Bolleman pleit voor andere tactiek Misschien het enige eindtoernool Routinier Terneuzense Boys wanhoopt nog niet na desastreuze start Vijfde Piet Spruit Memorial Danny Roelofs mist interland Van Dam vierde geplaatst op EK Bakx scoort in selectiewedstrijd Zege voor jonge Voetballers tegen Red Star uitslagen agenda donderdag 2 november 2006 z 19 foor Peter van Kouteren ERNEUZEN - Een half jaar ge iden liepen ze in polonaise adfoör de eigen kantine, maar een vaasje hoger valt er voor Terneu- rotense Boys weinig te vieren. De formatie van Danny van de Vel- chje sluit na acht wedstrijden in ■We; eerste klasse met nul punten uu]e rij. De eerste haarscheurtjes ,gl; wat een hecht geheel leek, voorden zichtbaar. oi||tevreden spelers uiten veelal jt,iiderhuids kritiek. Marco Bohe mian pleit in de aanloop naar de evjjhnoeting met Oostkapelle ttfpenlijk voor een andere tac- 2r];iek. Cijfers spreken harde taal n staan haaks op de positieve jtlatingen, die wekelijks uit ~~et Boys-kamp zijn op te teke- "en. De Terneuzense zaterdag- 1 lub werd zoekgespeeld door ,RC (6-2), ingeblikt door Nivo Iparta (6-0), incasseerde vier ipte nederlagen en hield gelij- :e tred (0-0) met Nieuw-Lekker- and. De KNVB pakte het punt e„ chter weer af nadat Terneuzen- e Boys na de wedstrijd tegen e_ )RC het wedstrijdformulier met et jpzet fout had ingevuld. s.)at gelijkspel is het sportieve etioogtepunt op een hoger ni- i.jeau. Spelers en de technische taf blijven zich echter moed in breken en vinden dat het zo lecht nog niet gaat. Marco Bol- ^eman (33) zegt zo'n slechte 1S tart niet te hebben voorzien en si telt gelaten vast dat zijn team -,e vel degelijk gegroeid is in verge- ar ijking met het begin van het sei zoen. „We spelen doordeweeks IIA Westdorpe met 6-1 volledig c_ 'an de mat. Maar in de competi- j. iè scoren we niet. Ik had ver- lg vacht dat het niet gemakkelijk [niou worden, maar dat we wel n junten zouden pakken. Ik zou irilleen een beetje anders hebben rt gevoetbald." e. De routinier zegt dat hij graag ti jösitieve teksten kwijt zou wil- e.' en, maar veel schiet hem niet te j_ linnen. De uit de A-junioren ge- j. ramen Dennis van de Broeke loet het in de defensie meer dan 'ejrdienstelijk. „Maar verder? Ne zouden iets anders moeten Marco Bolleman denkt dat Terneuzense Boys anders zou moeten spelen en heeft daarover met zijn trainer gesproken. „Hij vindt het te laat om onze speelwijze te veranderen, maar ik denk dat het daar nooit te laat voor is." foto Camile Schelstraete spelen, waardoor je als ploeg meer vertrouwen kunt opdoen. Wij spelen al vroeg met veel pressie. We laten veel ruimte achter onze verdediging en zijn daardoor heel kwetsbaar. Ik zou veel compacter spelen, tussen de eigen 'zestien' en de middenlijn. Dat heb ik met de trainer be sproken en ik weet hoe hij daar over denkt. Hij vindt het te laat om onze speelwijze te verande ren, maar ik denk dat het daar nooit te laat voor is." Ali Eryürü'k lijkt voor lange tijd uitgeschakéld en moet wellicht vrezen voor zijn voetballoop baan. Aanvalsleider Arjen Oost- dijk werkt hard, maar kampt met een vormcrisis, terwijl Mat- ti Buijsse en Robert Bezemer we kelijks moeite hebben met het niveau. Ryan de Regt is, teleur gesteld in zijn trainer, gestopt en David de Haan, die bij Zaam- slag een vaste en degelijke waar de was, speelde zaterdag in het tweede. „Als je almaar verliest, is de sfeer wat minder. Natuurlijk is het niet allemaal koek en ei", geeft Bolleman toe. „Maar ik drink na de wedstrijd wel ge woon een biertje in de kantine." Toch klinkt bij een aantal spe lers ontevredenheid door. „Spe lers die er niet in staan, zien dat anderen slecht spelen. Dan be gint het gemor. Ze hebben alle maal iets te klagen, maar zeg gen het niet tegen de trainer. Je kunt toch gewoon je mond open doen? Dan heb je je zegje ge daan. Of de trainer er dan iets mee doet, is een ander verhaal. Op den duur ga je wel met wat minder plezier naar de training. We zijn de voorbereiding begon nen met 24 man. Straks staan er tegen de winterstop nog acht of tien. Let maar op. Dat zou jam mer zijn." De middenvelder zegt een win naarstype te zijn, maar verlie zen begint vreemd genoeg te wennen. „Je kunt niet elke zater dag en zondag chagrijnig zijn. Je wordt wat gelatener. We zijn een aantal keren behoorlijk weg gespeeld, maar niet elke keer de mindere ploeg geweest. Van GJS en Achilles Veen hadden we niet hoeven te verliezen hoor. Tegen Rijsoord, dat nu aan kop staat, waren we ge woon beter. Nivo Sparta is in het eerste halfuur niet over de middenlijn geweest. We kregen drie opgelegde kansen, maar scoorden niet. In het laatste kwartier van de eerste helft leg den zij er wel vier in het netje." Complimenten „Achterin geven we te veel ruim te weg. Dat wordt genadeloos af gestraft. Bij onze tegenstanders loopt altijd wel een spits die ze er wel in prikt. Dat krijgen ze bij ons van voor nog niet voor el kaar. We krijgen complimenten, maar wat schiet je daar nou mee op? Ik wil winnen. Het maakt me niet uit hoe." Wanhopen doet hij nog niet. „Maar het zou voor ons en de he le club leuk zijn als we eens een keer winnen. Ze zullen wel zeg gen dat Oostkapelle ook onderin staat en wij dus het spel weer moeten maken. Maar het gaat uiteindelijk om de punten. Het zou zonde zijn om na een jaar ge lijk weer te degraderen." GOES - De trimloop Piet Spruit Memorial is aan het eer ste lustrum toe. Vijf jaren geleden werd door een aantal atleten het initiatief genomen een loop ter ere van de over leden sportman Piet Spruit te houden. Dat sloeg meteen aan. De wedstrijd in De Braakman is niet meer weg te denken van de Zeeuws-Vlaamse trimloopagenda. Piet Spi'uit was niet alleen een atleet die deelnam aan veel wedstrijden, hij was ook actief als voetballer bij Terneu zense Boys en mensen met een verstandelijke beperking hadden volop zijn aandacht. Zaterdag staan drie lopen op het programma. De omloop van 3500 meter kan één, twee of vier maal worden gelopen. De start is om 15.00 uur. Om 14.45 uur is een wedstrijd voor de jeugd over 500 me ter. De kantine 't Hart van de Braakman is permanence. GOES - De Middelburgse bokser Danny Roelofs heeft de uit nodiging van de nationale bond voor twee interlands tegen Ierland (op 17 en 19 november in Dublin) moeten afslaan. De kersverse nationale kampioen in de klasse tot 91 kilo kan zich niet vrijmaken van zijn werk. Zijn trainer Lambert Busby is bezig met sponsors, die Roelofs in de toekomst gederfde in komsten kunnen vergoeden. „Het is jammer dat Danny niet kan meedoen. Hij heeft wedstrijden nodig om beter te wor den. Ik ben bezig met een Duitse ploeg, zodat hij in de compe titie kan boksen. Dat zou goed zijn voor zijn ontwikkeling." SAS VAN GENT - Biljarter Jens van Dam van HGL/KOT'86 maakt dit weekeinde deel uit van de Neder landse afvaardiging tijdens het Europees kampioenschap libre cadetten in Brugge. Als voorbereiding op het evene ment verblijven de vier teamleden onder leiding van bond- strainer Frans van Hoey in een trainingskamp in Etten Leur. Het zijn drukke tijden voor de pas vijftienjarige Sas- senaar. Twee weken geleden speelde hij het NK libre extra klasse jeugd en afgelopen weekeinde plaatste hij zich voor het NK driebanden groot. Vorig jaar deed hij voor het eerst mee aan het EK en werd toen tiende. Zijn vooruitgang sindsdien is te zien op de plaatsingslijst. Hij staat daarop vierde. Zijn voorbereiding op het EK leek even te worden verstoord. Voor de havo-leerling stond de ze week een tentamen gepland, maar dat werd op het laat ste moment verplaatst. Van Dam neemt het vanaf morgen op tegen Radek Pavela uit Tsjechië, de Duitser Sebastian Fründ en de Fransman Gaël Gagnepain. Als Van Dam de poule wint, ontloopt hij in de kwartfinale de topfavoriet en titelverdediger Kenny Miatton uit België. De andere Nederlandse deelnemers zijn Bart van den Hanenberg, Michel Vurens en Demi Pat- tihuru. NIJKERK - Voetballer Istvan Bakx van Hoek heeft in een onderlinge selectiewedstrijd voor het Nederlands ama teurteam het derde doelpunt gemaakt. In Nijkerk won de ploeg van Bakx, die onder meer samen speelde met John Schot van Kloetinge, met 3-1 van het team waarin Gio vanni Siereveld van Kloetinge acteerde. De Zeeuwse voet ballers horen binnen twee weken of ze door KNVB-coach Marco Bout zijn geselecteerd. Het amateurelftal speelt eind november onder meer tegen Engeland. I IAASDONK - In de eerste wed- trijd van dit seizoen tegen een letaaldvoetbalorganisatie won Ie Zeeuws-Vlaamse selectie van /'ipelers onder de 21 jaar met 3-1 f 'an het Belgische Red Star Vaasland onder 19. )e formatie van de coaches 'ack Begijn en Franz van der -jijl was vooral in de eerste helft \)ppermachtig. Met goed combi- latievoetbal werd de tegenstan der op eigen helft vastgezet. Uit- linkers bij de Zeeuws-Vlamin- en waren Robbin Dekker (Ter- euzen) en Kenneth Okerley /Axel). Veel aanvallen werden pgezet via di t centrale verdedi gingsduo. la twintig minuten resulteerde iet overwicht in een doelpunt /jan Evert van den Berg ^/HW'24), na een vlotte combina- yie tussen Okerley en Jari Vyae- Ae (HW'24). Alexander Praet (Hulsterloo) en j&vert van den Berg zagen scho en over en voorlangs gaan. Red \>tar, uitkomend in de tweede ilasse nationaal, beperkte zich qt enkele snel uitgevoerde coun- |rs. 'as in de laatste tien minuten jóor de rust wist de thuisploeg mder de druk vandaan te ko- ytien, maar tot uitgespeelde kan yen kwam het niet, /)e tweede helft gaf eenzelfde pelbeeld te zien. Een vrije trap 'an Vyaene ging via de paal maast. Red Star kwam even te- iug in de wedstrijd. Na een goed ïpg'ezette aanval het de thuis- floeg de gelijkmaker aanteke- jên. Ie bezoekers herpakten zich en etten meer druk. Dit resulteer- le in een fraai doelpunt van Ro- •in Mariman (Koewacht), die op langeven van Evert van den lerg knap afrondde met een tiftballetje, )en grotere uitslag leek in de aaak, maar de Belgische goalie (rilde niet wijken bij schoten 'an Arjan Hamelink (Zaamslag) in Jaimy de Visser (HW'24). ted Star bleef daardoor uitzicht (ouden op de aansluitingstref- er. Arjan Hamelink schoot kort 'dor tijd alle Belgische hoop ian diggelen. |maf de punt van het straf schopgebied bracht hij de -3-eindstand op het scorebord, lp woensdag 22 november ^ieelt de Zeeuws-Vlaamse selec- ie de volgende wedstrijd. Tegen stander is dan de Belgische eer steklasser AA Gent. Korfballer Niels Westmaas met Jong Oranje naar EK onder 21 in Portugal door Roeland van Vliet PAPENDRECHT - De kans is groot dat korfballer Niels Westmaas komende week, tijdens het Europees kampioen schap onder 21, voor het eerst en het laatst met een Nederlands team een eindtoernooi speelt. Daarom reist de twintigjarige Goesenaar extra gedreven af naar Portugal. „Als we de beker niet pakken, ga ik emigreren", vertelt de PKC'er, vlak voor een training in Papen- drecht. Begin 2005 kreeg je van de bond te ho ren dat je niet geselecteerd zou worden voor Jong Oranje, omdat je vanwege je geloof niet op zondag wilt spelen. Maar het afgelopen jaar heb je aan alle oefen duels meegedaan en nu ben je er ook bij op het eindtoernooi. Hoe kan dat? „Het was even een vervelendetijd, na dat ik had gehoord dat ik niet meer op geroepen zou worden. Maar kort daar na, nu al zo'n anderhalf jaar geleden, werd duidelijk dat we tijdens het EK geen poulewedstrijden op zondag zou den spelen en dat de finale op zaterdag zou zijn. De bondscoach, Jan Sjouke van den Bos, heeft toen direct al gezegd dat hij dan geen reden zag om mij niet mee te nemen. Vandaar dat ik het hele voortraject ook heb mogen meemaken." Je hebt dus geluk gehad. „Dat zeker, ja. Want hoe groot is de kans dat een speelschema mij helemaal past? Ik kan me niet voorstellen dat er op het WK onder 23, dat in 2008 in het Verre Oosten wordt gehouden, niet op zondag wordt gespeeld. En dan ga ik dus niet mee. Ik wil namelijk of hele maal bij het team zitten of helemaal niet. Dit EK zou dus wel eens mijn eni ge eindtoernooi kunnen worden. Ik zie dit als mijn kans om een prijs te pak ken." Voor bijna alle landen begint het EK wel op zondag. Is er misschien vanuit de organisatie rekening gehouden met Nederlandse wensen „Nee, het is toeval." De openingsceremonie is ook op zon dag. Ga je daar heen? „Ik denk van wel. Luisteren naar enke le toespraken is wat anders dan het spe len van een wedstrijd. De bondscoach heeft in elk geval gezegd dat hij me op die dag de ruimte geeft." Nederland is favoriet voor de eindzege. Welke landen gaan het jullie lastig ma ken? „In eerste instantie alleen België. Het verschil met landen als Rusland en Duitsland is nog vrij groot. De Belgen Niels Westmaas: „Als we de beker niet pakken, ga ik emigreren." zullen we wel weer tegenkomen in de fi nale. En we zijn het aan onze stand ver plicht om dan ook van ze te winnen. Maar dat zal niet lukken als we de Bel gen niet tactisch helemaal kapot spelen. We kunnen wel hard lopen en fysiek spelen, maar dat kunnen zij ook. Wij moeten dus wat extra's brengen, spelin zicht tonen." De bondscoach zei afgelopen week in het blad 'Korfbal' dat binnen Jong Oran je de kwetsbaarheid bij de mannen ligt. 'We missen de echte puntspelers, waar door de druk meer bij de vrouwen ligt. De vorige lichting was talentvoller en zat dichter tegen de seniorenselectie aan.' Heeft hij gelijk? „Natuurlijk. Het is een juiste constate ring dat ons team geen mensen heeft die er zeven per wedstrijd inschieten. Maar we hebben wel een uitgebalanceerd team dat volwassen korfbal speelt. In de basisacht, waartoe ik 'ook behoor, zijn alle vier de mannen boven de 1 me ter 90. Daardoor hebben we altijd een goede rebound, maar iedereen kan ook prima in het één-tegen-één-duel spelen. We hebben misschien wel geen spitsen, maar we zijn allemaal behoorlijk all round. Dit Jong Oranje speelt een soort totaalkorfbal." Heb jij nu ook een andere rol dan bij PKC? „Ja. Bij PKC ben ik voor tachtig pro cent rebounder, waardoor ik veel in de korfzone te vinden ben. Dat komt door dat er bij mij in het vak een uitgespro ken spits staat. Omdat zo iemand bij Jong Oranje ontbreekt, ben ik daar zo'n vijftig procent rebounder en zo'n vijftig procent puntspeler." Het gat tussen Oranje en Jong Oranje is groot. Bij PKC is een vergelijkbare si tuatie: jij komt er, als speler van het tweede team, maar moeilijk tussen bij het eerste. Dat moet frustrerend zijn. „Dat is zo, ja. Bij PKC wil men elk jaar de landstitel pakken. Daar is het beleid ook op gericht. Dus wordt er constant gekeken naar goede spelers, die vervol gens ook gehaald worden. De eigen spe lers worden nog wel eens gepasseerd. Toen ik een aantal jaren geleden van Tjoba naar PKC ging, heb ik ervan ge profiteerd. Omdat ik bij PKC Al kwam, moest een ander voor mij naar de A2. Nu ikzelf al enige tijd bij de club zit, merk ik ook de nadelen van het beleid. Het is moeilijk om door te stomen naar het eerste team." En wat zegt de hoofdtrainer, Steven Mijnsbergen, tegen jou? foto Willem Mieras „Nou, de trainer hoeft mij echt niets uit te leggen. Ik zie zelf ook wel dat die jon gens die in het eerste team spelen beter zijn dan ik. Dat zijn bijna allemaal in ternationals, die een beter schot hebben en geroutineerder zijn. Op trainingen red ik het nog wel tegen hén en ik krijg van de coach ook wel invalbeurten, maar ik weet dat het lastig is om een heel seizoen op hetzelfde niveau als die mannen te presteren. Het is alleen jam mer dat er binnen PKC 1 geen oplei- dingsplekken worden gecreëerd, omdat ze nu eenmaal elk jaar voor het kam pioenschap gaan." Heb je voor jezelf een traject in gedach ten? Zo van: dan wil ik vast in PKC 1 staan. „Nee, totaal niet. Ik weet niet eens hoe lang ik topsport wil blijven bedrijven. Als ik over ruim een jaar klaar ben met mijn studie en een baan ga zoeken, kan mij leefsituatie totaal veranderen. Nu ben ik ongebonden, dan niet meer. Ik zeg dus niet: ik blijf nog vijf jaar bij PKC." De stap terug naar Tjoba, die je broer Dirk-Jan al gemaakt heeft, sluit je op den duur dus niet uit? „Nee." Terneuzen. Poolbiljarten, district Kanaalzone: The Riff-D-Generation X 12-23, Beterdak-Milord 2 20-15, The Danger Zone-Milord 21-11. Stand: Milord 2 4-79, Milord 3-69, The Riff 4-69, The Danger Zone 3-67, D-Gen- retaion X 3-67, Beterdak 4-66, Dream Team 3-57. Mannen, Parijs. Tweede ronde: Nie- minen (Fin/14) - Bracciali (Ita) 6-3 6-4, Berdych (Tsj/8) - Olivier Rochus (Bel) 6-7 (4) 6-4 6-2, Haas (Dui/10) - Llodra (Fra) 7-6 (7) 7-6 (2), Mathieu (Fra) - Djo- kovic (Ser/12) 7-6 (11), 7-6 (4). Hasselt. Eerste ronde: Krajicek (Ned) - Santangelo (Ita) 5-2 opgave, Stosur Jeugdkorfballers van Zaamslag en Luctor in één team TERNEUZEN - Voor het eerst in de geschiedenis van de clubs slaan de korfbalverenigingen Zaamslag en Terneuzen op spor tief gebied de handen in elkaar. De A-jeugd van beide verenigin gen komt vanaf zaterdag met een combinatieteam uit in de vierde klasse van de zaalcompe titie. Bij het besluit tot samenwer king heeft bij beide clubs het plezier van de jeugd voorop ge staan, verzekert voorzitter Wim de Putter van Zaamslag. „Door studie en werk op zaterdag had den we bij Zaamslag te weinig jeugdspelers om de competitie in te gaan. Dat probleem had Luctor ook. De jeugd zag het niet zitten om bij de senioren in het tweede of derde te gaan spe len. Ze wilden graag in de jeugd- competitie verder." Na intern overleg op bestuurlijk niveau volgde de vrijage met Luctor. „Er is goed overleg ge weest met Piet Geene (Luctor). Ik was er zelf niet zo'n voorstan der van", bekent de voorzitter van Zaamslag. „Maar de jeugd zit bijna allemaal bij elkaar op school. Ze kennen elkaar. Het gaat er uiteindelijk om dat ze met en tegen leeftijdsgenoten kunnen spelen." Onder de naam Zaamslag/Luc- tor is het A-team ingeschreven voor de zaalcompetitie. Wim de Putter: „Het is onze insteek dat het van tijdelijke aard is en dat de clubidentiteit overeind blijft. Plet blijven leden van Luctor en leden van Zaamslag. Als er spe lers nodig zijn in lagere teams, dan zullen dat spelers van de ei gen club zijn." De jeugdploeg heeft zich onder leiding van Piet Geene en de Zaamslag-trainers Frans Verpoorte en Inge van Zuidam voorbereid op het sei- (Aus/7) - Savtsjoek (Oek) 6-4 6-3, Muller (Dui) - Bondarenko (Oek) 2-6 6-4 6-4, Maes (Bel) - Fedak (Oek) 3-6 6-2 7-5. Tweede ronde: Zvonareva (Rus/6) - Flipkens (Bel) 6-3 6-4. Wereldkampioenschap vrouwen, eerste groepsronde. Poule A: Kenia - Taiwan 0-3 (13-25 9-25 27-29), Zuid-Ko- rea - Polen 2-3 (21-25 25-23 24-26 25-23 12-15), Costa Rica - Japan 0-3 (9-25 11-25 14-25). Poule B: Azerbeidzjan - Rusland 1-3 (19^25 21-25 25-19 20-25), Duitsland - Mexico 3-0 (25-18 25-21 25-19), China - Dominicaanse Republiek 3-0 (25-19 25-17 25-23). Poule C: Kazachstan - Brazilië 0-3 (17-25 13-25 16-25)Kameroen - Puerto Rico 0-3 (17-25 23-25 20-25), Nederland - Verenigde Staten 2-3 (19-25 22-25 29-27 25-20 7-15). Stand: 1Brazilië 2-4 (6-0) 2. Verenigde Staten 2-4 (6-4) 3. Nederland 2-3 (5-3) 4. Puerto Rico 2-3 (3-3) 5. Kazachstan 2-2 (2-6) 6. Kameroen 2-2 (0-6). Poule D: Egypte - Turkije 0-3 (11-25 13-25 8-25), Servië en Montenegro - Cu ba 3-1 (25-22 22-25 25-20 25-23), Italië - Peru 3-0 (25-15 25-16 25-14). Terneuzen. Najaarscompetitie Bevo- bo. Klasse A: Jacobs/Tuin-Dees Sport 1-2, Delta-BN/De Stem 1-2, Zaman Sport-Dow 1-2, ROS-Scheldesport 0-3 (regl.). Stand: Dow 8-19, Dees Sport 8-18, ROS 8-17, Zaman Sport 8-12, Jacobs/Tuin 8-9, Delta 8-7, BN/De Stem 8-7, Scheldesport 8-5. Klasse B: Dow 2-Van der Poel BV 0-3, NHI Terneu- zen-PSOVZ 3-0, Rabobank Terneuzen/ Sas-De Pooter 1-2, BN/De Stem 2-Dees Sport 2 1-2. Stand: Rabobank Terneuzen/Sas 8-16, NHI Terneuzen 8-14, PSOVZ 8-14, Van der Poel BV 8-13, BN/De Stem 2 8-11, De Pooter 8-10, Dow 2 8-10, Dees Sport 2 8-7. Klasse C: El.van Fraeyenho- ve-V&K/C1000 Hoek 2-1, Echo Audio-De Hoop 0-3, Visser Smit Hanab-Ge- meente Terneuzen 0-3, Delta 2-TeVoRe 0-3. Stand: El. Van Fraeyenhove 8-18, TeVo- Re 8-17, De Hoop 8-14, Delta 2 8-14, Ge meente Terneuzen 8-12, V&K/C1000 Hoek 8-9, Visser Smit Hanab 8-6, Echo Audio 8-5. Klasse D: ASYA Kartal- lari-Scheldesport 2 2-1PSOVZ 2-WBAZ 0-3, Dow 3-NHI Terneuzen 2 3-0, URS-Yildiz 0-3. Stand: Dow 3 8-20, WBAZ 8-17, Yildiz 8-17, URS 8-13, NHI Terneuzen 2 8-12, Scheldesport 2 8-7, PSOVZ 2 8-5, ASYA Kartallari 8-5. Klas se E: Zeeland Seaports-BN/De Stem 3 3-0 (regl.), BN/De Stem 4-HCO 1-2, Ge meente Terneuzen 2-Hydro IS Partner 3-0, NACAP-Meermarkt Philippine 3-0. Stand: NACAP 7-17, Gemeente Terneu zen 2 7-17, HCO 8-17, Zeeland Seaports 7-15, V&K/C1000 Hoek 2 7-8, BN/De Stem 4 7-7, Meermarkt Philippine 7-7, Hydro IS Partner 7-6, BN/De Stem 3 7-3. Veldrijden. Koppenbergcross, Oude naarde. 1. Nys (Bel) 1.01.47, 2. Groe- nendaal (Ned) 0.13, 3. Gadret (Fra) 0.30, 4. Aernouts (Bel) 0.35, 5. Wellens (Bel) 1.19, 6. Vervecken (Bel) 1.46, 9. Van Gils (Ned) 2.13, 12. De Knegt (Ned) 2.58, 26. Nijland (Ned) 5.47. Vrouwen: 1. Vos (Ned) 40.33, 2. Hor- mes-Ravenstein (Ned) 0.06, 3. Van den Brand (Ned) 0.22. donderdag Biljarten Landelijke competitie driebanden groot. Vierde divisie, poule 5: Café Biljart Reseda-DSMK 2 Lokatie: Zaal Re seda, Sas van C Aanvang: 19.30

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 43