Banen mn bbX JobTrackml .fysant (kinder)fysiotherapeut ASSISTENT-INKOPER m/v (SCHOOL ftoAZ i I Kijk op -m burg s machinefabriek bv m Sales Export Manager Tekenaar/Constructeur c.m.nijpel/ meubelen b.v. VARIAN ALL-ROUND ONDERHOUDSMONTEUR m/v Leerkracht groeps- en vakonderwijs Groepsleerkracht support ontwerp constructie realisatie milieu project Architect toekomstig mede-eigenaar li O www. fysant. n I o o i 4 NOVEMBER 2006 - W4 Burg's Machinefabriek BV is een dynamische.innovatieve en toonaangevende producent van (rand) apparatuur voor sorteer en verpakkingsmachines voor de AGF Branche. Burg's Machinefabriek werkt nauw samen in een Alliance onder naam Frumac en heeft een uitgebreid dealernetwerk in buitenland. Oe klantenkring bevindt zich hoofdzakelijk in Europa. Momenteel zijn er circa 30 medewerker werkzaam in het bedrijf. In verband met vertrek van de huidige verkoper zijn wij op zoek naar een: Tot de taken behoren: - Directe en indirecte verkoop van lediging installaties, complete (voor)sorteerinstallaties, verpakkingsmachines, en aanverwante artikelen in de AGF Branche - Offerte begeleiding zowel intern als extern. - Verantwoordelijk voor beurzen en debiteurbewaking van het toegewezen landengebied. - Deelname in het managementteam - Overige gerelateerde werkzaamheden Functie-eisen: - Opleidingsniveau HBO resp. MBO - Affiniteit met techniek en de fruitteelt sorteersector - Goede beheersing van Engels, Duits, Spaans Tevens zoeken wij een: Tot de taken behoren: - Engineering van Machines en installaties voornamelijk voor de AGF Branche - Detail'engineering voor de afdeling productie - Begeleiding en verantwoordelijk voor toegewezen Project - Overige gerelateerde werkzaamheden Functie-eisen: - Opleidingsniveau H.T.S./M.T.Swerktuigbouw - Werk ervaring met systemen zoals Hi-Cad 3 D en Ridder ERP systeem is een pre. - Kennis van de Engelse en Duitse taalVertrouwd met PC gebruik, word/excel/Autocad Voor beide vacatures bieden wij: - Een uitdagende en verantwoordelijke functie - Goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden. - Prettige en informele werksfeer. Uw schriftelijke sollicitatie met cv zien wij graag tegemoet. Deze kunt u binnen 14 dagen richten aan: Burg's Machinefabriek BV, t.a.v Dhr A.van Burg, Bolwerk 7,4415 AA, Oostdijk. E mail:avanburg@burg-machinefabriek.nl Tel0115-501373 b.V Metaalbewerking Gereedschapmakerij B.V is al ruim 25 jaar een vooraanstaand toeleverancier van matrijzen voor de kunststofindustrie en zeer uiteenlopende complexe technische onderdelen. We werken momenteel met een vast team van 36 medewerkers. Het bedrijf is voorzien van een zeer uitgebreid machinepark. up-to-d CNC DRAAIERS (MA/) CNC FREZERS (MA/) BANKWERKERS/ GEREEDSCHAPMAKERS (MA/) Coremans B.V, groeit en heeft ambitie! Om hier adequaat op in te kunnen spelen zijn wij per direct op zoek naar gemotiveerde en vakbekwame collega's voor de hiernaast vermelde functies. Hebben wij uw interesse gewekt? dan zien wij uw schriftelijke sollicitatie voorzien van CV binnen 10 dagen met belangstelling tegemoet. Coremans B.V. Haltestraat 78 4411NH RILLAND Voor meer informatie kunt u tevens telefonisch contact opnemen met dhr. Kees Coremans (06 - 20 61 64 61) Bezoek voor meer informatie onze website: www.coremans.nl member of Meristem Furniture Group Ltd. is een vooraanstaand leverancier en fabrikant van meeneem- meubelen in bouwpakketvorm en maakt deel uit van een internationaal opererende organisatie. Op de locatie in Nederland zijn ruim 135 mensen actief. Nijpels is een klantgerichte, innovatieve en trendsettende organisatie, die zich kenmerkt door een no - nonsense aanpak en informele omgangsvormen. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij een: Functie De Assistent-inkoper plaatst inkooporders en afroepbestellingen aan de hand van de productieplanning en beheert de administratieve verwerking ervan. Bewaakt de voortgang van het inkoopproces. Onderhoudt contacten met leveranciers. Draagt zorg voor de juiste instellingen van bestelparameters, kostprijzen, inkoopprijzen en kwaliteitspecificaties. Bewaakt en rapporteert de betrouwbaarheid van voorraadgegevens en corrigeert deze waar nodig. Biedt onder steuning aan Hoofd Inkoop. Het betreft een fulltime dienstverband. Functiecriteria MBO+ denk- en werkniveau. Min. 3 jaar werkervaring in een soort gelijke functie, bij voorkeur in een productie-omgeving. Commerciële vaardigheden. Kennis van logistieke processen is een pré. Goede beheersing van de Nederlandse, Duitse en Engelse taal. Arbeidsvoorwaarden De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in lijn met de zwaarte van de functie in relatie met werkervaring. De CAO voor de Meubelindustrie is van toepassing. Heb je ambitie en capaciteiten om deze functie te vervullen, dan ontvangen wij graag een reactie binnen 10 werkdagen. C.M. Nijpels Meubelen B.V., PB 175, 4600 AD, Bergen op Zoom e-maii: liliandeklerk@nijpels.nl Inlichtingen: B. Brevet, tel.: 0164 - 286001 Grenzen verleggen, nieuwe producten ontwikkelen, de concurrent altijd een stap voor zijn. Zo zijn we gegroeid tot wereldwijd marktleider op het gebied van scientific instruments, supplies en accessoires. Vanuit onze fabriek in Middelburg vindt o.a. de ontwikkeling en productie van een omvangrijk productassortiment plaats voor o.m. de Life Science Market. De continue stroom van technologische ontwikkelingen, introducties van hoogwaardige nieuwe producten en het ontginnen van nieuwe marktsegmenten vraagt om extra medewerkers die aangesproken worden door termen als Designed for Manufacturing, Customer Focus en Fast time to Market. Voor onze afdeling Final Test, Production Instruments, zoeken wij wegens uitbreiding: Chemisch Analisten M/V fulltime voor 36 uur per week De werkzaamheden bestaan uit het final testen van Gas Chromatografen. Wij zoeken kandidaten die voldoen aan het volgende profiel: - een opleiding op HLO niveau (richting Analytische Chemie) - een goede beheersing, zowel schriftelijk als mondeling, van de Nederlandse en Engelse taal - goed bekend met Windows, Word en Excel - Teamspeler met flexibele instelling - Goede contactuele vaardigheden Wij bieden: - uitdagende werkomstandigheden in een groeiend bedrijf - goede coaching en samenwerking binnen een enthousiast team - een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden Geïnteresseerden nodigen wij graag uit, voor 17 november a.s. een sollicitatiebrief te sturen aan de afdeling Human Resources: Varian B.V., Postbus 8033, 4330 EA Middelburg of per e-mail naar: nl.hrbenelux@varianinc.com Voor meer informatie kun je contact opnemen met Lidia Filius, tel.no. 01186-71225 of Inze Bos, tel.no. 01186-71484. www.varianinc.com "Heeft uw werknemer voldoende potentie?" Etappe Commerce onderzoekt uw (toekomstige) medewerkers op: Algemene-, leidinggevende- en salescompetenties. www.etappecommerce.nl Intermediair veer zakelijk Zeeland LIPS TEXTIELSERVICE, waar in totaal 1200 medewerkers werkzaam zijn, is gespeciali seerd in de verzorging van (textiel-)goederen evenals het steriliseren van medische instrumenten voor de gezondheidszorg. Zij maakt onderdeel uit van Synergy Healthcare plc., een beursgenoteerde Engelse onderneming. Voor onze wasserij te Goes, met circa 80 medewerkers in dienst, zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van m/v: Functieomschrijving: De werkzaamheden bestaan uit het direct oplossen van storingen en het uitvoeren van preventief onderhoud. U rapporteert direct aan de bedrijfs- rnanager. Geboden wordt: Wij zoeken kandidaten met een MTS- opleiding en met enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. U heeft kennis van hydraulica en pneumatiek, alsmede in het lezen van elektrische schema's en het oplossen van elektrische storingen. Heeft u belangstelling, richt dan uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van C.V. aan: Lips Goes B.V., t.a.v. de heer T.J. van der Horst, bedrijfsmanager, Verrijn Stuartweg 30, 4462 GE Goes, tel. 0113 - 23 31 50. Voor verdere informatie kunt u onze website www.iips-textielservice.nl bezoeken. Acquisitie door derden wordt niet op priis gesteld. l Mi Het bestuur van Respont, de stichting samen werkingsscholen voor Speciaal Basisonder wijs en Praktijkonderwijs in Zeeland vraagt voor de KORCZAKSCHOOL Afdeling VSO ZMOK, Leerkrachten voor de volgende vacatures: werktijdfactor 0,4372 2 dagen per week. Leerkracht iet 1 dag, leerkracht praktijkgroep 1 dag. werktijdfactor 1,0 fte 5dagen per week in de onderbouw groep van 10 leerlingen in de leeftijd 13 en 14 jaar. Wij bieden: - Een afwisselend rooster met theorie- en praktijkvakken - Ondersteuning door een ervaren collega - Een afdeling die volop in ontwikkeling is - Mogelijkheden voor na- en bijscholing - Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Wij vragen een collega met: - Een volledige bevoegdheid - Affiniteit met de doelgroep (zeer moeilijk opvoedbaar) - Enthousiasme, begrip, geduld, inzicht, overwicht en humor - Interesse in het leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling van de afdeling VSO - Bij voorkeur met ervaring in het speciaal onderwijs - Uitstekende communicatieve vaardigheden Voor informatie: locatieleiders VSO dhr. A. Boer, te bereiken tijdens schooluren op telefoonnummer 0118 - 633332, of mw A. Schipper te bereiken op 0118 - 633332, na 19.00 uur onder nummer 06 - 23009208 Beide vacatures gaan in op 1 januari 2007. Interesse gewekt? Schrijf uiterlijk 20 november naar: het Bestuur per adres, Korczakstraat 1, 4335 ER, Middelburg. De Korczakschooi maakt deel uit van het Regionaal Expertise Centrum Cluster 4 MEANDER. Acquisitie naar aanleiding v Wat hebben wij jou te bieden? Door onze uiteenlopende groep van opdrachtgevers ben je verzekerd van afwisselende werving selectie opdrachten. Er is voldoende ruimte voor eigen inbreng en initiatief. We hebben uitstekende arbeidsvoorwaar den, waaronder ruime studiefaciliteiten en flexibele arbeidstijden. Ons loopbaanbeleid is gericht op persoonlijke ontwikkeling en doorgroei. Wie ben jij? Laat ons zien wie jij bent! Beschik jij over HBO denk en werkniveau? Ben je creatief? Heb je ruime ervaring in een soortgelijke functie? Beschik je over goede con tactuele en commerciële vaardigheden? Dan nodigen wij je uit om te reageren. Heb jij bet in je? Meer informatie over Schipper/OAZ en.deze vacature vind je op onze website: www.schipperoaz.nl. Ben jij de enthousiaste collega die wij zoeken? Stuur dan je schriftelijke reactie, voorzien van CV, binnen 10 dagen naar OAZ, t.a.v. Astrid de Zeeuw-Beemster, Postbus 148,4460 AC Goes of e-mail deze naar n deze vacatures@schipperoaz.nl. Voor meer informatie kun advertentie wordt niet op prijs gesteld, je Astrid bereiken op telefoonnummer 0113-25 66 00, www.ondernemendoejesamen.nl Hermanus Boerhaavestraat 1 3261 ME Oud-Beijerland 1 Postbus 1G57 3260 AB Oud-Beijerland T 0186 694475 d I uiutu.bb-x.nl BBX is een bouwkundig ingenieurs- en architectenbureau. Het bureau is actief in de woningbouw en bedrijfshuisvesting. BBX heeft de ambitie om ontwerpen te realiseren, rekeninghoudend met de gegeven situatie, het budget, de wensen en de behoeften van de opdrachtgever. Daarnaast bieden wij een complete aansturing en staan wij onze opdrachtgevers bij met onze bouwkundige adviesdiensten. Wij zoeken: voor onze nieuwe vestiging te Goes. Om de blijvende stroom aan opdrachten in de toekomst goed te kunnen verwerken, openen wij een nieuwe vestiging in Goes. Wij zijn op zoek naar een ondernemende vormgever die tempo in eigen ontwikkeling houdt. Functie-omschrijving: Direct vanaf het begin van de samenwerking wordt u samen met de directeur eigenaar verantwoordelijk voor de aansturing, de ontwikkeling, het signatuur en de resultaten van het bureau. Onderling zullen de managementtaken worden verdeeld. Als architect bent u verantwoordelijk voor de samenwerking met uw klanten en heeft u volledig de ruimte uw ambities op het gebied van ontwerp en vormgeving te realiseren. Functie-eisen: - afgeronde TU/AvB opleiding; - 8 tot 10 jaar relevante werkervaring; - bewezen kwaliteiten op het gebied van ontwerp en vormgeving combineert u met talenten op het gebied van management en acquisitie; - u voelt zich prettig binnen een bureau dat klantgericht ontwerpt; - ondernemerszin en passie voor het vakgebied en de bereidheid om in de omgeving van Goes te vestigen zijn essentieel voor een succesvolle en plezierige samenwerking. Aanbod: - een unieke kans om uw eigen bureau "te starten" zonder dat u vele jaren gaat investeren in de opbouw van een professionele organisatie en een reputatie in de markt; - binnen een kerngezond bureau met uitstekende toekomstperspectieven vindt u een collegiale en professionele samenwerking en volledige ruimte voor uw persoonlijke inbreng, zowel ontwerp en vormgeving als op gebied van management; - het is de bedoeling dat u na een proefperiode in de directie wordt opgenomen en op termijn mede; aandeelhouder wordt. U moet dus beschikken over ondernemers- en acquisitiekwaliteiten inclusièf een eigen netwerk. jj U kunt uw sollicitatie richten aan: - Dhr. J.L.R. Reitsma jlr.reitsma@bb-x.nl "1 i - Dhr. E. Nobel e.nobel@bb-x.nl 1 1 Voor informatie kunt u contact opnemen met deze personen of kijk op www.bb-x.nl. zoekt een collega... - fysant manuele- fysiotherapie - fysant fitness - fysanté gezond leven - fysant arboost Zoek je een leuke baan in een gevarieerde fysiotherapiepraktijk? Dan bieden wij misschien die mogelijkheid. Wij zoeken een enthousiaste collega voor 10-15 uur per week (verdeeld over 2-3 dagen). Deze uren worden in de vakanties uitgebreid met waarneming. Ervaring met (medische) fitness is een pré. (evt. een aantekening kinderfysiotherapie) Wanneer je interesse hebt kun je je sollicitatiebrief met CV mailen of opsturen naar onderstaand adres.Voor verdere informatie kun je altijd bellen of de website bekijken. Fysant manuele en fysiotherapie, Miereweg 3,4301 SJ, Zierikzee. T (01 I I) 450 475, F (01 I I) 450 478, E info@fysant.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 32