Stichting Het Zeeuwse Landschap zet zich ook in voor de natuurwaarden van het boerenland. Gaat u de uitdaging voor de natuur van het boerenland met ons aan? Laat de leeuwerik weer jubelen! E-r Po Ad Nc Ze Na Le; Ook de natuur van het boe renland heeft onze aandacht nodig. Want... sommige plan ten en dieren mogen het nog zo goed doen, de natuur van het boerenland zit in de ver drukking. Nooit eerder ston den er zoveel typische plattelandsbewoners op de rode lijst:, de nationale lijst van beschermde soorten. Voorbeelden hiervan zijn: Hulp bij een natuurlijke invulling van akkerranden; Aanplant van heggen op agrarische percelen op Walcheren; Het instellen van kleine akkerreservaten waar traditionele gewassen geteeld worden. Dankzij giften en legaten en met steun van de Nationale Postcodeloterij hebben we onlangs een historische boerderij met omliggende landerijen bij 's-Heer Abtskerke kunnen kopen. Daar starten we met een ambitieus project waarin cultuurhistorie en boerenlandnatuur worden hersteld. Met een wandelroute over het erf en de landerijen kan iedereen in de toekomst weer genieten van de sfeer en de rijkdom van het oude boerenland. Ja, ik ondersteun het werk van Het Zeeuwse Landschap en word donateur voor minimaal €17,50 per jaar. Als welkomstgeschenk ontvangt u de verzamelmap met wandelroutes. Daarnaast ontvangt u vier keer per jaar het full-colour magazine Zeeuws Landschap, kunt u gratis deelnemen aan alle excursies die Het Zeeuwse Landschap in haar terreinen organiseert en heeft u tegen een gereduceerd tarief toegang tot Terra Maris, hét museum voor natuur en landschap in Zeeland, te Oostkapelle. Naam: Adres: Postcode:. Woonplaats:.....». Rekeningnummer:... (invullen niet verplicht) Postbus 25, 4450 AA Heinkenszand, T 0113-569110, F 0113-569111, info@hetzeeuwselandschap.nl, www.hetzeeuwselandschap.nl Knip deze bon uit en stuur deze in een enveloppe aan: Stichting Het Zeeuwse Landschap, Antwoordnummer 106,4460 WL Heinkenszand (postzegel niet nodig). NATIONALE 0

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 52