Banen Q) lobTrack.nl I JONGENEEL HET HOUT NOOIT OP! RP NORTH HOTEL GRAND CAFE Een vakbekwame sous chef m/v fulltime Twee gedreven zelfstandig werkende koks fulltime Diverse afwashulpen Schoonmaaksters verkoopleider m/v PEKAAR Partners MKB Assistent Accountant m/v 'erhage Vliedberg 2 docenten voor de onderbouw Zeldenrust-Steelantcollege Safety Products Kijk ook op 4 NOVEMBER 2006 - W16 Havenplein 25 4301 JD Zierikzee Dit nieuw te openen bedrijf is op zoek naar dat personeel, die dit bedrijf als een uitdaging ziet. Voor onze keuken zijn wij op zoek naar: Voor ons Grand Café en Restaurant Lounge zoekt 't Getij: Twee gediplomeerde kelners die weten hoe men met gastheerschap omgaat, (m) fulltime. Tevens heeft 't Getii behoefte aan: (nachtwerk vanaf 03.00 uur) Wil jij onderdeel uitmaken van een gemotiveerd tean, werken in een mooie ambiance waar gastheerschap en het vak Horeca nog echt worden uitgeoefend, moet je zeker reageren. Mail uw c.v. door naar: tgetij@xs4all.nl t.a.v. J.W. Meerdink HOTEL OKAN Koninklijke Jongeneel B.V. is een van de grootste partijen op het gebied van hout, plaat materiaal en afbouwproducten voor de professionele bouw en industrie. Het bedrijf telt ca. 700 medewerkers verdeeld over 40 regionale vestigingen in Nederland. De directie én ondersteunende centrale diensten zijn gevestigd in Utrecht. Ter versterking van ons team in Terneuzen zoeken wij een De functie: U geeft leiding aan het commerciële team. U vertaalt samen met de manager het commer cieel beleid van de vestiging naar doelstellingen en acties voor de commerciële medewerkers en bent verantwoordelijk voor de juiste uitvoering. U stelt in overleg met de vertegenwoordigers hun budgetten op basis van omzet en marge vast, en stelt vervolgens samen met de manager het vestigingsbudget op. U onalyseert, evalueert en interpreteert commerciële rapportages en neemt hierop actie. U communi ceert op beslissingsniveau met de klanten en onderhoudt klantrelaties. U heeft inzicht in markt- en klantpotentieel en houdt zich op de hoogte van marktontwikkelingen t.a.v. inkoop en verkoop en vertaalt dit naor beleidsconsequenties. U bepaalt in overleg met de manager het juiste prijs- en margebeleid en stemt af met logistiek over beschikbaarheid producten en levertijden. Wat vraagt Jongeneel: U heeft een opleiding op HBO werk- en denkniveau, ruime ervaring in een leidinggevende commerciële functie en goede kennis von het productenpakket. Verder heeft u succesvolle verkoopervaring in de buitendienst en bent u ondernemend, flexibel, coachend, marktveroverend en grensverleggend. Wat biedt Jongeneel: Jongeneel biedt uitdagende functies met ruimte voor eigen initiatief voor medewerkers, die op een zelfstandige, resultaatgerichte en ondernemende wijze willen werken bij een professionele organisatie. I Wij bieden naast een goed salaris prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Mogelijkheden tot ontwikkeling binnen onze organisatie zijn er ruimschoots, onder meer door het volgen van passende opleidingen. I l Reactie: Bent u degene die wij zoeken stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen 14 dagen aan I Koninklijke Jongeneel B.V. t.a.v. mevrouw A. Brefeld, afdeling Personeelszaken, Postbus 49,3500 AA Utrecht of via e-mail a.brefeld@jongeneel.nl. Voor meer informatie over de functie of over ons bedrijf kunt u contact opnemen met de heer M. Simons, manager Terneuzen, tel.nr.: 0115 - 613655. I Voor algemene bedrijfsinformatie kunt u ook onze website bezoeken: www.jongeneel.nl. complete adviseur goes middelburg stellendam Pekaar Partners is een middelgroot accountantskantoor met vestigingen in Goes, Middelburg en Stellendam. Naast het verrichten van accountancywerkzaamheden adviseren wij onze relaties op fiscaaljuridisch en bedrijfseconomisch terrein. Tevens vindt dienstverlening plaats ten aanzien van administratie en automatisering. In onze organisatie zijn diverse specialisten werkzaam zoals accountants (RA's en AA's), fiscalisten, mediators en IT-specialisten. Ter vervulling van een vacature zoeken wij voor ons kantoor in Goes op korte termijn een cliëntgerichte Ben je in het bezit van het HAVO/VWO diploma met basiskennis Boekhouden of het MBO diploma Economie: administratieve richting (niveau 4) en ben je bereid verdere, vakgerichte, studies/cursussen te volgen? Heb je een commerciële instelling? Hou je van afwisseling? Dan ben jij misschien wel de collega die wij zoeken! Ervaring in een soortgelijke functie is een pré. De werkzaamheden bestaan uit het verwerken van administraties, verwerken van salarissen, verzorging van belastingaangiften en het samenstellen van jaarrekeningen. In deze functie werk je veel samen met andere collega's. Afhankelijk van je kennis en ervaring verricht je werkzaamheden ook zelfstandig. We vinden het belangrijk dat je enthousiast en accuraat bent en beschikt over analytisch inzicht en communicatieve vaardigheden. Wij bieden je een afwisselende (fulltime) baan in een informele werksfeer met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Heb je interesse? Stuur dan je sollicitatiebrief naar Pekaar Partners Accountants en Belastingadviseurs, Postbus 98, 4460 AB Goes t.a.v. de directie, of per email naar p.koeman@pekaar.nl. Voor verdere inlichtingen over deze vacatures kun je bellen met David Koeman, telefoonnummer: 0113-214310 of 06-25548122. Voor meer informatie over Pekaar Partners kun je ook kijken op onze site: www.pekaar.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Accountants Belastingadviseurs Staatsbosbeheer regio Zuid zoekt boswachter voorlichting, PR en recreatie m/v die resultaatgericht, communicatief en ondernemend is en een bijdrage levert aan het opstellen én uitvoeren van de voorlichtingsplannen van het district Zeeland en de regio Zuid. De standplaats is IJzendijke, met het hele district Zeeland als werkgebied. Het betreft een functie voor ongeveer 30 uur (0,84 fte). Een uitgebreide functiebeschrijving en informatie over de sollicitatieprocedure vindt u op www.staatsbosbeheer.nl Organisatie Doe mee Vacatures. Staatsbosbeheer beheert ruim 240.000 ha natuur in Nederland en werkt aan een duurzame leef omgeving voor mens, plant en dier. Natuurbeheer, herstel van gebieden, recreatie en ontwikkeling van nieuwe natuur zijn onze kernactiviteiten. Voor milieuvriendelijke houtproductie, natuurlijke water beheersing, groene zones rond steden en behoud van cultuurhistorie en landschap werken we met verschillende partijen samen. Staatsbosbeheer heeft 1000 medewerkers en is verdeeld over vier regio's. Staatbosbeheer regio Zuid is werkzaam in de provincies Zeeland, Noord-Brabant en Limburg en heeft een beheersareaal van ruwweg 60.000 ha. Het district Zeeland omvat de provincie Zeeland inclusief de gehele Grevelingen. TV_° .fSaM WEER VERLIEFD? STAP MAAR IN DE GROOTSTE AUTOKRANT VAN NEDERLAND Auto O AutoTrack.nl ELKE VRIJDAG IN UW KRANT Wij zijn een constructiebedrijf met een zeer gevarieerd orderpakket dat op korte termijn op zoek is naar: ALLROUND CONSTRUCTIEBANKWERKERS met ervaring, in de leeftijd tussen 20 en 45 jaar Opleiding: VBO-Metaal en/of M.T.O. werktuig bouwkunde met eventueel aanvullende vakdiploma's. Functie-eisen: Zelfstandig en in teamverband kunnen werken. Wij bieden: Een goed salaris overeenkomstig met de functie. Een aangename werksfeer. Mogelijkheden voor verdere opleidingen. Uw sollicitatiebrief met c.v. te richten aan: M&S Constructiebedrijf B.V. Postbus 8115 4330 EC Middelburg Telefoon: 0118-650800; fax: 0118-650801 Voor eventuele informatie kunt u contact opnemen met de heer R. Schipper of de heer L. Minderhoud. Zoek jij naar een uitdaging in ons groeiend bedrijf; ELEKTRO MONTEUR Functie: Zelfstandig en in prettige samenwerking met collega's, complete aanleg van elektra-installatie's in nieuwbouw, verbouw van scholen, kantoren, winkels, bedrijfsgebouwen en woningbouw projecten. Profiel: LBO/MBO elektrotechniek met enkele jaren ervaring in de licht-/ kracht-/ data-/ telefonie- en beveiligingsinslallalie's. Flexibel, goede communicatieve en sociale vaardigheden. Klant- en resultaatgerichte werkhouding Aanbod: Functioneren in een grote mate van vrijheid/zelfstandigheid Een werkplek waar je kennis, kwaliteit en creativiteit optimaal benut kan worden Een bedrijfsauto wordt beschikbaar gesteld Uitstekende primaire en secundaire arbeids voorwaarden Prima werkklimaat en informele sfeer Is dit jouw wens dan kan je solliciteren binnen 14 dagen naar: Verhage Elektrotechniek info@verliage-eleklrotechniek.nl Wemeldingse Zandweg 214424 CP Wemeldinge info per telefoon: 0113-622437 Edudelta Onderwijsgroep vS Orthopedagogisch- en Didac tisch Centrum De Vliedberg is een bovenschools instituut binnen het Samenwerkings verband VO "Oosterschelde- gebied", dat in stand wordt gehouden door de deelnemen de scholen en is bestuurlijk ondergebracht bij de Edudelta Onderwijsgroep. De Vliedberg verzorgt in een separate setting leerweg ondersteuning binnen het voortgezet onderwijs. Edudelta Onderwijsgroep verzorgt vele opleidingen in de groene sector (VMBO, MBO en contractopleidingen) en in de technische sector (VMBO- techniek en -econo mie) en voert het bevoegd gezag over een OPDC met bovenschoolse opvang. Met ruim 350 medewerkers wordt op de diverse locaties inhoud gegeven aan de opleidingsprogramma's met bijzondere aandacht voor de persoonlijke en maatschap pelijke ontplooiing van leerling en deelnemer. De volgende onderwijsinstel lingen vormen Edudelta Onderwijsgroep: Groen College Goes Groene School Sommelsdijk De Gaarde, Barendrecht De Vliedberg, Goes Technische School Middelharriis Edudelta Onderwijsgroep respecteert de NVP- sollicitatiecode. OPDC De Vliedberg Tiendendreef 4 4461 DS Goes de Directie en team van OPDC De Vliedberg zijn m.i.v. 1 januari 2007 op zoek naar: WTF 0,8 -1 Tot de taken behoren: - mentor zijn van een onderbouw-1 of 2 groep - verzorgen van AVO-vakken, Engels en/of drama in de onderbouw-1 en -2 groepen - verzorgen van ondersteuningslessen (RT) - actief participeren in het kernteam onderbouw Wij zoeken collega's, die: - volledig bevoegd zijn (PABO) en/of bevoegd of bekwaam zijn om bovengenoemde vakken te geven; - interesse hebben in de doelgroep leerlingen, die het OPDC bezoekt; - kennis heeft van het VMBO; - in staat zijn om de leerlingen een uitdagende, inspirerende en gestructureerde leeromgeving te bieden; - bereid en in staat zijn om iets extra's te doen; - kijk hebben op de problematiek van de doelgroep of zich hier verder in willen verdiepen. - een goed klassenmanagement kunnen voeren en in staat zijn om leerlingen de zorg te bieden, die zij nodig hebben. Kandidaten mogen verwachten, dat zij ondersteuning en begeleiding krijgen van management en collega's. De Vliedberg betrekt in februari 2007 een nieuw en modern schoolgebouw. Honorering zal geschieden in een LB-functie conform de regelingen in de CAO-VO Inlichtingen over genoemde vacatures kunt u inwinnen bij: - dhr. J.J. Huijskens, directeur (tel. instituut: 0113- 220114, thuis: 0113-213492) - dhr. J. Westerweel, teamleider (tel. instituut: Ö113- 220114, thuis: 0113-220333) Indien u interesse heeft in bovenstaande functie dan wordt u verzocht uw sollicitatiebrief met curriculum vitae voor 15 november 2006 te richten aan: OPDC De Vliedberg (o.v.v. vacature leerkracht onderbouw) t.a.v. dhr. J.J. Huijskens Postbus 304 4460 AS Goes Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het Zeldenrust-Steelantcollege is een samenwerkingsschool van rooms-katholieken en protestanten. Onze school is gevestigd in het Zeeuwsch-Vlaamse Terneuzen. Het Zeldenrust-Steelantcollege is een kwaliteitsschool die met resultaatverantwoordelijke teams werkt en die gekenmerkt wordt door een goed samenspel tussen leerling en leraar, persoonlijke aandacht en een duidelijke onderwijskundi ge inrichting. Wij bieden leerlingen en medewerkers een veilige leer- en werkomgeving in een uitstekend schoolklimaat. Met ingang van 8 januari 2007 zijn wij voor 12 tot 16 lesuren op zoek naar een 2e graads bevoegd docent Nederlands m/v Geïnteresseerden kunnen vóór 12 november hun sollicitatie met CV mailen naar mevrouw drs. N.J.G. Coppieters, stafmedewerker P&O: n.coppieters@zsc.nl Voor inlichtingen over de functie kunt u zich eveneens wenden tot mevrouw Coppieters, telefoon 0115-694 029. Fen uitgebreide functieomschrijving vindt u op de website van de school: www.zsc.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. vmbo, mavo, havo, vwo en tweetalig vwo postadres Postbus 146 4530 AC Terneuzen telefoon 0115-694 029 fax 0115-694 600 e-mall info@zsc.nl iG I North Safety Products is een wereldwijd opererende fabrikant en leverancier van Persoonlijke Beschermings Middelen. Wij leveren een zeer uitgebreid assortiment producten welke worden geproduceerd door ruim 3000 medewerk ers verspreid over meer dan 20 productievestigingen in diverse continenten. In Middelburg is het hoofdkantoor gevestigd voor Europa en het Midden Oosten. Voor ons Material Management Team (verantwoordelijk voor voorraden, goe derenstromen. productieopdrachten, inkoop, nacalculatie) zoeken we een fulltime ADMINISTRATIEF LOGISTIEK MEDEWERKER m/v Belangrijkste taken Het planmatig afroepen en inkopen van grondstoffen, halffabrikaten en velerlei persoon lijke beschermingsmiddelen Het planmatig aanmaken van productie opdrachten voor onze eigen productie unit Uitbesteden van productie- en assemblage werkzaamheden bij diverse leveranciers en thuiswerkers Levertijd- en voorraadbewaking Geautomatiseerde orderverwerking Administratieve werkzaamheden Functie-eisen Minimaal relevante opleiding MBO+ Enige jaren aantoonbare ervaring in soortgelijke functie met taken op het gebied van voorraadbewaking en planning Goed cijfermatig inzicht van voorraad bewegingen en stijgingen Affiniteit met montage- en productietechnieken Goede mondelinge- en schriftelijke vaardigheden, ook in de Engelse taal Ruime ervaring met computergebruik, waaronder Office Goede contactuele eigenschappen Verantwoordelijk, ondernemend en zelfstandig doch beslist teamplayer Uw sollicitatie kunt u tot uiterlijk vrijdag 17 november 2006 richten aan: North Safety Products Europe BV Noordmonsterweg 1 4332 SC Middelburg t.a.v. Mevr. J. van Aerde Een assessment kan onderdeel uitmaken van de procedure Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 44