ONTSLAGEN TTuente CaImref FLYING DOCTORS Zeeuws Vlaanderen Waarom is Kevin vaak verdrietig? Liberia: niet om aan te zien Sluit je ogen niet. Geef. Giro 999 ICBF D. Pi N; bi HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT. Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-5769476 ofwww.amref.nl Selfsupporting Africa tlX. donderdag 2 november 2006 i op Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Op 29 oktober 2006 is onze zoon Daan geboren. Carlo en Leontien Kloosterman-Louwerse Eversdijkse Bredeweg 5 4421 RB Kapelle Overleden Lieve ma. De warmte van je ogen, het geluk van je lieve lach, de wijsheid van je rimpels, tekenen van dag tot dag. Alles wat je hebt gegeven; zorg, liefde, wijsheid, kracht, dragen we ons verdere leven. Dag en nacht en met alle macht. Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, goed heid, zorgzaamheid, wilskracht en ijver, hebben wij tot onze diepe droefheid onverwacht afscheid moe ten nemen van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Margretha Meijer-Wouters echtgenote van Piet Meijer geboren: 22 februari 1951 Nw- en St. Joosland: Lewedorp: overleden: 51 oktober 2006 Piet Meijer Willy en Jaap Rooze-Meijer Jeanine en Martin Raoul Sa ski a en Ja co Mieke en David Janse-Meijer Kees en Suzanne Margreet en Riny Davy, Jeffrey Jan en Èlly Meijer-Braamse Marlie en Kevin Remco en Kim Mattie Meijer Monique en Justin Ramona en Ruben Arianne t en Kees i Geljon-Meijer Aart en Ellen Meijer-Wattel Celina Stephanie Piet en Ineke Meijer-van Belzen Ronaldo Yannick Oude Rijksweg 61 4359 BB Nieuw- en St. Joosland Op vrijdag 3 november a.s. is er tussen 19.50 en 20.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het rouwcentrum aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. De herdenkingsplechtigheid zal worden gehoude op zaterdag 4 november om 10.15 uur in het Dorps huis aan de Veerstraat 2 te Nieuw- en St. Joosland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aan de Oude Dijk te Nieuw- en St. Joosland. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd Dorpshuis. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Middelburg: Nw-en St. Joosland: Nw-en St. Joosland: Middelburg: Middelburg: Arnemuiden: Bedroefd delen wij u mede dat is overleden onze lieve schoonzuster en tante Gre Meijer-Wouters Wij wensen Piet en de kinderen veel sterkte Biezelinge: N. Meijer Kapelle: P. van Hecke-de Rijke A.van Hecke t Westkapelle: A. Dronkers-Meijer A. Dronkers Wolphaartsdijk: L. Meijer N. Meijer-de Bruine Neven en nichten Met droefheid hebben wij kennis genomen van het toch nog onverwachte overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Margretha Meijer-Wouters echtgenote van Piet Meijer in de leeftijd van 75 jaar. Middelburg: M.M. Dekker-Wouters A. Dekker Neven en nichten Middelburg, 51 oktober 2006 Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Maria Catharina van IJzerloo-Jobse - Mies - 23 april 1930 - f51 oktober 2006 Goes: Maarten van I Jzerloo Goes: Cora en Peter de Munck-van 1 Jzerloo Martijn en Talitha Froukje en Stefan Jorijn Wiet se Sluis: Johan en Karin van JJzerloo-Ohms Wouter 31 oktober 2006 Nassau laan 112 4461 SX Goes De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal worden gehouden op zaterdag 4 novem ber om 11.30 uur in de Aula 'op de Algemene Be graafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Van 10.45-11.15 uur is er gelegenheid om persoon lijk afscheid te nemen. Aansluitend aan de bijeenkomst zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in voornoemde Aula gelegenheid tot condoleren. In plaats van kaarten Bedroefd delen wij u mede dat zeer onverwacht uit ons midden werd weggenomen mijn lieve man, onze vader en opa Edmondus Johannes Petrus de Causmaecker Mon echtgenoot van Eveline Velleman 17-06-1925 Sas van Gent t 01-11-2006 Sas van Gent Sas van Gent: Eef de Causmaecker-Velleman Eddy Sas van Gent: Edwin en Sandra Rick Dennis Familie de Causmaecker Familie Velleman Sas van Gent, 1 november 2006 Burgemeester Hoefnagelsstraat 46,4551 HJ. De crematieplechtigheid, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 3 november om 10.30 uur in het crematorium van Temeuzen, aan de Bella- mystraat 28c, alwaar u na afloop de familie kunt con doleren. Samenkomst aan crematorium, In het huis mijns Vaders zijn vele woningen Johannes 14:2 Bedroefd maar dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons heeft betekend, geven wij u ken nis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, vader, schoonvader, onze opa en mijn schoonzoon Gilles Cornelis van de Vrede echtgenoot van Nettie Dieleman 30-5-1925 t 1-11-2006 N. van de Vrede-Dieleman Ina en Jan Duerink-van de Vrede Johnny en Esther Roy Gilly en Willemijn F.R. Dieleman-Römisch Van Heetveldestraat 21 4543 AW Zaamslag De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op zaterdag 4 november om 10.30 uur in het kerkge bouw van de Protestantse Gemeente op het Plein te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in de Rank, Zaagstraat 2. Een bijzonder woord van dank aan Dr. P. de Keyser en het personeel van de Stichting Thuiszorg voor alle zorg en aandacht. Bedroefd om het gemis, maar in het volle vertrouwen dat ze weer samen zijn, hebben wij nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze geliefde vader, schoonvader en grootvader Johannes van Liere weduwnaar van Aaltje Wilhelmina Dalebout in de leeftijd van 90 jaar. Axel: J.J.C. van Liere M.P. van Liere-Minnaard Rianneke en Foppe-Jan Alina en Steven Gerda en Ivo Anda en Ruud Den Haag: J.D. van Liere H.B. Pierenkemper 31 oktober 2006 Correspondentieadres: Liniedijk 22 4571 PD Axel De rouwdienst zal worden gehouden op maandag 6 november om 14.00 uur in de kerk van de Hervorm de gemeente, Burghse Ring in Burgh. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in vere nigingsgebouw "DeKoebel", Zandstraat 5 in Burgh. Heden overleed onze geliefde zwager en oom, de heer Johannes van Liere weduwnaar van A.W. v. Liere-Dalebout in de ouderdom van 90 jaar. Vlijmen: C.J. Waltz-Dalebout Burgh: J.]. Dalebout M.A.J. Dalebout-v.d. Weel Neven en nichten Axel, 51 oktober 2006 Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn zwager en onze oom Johannes van Liere Nisse: A. van Liere-Zeevaart Neven en nichten Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Dankbetuiging Aan alle vrienden en bekenden, U hebt tijdens de ziekte van onze moeder en oma, mevrouw C.A. Donze-Servaas hartelijk met haar en ons meegeleefd. Zij en wij hebben dit zeer gewaardeerd. Ook na haar overlijden hebt u getoond, dat zij een plaats had in uw midden. Gezien de grote hoeveelheid post en andere blijken van meeleven is het voor ons onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken. Daarom langs deze weg ieder hartelijk dank. Bovenal mochten we opmerken dat er ook gebed voor ons was. I-Iet is toch het belangrijkste, dat Hijzelf ons troost met Zijn Woord en zegt: "Ik, Ik ben het, Die u troost" Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, november 2006 Graag wil ik u allen bedanken voor het vertrouwen dal u de afgelopen 34 jaar in mij heeft gesteld. In deze lange periode hebben we samen veel mee gemaakt, steeds heb ik geprobeerd aandacht en zorg aan uw problemen te besleden. Bij mijn afscheid heb ik zeer veel hartelijke, soms ontroerende, reacties gekregen. Een receptie, waarop veel mensen (groot en klein) afscheid kwamen nemen; giften, bloemen, kaarten, etc. (het was overweldigend); dit alles heeft mij enorm goed gedaan en deze dag tot een onvergetelijke en positieve gebeurtenis gemaakt. Gezien de grootte van het geschonken bedrag wil ik een deel overmaken ten gunste van het Ronald McDonaldhuis en een deel besteden aan mijn liefhebberijen. Heel vriendelijk bedankt!! J.B. Visser Meel straat 25 Zierikzee Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Kevin houdt zich groot. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes. Die zijn wél naar sport of scouting. Sinds de scheiding is daar bij Kevin thuis geen geld meer voor. In de drukke volksbuurt waar hij woont, vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daarom'is hij erg vaak alleen en verdrietig. jantje Beton neemt het op voor kinderen als Kevin. Want samen spe len is méér dan plezier hebben. Samen spelen is ook leren om samen te leven. Het is heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kinderen in de verdrukking komen of op het verkeerde pad raken. Jantje Beton steunt daarom bijzondere kinderprojecten. Van speel- voorzieningen in oude wijken tot activiteiten speciaal voor kinderen. Van een gezellig dagje uit tot een week lang op een spannend vakan tiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gelukkig zijn. Die projecten kos ten veel geld. Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan kunnen wij deze kinderen blijven helpen. En dat doen we graag. Want is het niet fantastisch om ze te zien stralen van vreugde? LAAT KEVIN OOK EENS LACHEN! JA, ik help kwetsbare kinderen. Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. Ik machtig u om af te schrijven per maand kwartaal jaar van het hieronder ingevulde rekeningnummer (minimaal 25.-per jaar). Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Ik help met een gift. Ik machtig u om éénmalig af te schrijven van het hieronder ingevulde rekeningnummer. Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. [dooi vli: Koo geve in V [mer: Jen laar nenl ,\Ym jmer: 0'stra; S Icobs |een |Kan Del 'koe Imal |wer |ma£ A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon L in een envelop naar: jantje Beton, Antwoordnummer 8489,3500 l/lV i-^e Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs6o3ojder< "...mijn dochter en haar man zijn toen vermoord. Hu zit ik met hun baby. Hoe moet ik die in leven houden? We hebben al twee dagen niks gegeten..." "...en toen zeiden ze tegen mijn vader dat hij bij ons op schoot moest liggen. 2e sneden zijn hoofd eraf. We zijn drie dagen blijven zitten met dat hoofd..." Tineke Ceelen, Stichting Vluchteling "Ik bespaar u de foto's van deze mensen. Hun gezichten spoken wel de hele dag door mijn hoofd. Hijn hart springt zowat van woede. We kunnen wat doen. U ook." Stichting Vluchteling, Den Haag www.vluchteling.org WORD VRIEND VAN EEN VLUCHTELING RIT Sha diei ond ginl Ritt Mil goe Hoe tert hou De 14.( -de c Het plai ove KAPSALON Donderdag 9 november HEERLIJKE VERWENDAG met o.a. kleur- en make-up-advies en productinformatie onder genot van een hapje en een drankje. Bel snel voor een afspraak Wilhelminastraat 20 - St. Jansteen - tel. 0114-310901 Postcode/plaats E-mail STEUN DE ZEEHONDENCRÈCHE Stuur deze bon in een ongefrankeerde envelop naar Stichting 9950 WL Pieterburen. U ontvangt dan een blanco acceptgiro thuis. Direct M.- k Adres Naam Vanaf het begin wisten we dat Joep geen blijvertje was. Daar voor wist hij te goed wat hij wilde. Joep wilde terug naar huis, terug naar de Waddenzee. Toen we hem vonden was hij een miezerig hoopje ellende. Gescheiden van zijn moeder, Sterk vermagerd en alleen. Bij ons werd hij een lekkere dikke eigen wijs. En na drie maanden wisten we zeker dat Joep het in zijn eentje ging redden. Dat was de reden voor zijn ontslag. Lenie 't Hart ZEEHONDENCRÈCHE PIETERBUREN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 10