PZC Zeeuws Vlaanderen zaterdag 4 november 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Intens gelukkig zijn wij met de geboorte van ons zoontje en broertje Michael Gerard. Petra en Amanda Tibbe Wilsonstraat 25 4465 KD Goes 0113-222023 Goes, donderdag 2 november 2006 Huwelijk Gerrit Hansma Ellen van Sighem hebben op 18 september 2006 hun burgerlijk huwelijk gesloten. Wij willen Gods Zegen over ons huwelijk vragen in de kerkdienst op 17 november 2006 in de Vrije Evangelische Gemeente 'Maranatha', Koestraat 27 te Westkapelle. De dienst begint om 14.50 uur en wordt geleid door Br. L.H.F. Lok. Feliciteren kan tijdens de receptie in Westkapelle Herrijst, Markt 79 te Westkapelle, van 17.00- 19.00 uur. Ons adres: Papestraat 7 4361 BR Westkapelle Overweegt u een cadeau, dan graag zo !>3 Pascal de Witte Vera de Hoop trouwen op vrijdag 10 november 2006 U bent van harte welkom op onze receptie van 19.00 tot 20.00 uur in "Westkapelle Herrijst", Markt 79 te Westkapelle Ons adres: Markt 91 4361 AE Westkapelle Jubileum Wij willen iedereen hartelijk dankzeggen voor de vele kaarten, goede wensen en de vele gaven voor de kanker bestrijding, die wij tijdens de receptie mochten ontvangen in verband met ons 60-jarig huwelijk. Johan en Corrie de Witte-Paauwe facob Valckestraat 13, Goes Overleden Met diepe droefheid en grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Leendert Schrijver Wij wensen familie, vrienden en kennissen veel sterkte toe bij dit zware verlies. Installatiebedrijf Gebr. de Hond B.V. en medewerkers j r. Neem, Heer, mijn beide handen en leicl uw kind, 'f; V 4 tot 'k aan deeuw 'ge stranden 7't de ruste vind! Verdrietig, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, zoon, schoonzoon, onze zwager en oom Pieter Cornelis Bareman echtgenoot van Adriana Johanna Dees in de leeftijd van 56 jaar. Temeuzen: Adrie Bareman-Dees Temeuzen: J. Bareman-Kaijser K. Bareman tin herinnering) Zaamslag: J.D. Dees C.C. Dees-de Regt (in herinnering) Zaamslag: Leen en Carolien Dees-Dees Saskia, Jacko, Mariska «i Shannon, Eta, Christi, Dolly 2 november 2006 Roerstraat 46 4535 GMTerneuzen De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op maandag 6 november om 14.00 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente op het Plein te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "De Rank", Zaagstraat 2 te Zaamslag. Zaterdag 4 november is er van 19.00 - 19.30 uur ge legenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Temeuzen. Met dank voor de liefdevolle verzorging door afdeling 50-32 van Emergis. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Piet Bareman echtgenoot van onze teamleider Adrie Bareman-Dees Wij wensen Adrie en verdere familie veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Namens allen die wonen en werken in Zorgcentrum Bachten Dieke Toch nog plotseling is overleden Pieter Bareman je verbleef al een tijdje binnen onze afdeling le was een man met vele emoties Je leven was soms moeilijk, maar het laatste jaar scheen voor jou de zon Pieter bedankt Cliënten en personeel afd. 30/32 Emergis Wij zijn geschokt door het overlijden van de man van onze teamleidster Dhr. Piet Bareman echtgenoot van Adrie Bareman-Dees Wij wensen Adrie en familie veel sterkte toe. Teamflatten verzorging Bora, Anita, Sari. Amja, Chantal, Nel Franny, Mieke, Ebrien, Resi, Regina, Thea, Els, Marga, Jannetta, Annet, Yolanda, Heieen, Ans, Marieke en Ilse Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jan Hannewijk Jan is van 1966 tot 2002 bij ons in dienst geweest in de functie van chauffeur. De eerste jaren reed Jan bij transportbedrijf Zonnevijlle B.V. en sinds de overna me begin jaren tachtig heeft Jan voor Mooy gereden. Na een dienstverband van ruim 36 jaar kon Jan in 2002 gaan genieten van de VUT. Helaas heeft deze periode niet lang mogen duren. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Mooy Logistics B.V. Geschokt zijn wij doof het onverwacht overlijden van ons bestuurslid Jan Hannewijk Wij zijn Jan veel dank verschuldigd voor zijn inzet en het vele werk dat hij voor het bestuur en voor de turnvereniging heeft gedaan. Wij wensen zijn vrouw en de kinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit zware verlies. Bestuur en leden van de Volkstuindersvereniging Goes Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-collega: Ben Vermeule Ben was van 12 september 2002 tot 1 november i;! 2004 bij ons werkzaam, waarna hij met pensioen' -ij ging. In deze periode hebben wij hem leren kennen als een enthousiaste collega die op zeer betrokken wijze inhoud aan zijn werk gaf. Wij zullen hem missen. Wij wensen familie en vrienden alle kracht toe dit zware verlies te dragen en te verwerken. Directie en medewerkers van Kanters Bouwbedrijf Zuid B.V. Bedroefd zijn wij door het overlijden van Ben Vermeide Ben was jarenlang actief als bestuurder en biljarter binnen onze vereniging. Wij wensen Sjaan, kinderen, kleinkinderen en verde re familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden Biljartvereniging D.O.S. Ovezande Vandaag ontvingen wij het bericht van overlijden van Ben Vermeide Ben was een van de drijvende krachten voor het oprichten van de dorpsraad in Ovezande. Zijn ziekte maakte dat hij zijn dorpsraadlidmaat schap moest opzeggen desondanks ontbrak hij nooit op de jaarvergaderingen en konden wij nog altijd van zijn grote kennis van het dorp gebruik maken. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. De dorpsraad Ovezande Waarom al dat vechten. Waarom al die pijn? Je wilde hier niet weg. Je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk En helemaal niet terecht Je wilde graag nog verder Maar verloor dit gevecht. Dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn levenspartner, onze vader en opa Adriaan Wanjon in de leeftijd van 66 jaar. Sippy IJtsma Mischa en Martine Christie en Bart Remy Linda Britta Kim en Paul Edwin en Marjan Wesley Oostburg, 1 november 2006 Correspondentieadres: Pater Brugmanstraat 14524 AX Sluis Geen bezoek aan huis. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maan dag 6 november om 13.45 uur in crematorium Ter- neuzen. Bellamystraat 28c te Temeuzen. Voorafgaande aan de plechtigheid is er in genoemd crematorium van 13.50 uur tot 13.45 uur gelegen heid om afscheid van Adrie te nemen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-medewerker en col lega Ad Wanjon Wij herinneren ons Ad als een goede vakman en col lega met veel gevoel voor humor. Wij wensen zijn partner en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers l'escaut woonservice Verdrietig berichten wij u het plotseling overlijden van onze zorgzame moeder en oma Cornelia Sijbel in de leeftijd van 72 jaar. Den Bommel: J.M.D. van Eijnsbergen-van Lent J. van Eijnsbergen Springfield (Missouri): R. van Lent P. van Lent-Steinbecker Deume: R. van Lent 30 oktober 2006 Johan van Reigersbergstraat 115 4336 XD Middelburg De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden in haar woonplaats Middelburg. Correspondentieadres: J. van Eijnsbergen Molendijk 7 3258 LM Den Bommel "Achter de tranen bij dit afscheid schuilt de glimlach van de herinnering. Toch nog onverwacht is, na een periode waarin zijn gezondheid langzaam minder werd, overleden mijn lieve man, onze lieve vader en opa Cornelis van Bremen - Kees - echtgenoot van Janny Visser Geboren, Overleden, 8 juni 1933 2 november 2006 Goes: lanny van Bremen-Visser Wemeldinge: Wilma Vleugel-van Bremen Cees Vleugel Tim, Esmee Kapelle: Helma Hannewijk-van Bremen Chris Hannewijk Niek, Bas Goes: Jos van Bremen Nicole Liebsch Schen'gestraat 25,4461 EW Goes De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 7 november om 13.15 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en ontmoeting in de condoleanceruimte van rouwcen trum 'De Bevelanden". Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve Opa Kees We zullen je missen. Tim, Niek, Esmee, Bas Bedroefd zijn wij door het toch nog onverwacht over lijden van onze lieve broer, zwager en oom Cornelis van Bremen (-Kees-) echtgenoot van Janny van Bremen-Visser Wemeldinge: J.E. Corstanje-van Bremen P. Corstanje t O. Souburg: J. van Bremen C. van Bremen-Baas Goes: Chr. van Bremen J.C. van Bremen-Huissen Terneuzen: J. van Bremen W. van Bremen-Wisse W. Souburg: C. de Visser-van Bremen K.C. de Visser Goes: L. van Bremen I. van Bremen-Schaap Heinkenszand: J.J. van Bremen D. van Bremen-Traas Neven en nichten Na een langdurig ziekbed is op 2 november overleden onze dierbare zwager en oom Kees van Bremen Kloetinge: Jan Visser Marijke Visser-Nagelkerke André v.d. Schraaf Brenda Visser, Jorrit Jasper Visser Maartje van Ishoven Wij wensen Janny en de kinderen veel sterkte toe. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Centraai ieueoonnummer: 11 SBIH |mKn| Maakt oeei uir van Uitvaartverzorging "0e Beveianoen' Hoofdkantoor. Geioeloozepao 20. M63 A) Goes (0113) 3114 44 n Tot onze diepe droefheid, heeft de Heere voor ons op het aller onverwachts, uit ons midden weggenomen onze lieve zorgzame vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Willem Mijndert Pieter Biemond sinds 2004 weduwnaar van Lena Pieternella Ganzeman in de leeftijd van bijna 80 jaar. Ede, E. van der Vliet-Biemond J. van der Vliet Oosterland, L.W. Biemond - in herinnering- W.E. Biemond-van den Bos Oosterland, T. Biemond C.A. Biemond-Boogert Ede, W. van der Vliet-Biemond B.W. van der Vliet kleinkinderen en achterkleinkinderen Oosterland, 3 november 2006 Tuin 15 Correspondentie-adres: Dr. Schutterstraat 28 4307 BP Oosterland Gelegenheid tot condoleren D.V. maandag 6 novem ber van 15.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur aan huis. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V. woensdag 8 november om 13.45 uur gehouden worden in dorpshuis "OosterhofSt. Joostdijk 27 te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 15.00 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condo leren in "Oosterhof Geen bloemen Hoe de stormen mogen woeden God zal naast de zeeman staan Bedroefd omdat we hem moéten missen, maar dank baar voor alle liefde erfeorg waarmee hij ons omring de, geven wij u kennisidat na een langdurig ziek zijn van ons is heengegaan mijn liefhebbende man, onze zorgzame vader en altijd meelevende opa en overopa Marinus Abraham de Munck in de leeftijd van bijna 80 jaar. D.M.J. de Munck-de Koeijer Janneke en Wim Scheele-de Munck Jacco en Marlies Marije en Christian, Leonard Jan en Marrie de Munck-Oudeman Danielle en Arjan Marijn Andrea en Chris Steketee-de Munck Barry en Joriria Maxtjjn -Christian 2 bbveirt Gr. van Zoelenstraaf25 4401 KCYerseke De afscheidsdienst, geleid door de heer G.A. Dronkers, wordt dinsdag 7 november om 13.30 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk cen trum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Wij willen de huisartsen uit Yerseke, al de internis ten en het verplegend personeel van afdeling E uit het Oosterscheldeziekenhuis te Goes hartelijk dan ken voor de goede begeleiding en verzorging. Familie de Munck, Yerseke Dag lieve Opa We gaan je ontzettend missen Jacco Daniëlle Bar 17 Marlies Arjan Jorina Marije Marijn Marlijn Christian Christian Leonard Britte De Heer nam tot zich onze lieve broer, zwager en oom Rinus de Munck We zullen je nooit vergeten. Je zus Josien, kinderen en kleinkinderen Je schoonzus Tona, kinderen en kleinkinderen Uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zwager en oom Rinus de Munck Magda 1" en Adrie f de Koeijer Sas en Nel de Koeijer Bas en Ineke de Koeijer Ada en Kees Lobbezoo Ria D'Hooge Neven en nichten Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het toch nog onverwachts overlijden van onze beste vriend Rinus de Munck We zullen hem nooit vergeten. Jan en Jo van der Endt Piet en Suus Manneke Jan en Marja van de Velde Ko en PIo van Langevelde Wim Hirdes We wensen Ditty, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Met leedwezen hebben wij het droevige bericht ont vangen dat na een ernstige ziekte, door de Heere uit het leven is weggenomen onze gewaardeerde buur man en vriend Rinus de Munck Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte in dit zware verlies. Directie en personeel Steketee Yerseke B.V. Slechts over blijft herinnering van hoe ik leefde op aarde Maar voor degene die achterblijft heeft dat de meeste waarde. Verdrietig, maar blij dat ze weer samen zijn, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder en oma Johanna Antonia Balleur-van Harmeien weduwe van Bastiaan Balleur in de leeftijd van 82 jaar. Plonie Willie en Wilko Hans en Petra Patrique Caroline Bart en Marleen Ronald Marieke en Gert-Jan Goes, 2 november 2006 Zorgcentrum 'Ter Weel' Correspondentieadres: Burg. Van Horsighstraat 2 4455 CS 's-Heerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden dinsdag 7 november om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de r.-k. begraaf plaats aldaar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 12.45- 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in Restaurant 'De Korenbeurs' te 's-Heerenhoek gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar allen die haar liefdevol heb ben verzorgd in Zorgcentrum 'Ter Weel' (Unit 7) te Goes. Gij zult mij leiden door uw raad, en daarna mij in heerlijkheid opnemen. Psalm 73:24 Na een periode van langzaam afnemende gezond heid hebben wij afscheid genomen van mijn gelief de vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, trotse oma en overoma jacoba Catharina Scheele echtgenote van Adriaan van de Ree 6 april 1920 f 2 november 2006 Draagster van het Verzetsherdenkingskruis Schoondijke: A. van de Ree Schoondijke: Ellen en Cees de Feijter-van de Ree Werner Karsten Reinier en Sabijn Annika Breskens: Benk en Nel la van de Ree-Verlinde Istvan Angelo en Josephine Monika en Danny, Amber IJzendijke: Ilse en Jan de Rooy-van de Ree Darlourdes Julie Petra Edwin en Rachelle Linden Alberta, Canada: Cora en Arjan Scheele-van de Ree Tim Ruben Masha Luuk 4507 AT Schoondijke, 2 november2006 Willemsweg22 Op dinsdag 7 november wordt om 7 4.00 uur een af scheidsdienst gehouden in de protestantse kerk te Schoondijke, welke geleid zal worden door ds. D.F. Blom. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Met dank aan de zorgverleners van Privazorg. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Heden is overleden Koos van de Ree-Scbeele onze oudste zuster, schoonzuster en tante Houdster van het "Verzetsherdenkingskruis 1940-1945" Groede, Schoondijke, 6 april 1920 2 november 2006 In dankbaarheid denken wij aan wat zij heeft betekend voor ons en voor haar naaste medemens. Biervliet: C.J. Dieleman-Scheele M. Dieleman f en kinderen Emmeloord: J.A. Scheele t J.C. Scheele-Dees en kinderen Nieuwerkerk:A.J. Scheele t E. Scheele-den Breejen en kinderen Westdorpe: N.E. Dees-Scheele D.J. Dees f en kind Oostburg: D.C. Scheele H.J. Scheele-Quaak en kinderen Axel: E.N. de Putter-Scheele W. de Putter t Epe: C. W. Scheele G.J.M. Scheele-Gertsen en kinderen xV ,v«tt Nsr v Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-612617 Fax:0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Grafmonumenten, Gedenktekens, Urnen. Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en laseren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen Voor meer familieberichten zie pagina 16

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 60