PZC Zeeuws Vlaanderen iBiii ART EMOTIONS Glazen gedenktekens maandag 6 november 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08 30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Leendert Schrijver Mededirecteur bouwbedrijf Schrijver Wij wensen zijn vrouw, kinderen, ouders, familie en verdere betrokkenen heel veel sterkte toe bij dit zware verlies. ElektroTechn. Install. Buro de Bart E. de Bart en medewerkers Door de tranen van dit uur sluipt de glimlach der herinnering de fijne tijd met die goede mens, die stem, die ogen en dat hart dat hart vooral, een blijvende herinnering. Plotseling is, op de veel te jonge leeftijd van 50 jaar, van ons weggenomen mijn lieve vrouw, onze onvergetelijke moeder en oma Louisa Anna Nicolina Boom echtgenote van Maurice Scholter M. Scholter Peteren Marijke Tim Sofie Lady 3 Quinta Quincy 4 november 2006 G.H. Breitnerstraat 3 4571 MS Axel De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag 8 november om 10.30 uur in uitvaartcen trum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie con doleren in het eerder genoemde uitvaartcentrum. Sten/en doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je het is je dikwijls zelf ontgaan je zegt, ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe Bedroefd, maar dankbaar voor hetgeen zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een dapper gedragen ziekte, zacht en kalm van ons is heengegaan i mijn lieve vrouw, zorgzame moeder, schoonmoeder en zus Dingena Donze echtgenote van Marinus Daniël Hamelink *22-5- 1953 t3- 11-2006 j Terneuzen: Rinus Hamelink Jeanine en Roland -Terneuzen: [aap Donze 5 november 2006 Dommelstraat 24 4535 HB Terneuzen De dienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehou den op woensdag 8 november om 15.30 uur in de Op- standingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.30 uur plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Opstandingskerk. Geen bloemen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Zij die we liefhebben en verliezen, zijn niet meer waar ze waren, maar zijn altijd daar waar wij zijn. We herinneren onsje als onze energieke, levenslustige en lieve tante Diny Piet t en Marie t Donze-Verhelst Paul en Saskia Donze-de Munter Marja en jens Hofman-Donze Maureen en Frederique Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het toch nog onverwachte overlijden van Diny Hamelink-Donze Ons medeleven gaat uit naar Rinus, leanine en Roland en overige familieleden en vrienden. We wensen jullie heel veel sterkte toe om dit zware verlies te helpen dragen. Medewerkers Administratie- en adviesburo Hamelink B.V. Willy, Paul en Heieen, Peter en Marcia, Claudia, Wendy en Jerry, Jean-Pierre en Lenny. Wegens sterfgeval is Administratie- en adviesburo HAMELINK B.V. Oostelijk Bolwerk 9 te Terneuzen op woensdag 8 november de gehele dag gesloten. Het leven is een damp, de dood wenkt ieder uur Heden bereikte ons het bericht van het sterven, na een moeitevol leven, van de heer Piet Bareman echtgenoot van onze teamleidster Adrie Bareman-Dees in de leeftijd van 56 jaar. Wij wensen Adrie met haar familie veel sterkte toe met dit verlies. Daisy Diana Heieen V. Ilian Lydie Terneuzen, 2 november 2006 Wanneer ik sterf.. Als je moet huilen. Wanneer ik sterf. Huil dan om de ander. Die naast je loopt op straat. Als je me bitter nodig hebt. Sla dan de armen om iemand heen. En geef hem wat je mij schenken wilde. Ik wil je iets nalaten. Iets beters dan woorden of klanken. Zoek mij in de mensen. Die ik gekend en lief gehad heb. Je hebt me het meest lief. Door iemands hand vast te houden. Iemands lichaam aan te raken. Door kinderen los te laten. Die vrij moeten zijn. Liefde sterft niet, mensen wel. Dus als van mij niets is gebleven dan liefde. Deel mij dan uit. Vol bewondering voor de manier waarop hij zijn ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn liefste maatje, mijn lieve vader en opa Gerard van Es Op de leeftijd van 61 jaar. Georgine van Es-Bos Saskia en Rolf Scarlett van Es Elkjar Fauve jen te 4 november 2006 Sint Domusstraat 814301 CN Zierikzee De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 8 november om 14.50 uur in het crematorium te Rot terdam-Zuid, Maeterlinckweg 101. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 14.15 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffieka mer van het crematorium. Na een periode van langzaam afnemende gezond heid, hebben we afscheid genomen van onze zwager en oom Gerard van Es Baam, 4-8-1945 Zierikzee 4-11 -2006 Rinus en Colette der Weduwen Margot en Freek Nina en Wim You where a light for so many You're light is gone too soon And we don't know why you're gone now, now you're gone You will never leave our minds Now you're"a star in heaven Gerard bedankt Tosca, Marcel, Yoni en Isa Verdrietig omdat ik haar moet missen, en vol bewon dering voor de wijze waarop zij haar steeds achter uitgaande gezondheid heeft weten te dragen, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve zus Johanna Helena Tanna Jacoba de Feijter in de leeftijd van 62 jaar. Kloosterzande: Aamout de Feijter SiLexi Kloosterzande, 4 november 2006 Emmastraat 6,4587 BL De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 9 november om 10.30 uur in crematorium Terneu zen. Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Ben Zo sterk in deze oneerlijke strijd, Een mooi mens, onze zwager en oom. Je blijft altijd in onze gedachten. Wij wensen onze zus Sjaan, kinderen en kleinkinde ren veel sterkte. Sien en Leo, Corrie en Kees, Jan en Ria, Riet en Rinus. Neven en nichten. Afgelopen donderdag. 2 november 2006 is overle den onze goede vriend Rinus de Munck Wij wensen Ditty en de kinderen heel veel sterkte. Kees en Dik Poldervaart Yerseke Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Centraal telefoonnummer: Maakt deel uit va» Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' HOOfOKANTOOR: Geloeloozepao 20.4463 A] Goes (0113)3114 44 Heden ging naar zijn Heer en Heiland mijn lieve man, onze lieve vader, opa en mijn zwager Cornelis Matthijs van der Werf -Kees- Middelburg 5 oktober 1924 t Vlissingen 4 november 2006 Oost-Souburg: G. van der Werf-Bijl Vlissingen: Lies en Francois Karei Hulsbergen -van der Werf Kloetinge: Harmen van der Werf en Els Akkermans Matthijs, Paul en Adriënne Middelburg: J. Bijl De begrafenis zal woensdag 8 november plaatsvin den op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg, alwaar om 14.00 uur gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen, aansluitend vinden de afscheidsdienst en teraardebe stelling plaats. Zeewijksingel 114388 EN Oost-Souburg. Onze dank gaat uit naar de medewerktst)ers van Zorgstroom en huisarts V.d. Driest. Oost-Souburg, voor de goede zorgen. In al haar eenvoud was zij groot Bewogen en met gemengde gevoelens van verdriet en opluchting dat verder lijden haar bespaard is geble ven, hebben wij afscheid genomen van onze zorgza me moeder, groot- en overgrootmoeder Agnes Celesta Buyck weduwe van Prudent Joannes de Milliano Arsène Leopold Rammelaere geboren te Eede op 17 juni 1921 en overleden te Eede op 4 november 2006 voorzien van het Sacrament der zieken Oostburg: Annie en Noël f Maes-de Milliano Carolien en Luc van Waes-Maes Martijn, Anouk, Sem Marc Maes en Els Kuzee Hulst: Georges de Milliano Goes: Marie-Louise en Marijn Hoögstrate-de Milliano Youri Hoogstrate Minke Hoogstrate Kinderen, klein- en achterkleinkin déren Rammelaere De families Buyck, de Cuyper, Blondeel, de Milliano en Rammelaere 4529 JE Eede, 4 november 2006 Brieversweg 3 Correspondentieadres: St. Eligiusplein 3 4501 CS Oostburg Met dank aan de huisartsen en PrivaZorg. De uitvaartdienst, waartoe u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 9 november 2006 om 10.00 uur in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouw Ten Hemelopneming te Eede, waarna de be grafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. De familie komt om 9.45 uur samen achter in de kerk. Indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Heden is overleden Koos van de Ree-Scheele onze oudste zuster, schoonzuster en tante Houdster van het "Verzetsherdenkingskruis 1940-1945" Groede, Schoondijke, 6 april 1920 2 november 2006 In dankbaarheid denken wij aan wat zij heeft betekend voor ons en voor haar naaste medemens. Biervliet: C.J. Dieleman-Scheele M. Dieleman f en kinderen Emmeloord: f.A. Scheele j.C. Scheele-Dees en kinderen Nieuwerkerk: A.J. Scheele t E. Scheele-den Breejen en kinderen Westdorpe: N.E. Dees-Scheele D.J. Dees t en kind Oostburg: D.C. Scheele t H.j. Scheele-Quaak en kinderen Axel: E.N. de Putter-Scheele W. de Putter t en kinderen Epe: C. W. Scheele G.J.M. Scheele-Gertsen en kinderen Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken aan wat is geweest. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, oma en overgroot moeder Johanna Courtin weduwe van Albertus Petrus Jacobus Tieleman in de leeftijd van 87 jaar. Axel: W. Tieleman A. Tieleman-Moorthamer Erwin en Suwan, Evalina Sandra en Angelo, Tanita, Sancho Terneuzen, 3 november 2006 Correspondentieadres: Kanaalkade 10 4571 CK Axel Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuari um van woonzorgcentrum Antonius in Klooster zande, waar gelegenheid tot afscheid nemen is op dinsdag 7 november van 19.00 uur tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 8 november om 14.00 uur in de kerk van de H. Marti- nus, parochie Ter Duinen in Kloosterzande. Aan sluitend zullen we haar begraven naast haar man op het parochiekerkhof aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in hotel De Linde, Hulsterweg47 in Kloosterzande. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vertrouw op de Here, hij is hun hulp en hun schild. Ps. 115:9 Heden overleed onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Cornelia Verhage-Simonse sinds 19 maart 2005 weduwe van Pieter Verhage In liefde gedenken wij haar. in de leeftijd van 88 jaar. Middelburg: Wim en Greet Pieter en Lia Jessica Y Roy Dave, Emy Wilco en Lisette Britt Lianne en Diederik Heerjansdam: Joke en Kees Marianne Culemborg: Ineke en Hans Iris Koudekerke, 4 november 2006 Correspondentieadres: Adelaarstraat 74 4335 CM Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op donder dag 9 november om 15.00 uur in de "Michaëlskerk" aan het Dorpsplein te Koudekerke. Aansluitend is daar gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.15 uur op de algemene begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de "Couburg" aan de Duinstraat 4a te Koudekerke. Heden werd van ons weggenomen mijn geliefde zuster en onze tante Cornelia Simonse weduwe van P. Verhage Zierikzee, J. Jasperse-Simonse neven en nichten Sterke de Heere de kinderen, klein- en. achterklein kinderen. Koudekerke, 4 november 2006 Met droefheid geven wij u kennis dat op de leeftijd van 88 jaar is overleden onze geliefde schoonzuster en tante Cornelia Verhage-Simonse weduwe van Pieter Verhage Middelburg: J. Wielemaker-Verhage neven en nichten Sterke de Here haar kinderen en kleinkinderen. Middelburg, 4 november 2006 Op vrijdag 3 november 2006 is, in zijn woonplaats Vancouver, overleden in de leeftijd van 89 jaar onze oom Kees Mooiman weduwnaar van An Berkeveld Oud-Verzetsstrijder van de Walcherse groep Van Beest Jenny Ingelse-de Kam Paula Hamberg-de Kam Hi 1 bert Hamberg Yvon de Kam Jo Dekker en kinderen Correspondentieadres: Paula Chin-Mooiman 1897 Amble Greene Drive South Surrey BC Canada V4 A 7 J1 "Liefde is sterker dan de dood. Voor altijd in ons hart. We zijn heel verdrietig dat vrij plotseling is over leden mijn lieve vrouw, ons ma'tje, oma en omi Jozina Verhage-Davidse op 90-jarige leeftijd. J. Verhage Anneke en Daan Justin en Astrid Thirza Wilma en John Tara Shera en Andy Dylan Rob en Hanny Krista en Rikkert Daimy, Kayleigh Arlene Claire, Alexandra 3 november 2006 Correspondentieadres: Sint Janstraat 14 4331 KC Middelburg Dank aan het personeel van het 'Gasthuis' te Middelburg voor alle liefde en zorg. We nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op woensdag 8 november om 13.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condo leren in de ontvangstruimte van dit crematorium. uitvaartve rzorgins de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Vccrseweg 36,4332 bg Middelburg internet: www.degrootdekam.nl Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. Enige algemene kennisgeving Met verdriet geven wij u kennis dat, na een leven van toewijding en zorg voor allen die haar lief en dierbaar waren, van ons is heengegaan onze lieve tante en oudtante Elisabeth Catharina van Vessem Ridder in de Orde van Oranje-Nassau i.v.m. haar lange staat van dienst als officier in het Leger des Heils in de leeftijd van bijna 91 jaar. Uit aller naam, C.L. van Vessem Zierikzee, 3 november 2006 Verpleeghuis "Cornelia", afdeling "Zandplaat" Correspondentieadres: Fonteinkruid 14 4617 JE Bergen op Zoom De afscheidsdienst voor familie en vrienden zal ge houden worden dinsdag 7 november in de aula van het Zweedse Rode Kruis Ziekenhuis, Koning Gus- taafweg 2 te Zierikzee, aanvang 14.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Voorafgaande aan de afscheidsdienst is er vanaf 13.50 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid ne men in bovengenoemde aula. Tot onze droefheid heeft de Heere, voor ons toch nog onverwacht, uit ons midden weggenomen onze lieve zorgzame vader, grootvader en overgrootvader Gilles Overtveld sinds 18 april 1994 weduwnaar van Cornelia Cijvat in de leeftijd van 91 jaar. Aagtekerke: A.P. Overtveld A.Overtveld-Koppejan Aagtekerke: Lydia en Johan Wilmer, Marit Middelburg: Michiel Aagtekerke: Bas Aagtekerke: Adriaan Aagtekerke: Jan Willem Aagtekerke: Anita Middelburg: J. Overtveld (in herinnering) Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom, locatie "Swerf-Rust", waar hij de laatste jaren liefdevol werd verzorgd. Middelburg, 4 november 2006 Correspondentieadres: A.P. Overtveld Schoolstraat 23 4363 AD Aagtekerke Dinsdag 7 november is er gelegenheid tot condo leren in Zorgcentrum "Swerf-Rust", kamer 106, Laurens Stommesweg 1 te Middelburg van 19.00 tot 19.30 uur. Woensdag 8 november zal een rouwdienst gehouden worden in de aula van de begraafplaats. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 15.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Ook na de begrafenis is er nog gelegenheid tot con doleren in de ontvangstruimte van de begraafplaats. Hij kan en wil en zal in nood, zelfs bij het naad'ren van den dood, volkomen uitkomst geven. Psalm 68: lOo.b. Na een periode van lichamelijke achteruitgang is overleden mijn zuster en onze tante Cornelia Suzanna de Regt *21-1-1912 14-11-2006 Ze zal in onze herinnering blijven als een sterke, onafhankelijke en ondernemende vrouw. Terneuzen: J.C. de Regt Walsoorden: C.A. Bakker-de Jonge F. Bakker Wallacetown: A.C. Dieleman-de Jonge (Canada) P. Dieleman Veere: S.C. de Jong-de Jonge J.L. de Jong Philippine: M.G. de Jonge C. de Jonge-van Hoeve Achterneven en achternichten Correspondentieadres: Kalverdijk 17 4588 RC Walsoorden De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 8 november om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in de kerk. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Jozien Verhage-Davidse Familie Davidse Plotseling is overleden ons lid en leider van het 3e elftal, Maurice Roerhorst Bestuur en leden vv de Noormannen Westkapelle, november 2006 Gebr. Dominicus BV - Specialist in gedenkstenen Open: Di t/m Vrij: 08.00 -17.30 Za: 09.00 -16.00 Westkapelle: Oude Zandweg 2 www.dominicus.nl Goes: Verrijn Stuartweg 2 www.artemotions.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 10