t PZC Voor meer familieberichten zie pagina 16 vrijdag 3 november 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberiehten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur. plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum 10 november a.s. is het 70 jaar geleden dat Odiel de Jaeger Jozina de Jonge elkaar eeuwige trouw beloofden. Gelegenheid tot feliciteren tijdens de receptie in restaurant "De Eenhoorn" Markt 1 te Oostburg op 11 november van 15.00 tot 17.00 uur. Od. de Jaeger-I. de Jonge Kinderen, klein- en achterkleinlcinderen Cadeautip: Ei Overleden Met diepe droefheid en grote verslagenheid geven wij u kennis dat de HEERE in Zijn ondoorgronde lijke wijsheid, na een kortstondige, ernstige ziekte, uit ons midden heeft weggenomen mijn innig gelief de man en onze lieve papa Leendert Marinus Schrijver echtgenoot van Alijda Neeltje Annigje van Nifterik in de leeftijd van 33 jaar. Sterke de Heere ons in dit zo grote verlies. Agnes Schrijver-van Nifterik Inge Laura 1 november 2006 Schoorkenszandweg 13 4431 NC's-Gravenpolder Leendert is opgebaard in het rouwcentrum, Bosse- weide 2 te 's-Gravenpolder, waar D.V. zaterdag 4 november a.s. van 15.00 tot 16.30 uur gelegenheid tot condoleren is. Na de begrafenis is daar ook nog gelegenheid tot condoleren. De rouwdienst, welke geleid zal worden door de wel eerwaarde heer Ds. C.J. Meeuse, zal D.V. gehouden worden maandag 6 november a.s. om 13.30 uur in de Hervormde Kerk, Bosseweide 1 te 's-Gravenpolder, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de Alge mene Begraafplaats aan de Bosseweide te 's-Graven polder om circa 14.45 uur. Degenen die de begrafenisplechtigheid wensen bij te wonen, worden uitgenodigd uiterlijk om 13.20 uur in de kerk aanwezig te zijn. Geen bloemen. De HEERE, Die geen rekenschap geeft van Zijn daden, nam tot onze diepe droefheid van ons weg, na een kortstondige, ernstige ziekte onze geliefde zoon, broer, zwager, oom en mijn kleinzoon Leendert Schrijver echtgenoot van Agnes van Nifterik in de leeftijd van 33 jaar. Sterke de HEERE Agnes, Inge, Laura en ons in dit zo zware verlies en Hij heilige deze roepstem aan ons aller hart. 's-Gravenpoldèr: L.M. Schrijver C. Schrijver-Dekker 's-Gravenpolder: Rianne Murre-Schrijver Peter Murre Sliedrecht: Jacolien Schipper-Schrijver Jeroen Schipper Oud-Beijerland: Christina Visser-Schrijver Fred Visser 's-Gravenpolder: Kees Schrijver Jacobe Schrijver-Hoekman Nieuwdorp: Marijke van Gurp-Schrijver Bert van Gurp 's-Gravenpolder: Sjako Schrijver 's-Gravenpolder: Landré Schrijver Leanne Otte 's-Gravenpolder: Anthonie Schrijver Goes: A. Dekker-Lambregtse Neefjes en nichtjes 's-Gravenpolder, 1 november 2006 Tot onze diepe droefheid en grote verslagenheid heeft de HEERE uit ons midden weggenomen onze geliefde vriend en zeer gewaardeerde compagnon Leendert Schrijver Op de leeftijd van 33 jaar. Slechts 2 jaar hebben wij ons bedrijf samen mogen leiden. Sterke de HEERE Agnes, de kinderen en de weder zijdse ouders in dit zware verlies. Johan en Marianne Meeuse-Witte Cor-Jan Jurian Marijn Eward 's-Gravenpolder, l november 2006 Met ontroering en grote verslagenheid ontvingen wij het bericht dat de Heere uil ons midden heeft wegge nomen onze zeer gewaardeerde directeur Leendert Schrijver Op de leeftijd van 33 jaar. Sterke de Heere Agnes, de kinderen en de wederzijd se ouders in deze voor hen zo smartelijke weg. Bouwbedrijf Schrijver |.C. Meeuse en medewerkers 's-Gravenpolder, 1 november 2006 Enige en algemene kennisgeving G v yC Dag Siempie! Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze mama, dochter en zus Simone Naomi Schmidt k 4 december 1968 129 oktober 2006 Het leven viel haar zwaar Mama van: Ayla Naomi, SnaquilleNaomi Milou Naomi Dochter van: Henny en Ton Schmidt t Zus en Schoonzus van: Henriëtte en Wiebe Monique en Bert Walter en Klee Germaine en Willem Antoinette en Henry Fabiënne en Hans Neven en nichten Simone is in besloten kring begraven. Met veel verdriet en in liefde gedenkend, maar dank baar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat voor ons geheel onverwacht is overle den mijn lieve zorgzame man, onze pa en opa Jan Hannewijk 23 november 1942 1 1 november 2006 Willy Hannewijk-Meulblok Sarina en Rob Jumelet-Hannewijk Sven Lars Kastanjestraat 4 4462 VE Goes Zondag 5 november is er van 19.30 - 20.00 uur gele genheid om afscheid van Jan te nemen in Rouwcen trum van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden maandag 6 november om 14.30 uur in het crematori um, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. de bomen komen uit de grond en uit hun stam de twijgen en ied'reen vindt het heel gewoon dat zij weer bladeren krijgen we zien ze vallen op de grond en dan weer groeien zo heeft de aarde ons geleerd dat dl wat sterft zal bloeien Verdrietig zijn wij dat plotseling is overleden mijn geliefde zoon, onze broer, zwager en oom Jan Hannewijk S. Hannewijk-Jansen C. Hannewijk t Ko en Annie Lina t en Klaas Adrie en Corrie David Corrie en Wim Kees t Neven en nichten Plotseling is overleden onze zwager en oom Jan Hannewijk Hansweert: Wim en Nellie Kinderen en kleinkind Nieuwdorp: Frank en Vera en kinderen Wij wensen Willy, Sarina en Rob en kinderen veel sterkte toe. Op het aller onverwachts is uit ons midden gerukt onze steun en toeverlaat Jan Hannewijk We zullen hem missen, maar niet vergeten. Willy en verdere familie wensen we veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Autobedrijf Krijn Blaasse Krijn en Willyan Blaasse Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze goede en behulpzame vriend Jan Hannewijk Wij wensen Willy en de familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Krijn en Willyan Blaasse Emiel de Witte en Simone de Bruijne Hans en Riek Bilius William Walhout Julian van den Dorpel Jeroen van Poelje Kees en Nettie Polderman Cees v.d. Burght en Sylvia Terwiel Albert Vinke Hans en Yvonne Sjoerds u itvcuwtverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies §jM gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36,4332 BG Middelburg interne!: www.degrootdekara.nl - --- >v Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. Oh grootn êêre van emel en aerde ik bin zö benauwd, geef miert je'n and. En briengme wig, mè êêl verzichtig, ni't varre wonderbaere land. Naar W. Vermandere Ondanks al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd op moeten geven. Na alle Fijne jaren die wij met hem mochten beleven hebben wij met veel verdriet, na voorzien te zijn van het Heilig Sacrament der Zieken, afscheid moeten nemen van mijn fantastische man, onze vader, schoonvader en opa Ben Vermeule echtgenoot van Sjaan Rentmeester Ridder in de Orde van Oranje Nassau Ovezande, Ovezande, 6 november 1942 1 november 2006 Ovezande: Sjaan Vermeule-Rentmeester Ovezande: Hans en Karin Nicky Indy Goes: Diana Pr. Willem Alexanderstraat 11 4441 AR Ovezande Ben is thuis opgebaard. De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 6 november om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Hemelvaart te Ovezande, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraaf- Na de begrafenis is er in Dorpshuis 'Trefpunt' ge legenheid tof condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. In plaats van bloemen graag een gift t.b.v. de kankerbestrijding. (collectebus is in de kerk aanwezig En als ik dood ben, treur dan niet ik ben niet echt dood, moet je weten het is mijn lichaam dat ik achterliet dood ben ik pas, als jij mij bent vergeten. Bram Vermeulen Pa, je bent onvergetelijk. Hans en Karin Diana En als we verdrietig zijn, kijken we naar de sterretjes aan de hemel en zullen we je nooit vergeten. Dag opa Bennie Nicky, Indy Na een moedig gedragen lijden is van ons heenge gaan onze dierbare broer, zwager en oom Ben Vermeule echtgenoot van Sjaan Vermeule-Rentmeester in de leeftijd van 63 jaar. Ovezande: Kees en Nelly Kloosterzande: Piet en Nelly Ovezande: Bert en Ria Ovezande: Adrie f en Nelly t Roosendaal: Rinus en Riet Ovezande: Jan en Nelly 's-Gravenpolder: Bas en Maja Neven en nichten Ovezande, 1 november 2006 Na al die fijne jaren die we met hem mochten beleven hebben we afscheid moeten nemen van onze vriend, de vader van mijn schoonzoon en onze zwager Ben Vermeule Wij wensen Sjaan, Diana, Hans, Karin, Nicky en Indy veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Corrie van Loenhoud Angelia en Peter Ovezande, 1 november 2006 Ben Zo sterk in deze oneerlijke strijd, een mooi mens, onze zwager en oom. Je blijft altijd in onze gedachten. Wij wensen onze zus Sjaan, kinderen en kleinkinde ren veel sterkte. Sien en Leo, Corrie en Kees Jan en Ria, Riet en Rinus Neven en nichten Goede reis trouwe vriend Ben Bedankt voor alles. Wij zullen je nooit vergeten. Wij wensen Sjaan en de kinderen veel sterkte en troost toe. Jaap en Els, Jan en Betsy, Ko en Willy, Dien en Kees, Piet en Corrie Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze buurman Ben Vermeule Wij zullen zijn humor, verhalen en vriendschap missen. Wij wensen Sjaan, kinderen, kleinkinderen en verde re familie veel sterkte toe met dit verlies. Co en Erzsi van Cadsand Ilona Naomi, Arjan en Elise Ovezande, 1 november 2006 Waarom al dat vechten. Waarom al die pijn? Je wilde hier niet weg. Je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk En helemaal niet terecht Je wilde graag nog verder Maar verloor dit ge\>echt. Dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn levenspartner, onze vader en opa Adriaan Wanjon in de leeftijd van 66 jaar. Sippy IJtsma Mischa en Martine Christie en Bart Remy Linda Britta Kim en Paul Edwin en Marjon Wesley Oostburg, 1 november 2006 Corresponden tieadres: Pater Brugmanstraat 14524 AX Sluis Geen bezoek aan huis. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maan dag 6 november om 13.45 uur in crematorium Ter- neuzen, Bellamystraat 28c teTerneuzen. Voorafgaande aan de plechtigheid is er in genoemd crematorium van 13.30 uur tot 15.45 uur gelegen heid om afscheid van Adrie te nemen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van het crematorium Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve opa Je hartediefje Remy Verder van het leven weg Iedere dag een beetje Onze lieve broer, zwager en oom heeft zijn strijd gestreden en verloren. Hij was nog graag gebleven Adrie Wanjon Biggekerke: Jan en Lenie den Hollander Henk en Annette Vlissingen: Jan en Jannie Wanjon Dennis en Daisy Frenk Stefanie Meliskerke:. Ank en Piet Regoort Marijn en Jacquelien Pieter en Emma Annicke Heel verdrietig zijn wij om het overlijden van onze vriend Adrie Wanjon Wij wensen de familie veel sterkte. Rinus, André, Ank en Netty Krabbend ij ke 28 november 1926 "Zie, Ik maak alle dingen nieuw Openbaring 21:5 Onze zorgzame vader, grootvader en overgrootvader Evert Philippus Nieuwkerk weduwnaar van Adriana Bout is overleden in zorgcentrum "Ten Anker" in Tholen, waar hij de laatste twee weken is verpleegd. Wij hebben in zijn wens om zo lang mogelijk thuis te blijven, dankzij de hulp van velen kunnen voorzien, totdat hèt onmogelijk was geworden. Wij zijn daar dankbaar voor. t Tholen 31 oktober 2006 Tholen, André Nieuwkerk Tineke Nieuwkerk-de Pagter Amsterdam, Johan Nieuwkerk Breda, Adriaan Nieuwkerk t Marijn Kroese Kleinkinderen Achterkleinkinderen Parallelweg 5 4693 BD Poortvliet Onze vader en opa is thuis opgebaard, waar vrijdag 3 november van 19.00 tot 20.30 uur gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen. D.V. Zaterdag 4 november wordt om 13.00 uur een herdenkingsdienst gehouden door Ds. Jaap Hoffman in de Hervormde kerk aan de Ring in Oud Vossemeer. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats in Poortvliet. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het 't Ouwe Raed'uus, Langestraat 16 in Poortvliet. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Alhoewel wij wisten dat hij te maken had met een snel verslechterende gezondheid zijn wij toch geschokt door het bericht van het overlijden van onze oud-directeur de heer E. Ph. Nieuwkerk (79) Ridder in de Orde van Oranje Nassau De heer Nieuwkerk heeft samen met zijn zoon André Budelpack Poortvliet ontwikkeld tot zijn pensione ring in 1991. De heer Nieuwkerk zal door alle mensen die hem kennen worden herinnerd als een charismatische, intelligente persoonlijkheid die op zijn eigen wijze, met veel humor, inhoud heeft weten te geven aan een leven, waarin ondernemerschap en maatschappelijke betrokkenheid hand in hand zijn gegaan. Als directie en medewerkers van Budelpack Interna tional zijn wij de heer Nieuwkerk veel dank verschul digd voor zijn rol in de ontwikkeling van de groep Budelpack bedrijven. Wij wensen de familie van de heer Nieuwkerk kracht en troost in de verwerking van dit verlies. De Directie en Medewerkers van Budelpack International B.V. Met verslagenheid namen we kennis van overlijden van onze oud-directeur de heer E.Ph. Nieuwkerk De heer Nieuwkerk heeft in Poortvliet, vanuit een door hem gestichte banketfabriek de basis gelegd voor de huidige Budelpack bedrijven. Wij herinneren ons hem als zeer integer en enthousiast Ons medeleven gaat uit naar de familie en wij wensen hen van harte sterkte toe bij het verwerken van dii verlies. Directie, medewerkers en oud-medewerkers van Budelpack Poortvliet B.V. en Budelpack Poortvliet II B.V. Poortvliet, november 2006 Wij hebben kennisgenomen van het overlijden van Evert Nieuwkerk Evert was voor het CDA jarenlang statenlid en ver-j vulde daarbij ook de functie van lijsttrekker en'; fractievoorzitter. We zijn hem veel dank verschuldigd voor zijn inzet: voor onze partij en voor de provincie. Met zijn! levenswijsheid en humor kon hij mensen binden en; inspireren. Wij denken in grote dankbaarheid aan hem terug. Bestuur CDA-Zeeland CD A-Statenfractie Lous Coppoolse Kees van Beveren i In Gods liefde opgenomen. Verdrietig maar dankbaar voor hetgeen zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden, van mijn lieve vrouw, onze mama, schoonmoeder,! oma en bonma Maria Ley da Verhage - Sakko Mies Geboren 6 december 1923 Overleden 1 november 2006 te Bergen op Zoom te Bergen op Zopm Bergen op Zoom Piet Verhage Bergen op Zoom Yvonne en Gerrit Koerselman - Verhage Björn en Kuniko Alissa, Issey I Karianne en Hein Fleur, Frédériqm Bergen op Zoom Carla t en Frans Albada Jelgersma - Verhage Sietske en Ai d - Jan I Anne Dorien en Koen Bergen op Zoom Lilian en Ad de Laet - Verhage Peter en Irene Thomas en Linda Marjolein Peize Els Verhage en Jan Willem Bakken Leonie en Maarten Sjoerd Bergen op Zoom Ingrid en Jan Akkermans - Verhagê Bolwerk Noord 87 4611 DS Bergen op Zoom De dienst van danken en gedenken, door ds. W. Ver meulen, zal gehouden worden op maandag 6 novem ber om 11.30 uur in de Ontmoetingskerk, Bolwerk Zuid, Bergen op Zoom. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op Protestantse Begraafplaats, Marconilaan 2, op Zoom. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren iffl Restaurant Moerstede, Vogelenzang 5, Bergen op Zoom. "Degenen die ik liefheb heb ik verlaten om degenen die ik liefhadï terug te zien Onze moeder, oma en óveroma Hil Pasman-Menkveld heeft deze wereld verlaten. 06-03-1923 01-11-2006: We zullen haar enorm missen, maar we zijn dank-i baar dat we zolang van elkaar mochten genieten. Toos Pasman Miriam en Vincent Maik, Niels Ilona en Daniël Romain )oke en Chris Schipper Gert-Jan en José Pasman Christien, Peter Correspondentieadres: Joke Schipper Vrouwepolderseweg 2 4441 SJ Ovezande I Onze dank gaat uit naar onze collega's en medewer kers van Zorgstroom voor hun steun en liefdevolle verzorging. Onze moeder, oma en overoma is op haar kamer nr. 18 in Swerf-Rust, L. Stommesweg 1 te Middelburg,] waar u nog even bij haar kunt zijn op zaterdag 4 november tussen 14.00 en 15.00 uur. We nemen samen afscheid van haar op maandag 6 november om 13.00 uur in de aula van het cremato rium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren ir de ontvangstruimte van dit crematorium. Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 46