Koekkoek gaat wat anders doen Van free wheeler naar leider in het veld HVV'24 raakt nog niet in hoger sferen z25 Monsterscore voor Morres Spanje krijgt harde antidopingwet Nys geeft zege aan ploeggenoot Weer City Racing in Rotterdam Kocian bondscoach van Slowakije Vijftig duels schorsing voor Mota uitslagen Zwaarbevochten zege Hoekman Rechterspits (34) is aan zijn laatste seizoen bezig bij AZVV Morres heeft niets te verliezen tegen Sliedrecht vrijdag 3 november 2006 TERNEUZEN - Ze stonden tot het duel van woensdaga vond een plek lager dan hun tegenstander op de ranglijst, maar de futsallers van Morres/Controlec lijken in bloed vorm te komen. De Zeeuws-Vlaamse hoofdklasser won met 15-3 van DZV/Biggelaar uit Den Bosch. Bij rust stond het al 6-1. Na de pauze liep de thuisploeg verder uit. De goals werden gemaakt door Pim Bruins (4 keer), Joey van der Hoeff en Kenneth Okerley (beiden 3), Jordy Bakker, Ryan de Regt (beiden 2) en Ralph Zegers. DEN HAAG - Het Spaanse parlement is gisteren akkoord ge- gaan met een voorstel waardoor een harde antidopingwet bin nen een halfjaar in werking treedt. Individuele dopingzon- daars worden, net als bij een vergelijkbare wet in Frankrijk, gezien als slachtoffers. Het Spaanse parlement wil vooral de toeleveranciers aanpakken, net als coaches en begeleiders die het niet zo nauw nemen. Volgens het wetsontwerp kunnen zondaars tegen de nieuwe dopingwet veroordeeld worden tot gevangenisstraffen tussen zes maanden en twee jaar. Lichtere straffen zijn mogelijk als de verdachte meewerkt. GPD/RTR KNOKKE-HEIST - Sven Vanthourenhout heeft de Kustpijl- cross in het Belgische Knokke-Heist gewonnen. De Belg van Rabobank kreeg de zege cadeau van ploegmaat Sven Nys. Nys ging er vanaf de start meteen vandoor. Vlak voor het ein- de hield hij de benen stil zodat Vanthourenhout kon aanslui- J ten. In de laatste ronde vroeg Vanthourenhout of hij mocht winnen voor eigen publiek. Nys vond het allemaal best. GPD ROTTERDAM - City Racing keert in augustus 2007 terug in Rotterdam. Plet college van B en W van de Maasstad heeft daarvoor toestemming gegeven. De exacte datum van het au--, tosportevenement, dat in de Rotterdamse binnenstad plaats vindt, wordt later dit jaar bekendgemaakt. De organisatie van City Racing heeft laten weten alweer druk bezig te zijn met het strikken van Formule 1-teams en racecoureurs voor de 2007-editie. Afgelopen augustus waren er onder meer de monstraties van Formule 1-coureurs Christijan Albers, Tiago Monteiro en Nico Rosberg. GPD DEN HAAG - Jan Kocian is de nieuwe bondscoach van Slo-r wakije. Hij volgt Dusan Galis op, die onlangs aftrad om een politieke carrière te beginnen. Kocian staat voor een zware opgave. Slowakije verloor onlangs met 4-1 van Duitsland en staat derde in de EK-kwalificatiepoule D, achter Tsjechië en Duitsland. Het eerste optreden van Kocian is de vriendschap pelijke interland tegen Bulgarije, op 15 november. GPD/RTR DEN HAAG - Honkballer Guillermo Mota is door de Major League voor vijftig wedstrijden geschorst wegens dopingge- bruik. Mota speelde tot voor kort als pitcher voor de New York Mets en is nu clubloos. De schorsing gaat in zodra hij, weer een club vindt. GPD/RTR New York. NBA. Orlando Magic - Chi cago Bulls 109-94, Philadelphia 69'ers - Atlanta Hawks 88-75, Charlotte Bobcats - Indiana Pacers 99-106, Boston Celtics - New Orleans Hornets/Oklahoma 87-91, New Jersey Nets - Toronto Raptors 102-92, Detroit Pistons - Milwaukee Bucks 97-105, Cleveland Cavaliers - Washington Wizards 97-94, Memphis Grizzlies - New York Knicks 117-118 (n.v.), Minnesota Timberwolves - Sacra mento Kings 92-83, Utah Jazz - Houston Rockets 107-97, Seattle Supersonics - Portland Trailblazers 106-110, Phoenix Suns - LA Clippers 112-104, Golden Sta te Warriors - LA Lakers 98-110. Zaanstad. NK vrouwen.Zesde ron de: Poepjes - Andriessen 1-1, Alink - Hoekman 0-2, Doumesh - Stegeman 1-1, Rijgersberg - Van der Stelt 0-2, Graas - Betting 1-1. Stand: 1. Hoekman 12, 2. Doumesh 9, 3. Alink 7, 4. Van der Stelt, Andriessen 6, 6. Stegeman 5, 7. Poepjes, Betting, Graas 4,10. Rijgersberg 3. Rotterdam. Holland Toernooi vrou wen, tweede speelronde. Nederland - Portugal 20-34 (9-18); topscorer Neder land: Lamein 10. Brazilië - Tsjechië 34-22 (13-13), IJsland - Oostenrijk 30-26 (16-13). Stand: 1. Brazilië 2-4 (+21), 2. Portugal 2-2 (+5), 3. IJsland 2-2 (-1), 4. Tsjechië 2-2 (-6), 5. Nederland 2-2 (-9), 6. Oosten rijk 2-0 (-10). Hasselt. Vrouwen. Tweede ronde: Krajicek (Ned) - Maes (Bel) 7-6 (3) 2-6 6-3, Ivanovic (Ser/3) - Kerber (Dui) 6-3 6-7 (2) 6-3, Schiavone (lta/2) - Radwan- ska (Pol) 6-3 6-4, Clijsters (Bel/1) - Mül- ler (Dui) 6-3 6-2, Kanepi (Est) - Danii- lidou (Gri) 6-3 6-4, Rezai (Fra) - Sprem (Kro) 5-7 7-6 (7) 6-1, Klösel (Dui) - Sto- sur (Aus/7) 7-6 (3) 2-6 6-3. Parijs. Mannen, Masters Series. Tweede ronde: Benneteau (Fra) - Gon zalez (Chl/5) 3-6 6-4 7-5, Murray (GBr/13) - Chela (Arg) 7-5 6-0, Gasquet (Fra/16) Wawrinka (Zwi) 7-5 6-1. Derde ronde: Nieminen (Fin/14) - Gabasjvili (Rus) 4-6 7-6 (6) 6-2, Robredo (Spa/6) - Mathieu (Fra) 6-4 7-6 (1), Ancic (Kro/9) - Benneteau 6-3 6-1, Safin (Rus) - Gas quet walk-over, Davidenko (Rus/4) - Toersoenov (Rus/15) 6-2 6-2, Berdych (Tsj/8) - Ginepri (VSt) 6-3 6-3, Haas (Dui/10) - Blake (VSt/7) 6-4 6-2. Quebec. Vrouwen. Eerste ronde: Jankovic (Ser/1) - Sequera (Ven) 6-1 6-3, Bremond (Fra) - Craybas (VSt) 6-4 3-6 6-4. Tweede ronde: Bartoli (Fra/2) - Granville (VSt) 6-4 6-3, Wozniak (Can) - Harkleroad (VSt) 6-1 6-4, Sucha (Slw) - Bammer (Oos/5) 7-5 6-4, Poetsjkova (Rus/8) - Ostertag (Dui) 5-7 6-1 6-2, Osterloh (VSt) - Rodjonova (Rus 6-4 6-1. Poule A Partizan Belgrado-Livorno 1-1. 70. Nenad Mirosavljevic 1-0, 88. Marco Amelia 1-1. Glasgow Rangers-Maccabi Haifa 2-0. 5. Nacho Novo 1-0, 89. Charlie Adam 2-0 Stand: Glasgow Rangers 2-6 (5-2), Mac- cabi Haifa 2-3 (3-3), Livorno 2-1 (3-4), Partizan Belgrado 1-1 (1-1), Auxerre 1-0 (1-3). Groep B Tottenham Hotspurs-Club Brugge 3-1. 14. Ibrahim.Salou 0-1, 17. Dimitar Berbatov 1-1, 63. Robbie Keane 2-1, 73. Dimitar Berbatov 3-1. Dinamo Boekarest-Besiktas 2-1. 21. Adrian Cristea 1-0, 58. Bobö 1-1, 87. Claudiu Niculescu 2-1 Stand: Tottenham Hotspur 2-6 (5-1Di namo Boekarest 1-3 (2-1), Leverkusen 1-1 (1-1), Club Brugge 2-1 (2-4), Besiktas 2-0(1-4). Poule C Grasshopper-AZ 2-5. 30. Biscotte Mbala 1-0, 48. Shota Arveladze 1-1, 56. Demy de Zeeuw 1-2, 62. Ribeiro Eduar- do 2-2, 79. Moussa Dembélé 2-3, 90+3. Maarten Martens 2-4, 90+5. Moussa Dembélé 2-5 Stand: AZ 2-6 (8-2), Slovan Liberec 1-1 (0-0), Sevilla 1-1 (0-0), Braga 1-0 (0-3), Grasshoppers 1-0 (2-5). Poule D SC Heerenveen - Odense BK 0-2. 45. Rajko Lekic 0-1, 59. Rajko Lekic 0-2 RC Lens-Osasuna 3-1. 14. Aruna Din- dane 1-0, 51. Valdo 1-1, 70. Daniel Cou sin 2-1, 88. Razak Boukari Stand: RC Lens 1-3 (3-1), Parma 1-3 (2-1), Odense BK 2-3 (3-2), Osasuna 2-1 (1-3), Heerenveen 2-1 (0-2). Poule E Blackburn-FC Basel 3-0. 75. Tugay Kerimoglu 1-0, 89. Francis Jeffers 2-0, 90+1. Benni McCarthy 3-0. AS Nancy- Wisla Krakow 2-11Kim 1-0, 32. Pawel Brozek 1-1, 58. Pascal Be- renguer2-1 Stand: Blackburn 2-6 (5-1), AS Nancy 1-3 (2-1), Feyenoord 1-1 (1-1), Basel 2-1 (1-4), Wisla Krakow 2-0 (2-4). Poule F Zulte Waregem-Sparta Praag 3-1. 4. Cédric Roussel 1-0, 17. Stijn Meert 2-0, 61. Tomas Repka (e.d.) 3-0, 84. Mauro Lustrinelli 3-1 Ajax-Austria Wien 3-0. 35. Klaas-Jan Huntelaar 1-0, 65. Edgar Manucharyan 2-0, 68. Klaas-Jan Huntelaar 3-0 Stand: Zulte Waregem 2-6 (7-2), Ajax 1-3 (3-0), Espanyol 1-3 (2-0), Sparta Praag 2-0 (1-5), Austria Wien 2-0 (1-7). Poule G Hapoel Tel-Aviv-Rapid Boekarest 2-2. 10. Elyaniv Barda 1-0, 14. Viorel Moldovan 1-1, 33. Walid Badier 2-1, 53. Mugurel Buga 2-2 Mlada Boleslav-Panathinaikos 0-1. 65. Dimitrios Salpingidis 0-1 Stand: Panathinaikos 2-6 (3-0), Rapid Boekarest 2-2 (2-2), PSG 1-1 (0-0), Ha- poel Tel-Aviv 2-1 (2-4), Mlada Boleslav 1-0 (0-1). Poule H Palermo-Newcastle United 0-1. 37. Alberto Luque 0-1. Celta de Vigo-Eintracht Frankfurt 1-1. 10. Jesüs Perera 1-0,16. Alexander Huber 1-1 Stand: Newcastle 2-6 (2-0), Palermo 2-3 (2-2), Celta de Vigo 1-1 (1-1), Ein- tracht Frankfurt 2-1 (2-3), Fenerbah?e 1-0(0-1). Phuket. World Tour vrouwen be ach. Eerste ronde: Kadijk/Mooren (Ned) - Cook/Sandersen (Aus) 21-14 21-15, Branagh/Youngs (VSt) Labee/De Vries (Ned) 21-18 21-11. Tweede ronde: Tian Jia/Wang (Chn) - Kadijk/Mooren 21^7 21-14. Eerste her kansing: Barrera/Kadjo (Fra) - Labee/De Vries 17-21 21-1615-6. DEN HAAG - Koploper Nina Hoekman heeft haar voorsprong op het Nederlands kampioen schap daimnen voor vrouwen op nieuw vergroot. De enige internationaal groot meester in het veld won gisteren na een partij van zes uur in 69 zetten met zwart van Jorien Alink. Nummer twee Vitalia Doumesh speelde remise tegen Irene Stegeman. Hoekman met twaalf uit zes een score van hon derd procent. Doumesh volgt op drie punten. GPD/ISS door Eddy van der Hooft HULST - Ook vorige week kwam er geen einde aan het suc ces van HW'24. De jonge ploeg van trainer Michel Leonhart zette Zeelandia Middelburg op zij en profiteerde optimaal van de nederlaag die Moerse Boys leed tegen Dosko (0-1). Voor Tim Mechelink staat vast dat de huidige koppositie voor al verband houdt met de samen stelling van de ploeg, die voor namelijk bestaat uit jongeren en een enkele routinier. „De meesten hebben in de jeugd al tijd al met elkaar gespeeld", zegt de 19-jarige middenvel der. „Misschien kunnen we daarom veel van elkaar verdra gen en klikt het zo goed. De oudere spelers gaan daarin ge woon mee." De kans op de eerste periodeti- tel (die een feit is als Roosen daal de inhaalwedstrijd tegen Moerse Boys niet wint) heeft de ploeg nog niet in hoger sferen gebracht. „Wë blijven reëel. Het is het mo ment nog niet om nu al van de daken te schreeuwen dat we kampioen zullen worden. Dat zou wel erg voorbarig zijn. De eerste vier is voorlopig onze doelstelling en dat blijft nog wel even zo." Zondag speelt HW'24 de thuis wedstrijd tegen Goes. De tegen stander staat met 17 punten uit acht wedstrijden derde en is dus een directe concurrent in de strijd om de eerste plek. „Als we zondag kunnen win nen, doen we goede zaken. In dat geval blijft Goes wat achter en hebben we voorlopig alleen iets te vrezen van Roosendaal. Hoe hij Goes moet inschatten, weet hij niet. „In de jeugd heb ben we altijd van Goes gewon nen, maar voor het eerste is het altijd een lastige tegenstander geweest." I door Eddy van der Hooft I AXEL - Hij is deze week 34 ge- I worden, maar is nog altijd een vaste waarde in het eerste elftal van zaterdag-tweedeklasser AZVV. In zijn zeventiende sei zoen vecht Jacco Koekkoek met zijn ploeggenoten voor lijfsbe houd. Aan het einde stopt hij. „Het is mooi geweest en tijd om iets anders binnen de vereniging te gaan doen", zegt hij. Hij moet toegeven dat de sou plesse van een paar jaar terug verdwenen is. Jacco Koekkoek voelt zich nog altijd gewaar deerd, maar denkt zelf minder bepalend te zijn dan vroeger, fik ben nu echt één van de elf", legt hij uit. „Een paar seizoenen i terug kon ik zeggen dat ik bepa lend was. Toen kon ik met een aetie nog wel eens een wedstrijd openbreken. Dat gevoel heb ik I niet meer. Deels door alle blessu- res die ik heb gehad en deels om dat ik aan snelheid heb inge boet." Onherroepelijk Dit seizoen is onherroepelijk zijn laatste. Normaal gesproken was hij vorig jaar al gestopt, als er niet zo veel basisspelers ver trokken zouden zijn. Hij voor zag' een moeilijk jaar en wilde de club niet laten zitten. „Daar om heb ik er nog maar een jaar tje aan vastgeplakt. Dat was op zich niet zo moeilijk omdat ik het ritme gewend ben van zater dag voetballen en dinsdag en 1 donderdag trainen." Na zijn laatste wedstrijd zullen er ongetwijfeld mensen zijn, die hem willen overhalen om nog een jaartje door te gaan. „Het is mooi geweest", zegt hij. „Ik weet: zeg nooit nooit, maar ik zie mij nog niet in het tweede voetballen. Dan zou ik toch weer verplicht zijn om twee keer te trainen. Het is echt tijd om iets anders te gaan doen bin nen de vereniging." Met AZW beleefde de rechters pits louter hoogtepunten, zegt hij. In de beginjaren ging hij al leen voor het voetbal, later werd ook het groepsgebeuren belang rijk. „Als de sfeer slecht is, is dat zo bepalend voor de manier waarop je het voetbal beleeft", weet hij. „Gelukkig heb ik dat bij AZW zelden meegemaakt. AZW heeft altijd bekend gestaan om zijn sfeer en niet ten onrechte, vind ik. Vorig seizoen was wat dat betreft een uitzondering, maar na de leegloop is er veel verbeterd." De ploeg van trainer Kurt Mi- gom presteert met tien punten uit acht wedstrijden ook beter dan vooraf werd gedacht. „Qua voetbal hebben we veel ingele verd, maar het blijkt dat je met andere middelen ook ver kunt komen. Bovendien doen de jon geren in de groep het goed en hebben we een verdediging die staat." Middengroep Koekkoek waant zich echter nog niet zeker. .„Er is dit jaar een grote middengroep. Rillan- dia degradeert vrijwel zeker en drie ploegen strijden om de eer Jacco Koekkoek (gestreept shirt) is aan zijn zeventiende en laatste seizoen bezig bij AZW. ste plaats. De rest is aan elkaar gewaagd. Een paar-slechte wed strijden-op rij en je staat onder aan." Morgen speelt de ploeg van trai ner Migom uit tegen Arnemui- den. Dat duel mag met de nodi ge zorgen tegemoet worden ge zien. Niet alleen omdat AZW niet compleet is, maar ook om dat Arnemuiden tot nu toe onge naakbar is. „We gaan weg met het idee dat er weinig te halen valt", zegt Koekkoek. „Maar kansloos ben je nooit. Zo over- foto Peter Nicolai tuigend, vind ik Arnemuiden ook weer niet. Wie weet: mis schien kunnen we met een aan gepaste speelwijze voor een ver rassing zorgen. HULST - De volleybalsters van Morres/Hulst staan morgen in de regiodivisie voor een serieuze krachtproef. De nummer twee van de ranglijst reist af naar Sliedrecht, waar het tweede team van Sliedrecht Sport de Zeeuws-Vlamingen ontvangt. Be Zuid-Hollandse reserves voe ren de ranglijst aan met een punt meer dan Morres/Hulst. Beide teams hebben na slechts vier wedstrijden al een straat- lengte voorsprong op de overige ploegen in deze klasse. Voko, dat derde in de rangschikking staat, totaliseerde elf punten uit i via- duels. Dat zijn er zeven min- |er dan Morres/Hulst en acht minder dan de koploper. Morres/Hulst verloor eind vorig seizoen in de bekerfinale kans loos van Sliedrecht Sport 2. Trainer Guido de Beule manoeu- vreert zijn formatie dan ook in een underdogrol. „Het eerste team van Sliedrecht Sport /speelt in de eredivisie. Dan mag L je met je tweede team niet in de regiodivisie spelen. Het is de be doeling dat ze naar de tweede di- lAvisie promoveren. Wij hebben niks te verliezen. Ideale mix De Beule weet dat de lijstaan voerder over een ideale mix be schikt. „Het is een heel goede ploeg, met een mix van jonge meiden en ervaren speelsters, die in de eredivisie hebben ge speeld. Ze trainen tien uur per week. Ze zijn voor mij titelkan didaat nummer één. Het is een ploeg met een goede service- i druk. Ze slaan de hal van posi- tie vijf naar positie vijf en be- schikken ook over een korte, ge- j plaatste service. Daar hebben we van de week in de training )aan gewerkt. Ze hebben boven- j dien op de hoek een paar goede aanvalsters, die hard door kun nen komen. We zullen ze dus !met onze eigen service onder druk moeten zetten." In de wetenschap dat voor zijn ploeg niks hoeft en alles mag, 'reist de trainer met een gerust hart naar Sliedrecht. „We zijn ten opzichte van vorig seizoen ,veel vaster geworden. Er staat een ploeg die met een kleine fou- tenlast goed kan volleyballen. We hebben zelf ook een goede I service, voldoende aanvals- kracht en een goede vechters mentaliteit. Wij gaan er naar toe om het ze zo moeilijk moge lijk te maken." Basketballer Junior da Conceicao maakt onder Peter Vaal sterke ontwikkeling door door Euqène de Kok TERNEUZEN - Basketballer Junior da Conceicao van het Terneuzense Schelde- sport wist vorig jaar al dat het erin zat. Er ontbrak toen alleen nog iemand die het eruit zou halen. Coach Peter Vaal lijkt die ontbrekende schakel te zijn. On-, der zijn leiding staan de basketballers tweede in de overgangsklasse en is Da Conceicao niet alleen meer creatief, maar ook effectief. Vol respect praat de in Angola geboren, maar in Terneuzen woonachtige basket baller over zijn trainer, die dit seizoen de taken overnam van Vladimir Dielemans. Junior da Conceicao is duidelijk blij dat Peter Vaal zich met de basketballers is gaan bemoeien. „Ik zei vorig jaar al dat we best kampioen zouden kunnen wor den in deze klasse", zegt de 21-jarige guard van Scheldesport. „Ik zag geen team waarvan wij niet zouden kunnen winnen, Er ontbrak toen alleen iemand die boven de ploeg stond." De komst had zowel gevolgen voor het team als voor de basketballer zelf. „Nu worden we pas echt een team. In de eer ste twee, drie jaar dat ik hier speelde, was iedereen vooral voor zichzelf bezig." Ook de jonge Terneuzenaar, die vijf jaar geleden naar Nederland kwam uit het Afrikaanse Angola, waar basketbal sport nummer één is, maar waar Da Coneicao zich vooral met voetballen bezig hield. „Je kunt aan Junior zien dat hij gewend is om basketbal op pleintjes te spelen", zegt Vaal over zijn pupil, die pas in Ter- neuzen begon met basketbal. „Hij kon nogal freewheelen op het veld. Dat is leuk, maar niet echt effectief. Het is een erg creatieve speler, maar je kon er af en toe gek van worden." Da Conceicao is het eens met Vaal. „Ik wist dat we het konden en snakte steeds naar meer. Daardoor wilde ik soms te veel. Ik was af en toe de weg kwijt in het veld", lacht de speler. „Ik wist dat het an ders moest, maar had de juiste aanwijzin gen nodig." Die kreeg hij van Vaal. „Het eerste dat hij deed, was me zelfvertrou wen geven. We hebben gepraat, dat is be langrijk geweest. Ik denk nu hetzelfde als de coach, we hebben dezelfde visie. Daarnaast heeft hij me ook technisch en tactisch dingen bijgebracht." Fantasiedingetjes De aanpak van Vaal lijkt te werken. Da Conceicao was -al een aantal keren tops corer in de competitiewedstrijden en zijn rol wordt belangrijker in het veld. „Hij heeft een hele sterke ontwikkeling door gemaakt", zegt Vaal. „Dat is voor het team ook belangrijk. Hij kan zijn fanta siedingetjes nog altijd doen, maar dat wordt nu meer geaccepteerd. Vroeger kon het nog wel eens een tegenreactie op roepen als de trucjes mislukten. Omdat hij nu veel effectiever is en meer in dienst van het team speelt, accepteren zij hem ook als leider. Dat is een rol die bij zijn positie als guard past." Da Conceicao probeert die taak zo goed mogelijk uit te voeren. „Ik hoef niet per se leider te zijn, maar ik wil dat er ge speeld wordt zoals de coach dat zegt. Als iedereen dat doet, kan ik mijn mond hou den." De jonge Terneuzenaar denkt dat Scheldesport nog meer kan dan het nu laat zien. „We moeten nog veel leren, maar we kunnen veel hoger spelen. Ik zeg niet dat we dit jaar al kampioen wor den. Alles komt op zijn tijd." Het is een zienswijze die Da Coneicao ook op zichzelf toepast. „Mijn leven be staat voor een groot deel 'uit basketbal. Het liefst zou ik er mijn beroep van ma ken", trapt hij een open deur in. „Maar alles op het gemak. Ik wil eerst nog veel leren bij Scheldesport. Het heeft geen zin om nu naar een grote stad te gaan en het daar bij een club te gaan proberen. Ik wil sowieso met basketbal bezig blijven. Lukt het niet als speler, dan misschien als trainer. Da Conceicao coacht nu al de cadetten van Scheldesport. „Ik kan beter zeggen dat het nog wel goed komt, dan dat het goed gaat", lacht hij. „Maar er zit veel ta lent in die ploeg." Deze week deed hij een examen voor basketbalscheidsrech- ter, zodat hij jeugdwedstrijden ook kan fluiten. Daarnaast traint de basketballer nog een jeugdelftal van voetbalvereniging Ter neuzense Boys. „Ik vind het leuk om met kinderen te werken", verklaart hij zijn bezigheden. „Ik kan zelf ook van ze le ren. Bij die kleintjes maakt het niet uit of ze winnen of verliezen. Na de wedstrijd lopen ze hand in hand naar de kleedka mer. Bij volwassenen is dat wel eens an ders." Basketballer Junior da Conceicao is een bepalende speler in het team van Scheldesport. „Ik hoef niet per se leider te zijn, maar ik wil dat er gespeeld wordt zoals de coach dat zegt." foto Peter Nicolai

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 49