LOEWE. Gebeurtenissen deel je op PZC 16 GRIEPVACCINATIES S. A. van den Haak GRIEPPRIKKEN UiTvaaKTvenzoKging H. jjjobse Voor een Zorgzame Begeleiding Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden J.C. Hoekman ELEKTROMONTEUR Waterschap TECHNO JANSSEN Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer! fógt fllensen .nl zaterdag 4 november 2006 Familieberichten vervolg van pagina 14 Een boot verdwijnt achter de horizon, maar in ons hart blijft hij in 't zicht. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man en onze vader Frans Marinus Pieter Boot 5 februari 1919 Rilland-Bath 12 november 2006 Zierikzee Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzor gend personeel van verpleeghuis "Cornelia", afde ling "Polderland" te Zierikzee voor de liefdevolle verzorging. A.E. Boot-van Splunder Lelystad: Manneke Boot Goes: Francis Boot Theo Roelink Hogeweg 25 4328 PA Burgh-Haamslede Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen maandag 6 november van 19.00 tot 20.00 uur in aula "Vredehof", Oude Lagezoom 1 te Burgh-Haamstede. Dinsdag 7 november zal om 14.00 uur de crematie plechtigheid plaatshebben in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk.3. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ont moeten in de koffiekamer van het crematorium. Toch nog onverwachts is overleden onze zwager en oom Frans Boot Brouwershaven: L.G. van Splunder - in herinnering - W.J.M. Hanse-van Splunder in herinnering - M. Hanse - in herinnering- Renesse: ).G. Kooman-van Splunder W. J. Kooman - in herinnering - Zierikzee: G. van Splunder - in herinnering M. Krijger Nijverdal: M.P. van Splunder f. van Splunder-Timmennan Neven en nichten Burgh-Haamstede, 2 november 2006 Uit onze familiekring is heengegaan onze oom en oudoom Frans Boot Wij zullen hem missen. Jan en Ria Hanse Marco Sjaak en Annyck Marianne en Erik Anna, Iris Afgelopen donderdag overleed onze goede vriend Frans Boot Tientallen jaren hadden wij een intensieve vriend schap. Wij zullen hem erg missen. Joop en Nel Roos Burgh, 2 november 2006 Verdrietig vernamen wij het overlijden van onze lieve tante Elisabeth Neeftj e Pekaar-Lo kers e tante Betsy Yerseke: Familie P.A. Pekaar-de Putter FatnifjeA-L. Pekaar-Zoeteweij Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genomen van: Clara Louisa Maria Blondeel weduwe van Raimond Leonard Theophil de Smet Geboren te Sint Kruis op 17 juli 1915 Overleden te Oostburg op 3.november 2006 1 Jzendijke: Nelly Thomaes-de Smet t Hubert Thomaes Schoondijke: Freddy en Tanja Thomaes-Verhage Laura Nicole Absdale: Carla en Wim Vael-Thomaes Tom Eva Correspondentieadres: Dorpsstraat 71a, 4507 BJ Schoondijke Gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium van het Sint Antonius Ziekenhuis te Oostburg op dinsdag 7 november 2006 om 19.00 uur. De plechtige Uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op woensdag 8 novem ber a.s. om 10.00 uur in de Parochiekerk van Onze Lieve Vrouw ten Hemelopneming te IJzendijke. Aan sluitend de begrafenis op het R.K. kerkhof aldaar. Er is gelegenheid de familie te condoleren na de be grafenis in 't Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Op 31 oktober 2006 overleed Marinus Ffendrikus Roerhorst De begrafenis zal plaatshebben op maandag 6 november om 12.15 uur op de algemene begraaf plaats te Westkapelle. Donderdag 9 november en donderdag 16 november 16.00-17.00 uur Speciaal voor risicopatiënten en geïnteresseerden vanaf 65 iaar Daar het mij onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedan ken voor het medeleven welke ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn lieve zorgzame man Johan Verguijze wil ik u langs deze weg mijn welgemeende dank betuigen. B .V ergu ij ze-Sm ies Sas van Gent, november 2006 Vol dankbaarheid kijken we terug op onze 60-jarige trouwdag. Wij willen eenieder die op één of andere wijze blijk gaf van zijn of haar betrokkenheid hartelijk bedanken. Henk en Gé van Winkelhof-Somsen Dankbetuiging Onze dankbaarheid gaat uit naar u allen, die ons hebben bijgestaan. Door uw aanwezigheid, ondersteuning, kaar ten en woorden van troost na het overlijden van onze vader, opa, opa-opa Johan Arthur Alexander en moeder, oma en oma-oma Soewarti Alexander-Osman Namens kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Middelburg, november 2006 In ons verdriet om het heengaan van onze lieve zorg zame moeder, schoonmoeder en oma Riek van Baai-van Oostenbrugge mochten wij uw hartelijke medeleven ondervinden. Hiervoor willen wij u onze dank uitspreken Ook dank aan dokter van Leurs, Thuiszorg, Ooster- schelde ziekenhuis te Goes en uitvaartzorg Monuta Haerens voor de goede verzorging. Jos en Caroline van Baai-van den Broeke Kees en Nicole van Baal-Meulblok en kleinkinderen Oostburg, november 2006 Omdat het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele kaarten en brieven die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve dochter en echtgenote van Mehdi Valerie Taba Tabaai Alyazdi-Buize willen wij u allen hartelijk danken. Breskens: I.J. Buize Leiden: M. Taba Tabaai-Alyazdi Breskens, november 2006 Bedankt voor de vele kaarten en blieven met goede herin neringen aan Levien van Cadsand ze hebben ons zeer goed gedaan. Vanwege de talrijke reacties is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. L. van Cadsand-Kaan Ellie en Patrick Axel, november 2Ó06 Het heeft ons goed gedaan dat we met zo velen van onze vader, schoonvader en opa Izaak Coppoolse afscheid hebben kunnen nemen. Veel familieleden, vrienden en kennissen hebben met ons meegeleefd bij het afscheid nemen en tijdens de begrafe nis op 4 oktober 2006. Ook via kaarten en brieven hebben we begrepen dat onze vader gemist zal worden. Onze oprechte dank voor uw medeleven. Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, november 2006 Als je door verdriet wordt neergeslagen, Het waarom van dit aan niemand kunt vragen, Dan is het goed dat je zoveel goede mensen ziet, Ook al vinden ze de juiste woorden niet. Voor de hartverwarmende bewijzen van medeleven die wij na het overlijden van onze lieve pa en opa Jan van Dixhoom mochten ontvangen willen wij u heel hartelijk danken. Hel is voor ons een troost te ondervinden hoeveel vrien den wij hebben. Marianne en Jan Vincent en Ingeborg Rieken Cindy Silvia en Patrick Terneuzen, november 2006 Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medeleven hebt betoond - door uw aanwezigheid, kaarten en tele foontjes - na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man en onze vader Jaap Hofman Het heeft ons getroffen te ondervinden dat hij bij zo velen geliefd was. Anneke Hofman-van Hooijdonk Peter en Jozelien Martijn Middelburg, november 2006 Dankbetuiging De overweldigende belangstelling, medeleven, de vele bloemen, brieven en warmte die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden van mijn lieve man. onze lieve papa, schoonzoon, broer, schoonbroer, oom en kleinzoon Roland Oosterhof hebben ons enorm gesteund in deze moeilijke periode. Hel doet ons goed te beseffen dat Roland door zoveel mensen zeer gewaardeerd werd. Wij willen u hiervoor langs deze weg hartelijk danken. Ruxana de Leux, Lorenzo, Larissa, Laloya Familie Oosterhof Familie Eschenröder Familie Nemeth Familie de Leux Sas van Gent, november 2006 In plaats van kaarten Het deed ons goed zoveel medeleven, belangstelling en steun te ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder Hannie Jacobusse-Boone Wij willen u hiervoor hartelijk bedanken. Familie R. Jacobusse 's-Gra venpolder, november 2006 Wij bedanken iedereen voor het warme medeleven, dat wij hebben ondervonden na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Jan Berkhout Wil Berkhout Kinderen en kleinkinderen Sas van Gent, november 2006 Voor uw warme belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader, groot- en overgrootvader Adriaan Oosterling willen wij u hartelijk danken. E. Oosterling-Buijs Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, november 2006 Dankbetuiging Het is onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij hebben ont vangen na het overlijden van onze vader, vriend, zoon. broer en oom Leo Pool Het gemis is er niet minder om, maar het heeft ons enorm veel steun gegeven. Nathalie Quinten Mariëlle Nusteling Mevr. Groesbeek Familie Pool De vele brieven, kaarten en andere blijken van medeleven na het overlijden van Frederik Gerard Sprenger hebben wij zeer gewaardeerd. Wij willen U daarvoor langs deze weg hartelijk bedanken. Clevedon (NZ): Iman en Mariette Sprenger-Isely Oostl<:apelle: Digna Sweerts de Landas-Sprenger Rotterdam: Meinard en Berenice Sprenger-Noordam en hun kinderen en kleinkinderen De vele hartverwarmende blijken van medeleven, na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overopa Marinus Verhulst hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen' u hier voor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Mevrouw A. Verhulst-Nijsse Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, november 2006 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze vader en opa Jan Vermuë willen wij u hartelijk bedanken. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen Kapelle, november 2006 Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedan ken voor de overweldigende belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve zorgzame man en onze lieve papa George de Waal willen wij u langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. Alle hartelijke kaarten, brieven, bloemen en andere blij ken van vriendschap en medeleven hebben ons goed ge daan. Marijke de Waal-Freijzer Inge Martin Axel, november 2006. Domburg Aagtekerke Dit zijn de data wanneer wij de griepprik geven: op dinsdag 7 en woensdag 8 november. Belt u even voor een afspraak? Tel.: 0118 - 58 12 71 Huisartsenpraktijk Dr. Spekhorst i.s.m. Dr. Vriezekolk, Domburg Een hand, een woord, een kaart, een gebaar deed zo goed na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Janny Schot-van Luijk Hiervoor onze oprechte dank. G.Schot Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, november 2006 Uw zorg m onze handen voor Geheel WaLchenen Rouwcentra beschikbaar in Middelburg Vlissingen Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland 0118 462205 www.hjobse-uitvaart.nl Email: hjobse@hjobse-urtvaart.nl Tevens beschikken wij ovt •y Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen 0 Vraag om ons gratis informatiepakket! „SCHOUWEN-DUIVELAND' M. DE BRUIJNE J. C. HOEKMAN Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl nw Dag en nacht 6e«ikbaar öp: Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen INFORMATIE PAKKET op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vrijblijvend) UITVAARTZORGCENTRUM Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelle Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder www.uitvaartzorgcentrum.nl ELEKTRO DOMOTICA VERLICHTING GEVRAAGD GEMOTIVEERDE - zelfstandig kunnen werken - leeftijd 25 tot 35 jaar - rijbewijs B - ervaring gewenst Sollicitaties richten aan: F. Bogaard Elektrotechniek Industrieweg 24 4524 JJ SLUIS E-mail: fboaaard @zeelandnet.nl Zeeuws - Vlaanderen TIJDELIJKE AFSLUITING FRANS HALSSTRAAT TE CLINGE Het dagelijks bestuur van het waterschap Zeeuws- Vlaanderen maakt bekend dat de Frans Halsstraat te Clinge vanaf de Papaverweg tot aan de bebouwde kom van Clinge (Beukelzstraat) vanaf maandag 6 november 2006 tot en met vrijdag 2 maart 2007 tijdelijk zal worden afgesloten voor alle ver keer in beide richtingen. Gedurende deze periode (of zoveel korter als mogelijk of zoveel langer als noodzakelijk zal blijken) worden er door gemeente Hulst werkzaamheden aan het rioleringsnetwerk uit gevoerd langs bovengenoemde weg. De afsluiting en de omleidingsroute zullen ter plaatse worden aangeduid door plaatsing van de daarvoor gebruikelijke verkeersborden. Terneuzen, 4 november 200ó. Het dagelijks bestuur voornoemd; WJ. de Graaf, dijkgraaf Mr. J.Y. Dekker, secretaris Waterschap Zeeuws-Vlaanderen Postbus 88, 4530 AB Terneuzen Bezoekadres: Kennedylaan 1Terneuzen Telefoon (0115) 641000 Fax (01 15) 641200 E-mail info@wszv.nl Internet www.wszv.nl Modern, bijzonder mooi, en zijn tijd ver vooruit. Xelos A 26 66-cm HD-LCD-beeldscherm in 16:9-formaat ■••HO ready (HDMI interface ind. HDCP) Digitale kabeltuner (DVB-T/C Cl) geïntegreerd Lichtopbrengst: 450 cd/m3 Contrastverhouding: 800:1 Resólutiè: 1366 x 768 pixels 4 speakers (2 x 20W) 435 prógrammaplaatsen Teletekst 3500 pagina's, EPG Kleuren: Platina, Anthraciet 3 jaar Loewe-garantie Eveneens verkrijgbaar -met 80-crn-beeIdschermfönriaat: Xelos A 32 en in 94-crri-beeldschermformaat: Xelos A 37 KOOP BIJ DE MAN... Scheldestraat 80-82 Vlissingen, tel. 415737 DIE 'T OOK REPAREREN KAN! Compleet Op Mensenlinq.nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten uit uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie en kunt u deze bekijken. Ervaar het levensverhaal van de overledene. Interactief U kunt op de site het condoleance bericht lezen en'een bericht achterlaten, waarin u uw medeleven betuigt. Bovendien kunt uvia de site direct een deelnemingskaart of rouwboeket versturen. Een kleine moeite en toch vaak een grote troost.. Informatief Op Mensenlinq.nl vindt u veel onderwerpen die direct of indirect te maken hebben met overlijden. Alle adressen op het gebied van uitvaart en afscheid worden op de site vermeld. Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 62