld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 20