Futsalinterland in Terneuzen PZC Dreischorbroers in ziekenboeg ■>ven Nys vraagt litte-expert advies Nederlandse preses Verbroedering Geel veg na bedreigingen Davidenko vernedert Rochus in Parijs 21 Nederland-B elgïè op 16 januari Benauwde zege De Heerenstraat Martijn Krijger blijft koploper Zeeuwen vechten voor goed doel Buy the Bike Racing snelste team Leden Turncombinatie op dreef uitslagen laaskant ruziet peer met Tilburg Roadhouse Blues opent met winst Pubbles achtste met acht uit acht woensdag 1 november 2006 swb ■)or Barry van der Hooft ERNEUZEN - Het Nederlands ltsalteam speelt voor het eerst _nds vierenhalf jaar weer een iterland in Zeeland. Dinsdag januari treedt de ploeg van jndscoach Vic Hermans in het Terneuzense sportcentrum Vlie gende Vaart aan tegen België. Het oefenduel wordt gespeeld ter voorbereiding op het EK-kwalificatietoemooi, dat in februari in Nederland wordt af gewerkt. Bij de laatste keer dat het natio- >or Patrick Delait SERLEN - Sven Nys heeft de dp van inspanningsfysioloog erard Rietj ens uit Heerlen in roepen met het oog op de ympische Spelen van 2008. wereldkampioen veldrijden il in China meedoen aan het ountainbiken. Met de advie- n van Rietjens hoopt de 30-ja- *e Belg zich te wapenen tegen i hitte en de hoge luchtvochtig- iid in Peking. etjens geldt als dé hitte-ex- irt van NOCNSF. Zo introdu- erde hij vóór de Spelen van ;hene 2004 de zogenaamde jelvesten, die de atleten moes- n beschermen tegen de hoge mperaturen. Rietjens en Ra- )-renner Nys spraken elkaar ilangs voor het eerst in Heer- „Ik had liever gehad dat die spraak geheim was gebleven, et ligt niet voor de hand dat ik inspanningsfysioloog van OCNSF de concurrentie uit :t buitenland ga helpen. Ik heb ys alleen antwoord gegeven op n paar concrete vragen. Het is iht niet de bedoeling dat ieder- In bij mij komt aankloppen", ludt Rietjens de boot af. fclgens de Heerlenaar wil de ab- llute heerser in het veldrijden In oplossing voor zijn zweet- lobleem. Vooral in warme om standigheden verliest Nys veel vocht. Bij extreem lange inspan ningen kan het vochtverlies bij atleten oplopen tot vijf procent van het lichaamsgewicht. Onder zoek heeft aangetoond dat bij twee procent al een aanzienlijke prestatievermindering optreedt. Om dat te vermijden heeft Riet jens de Belgische wereldkampi oen naar huis gestuurd met huis werk. „Ik heb Nys een aantal al gemene tips gegeven, maar om hem echt te kunnen helpen, zal hij met meer informatie moeten komen. Zo had hij geen idee hoe veel vocht hij tijdens een inspan ning verliest. Zonder die gege vens is het bijna onmogelijk om voor hem een plan op te stellen. Door zich vlak voor en meteen na de wedstrijd te wegen, ko men we al heel wat meer te we ten." Hoewel Rietjens geen ver volgafspraak met heeft Nys ge pland, kan de Belg op weg naar Peking altijd bij hem aanklop pen. Voorlopig heeft Nys echter andere zorgen. Volledig gefo cust als hij is op het veldritsei- zoen heeft de renner uit Baal zijn olympische droom voor even in de ijskast gezet. ,,Ik kan- de meeste dingen pas uitprobe ren in de zomer van 2007. Een veldrit van een uur in de kou is immers niet te vergelijken met een mountainbikewedstrijd over drie, vier uur." GPD nale team in Zeeland een inter land speelde, was België even eens de tegenstander. In Sport- punt Zeeland in Goes was Ne derland in mei 2002 met 3-1 te sterk. In de ruim vier jaar die volgden speelde de formatie ve le interlands, maar niet meer in Zeeland. „Daar wilden we graag verande ring in brengen", vertelt Willi am de Pundert. De secretaris van het overkoepelende orgaan Futsal Zeeuws-Vlaanderen (FZV) is verguld met de toewij zing aan Terneuzen. „Bij een wedstrijd in Breda hebben we de eerste contacten gelegd. Daar na kregen we het bericht dat we de interland mochten organise ren. Afgelopen vrijdag is Jeroen van Eenennaam van de KNVB de ac commodatie komen bekijken en hij was heel tevreden. We weten nu ook wat het eisenpakket is rond zo'n interland en kunnen ermee aan de slag." Het bestuur van de FZV organi seert het duel samen met de re giocommissie futsal. De Pun dert hoopt op een volle zaal. waar maximaal duizend toe schouwers zullen worden toege laten. „Ik hoop dat we dat aan tal halen", zegt de Temeuze- naar. „De entree is slechts twee euro en via onze website kun nen nu al kaarten worden be steld. We willen het in elk geval goed organiseren, want mis schien kunnen we zulke duels in de toekomst dan opnieuw in Ter neuzen laten spelen." Serieuze test Voor het Nederlands team is de oefenwedstrijd een serieuze test op weg naar de EK-kwalifica- -tie." Oranje speelt in februari in eigen land tegen Servië, Azer beidzjan en de beste nummer twee van de voorronden om één plek op het Europees kampioen schap. Om op dat minitoernooi over de sterkste selectie te kun nen beschikken, heeft Vic Her mans nog een aantal oefeninter lands op de kalender gezet. Van 13 tot en met 16 november doet Oranje in het Belgische Edegem mee aan een vierlanden- toernooi. Naast België treft het daar ook Litouwen en Enge land. Op 9 december vertrekt de selectie vervolgens naar Argenti nië, waar drie interlands wor den gespeeld. Na het duel in Ter neuzen volgen in februari nog twee oefenstages. Voor de internationals zal het duel met België vooral een ont moeting met bekenden zijn. Het gros van de Nederlandse spelers komt namelijk in de hoogste Bel gische klasse uit, omdat het ni veau en de financiële vergoedin gen daar hoger liggen. Vorige week verloor Oranje nog twee oefenduels in en tegen Portugal. RILLAND - De driebanders van De Heerenstraat boek ten een benauwde 5-3-thuiszege op BH Keukens 2 uit Zundert. Jean Louis Smulder kwam maar moeizaam op gang. Pas na 16-16 kon hij toeslaan. Op de andere tafel ge beurde hetzelfde bij Piet Schrier. Hij finishte uiteindelijk met één punt voorsprong. Debutant Rinus Rijk zorgde dat de volle winst in Rilland bleef. In een volkomen gelijk op gaand gevecht haalde hij als eerste de finish, waarna zijn tegenstander in de nabeurt gelijkmaakte. Kimmo Pankow miste nog ritme en verloor zijn eerste duel van het sei zoen. De Heerenstraat-BH Keukens 2 5-3: Kimmo Pankow-Cees van Steen 16-30,57; Piet Schrier-Jos Havermans 25-24, 60; Jean Louis Smulder-Wim Aarts 25-20, 61; Rinus Rijk-Frans Gommers 20-20,52. ZIERIKZEE - Martijn Krijger staat na de zevende ronde nog steeds aan kop van de interne schaakcompetitie van Zierikzee. Hij won enigszins gelukkig van Pang Yuen. Die speelde een prima partij, totdat Krijger een ogenschijn lijk foutief paardoffer deed. Yuen raakte daar zo van in de war dat hij de partij uit handen gaf. Jos Maaskant klom naar de vierde plaats door een overwinning op John van Dalsen. Ook de toppers Aat Brakel, Kees Bimmel en Peter de Vrieze maakten geen fout. MIDDELBURG - Twaalf Zeeuwse vechtjassen komen za terdag in de ring voor een goed doel. Tijdens Fight Night in de Middelburgse Stads Ring nemen ze het op tegen te-' genstanders uit Amsterdam, Rotterdam, Bergen op Zoom: en Breda. Met de avond vraagt Stichting de Stads Ring. aandacht voor haar jeugdprojecten. De stichting richt zich daarmee vooral op kansarme jongeren. De Fight Night begint om 18 uur. MIDDELBURG - Buy the Bike Racing is winnaar gewor den van de derde race om het Zeeuws Indoor Kart Kam pioenschap voor teams. De als derde gestarte ploeg moest een poosje Veersedam Auto 1 voor zich dulden, maar pas seerde dat team in de loop van de wedstrijd. Buy the Bike, Racing won uiteindelijk met een ronde voorsprong op Van Gilst/Hogeweg en Veersedam Auto 1. De snelste ron de kwam op naam van Willy Krijnen van de winnende Dick Hulshorst, hier in actie tegen Tsjechië, speelt op 16 januari met Oranje in Terneuzen. foto Dan Krzywon/EPA Van de veertien spelers die Her mans voor die trip selecteerde, spelen er maar liefst negen in Opvallendste spelers aan Neder landse zijde zijn Appie Idlaasri, Dick Hulshorst (beiden Forcom Antwerpen), Samir Makhoukhi, Joey Ngarigota (beiden Futsal Hasselt) en doelman Patrick Thomassen, die de veertig al is gepasseerd. GOES - Twee leden van Turncombinatie Zuid-West-Ne- derland presteerden goed op een internationale wedstrijd in België, de Wase Gymcup. Het team was net terug van een trainigsstage in de VS en was nog niet superfris van wege de jetlag. Melissa Scherpenisse uit Sint Annaland eindigde in het algemeen klassement als 12e van de 38 deelnemers. Jeffrey Telussa, van GV Koudekerke, liet zien grote moge lijkheden te hebben. Op de sprong eindigde hij als twee de, achter een Italiaan. Hij haalde ook de finale van de ringen, maar kon op dat onderdeel geen potten breken. in onze sportredactie EEL - De Belgische derdeklas- r Verbroedering Geel moet op lek naar een nieuwe voorzit- r. De Nederlander Jaap van sr Zwan, die in de zomer was ingesteld, is opgestapt. Hij igt dat hij en zijn gezin werden idreigd. e club moet ook op zoek naar :euwe financiële middelen, ant volgens Van der Zwan aat Verbroedering Geel op de >nd van het faillissement. Jaap in der Zwan (in een grijs verle- in hoofd communicatie van jhiphol) is hard in zijn uitspra- in. „Er gebeuren vreemde din- in bij deze club. Bij mijn aan- eden werd een sluitende ba ns van 2005-2006 voorgelegd. OOSENDAAL - Vandaar na- urlijk dat Robert Maaskant j RBC tegenwoordig zo vaak eedoet aan de trainingspartij- |s. Hij blijkt als speler bij zijn gen amateurteam, Baronie in ■eda, geschorst te zijn. En niet 'weinig ook: zes wedstrijden. aaskant en Tilburg, dat blijkt kaar niet te verdragen. Willem stuurde hem er vorig seizoen eg als trainer. Op 7 oktober ngstleden werd Maaskant an- jrmaal weggestuurd. Toen |or de scheidsrechter van de iterdagvoetbalpartij Baronie- fG. En waar komt SVG van- |an? Jawel, uit Tilburg, RBC-trainer wil er eigenlijk ver niet aan herinnerd wor- !n, maar draait er, desge- aagd, ook niet omheen. Hoe it ging? In Maaskants beleving „Hij liep de hele wedstrijd al sucken en te zeiken, zei dat j me wel even op de bek zou *an. Toen kwam er een kop- lel. Daar ben ik dus keihard in gaan. Ik sprong hem in zijn g. Hij ging neer, ik kreeg od. Sloeg nergens op. Ik had d op geel gerekend." Toch ac- pteerde Maaskant de schor- ag van zes duels en ging hij et in beroep. „Expres niet, om it ik er geen extra ruchtbaar- iid aan wilde geven." GPD Maar momenteel raam ik de to tale schuld op 3,5 miljoen euro, met name aan twee hoofdspon sors. Maar er zijn ook nieuwe schulden aan sociale zekerheid, btw en de belastingen. Er is al twee keer beslag op de bankre keningen van Verbroedering ge legd. Ook de stad Geel stuurde een deurwaarder. De club moet onmiddellijk 225.000 euro op ta fel leggen. En Geel heeft tegen het einde van het jaar een half miljoen euro nodig om een licen tie te krijgen." Geel geldt in België als een ech te schandaalclub. Afgelopen sei zoen moest de ploeg als straf voor een omkoopaffaire degrade ren naar de derde klasse en kreeg het ook nog eens zes pun ten in mindering. In de zomer stapte het voltallige bestuur op vanwege de verplichte degrada tie. Van der Zwan, die sinds en kele jaren in het Belgische stad je Geel woont, werd gevraagd het voorzitterschap op zich te nemen. De afgelopen maanden waren voor hem echter geen pretje. Van der Zwan kreeg snel te ho ren dat hij moest opstappen. „Ik stelde dat er geen cent mocht worden uitgegeven zonder toe stemming van de raad van be stuur. Dat werd me niet in dank afgenomen. 'Voorzitter, voor ons hier in de Kempen is om gaan met zwart geld een sport. U moet daar niet zo zwaar aan tillen', kreeg ik te horen. Ik zei dat we ons geen nieuw schan daal konden permitteren. Op een bestuursvergadering werd zelfs een lijst opgedreund van al le spelers en helpers die van een bepaalde sponsor geld in het zwart krijgen. Ik zat verstijfd. Acht mensen woonden die verga dering bij." De zaak ontspoorde en Van der Zwan diende zelfs een klacht in wegens bedreigingen. „Op 12 en 13 oktober werd gedreigd om mijn woning in brand te steken. Als ik me nog in het stadion zou vertonen, zou ik klappen op mijn kop krijgen. Bovendien wil ik een schadevergoeding van 50.000 euro van drie personen die me weg wilden. Geel betaalt nu de prijs van het wanbeleid uit het verleden. Als er geen ein de komt aan het zwarte geld, dan is het gedaan met Verbroe dering Geel." GPD Nikolai Davidenko had gisteravond geen kind aan Christophe Rochus. van onze sportredactie DEN HAAG/PARIJS - Nikolai Davidenko heeft gisteren bij het Masters Series-toernooi in Parijs op wel heel overtuigen de wijze de derde ronde be reikt. De als vierde geplaatste Russi sche tennisser stuurde de Belg Christophe Rochus in 35 minu ten met 6-0, 6-0 naar huis. Davidenko kreeg in de hele wedstrijd slechts dertien pun ten tegen. Ook Davidenko's landgenoot Marat Safin kwam een ronde verder. Die ontdeed zich met 3-6, 6-3, foto Olivier Weiken/EPA 6-4 van de Zweed Robin Söder- ling. De Rus schreef het toernooi in 2000, 2002 en 2004 op 'zijn naam en hij voelt zich hele maal thuis in de Franse hoofd stad. „Als ik hier ben, voel ik me geen buitenlander. Ik hoop nog vier, vijf jaar te kunnen tennissen en dan mijn carrière hier af te sluiten." GPD door Martijn de Koning DREISCHOR - Pa en ma Van der Helm hebben deze week nog al wat te stellen met hun kinde ren. Frank (25), die thuis woont, kan niet fatsoenlijk eten wegens een pijnlijke kaak. En broer Fred (26), samen met zijn ouders eigenaar van een melk veebedrijf, zit met een zere en kel op de bank. Pa melkt zolang de koeien. Het leed van de broers is het ge volg van een potje voetbal afge lopen zondag met hun team Dreischor tegen buurman Renes- se (0-0). Ze liepen hun blessures daarin vlak na elkaar op. „Er werd een zware overtreding op Fred gemaakt", vertelt midden velder Frank. „Ik duwde de spe ler weg die dat op zijn geweten had." Het leidde tot een opstootje. „Al leen wat duw- en trek werk. Tot dat een speler van Renesse op me af kwam rennen. Hij sloeg me met zijn volle vuist in mijn gezicht. Wie dat was? Ach, dat doet er niet toe." Bij nader onderzoek bleek het te gaan om Renesse-speler Wilco Jochem. De gebroeders moesten het veld verlaten en naar het zie kenhuis voor nader onderzoek. „Ik heb het scharnier van mijn kaak gebroken of zwaar gek neusd", legt Frank uit. „Dat we ten ze nog niet vanwege het vocht in mijn gezicht. Mijn broer heeft flinke schade aan zijn enkelbanden. Die kan niet goed uit de voeten. Frank heeft aangifte gedaan bij de politie. „Dat er tijdens een derby wat tumult is, vind ik lo gisch. Bij ons lopen ook niet al leen lieverdjes rond. Maar dit gaat echt te ver." Maatregelen Renesse-voorzitter Roel Boerma kon niet zeggen of de club maat regelen tegen de betrokken spe ler neemt. „Het bestuur is sinds de wedstrijd nog niet bij elkaar geweest. Bovendien houden we zulke zaken liever intern." Zaandam, NK vrouwen. Derde ron de: Rijgersberg - Poepjes 0-2, Graas - Doumesh 1-1, Betting - Alink 2-0, Van der Stelt - Andriessen 1-1, Stegeman - Hoekman 0-2. Vierde ronde: Poepjes - Hoekman 0-2, Andriessen - Stegeman 1-1, Alink - Van der Stelt 1-1, Doumesh - Betting 2-0, Rijgersberg - Graas 1-1. Stand: 1. Hoekman 4-8, 2. Doumesh 4-7, 3. Alink, Andriessen 4-5, 5. Stege man 4-4, 6. Betting, Van der Stelt 4-3, 8. Poepjes, Graas 4-2,10. Rijgersberg 4-1. Goes. Regio De Bevelanden. Eerste klasse: Pubbles-NVS 2-3. Tweede klasse: SSV'65 3-FM Sranang 2 1-2, Biezentrappers-FC Dauwendaele 4-7, SSV'65 4-Biezentrappers 2 1-3, SSV'65 2-Biezentrappers 3 6-7, Pubbles 2-ZVV/ TMF 10-6, Biezentrappers 4-Kloetinge 3-10, Matisse 2-Matisse 3-5. Middelburg. Zeeuws kampioen schap indoor. Hoofdklasse, derde race: 1. Buy the Bike Racing 150 ron den; 2. Van Gilst/Hogeweg 149; 3- Veer sedam Auto 1 149; 4. Veersedam Auto 2 148; 5. Risa Move'on 148; 6. 't Frietuus Zeecams 147; 7. Klasse Noten 147; 8. Maximaal T.V. 143. Stand: 1. Buy The Bike Racing 60 punten; 2. Veersedam Auto 1 54; 3. Van Gilst/Hogeweg 43; 4. Veersedam Auto 2 39; 5. 't Frietuus/Zee- cams 35; 6. Risa move'on 32; 7. Klasse Noten 28; 8. Maximaal T.V. 24. Zierikzee. Interne competitie. Ze vende ronde: René van Rikxoort-Dick Doeswijk 0-1, Erik Nieuwlands-Adrie de Jonge 0-1, Henny de Jonge-Kees Bim mel 0-1, Teun Brouwer-Peter de Vrieze 0-1, Daan Baars-Alexander Greefhorst 0,5-0,5, John van Dalsen-Jos Maaskant 0-1, Aat Brakel-Stoffel Stoel 1-0, Jan Verduijn den Boer-Paul Greefhorst 1-0, Martin Krijger-Pang Yuen 1-0. Stand aan kop: 1. Martin Krijger 227; 2. Bas van de Graaf 195; 3. Sjaak Spiegels 182; 4. Jos Maaskant 178; 5. Herman Jukke- nekke 170; 6. Aat Brakel 162; 7. Kees VLISSINGEN - Het poolsei- zoen kon zich in de regionale eerste klasse geen mooiere ope ning wensen dan de Walcherse derby tussen Cue Action en The Roadhouse Blues. Het prestige duel eindigde in een 2-7-over- winning voor de bezoekers uit Middelburg. The Roadhouse Blues is eigen lijk oude wijn in nieuwe zak ken. Alleen Jan Roskam, overge komen van het tweede team, werd toegevoegd. Verder bleef alles bij het oude. De ploeg sloot vorig seizoen- toen het team nog gewoon The Roadhouse heette - af met een teleurstellende acht ste plaats. Dit seizoen moet het beter vindt men in Middelburg. Cue Action-Tlie Roadhouse Blues 2-7: Straight: Johan van Oor- schot-Martien Neumann 44-50; Ab el van de Sande-Jeroen Damman 16-50; 8-ball: Abel van de San- de-Jan Roskam 1-5; Jeroen Koop- m.an-Rinus Witte 6-2; 9-ball: Rudy Loontjens-Bas Berg 6-4; Hoang Nguyen-Joris Lodder 4-5. Mannen. Parijs. Eerste ronde: Chela (Arg) - Srichaphan (Tha) 6-3 3-0 opg. Grosjean (Fra) - Malisse (Bel) 6-1 7-6 (7), Wawrinka (Zwi) - Gicquel (Fra) 7-6 (6) 6-7 (4) 7-6 (2), Clement (Fra) - Massu (Chl) 6-1 6-4, Benneteau (Fra) - Santoro (Fra) 5-7 6-3 7-6 (5), Thomas Johansson (Zwe) - Spadea (VSt) 7-6 (4) 7-6 (1 (.Tweede ronde: Toersoenov (Rus) - Almagro (Spa) 6-3 5-4 opg. Ginepri (VSt/11) - Ferrer (Spa) 6-3 6-4, Safin (Rus) - Söderling (Zwe/18) 3-6 6-3 6-4, Davidenko (Rus/4) - Christophe Rochus (Bel) 6-0 6-0. Vrouwen. Quebec. Eerste ronde: Wozniak (Can) - Jidkova (Rus) 6-4 6-2, Sucha (Slw) - Rubin (VSt) 6-4 6-2', Perry (VSt/6) - Czink (Hon) 6-2 3-6 6-3, Poetsj- kova (Rus/8) - Tétreault (Can) 6-0 6-2, Granville (VSt) - Kostanic (Kro) 6-4 6-4, King (VSt) - Leptsjenko (Oez) 2-6 6-3 6-4. Hasselt. Eerste ronde: Radwanska (Pol) - Bovina (Rus) 6-4 6-2, Kanepi (Est) - Dechy (Fra) 6-4 6-4, Rezai (Fra) - Grön- efeld (Dui/9) 6-1 6-3, Kloesel (Dui) - Vin ei (Ita) 6-1 6-7 (4) 6-4, Flipkens (Bel) - Vesnina (Rus) 4-0 opg., Daniilidou (Gri) - Sugiyama (Jap) 0-6 6-3 6-4, Kerber (Dui) - Oprandi (Ita) 6-1 4-6 4-1 opgave Oprandi, Schiavone (lta/2) - Shaughnes- sy (VSt) 6-2 6-1. WK vrouwen, Kobe/Osaka. Eerste groepsronde. Poule A: Zuid-Korea - Costa Rica 3-0 (25-16 25-15 25-17), Po len - Kenia 3-1 (25-15 25-17 20-25 25-20), Taiwan - Japan 3-1 (18-25 25-18 25-19 25-23). Poule B: Dominicaanse Republiek - Duitsland 0-3 (17-25 16-25 21-25), Mexico - Rusland 0-3 (8-25 11 -25 10-25), China - Azerbeidzjan 3-1 (25-23 24-26 25-16 25-22). Poule C: Brazilië - Puerto Rico 3-0 (25-21 25-15 25-18), Ne derland - Kameroen 3-0 (25-16 25-17 25-18), Verenigde Staten - Kazachstan 3-2 (19-25 25-19 25-19 26-28 16-14). Stand: 1. Nederland 1-2 (3-0) 2. Brazilië 1-2 (3-0) 3. Verenigde Staten 1-2 (3-2) 4. Puerto Rico 1-1 (0-3) 5. Kameroen 1-1 (0-3) 6. Kazachstan 1-1 (2-3). Poule D: Peru - Egypte 3-0 (25-19 25-6 25-13), Tur kije - Cuba 0-3 (20-25 25-27 21-25), Italië - Servië en Montenegro 1-3 (18-25 22-25 25-19 25-27). Stand: 1. Peru 1-2 (3-0) 2. Cuba 1-2 (3-0) 3. Servië en Mon tenegro 1-2 (3-1)4. Italië 1-1 (1-3) 5. Tur kije 1-1 (0-3) 6. Egypte 1-1 (0-3). GOES - Pubbles heeft zijn acht ste wedstrijd in de eerste klasse van het futsal verloren. In Goes gingen de zaalvoetballers met 3-2 onderuit tegen NVS uit Nieuw-Vossemeer. Door de nederlaag staan de Goe- senaren nu op de achtste plaats met acht punten uit even zoveel wedstrijden. Het was het eerste competitieduel waarin Onny Scholten niet scoorde en waarin keeper Tim Joosse uitblinker was. Pubbles kwam met 1-0 ach ter, maar Rémon Bal zorgde voor een 1-1-ruststand. Na de pauze kwam de thuisploeg op nieuw op achterstand en was het Jaimy Tims die voor de ge lijkmaker zorgde. De winnende treffer van NVS viel pas in de slotseconden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 21