Banen 0 r (Q) lobTrack.nl Vakbekwame timmerlieden wester Kijk die fluitend naar het werk gaan 9IIRSSS9IIB (Breda en Terneuzen) Hoofd Projecten Analisten Datamanagement li reimerswaal Medewerker buitendienst Rijden op de racetandem met Koen van 22 die blind is. Goeie stuurmanskunst is een pré. Iets voor jou? www.handjehelpen.nl R>TM TERMINAL CHAUFFEURS C/E MECANICIENS BERTSCHI O BELGIUM NV Zelfstandig opererende Projectmedewerker (m/v) .MEDEWERKERS GEVRAAGD VERKOPERS o o i op 4 NOVEMBER 2006 - W23 SPRANGERS Bouwbedrijf is een autonome, middelgrote onderneming. Actief in utiliteits- en woningbouw: nieuw bouw, verbouw en renovatie. De ambitie van Sprangers luidt: werk afleveren waar opdrachtgevers 100 procent tevreden mee zijn. Waar mogelijk hun verwachtingen overtreffen. Het bedrijf blinkt uit in zowel reguliere als innovatieve projecten waarvoor 'the state of the art' vereist is op het gebied van bouwkunde en techniek. In de overtuiging dat een goed proces een waarborg is voor een bijzonder eindresultaat, laat de organisatie in het proces van totstandkoming niets aan het toeval over. Onze medewerkers vervullen hierin een sleutelrol. Voor onze vestigingen in Breda en Terneuzen zijn we op zoek naar Wij bieden: een goed en inspirerend arbeidsklimaat. Een bedrijfscultuur die open staat voor uw individuele inbreng. Collega's die klant- en oplossingsgericht denken en handelen. Collegiaal, flexibel, kwaliteitsbewust. Een goed salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden en mogelijkheden om u verder te ontplooien. Informatie en sollicitatie. U kunt uw schriftelijke sollicitatie sturen naar Sprangers Bouwbedrijf BV, postbus 3193, 4800 DD Breda en/of Sprangers Bouwbedrijf BV, postbus 49, 4530 AA Terneuzen. SPRANGERS Bouwbedrijf «i- Ie ha :ham /olgs ir we k bl| nee: .mail n or. JiJ ijd?[ DELTA is een multi-utility bedrijf met een breed pakket aan diensten en producten. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen, digitale telefonie en internet via de kabel zijn daarvan de belangrijkste. Onze focus ligt op Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie en internationaal actief. 5k na! lenkr, VOO!; nsof ik na; ben, n lijn; onde rvara DELTA N.V. kent een divisie structuur. Faciliterende afdelingen, waaronder de IT regie organisatie l&A bieden ondersteuning vanuit een centrale positie. Binnen deze afdeling, met standplaats Middelburg, bestaat de vacature voor een fulltime hoofd Projecten. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Leiding geven aan een aantal interne en externe projectleiders en de testcoördinator. - Rapporteren aan opdrachtgevers (veelal business projectleider) over voortgang, budget, kwaliteit van onderhanden projecten. - Met partners van l&A zorgen voor de juiste project bemensing (kwaliteit en kwantiteit). - Bewaken en zonodig bijsturen op voortgang en kwaliteit van de activiteiten van de projecten. - Zorgen voor de oplevering van het it-project aan de business en de outsourcer. - Overleggen/onderhandelen met de partners inzake de voor de (voortrollende) projectplanning te maken afspraken wat betreft mogelijkheden en inzet. - Aansturen van de (próject)partners. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Afgeronde hbo/wo opleiding bedrijfskunde/informatica. - 5 jaar ervaring in projectmanagement, prince 2 ervaring is een pré. - Leidinggevende ervaring, (coachende stijl). - Kennis en ervaring in een werkomgeving met een uitbesteding van projectwerkzaamheden. - Sterk ontwikkelde competenties als resultaatgerichtheid, vasthoudendheid, planningen controle en het nemen van initiatief. - Uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Harriëtte Hesselmans, hoofd l&A, telefoonnummer (0118) 88 261+2. Binnen de divisie Infra is de afdeling Meterdienst verantwoordelijk voor alle meetdiensten op het gebied van elektriciteit, gas, water en warmte. Voor deze afdeling, met als standplaats Middelburg, zoeken wij meerdere fulltime analisten Datamanagement. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Opstellen als intermediair tussen gebruikers en automatisering. - Proactieve monitoring en analyse ten aanzien van bedrijfsprocessen, applicaties en interfaces. - Uitvoeren van testen van gedetailleerde, functionele ontwerpen voor informatiesystemen. - Rapporteren op tactisch en operationeel niveau. Profiel - Een afgeronde hbo opleiding (bij voorkeur Technische Bedrijfskunde, Elektrotechniek of Informatietechniek). - Goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk. - Sterk ontwikkeld analytisch vermogen. - Kennis van en ervaring met relationele databases (ORACLE), geautomatiseerde werkprocedures (workflows), web-based GUI's en samenstellen van rapportages met behulp van SQL. - Elementaire kennis van EDI berichtenverkeer, PLSQL, meet-, electro- en gastechniek is een pré. Salarisindicatie Een maximum salaris van 3-326,- bruto per maand. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Dennis Heilbron, manager Dataverwerking, telefoonnummer 06-1226^277. ïzitvs lillend bedi Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Interesse? Bent u geïnteresseerd in een van deze vacatures, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Richt uw brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het backoffice van de afdeling HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail. DELTA N.V. Postbus 50/j8 A330 KA Middelburg T: (0118) 882000 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl GEMEENTE De gemeente Reimerswaal is een aantrekkelijke plattelandsgemeente, gelegen tussen Ooster- en Westerschelde. De gemeente heeft ruim 20.000 inwoners, verdeeld over zeven woonkernen. Daarvan is Yerseke zowel nationaal als internationaal bekend vanwege haar oester- en mosselcultuur. De afdeling Gemeentewerken, bestaat uit een binnendienst en een buitendienst. De buitendienst heeft als taak het beheer en onderhoud van de openbare ruimte in algemene zin, waarvan het beheer en onderhoud van het openbaar groen de omvangrijkste taak is. In organisatorische zin bestaat de buitendienst uit vier ploegen die op kernniveau zorg dragen voor het beheer van de openbare ruimte en een centrale ploeg die zorg draagt voor de kernoverstijgende activiteiten. Door vertrek van een collega zijn wij op zoek naar een (code 3.2.04.C) 36 uur Wij zoeken: - een volledige vmbo/lbo-Groenopleiding heeft doorlopen en zo mogelijk kennis van en ervaring heeft met het beheer en onderhoud van de groenvoorziening in het bijzonder en de openbare ruimte in het algemeen: - in het bezit is van VCA 1licentie 1 uitvoering gewasbescherming en BHV of de bereidheid heeft hier voor een opleiding te volgen; - kennis en vaardigheid bezit in de bediening en het gebruik van gereedschappen en machines: - voor zijn werk staat en met een collegiale instelling en de nodige humor aandacht houdt voor de kwantiteit van zijn werk: - accuraat, betrokken en betrouwbaar is en oog heeft voor de kwaliteit van de openbare ruimte; - in staat is onvolkomenheden in de openbare ruimte te signaleren; - in het bezit is van rijbewijs B/E. Gezien de aard van de functie kan in het selectieproces de bereidheid c grenzen een pre zijn. i te v. n binnen de gemeente- Oude Plein 1 4416 AK Kruiningen Postbus 70 4416 ZH Kruiningen Tel.: (0113)395 000 Fax: (0113)395 333 Internet: www.reimerswaal.nl E-mail: gemeente@reimerswaal.nl De functie: - Je werkt in een team, onder leiding van een voorman. De werkzaamheden richten zich vooral op het beheer, onderhoud, renovatie en soms aanleg van het groen, maar te allen tijde ben je inzetbaar voor alle voorkomende werkzaamheden in de buitendienst. Ten opzichte van de burgers ben je dienst verlenend bezig. - Je bent erg attent op het behoud van de kwaliteit van de openbare ruimte en vanuit die beleving zorg je ervoor dat gebreken, onvolkomenheden of ongewenste ontwikkelingen, snel worden hersteld of worden gesignaleerd. Waar mogelijk beantwoord je vragen van het publiek over de uitvoering van je werkzaamheden. - In de winterperiode neem je deel aan de gladheidbestrijding. Wij bieden: Een afwisselende fulltimebaan in een team, bij een organisatie met korte lijnen en een open cultuur. De functie is in 2004 gewaardeerd. Afhankelijk van kennis en ervaring, minimaal 1.388,— en maximaal 2.091bruto per maand (schaal 4) op basis van de huidige functiewaardering. Bijzonderheden: Binnen de gemeente worden ruime studiefaciliteiten geboden. Er is gericht aandacht voor je loopbaan- wensen. De gemeente Reimerswaal kent de gebruikelijke rechtspositie voor gemeentepersoneel (CAR/ UWO) en goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals regeling kinderopvang, een vrije vrijdagmiddag en een fietsregeling. Voor informatie over de functie kun je contact opnemen met Adri Meeuwse, hoofd van de afdeling Gemeentewerken, tel. (0113) 395 245 of Roland Dekkers, beleidsmedewerker openbare ruimte, tel. (0113) 395 309. Op onze website, www.reimerswaal.nl of via www.zeelandwerkt.nl kun je meer informatie vinden over werken bij de gemeente Reimerswaal. Procedure: We nodigen je uit om te reageren. We ontvangen graag een sollicitatiebrief met cv. Sollictt; kunnen tot 10 dagen na het verschijnen van deze publicatie worden gericht aan en wethouders van Reimerswaal, Postbus 70, 4416 ZH Kruiningen of via de elektrc snelweg naargemeente@reimerswaal.nl worden gemaild. In beide gevallen onder vermelding van de code 3.2.04.C. Kijk op www.handjehelpen.nl HOREN, ZIEN EN HELPEN Op zoek naar een reclamebureau? Kies dein voor de zekerheid van een bureau met ROTA erkenning. Want zo'n bureau voldoet aan alle voorwaarden die de ROTA stelt. Voor de uitbreiding van onze werkzaamheden op onze standplaats in Antwerpen zijn wij dringend op zoek naar (m/v): met ervaring voor onderhoud vrachtwagens een aantrekkelijk loon Wij bieden: een toffe werksfeer. Bertschi Belgium nv is een expe ditiebedrijf, gespecialiseerd in dienst verlening aan de chemische sector over heel Europa. Verdeeld over meer dan 20 Europese standplaatsen hebben we meer dan 1.500 mede werkers en een capaciteit boven de 10.000 transporteenheden. Heh je interesse om ons team te versterken? Bel ons dan op +32 3 546 05 50 en vraag naar Dirk Knüppel. Bertschi Belgium nv, Zomerweg 5, B-2030 Antwerpen. Het IVN draagt bij aan een duurzame samenleving door mensen te betrekken bij natuur, milieu en landschap. Zij levert ondersteuning aan vrijwilligers en beroepskrachten op het gebied van natuur- en milieueducatie en de voorlichting en educatie in de Nationale Parken. Het IVN Consulentschap Zeeland te Goes is, vanwege een verwacht capaciteitstekort, op zoek naar een: voor inzet op korte termijn in uiteenlopende projecten in het Oosterscheldegebied (24 uur p/wk) Functie-eisen: - aantoonbaar HBO werk- en denkniveau - kennis/ervaring en affiniteit met natuur- en milieueducatie - ondernemend, netwerker, resultaatgericht - communicatief vaardig, samenwerkingsgericht, hands-on instelling, zelfstandig Meer info: www.ivn.nl of Runa Kuiler, projectleider (0113-211675). Sollicitaties: uiterlijk 24 november naar IVN Nederland, t.a.v. afd. P&O, Postbus 20123, 1000 HC Amsterdam of per e-mail: c.eeman@ivn.nl. KEUKENS* Bij één van de leukste bedrijven van Nederland is het werken met plezier in sfeer en de dagen duren niet te lang. Bij Tulp groeien we onvoorstelbaar, sterker dan de markt. Je proeft daar een sfeer waar je graag wilt werken. M/V PARTTIME FULLTIME Als verkoper adviseer je onze klanten met betrekking tot het inrichten van hun keuken. Je analyseert de wensen van de klant en weet dit om te zetten in een verkooporder. Voor deze uitdagende functie zijn wij op zoek naar talent met een Mbo-opleiding. Je schriftelijke sollicitatie met CV kun je binnen 10 dagen na publicatiedatum sturen naar de afdeling personeelszaken, Postbus 280, 7460 AG Rijssen E-mail: jvdnoort@keukengroep.nl www.tulpkeukens.nl In Zuid-Holland, Zeeland en W- Brabant biedt Zuidwester aan mensen met een verstandelijke handicap een netwerk van voorzieningen. De individuele vraag van de cliënt vormt hierbij het uitgangspunt. Dit vraagt om professionele medewerkers die voortdurend meedenken en mee veranderen. Werken binnen Zuidwester betekent werken met een doel. Maar ook de mogelijkheid om jezelf, bijvoorbeeld door middel van interne opleidingen, verder te ontwikkelen. Daarnaast biedt Zuidwester een eigentijds pakket aanvullende arbeidsvoorwaarden. Je sollicitatie kun je binnen 10 dagen sturen naar Zuidwester, t.a.v. de sector P&O, postbus 16, 3240 AA Middelharnis. Telefoon 0187 898888, toestel 8785/8786 P&Q@zuidwester.ora Het salaris en overige arbeids voorwaarden zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg voor zorg en dienstverlening Zuidwester beheert voorzieningen in Brielle, Goes, Hellevoetsluis, Middelharnis, Oud Beijerland, Oude Tonge, Spijkenisse en W-Brabant Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Zuidwester wil op korte termijn uitvoering geven aan het ICT-beleidsplan en is hierbij op zoek naar een: Hoofd Informatisering en Automatisering voor 36 uur per week Als hoofd l&A geef je leiding aan een nieuw team van ongeveer 10 fte voor de onderdelen automatisering, applicatiebeheer, informatisering, telefonie en helpdesk. Je bent eindverantwoordelijk voor optimale beschikbaarheid van systemen en applicaties en ontvangt leiding van de Controller. Als hoofd l&A zorg je dat bovengenoemde afdelingen goed op elkaar worden afgestemd en stuur je op volwaardige participatie van de afdeling bij de groei van Zuidwester en bij de projecten die hiertoe moeten worden uitgevoerd. Beleid. Je levert als hoofd l&A een bijdrage aan strategische- en organisatorische kaders en ander beleid binnen Zuidwester door advisering van het management. Informatisering en Automatisering. Je bent verantwoordelijk voor: - de analyse van interne en externe ontwikkelingen en knelpunten; - ontwikkelen en beheren van meerjarenbeleid l&A; - ontwerp managementinformatie processen en stromen; - advisering over aanschaf en bijstellen van systemen en hardware, software en randapparatuur; - ontwikkeling, technisch en functioneel beheer van applicaties, hardware, software en randapparatuur; - adequate organisatie van de helpdesk. Medewerkers. Je bent verantwoordelijk voor: - het strategisch meerjaren formatieplan voor de afdeling - adviseren over optimale inzet van competenties van medewerkers; - coachen en begeleiden van medewerkers; - jaarlijks houden van functioneringsgesprekken en maken van afspraken ten aanzien van resultaten, competentie- ontwikkeling, opleidingen en persoonlijke ontwikkelingsplannen (POP's); Middelen. Je bent verantwoordelijk voor: - het beheren van het teambudget meerjarenbegroting; - het benutten en aanleveren van relevante managementinformatie. het opstellen van een Een relevante opleiding op HBO-niveau is vereist, aangevuld met inhoudelijke en leidinggevende werkervaring. Je basis-competenties zijn klantgerichtheid, expertise, samenwerken, plannen en organiseren en je voelt je uitgedaagd om deze nog verder aan te vullen. De functie is ingedeeld in FWG 55 Wil je meer informatie over deze functie dan kun je hiervoor terecht bij Fred Barendsma, Controller tel.nr. 0187- 898705

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 51