Heel veel zit onderhuids PZC Zoumana Diarra is een man vol ritme Als ze weer beginnen over die fiets van opa woensdag 1 november 2006 De Duits-Nederlandse chan sonnier Sven Ratzke zingt en vertelt in Gigolos Germans over witte ridders en nymfoma- nen in Boxmeer, de koningin van de dwergporno en Duitsers. Hij staat vandaag in de Stads schouwburg van Middelburg. Sven Ratzke (29) werd geboren in Duitsland, groeide vanaf z'n vierde op in Nederland en woont inmiddels weer zes jaar afwisselend in Amsterdam en Berlijn. De zanger en theaterma ker brak in Duitsland drie jaar geleden door met zijn show I shot the dj. Met zijn zesde show Gigolos Germans doet hij alle uithoeken van Nederland aan. „Ik heb geen boodschap als ca baretier, maar ik ben ook niet het type Bert Visscher... lache, lache, lache," zegt Ratzke. ,,Ik zing over tragische, hilarische fi guren aan de rand van de samen leving. En meestal in het Duits. Dat is voor Nederland al bijzon der, want wie zingt er in Neder land in het Duits?" In zijn nieuwe show zingt hij succesnummers over Queen of the Dwarfporn en Crazy Cobra Cora, maar komt hij ook met be werkingen van I Will Survive in het Duits of Kiss van Prince. Hij belt mensen in het publiek en blijkt een ware stern-performer, in één adem door gaat hij van Barry White naar het toontje van de Bee Gees. „Ik probeer zowel de Duitsers als de Nederlanders een spiegel voor te houden," vertelt Ratzke. Soms heeft hij het een beetje ge had met de Nederlandse clichés over Duitsers. „Als ze weer over die fiets van opa beginnen, denk ik: hou toch eens op." Om dat te doorbreken organi seert hij met het Goethe Insti tuut in Amsterdam al enkele ja ren de Duitse Nachten. „Om de Duitse cultuur een podium te ge ven." Volgend jaar wil hij het zelfde doen in Berlijn, maar dan andersom: Hollandse Nachten. Achille Prick Sven Ratzke is met Gigolos Ger mans vandaag te horen in de Stads schouwburg van Middelburg (aan vang 20.00 uur). Ij e Zeeuwse Komedie speelt komende maan den de tragikomedie Aan het eind van de aspergetijd. De regisseur is Willem Huij- breghs uit Middelburg, die in middels 25 jaar in het vak zit. Hij zoekt steeds naar een nieuwe uitdaging. Een stuk met vier actrices, is dat voor hem. Het stuk Aan het eind van de aspergetijd is geschre ven door Frank Houtappels, ook auteur van De Sterrentrek, dat vorig jaar door de Zeeuwse Ko medie op de planken werd ge bracht. Hoofdpersonen zijn drie zusjes Kitty (Anneke van Jaar- veld), Francien (Jolanda Kasse) en Aggie (Wilma Selen) die een dochter, Sophie (Larissa de Keij- zer) heeft, met wie ze een kapsa lon drijft. Willem Huijbreghs: „De kracht van Frank Houtappels is dat hij alle grote thema's terug kan brengen tot huis-, tuin- en keu kenproblemen. Of het nu gaat om de invasie van Poolse arbei ders, de verhouding tussen ouders en kinderen of hoe zus ters met elkaar omgaan. Daar door is hij heel toegankelijk, me de door zijn taalgebruik. In te genstelling tot de klassieke stuk ken, die groots en meeslepend zijn, lijkt zijn werk heel eenvou dig. Maar er liggen vele laagjes in, die één na één worden afge peld. Ik heb ook drama's geregis seerd zoals Who's afraid of Virgi nia Woolf. Dat stuk hakt er in. Dit schrijnt. Vooral na de pauze gaat het schuren" Huijbreghs heeft net een grote productie achter de rug met 35 acteurs, namelijk de kerstvoor stelling van Kees de Jonge in de Stadsschouwburg in Middel burg. ,,Ik was weer toe aan iets klei- ners. Belangrijk voor mij was ook dat ik nu kan werken met vier vrouwen." Het stuk is geschreven door een man die heel geloofwaardig de De Zeeuwse Komedie speelt Aan het eind van de aspergetijd, met, vlnr Jolanda Kasse, Larissa de Keijzer, Anne ke van Jaarsveld en Wilma Selen. foto Ruben Oreel karakters van vrouwen kan neer zetten, beamen de actrices ook. Wilma Selen: „Er zit veel venijn in. Hij voelt aan hoe het zit met vrouwen, dat er heel veel onder huids zit. Dat ze leuk met elkaar kunnen optrekken en toch el kaar kunnen doodwensen. Maar ook de kwetsbaarheid en saam horigheid kent hij. Als actrice zie je ook steeds meer laagje na laagje duidelijk worden. Je kunt dingen anders zeggen, waardoor woorden een andere betekenis krijgen." De scene waarin Wilma met brandende lucifers speelt. Wie heeft dat verzonnen Huijbreghs: „Dat staat niet in het script, maar hebben we zelf ingebracht. Ik wil geen voorstel ling die helemaal af is. Dat is een keurslijf en dan speel je het stuk dood. Als een actrice kan experimenteren met haar rol ontstaat er veel meer spanning. Dan ontstaan er grappige din gen, omdat je open staat voor an dere impulsen." Er zit veel muziek in de voorstel- ling. Huijbreghs: „Ik vind dat belang rijk, te vergelijken met de sound track van een film. Ik heb be wust gekozen voor muziek van Johnny Cash, omdat het verhaal zich afspeelt in een dorpje op het platteland. Het liefst had ik elke voorstelling live-muziek, maar dat is onbetaalbaar. De li- ne-dance is zowat de meest pa troonmatige dans. Die komt twee keer voor in de voorstel ling, om te accentueren dat de hoofdpersonen in de problemen zitten, maar-nooit aan hun wereldje zullen ontsnappen." Huijbreghs werkt inmiddels 25 jaar als regisseur. Hoe kijk je terug op die periode? Huijbreghs: „Niet. Ik kijk alleen vooruit. De eerste tien jaar heb ik wel veel mannenstukken ge daan. Ik heb toen afgerekend met mijn vader, zou je kunnen zeggen. De laatste tijd werk ik vooral met vrouwen. Wellicht heeft dat te maken met mijn moeder", zegt hij lachend. Hans Tabbers De Zeeuwse Komedie speelt Aan het eind van de aspergetijdin theater Vestzak 99 in Wissingen. Première zaterdag 4 november, verder op 11, 12, 17, 18, 24 en 25 november en 1, 2, 9, 10, 15, 16 en 22 december, aan vang 20.15 uur, matinee op zo 12 no vember en 10 december 15.00 uur. 24 25 november Lady's night. Het verhaal van Zoumana Diarra doet denken aan va der Leopold Mozart, die in de achttiende eeuw met zoon Wolf gang door Europa zeulde. Diarra vertolkt de eigentijdse Afrikaanse versie van dit Mo- zartverhaal. Een man vol ritme, die zijn muzikale vader ont groeide en vaak voor leden van ons Koninklijk Huis speelde. Diarra werd 38 jaar geleden in Mali geboren. „Ik ging met mijn vader op muziektour. Als tienja rige mocht ik ook optreden." Vader Moumouni Diarra trok met zijn ngoni (Afrikaanse gi taar met één snaar) door het land. „Ik had aan één snaar niet genoeg. Met zo'n ngoni kun je niet veel maken. Ik vond het echter verbazend welke gelui den mijn vader er uit tevoor schijn toverde, maar dit éénsna- rige instrument had voor mij te veel beperkingen." Daarom schiep Diarra jr. een ei gen gitaar met zes snaren, die hij maakte van de remkabel van een fiets. „Fietsen hadden we wel in Mali, snaren voor een gi taar niet", vertelt de Afrikaan. Als puber besloot Diarra profes sioneel muzikant te worden. Na veel omzwervingen kwam hij via Frankrijk met een Franse band in Nederland terecht. Het muzikale talent van Zoumana Diarra werd ontdekt door Leo- nie Jansen en Adelheid Roosen, met wie hij meer dan twintig keer optrad in Carré. Zijn kleur rijke verschijning viel op in ons land. Zoumana Diarra trad op voor koningin Beatrix, prins Willem-Alexander, leden van de Tweede Kamer en hij was drie keer ster op het North Sea Jazz Festival van Den Haag. Ook als studio- en sessiemuzi kant heeft Zoumana Diarra in ons land carrière gemaakt. Hij ontwierp voor een optreden met Trijntje Oosterhuis een eigen versie van de West-Afrikaanse kora, een soort harp. Dit instru ment heeft normaal 21 of 23 sna ren, maar Zoumana maakte dit instrument chromatisch door er 44 snaren op te monteren. Een kalebas uit Mali dient als klankkast, de rest van het in strument komt uit Nederland. Bert Witteveen The Five Great Guitars presenteren vrijdag Groove Masters in Podium 't Beest in Goes (aanvang 20.00 uur). Met Jan Kuiper, Harry Sacksioni, Er- win Java, Zoumana Diarra en Dig- mon Roovers. ANTWERPEN Vanavond wel, schat. Toneelstuk van Ed vanderweyden, met frivole levens beschouwing van een vrouw, ge speeld door Chris Mathieu met muzi kale begeleiding van Hugo Ulens. za. EWT 20.30 uur, zo. 15.00 uur. Jan Klaassen en Katrijn. Theaterstuk van schrijver Jeremy Baker over het huwelijk van Johannes Klaassen en Catharina Pieters, gebaseerd op gege vens uit het stadsarchief van Amster dam, door Theatergroep De Kale. za. Theater Het Klokhuis 20.30 uur. Kartonnen Dozen. Toneelbewerking van roman van Tom Lanoy over een puber die besmet wordt met het virus van de liefde van en door Steven De Lelie. do. vr. en za. 't Klein Raamthea- ter 20 uur, zo. 15 uur. Caveman. Monoloog over de verschil len tussen mannen en vrouwen door Kurt Defrancq. ma. Stadsschouw burg 20.00 uur. Voorstellingen in de Bourla: Tintagiles, videoperformance met de afwezigheid als thema, naar Maurice Materlinck, van De Filmfabriek, door Toneelacademie Maastricht, wo. do. vr. za. zo. en di. 19 uur; Kwartet, vormconcept van Peter Missotten, ge baseerd op Les liaisons dangereuses, wo. do. en vr. 20.30 uur, zo. 15 uur; Admiral Freebee, soloconcert door Tom Van Laere, met gitaar, piano en mondharmonica, za. 20 uur; Saray Mozart Alia Turca, interpretatie van Mozarts Die Entftihrung aus dem Se rail, door Turkse componist en Paki staanse regisseur i.s.m het Schauspiel- haus Wien, di. 20 uur. Voorstellingen in het Fakkeltheater: Chateaux Marginaux: Le retour de Madame de Coeur Brisé: voortzetting van het toneelstuk over de familie Coeur Brisé, van en met David David- se en Karin Struyf en met begelei ding van pianist Staf, wo. do. vr. en za. 20.30 uur; Amerika!!, monoloog met dubbelrol door Annemarie Pi- card, vr. en za. 20.30 uur; Gevoelens van goud, voorstelling met woord en muziek, vr. en za. keldertheater 20.30 uur; Tops in the spot, travestieten voorstelling door Tops gezelschap, zo. 15 en 20.30 uur, ma. 20.30 uur; Passie, toneelstuk over liefde, vriend schap en verlangen, naar een idee van Eddy Kips, ma. en di. 20.30 uur. Voorstellingen in de Arenberg: Ilse Delange - support Eva De Roove- re, concert, do. 20.15 uur; Tegen beter weten in, vijfde solocabaret van Theo Maassen, vr. en za. 20.15 uur; Maria Farantouri, concert door Griekse zan geres ma. 20 uur. Voorstellingen in het Wereldculturen- centrum Zuiderpershuis: Southern Wind, concert met selectie van 40 jaar Zuid-Afrikaanse muziek, in een productie van Olla Vogala met een Afrikaanse gitarist, een percussio nist uit Mozambique, drie Zoeloe zan geressen en een Zoeloezanger, wo. 20.30 uur; Du desert d'Orient aux jar- dins d'Espagne, concert met repertoi re uit het Middeleeuwse Spanje en ge zangen uit de mondelinge, mediterra ne traditie, door Hayet Ayat Jose Maria Cortes Aquilar, vr. 20.30 uur; Psarantonis, concert door Kretenzi sche Lyra-speler en zanger, za. 20.30 uur; Nieuwe première van het Rus sisch Theater Antwerpriza met 'Het Orkest' naar Jean Anouihl, concert met bijna alleen vrouwelijke muzi kanten, zo. 20.30 uur. Voorstellingen in Roma en Rataplan: Zaal Cleopatra, theater door Mart- Ha! tentatief en kristal vanplastiek, do. vr. en za. Roma 20.30 uur, zo. 14 uur; Heimwee naar Tirgu Mures, roadmovie over een jong Roemeens meisje dat met valse beloftes naar Bel gië wordt gelokt,door Villanella, vr. en za. Rataplan 20.30 uur. Voorstellingen in De Singel: Vsprs, hedendaagse dans in een cho reografie van Alain Platei, op muzika le bewerking van de sacrale muzike van Monteverdi, do. vr. en za. 20 uur Bach Academie - Mein Verlangen, concertweekend met tien concerten met muziek van Bach, publieke repe tities, masterclasses, lezingen, poë- zieen debatten, m.m.v. Koor en Or kest Collegium Vocale Gent, Project koor Bachacademie, Ensemble Explo rations, Blindman. Ricercar Consort o.l.v. Philippe Pierlot, gamba, en an dere solisten als Rainer Zipperling, cello, Pierre Hantai, klavecimbel, Aget Zweistra, cello, Guy Pension, or gel, Gerrit Komrij, Roel Dieltiens, Chrisyine Busch, riool e.a., do. 14.30 en 19.30 uur, vr. 14, 16, 19 en 20 uur, za. 10, 11.30, 14, 15, 15.30, 17, 18.30, 19.30 en 20 uur en zo. 11, 12, 14.30, 15.30,17,18.30.19.15 en 20 uur. Concerten in de Kon. Elisabethzaal: Promenadeconcert met werk van Si belius door DeFilharmonie o.l.v. Ni klas Willen m.m.v. Alexej Barche- vitch, riool, za. 20 uur; Orkestvertel ling op muziek van Rozsa's Jungle Book door DeFilharmonie o.l.v. Ivan Meylemans m.m.v. Joris Van den Brande en Dominique Collet, tekst en spel, zo. 11 uur. Concerten in het Sportpaleis; Night of the Proms: Een ontmoeting van populair en klassiek door het or kest II Novecento o.l.v. Robert Gros- lot, 't singende koor Fine Fleur, John Miles en zijn Electric Band. Texas, Tears for Fears en tenor Tony Henri, do. vr. en za. 20.30 uur; Bruce Spring steen, enig concert voor België met folk, blues en gospel m.m.v. 17 muzi kanten van The Seeger Sessions Band, di. 20.30 uur. Hit the Stage. Performance door vier choreografen en een muzikant in een concept van Sara Manente. zo. Monty 20.30 uur. GENT Jungle boek - Mowgli en het regen woud. Familiemusical met muziek van Ronnie Mosuse. do. en vr. ICC Gent 14.00 en 17.00 uur. Jeugdtheatervoorstellingen in de Ko- pergietery: Oscar en Mamie Rose, voorstelling over troost en hoop, waarin een twaalfjarige jongen brieven aan God schrijft vanaf zijn ziekbed, vr. en za. 20 uur, zo. 15 uur; Speelt, performan ce en project van klarinettist Benja min Dieltjens, waarin hij samen met Walpurgis de theatrale mogelijkhe den van de muzike/muzikant verder wil onderzoeken, vr. 2 uur. Uit de wandelingen der apostelen - Een kruis te ver 2. Satire op kerk en maatschappij, waarin de paus het evangelie wil brengen als toneelstuk, vr. en za. Theater Krakeel 20.15 uur. Voorstellingen Nieuwpoorttheater: Forza, theater over periode na de tweede wereldoorlog in een bevrijd België, door Fabuleus, do. en vr. 20.30 uur; Raisonnez, theater, geba seerd op Middeleeuwse kindermoor denaar Gilles De Rais, door theater groep Nunc, za. 20.30 uur, zo. 15 uur. Voorstellingen in de Vooruit: Ron Sexsmith, concert met presenta tie nieuwe cd Time Being, wo. 20 uur; Toman, concert met nieuwe cd presen tatie, do. 22 uur; Soap, door het col lectief Ontroerend Goed, do. vr. en za. Minard 20 uur; Sufjan Stevens, concert door Amerikaanse muzikant, za. 20 uur; Stijn, concert door Prince van de lage landen, di. 21 uur. Voorstelling in de Vlaamse Opera: Les Pêcheurs de Perles, concertante ZATERDAG Kamerkoor i Het Watersnoodmuseum sluit het jaar af met een optredei van het Schouws Kamerkoor. ®re' Het koor treedt op onder leiding van Marco 't Hart. Ook ^u" wordt uitleg geven bij liederen die worden gezongen. ra' Watersnoodmuseum, Ouwerkerk, 15.30 uur Folk m Celtic 4 brengt folk. - De muziekgroep brengt instrumentale en vocale Keltische folkmuziek van vroeger en nu in eigengemaakte arrangeur01 ten. De vier leden komen allen uit de familie Huige. I°s Het Ambachtscentrum, Goes, 14.00 uur Dialect De Goese zanger Jan Gunter treedt op. Hij zingt in het dialect van Zuid - Beveland over de natuuV i en het landschap en begeleidt zichzelf op gitaar. Het duo i kie Kaljouw en Maarten Janse op panfluit en gitaar wiss* de liedjes af met een licht klassiek repertoire. Kerkje van Ellesdiek, Ellewoutsdijk, 14.30 uur uitvoering van opera de Parelvissers van Georges Bizet, d.o. en di. 20 uur, zo. 15 uur. Miquel Angel Cortes. Flamencocon cert door Spaanse gitarist, vr. Han delsbeurs 20.15 uur. Spruiten. Musical (tekst en beats) over de belevenissen en verhalen van negen jongeren in een tuchtkamp. vr. en za. Backstage 20.00 uur. BRUGGE Voorstellingen in de Stadsschouw burg: Southern Wind, concert met selectie van 40 jaar Zuid-Afrikaanse muziek, in een productie van Olla Vogala m.m.v. een Afrikaanse gitarist, een percussionist uit Mozambique, drie Zoeloe zangeressen en een Zoeloezan ger, do. 20 uur; Maximizing the Au dience, componist, pianist en gitarist Wim Mertens blikt terug op een car rière van 25 jaar, samen met twee zan geressen en violen, za. 20 uur; Breek baar, muzikale voorstelling over de liefde voor het theatervak, door Het Zuidelijk Toneel, di. 20 uur. Concerten in het Concertgebouw: An Raskin: solorecital op de bajan, een variant van de knopaccordeon, met werk van Russische componisten uit de 20ste eeuw, Solatarjow, Gubai- dulina, Derbenko, Kusjakow, Panitz- ki, Schenderjew,en Semjonow en Rus sische volksmuziek, do. 20 uur; Jeune Orchestre Atlantique o.l.v. Sigiswald Kuijken, concert - in het kader Open baar Domein -op historische instru menten, met werk van Beethoven, Mendelssohn, Schneider en Swayne, zo. 17 uur. KNOKKE Modeshow Getrouwd. Modeshow als afsluiting van de expositie Getrouwd met creaties van Belgische en Parijse couturiers, za. Casino 20 uur. Zing Zeeuws! Peter Quaak, Donder en Crash Boogie! nemen deel aan Zi Joo Peter Quaak (1981) uit Groede en vormde met Nathan vai der Hooft cabaretduo P&N, de Geuzen. Donder is een Zeeuwstalige band met Dingeman de Visser (zang en gita« Max van Hanegem (gitaar, zang), Ronald de Witte (basgi-is taar, zang), Ronald Bimmel (drums en zang). Crash Boogiirij een bluesband uit Breskens. De bezetting is: John de Lijsïaa (zang, mondharmonica en gitaar), Cor Baris (gitaar en zaïjgn Dennis Le Coq (bas en zang,) Marco Blaakman (gitaar), E.yjn, win Hoeder (drums). De Drukkery, Middelburg, 15.00 uur StlJ Zeeuwse Avond [s e jp ive< jjen seg Of vol Zeeuwse artiesten staan op het podium. Zie donderdag Schouwburg, Middelburg 20.00 uur Candy Dulfer Candy Dulfer treedt op met The Young Ones en het Zeeuws-Vlaams jongerenorkest. Ruim zestig jongeren maken een concerttour langs dè Zeei>ori se podia en nemen saxofoniste Candy Dulfer als gast mee. Theater De Mythe, Goes, 20.00 uur Orgelconcert Leen de Broekert geeft een orgelconcert. Di Si PAl 199 sch' De Sre kop Het programma omvat werken van G.F. Handel, J.S. Bac:J-p Mozart, Mendelssohn en een eigen compositie. Ned. Herv.Kerk, Kapelle, 20.00 uur Cabaret Vrouw Holland presenteert een try-out van Starspray. Vier vrouwen grijpen elkaar bij de gouden strot, bestookt^' door een charmante pianist met opruiende klanken. Vrou^an Holland bestaat uit Gabriëlle Glasbeek, Marieke Klooste^g Karin Noeken, José Zwerink en Reinout Douma. De Meiboom, Krabbendijke, 20.00 uur Kamerorkest Het Nieuw Kamerorkest en het chr. Jong kamerkoor Fibif?^ Musicali verzorgen een concert. ^QU Solisten zijn Lieke Loosjes (hobo) en Violaine Delmas (viool). Het programma: 4e vioolconcert van Mozart, de s^e fonie Der Schullmeister van J. Haydn. Het koor zal het ningskoor uitvoeren uit de cantate Ach bleib bei uns bwyë. van J.S. Bach en vier a capella motetten van Fr. Poulenc.|je j Verder de Serenade opus 20 van Elgar en Het werk van Br" nel, voor hobo en tape. Rk kerk, Middelharnis, 20.00 uur Concert De muziekverenigingen Advendo uit Wolphaartsdijk en E k dracht Maakt Macht uit Kortgene concerteren. Advendo viert dit jaar het 75-jarig jubileum. Tijdens deze avond treden het fanfareorkest, de drumband en dweilba j De Juuntrappers op. Ned. herv. kerk, Kortgene, 20.00 uur j Harmonie i 1 Harmonie Oostburg en Xantippe presenteren Blind Date. j; De muziekvereniging met dirigent Bart Swimberghe ont- s moet vier sterke vrouwen met muzikale kwaliteitendie bt reid zijn iedereen in de buurt uit te dagen. Ledeltheater, Oostburg, 20.15 uur A capella pop Montezuma's Revenge zingt a capella popmuziek in De M tezuma Code. J j Nederlandstalige a capellapop, waarbij de zang wordt ge- combineerd met een flinke dosis humor. Arsenaaltheater, Vlissingen, 20.15 uur Tragikomedie j De Zeeuwse Komedie bengt de première van de tragikom die Aan het eind van de aspergetijd. Drie zussen en de dochter van één van hen. Een kapsalon een Limburgs dorp. Spelers: Anneke van Jaarsveld, Jolan' j Kasse, Larissa de Keijzer en Wilma Selen. Regie; Willem Huijbreghs, geschreven door Frank Houtappels. Theater Vestzak 99, Vlissingen, 20.15 uur j Theater Het Middelburgs Theater speelt Jan Rap en z'n maat. Zie woensdag. De voorstelling is uitverkocht. Minitheater, Middelburg, 20.30 uur Country Lonely 2 is country van Ruud Hermans en Dick van Alten Zie vrijdag. - Theater De Wegwijzer, Nieuw- en Sint Joosland, 20.301 Folk Eaden treedt op. Het vijftal brengt folk met Keltische invloeden, deels niei repertoire geschreven door Roland Verstappen,deeld wer. van honderden jaren terug. De bezetting: Karin Poels (za- Bernard Jussen (basgitaren), Walter Kuipers (viool, mand ne, bouzouki, whistles en bodhran), Roland Verstappen (g ren, zang) en Erik Swinkels (accordeon, toetsen en zang), Razzmatazz, Oost-Souburg, 21.00 uur Eighties Muziek uit de jaren tachtig staat op het programma. Copycat speelt nummers van Queens Of The Stone Age, E bie Williams, Cheaptrick, Simply Red tot Freak Power. D band bestaat uit Robert Stoltink (zang), Eric van Noort (t<J sen), Michaël Coomans (gitaar), Han Dasselaar (bas) en Er- chard Plijerman (drums). Dj Edwin draait muziek uit de jaren tachtig: ska, new wa' funk, disco, dance en soul. Brogum, Zierikzee, 21.30 uur Stonerrock Dozer en The Massacrista staan op het podium. Fervente spelers van Playstation hebben het nummer Su} soul van de Zweedse stonerrockband Dozer al ontelbare 1 ren voorbij horen komen bij de X-games! Het meest recer album is Through the Eyes of Heathens en het nummer D wing Dead daarvan is opnieuw uitgekozen voor een grote deogame, NHL 2K7 voor Xbox en Playstation. De Zeeuwse band The MassaCrista is sinds 2004 op eigen wijze bezig. Hun eerste demo is Desert Dunes StonerbS De Piek, Vlissingen, 21.30 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 48