0 Gebeurtenissen deel je op PZC n Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer! it (Tlensen .nl Ga spierziekte A.L.S. te lijf. Giro 100 000 dinsdag 31 oktober 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberSchten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten; Voor de krant van maandag t/m vrijdag: I twee werkdagen voor plaatsing 16.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden I don 't want to close my eyes, I don 't want to fall asleep, Cause I miss you baby, And I don 'I want to miss a thing, Cause even when I dream of you, the sweetest dream will never do, I still miss you baby and I don 7 want to miss a thing. Zo mooi, zo lief, zo bijzonder Christine Fraanje 19 januari 1974 29 oktober 2006 Arjen Visser Toob Fraanje f Gré Fraanje-de Schipper Jan en Gerda, Tim, Sanne Peter en Karin, Felicja, Freya, Remy, Camilia Anita en Jan, Joey, Michelle Menno Visser en Nel Scholten Fokko en Nathalie, Flora Cor respondenti ead res Seislaan 4,4333 GX Middelburg Christine is in haar ouderlijk huis aan de Seislaan 4 te Middelburg waar u nog even bij haar kunt zijn op woensdag 1 november tussen 19.00 en 21.00 uur. We nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op donderdag 2 november om 15.00 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, waarna ze in besloten kring begraven zal worden op deze begraafplaats. Wie de familie deelneming wil betuigen, kan dat na afloop van de afscheidsbijeenkomst schriftelijk doen in het aanwezige condoleanceboek. - Chrisje houdt van bloemen Zo'n mooie lieve meid. Zo onverwachts is uit ons leven verdwenen ons lieve nichtje Chris Fraanje Ko Wim Jo Ann f Daan Cees Ida Jan Mien t Francien Ria Mieke Hans Ria en al onze kinderen en kleinkinderen Wij wensen Arjan en onze Gre en kinderen en klein kinderen heel veel liefde en kracht toe. Ooms en tantes de Schipper Lieve Christine Wat zullen wij je warmte missen... Heel veel sterkte Arie. Sander en Hazel Mijns Saskia Arjen de Meester Ger en Linda Lieve Christine Je bent een kanjer! We zullen je vreselijk missen! Stefan en Renata Wanneer ik 's avonds naar de sterren kijk Knipoogt er altijd Lieve Chrissie Je bent en blijft ons moppie JP, Babs en Mo (de moppies) Onvoorstelbaar dat plotseling is overleden Christine Wij wensen Arjen en verdere familie heel veel sterkte toe. Gilbert en Naomi René en Andrea Saskia Cindy Vol verbijstering ontvingen wij het bericht dat onze gewaardeerde medewerker en collega Christine Fraanje op zondagochtend onverwacht overleden is. Wij zullen de mens Christine, haar betrokkenheid en inzet, zeer missen. Wij wensen Arjen en de familie veel sterkte met het dragen en verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers van Carels Goes B.V. Chrisje we zullen je enorm blijven missen, i Henri Jelmer Ronald Jan Wim Christine Hoe oneerlijk is het leven Als je nog zoveel hebt te geven Kritisch duidelijk een luisterend ooi- Ons kloppende hart is er vandoor Namens de OR van Carels Goes Olaf, Pieter, Johan, Ina, Arjan en Edwin Vorige week waren we optimistisch en hoopten op een voorspoedig herstel. Nu zijn we geschokt omdat, het niet zo heeft mogen zijn. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Christine Fraanje Christine is een hele fijne collega van ons geweest, en de vrouw van onze collega Arjen. Wij wensen Arjen, alle familieleden en vrienden heel veel sterkte toe met dit enorme verlies. ARKEMA Vlissingen B.V. Afdeling BCU en dayshift Robin, Vera, Edwin, Vivian, Melina, Geertje, Gerdien, Enrico, Geeraard, Ardi, Frans, Lianne, Martin, Jean-Louis, Rinus, John, Frank, Rob, Cetin, Henk, John, Leon, Yilmaz, Johan, Henk, Roel, Folgert Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Christine Fraanje vrouw van onze medewerker Arjen Visser en onze ex-collega Wij wensen Arjen en alle familieleden heel veel sterkte toe met dit verlies. Directie en medewerkers, ARKEMA Vlissingen B.V. Zo lief, zo vrolijk, zo jong... Dag lieve Chris Jonah, Chantal, Ninus, Jeremy, Mirjam, Noes, Yannik, Isis, David, Ceciel, Elisa, Jan, Karin, Tjeerd, Debbie, Mario, Billy, Michael, Nico, Gerson, Tjeu, Percy, Willy, Vivi, Prins, Basje, Tim Christine Nooit meer je glimlach langs de lijn! We zullen je missen. Sergio Richard Martin Jeroen Bart Thijs Peter Harold Lennard Jeepee Sander PaulP Peer Tonny Anton Uiltje Hans Michel Richan Rene Stefan PaulS Eelco Jaap Frits Wilco Gijs En de vaste supporters van 'de zaterdag'. Verbijsterd en met grote verslagenheid namen wij kennis van het totaal onverwachte overlijden van Christine Fraanje Echtgenote van Arjen Visser Speler en leider van ons zaterdagteam We hopen, Arjen, dat de belangstelling van onze vereniging een klein beetje tot steun kan zijn in deze moeilijke periode en in de toekomst. Bestuur, leden en donateurs van de Voetbalvereniging Zeelandia Middelburg Veere, 30 oktober 2006 Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotse ling overlijden van Christine Fraanje Wij wensen Arjen en de familie heel veel sterkte en kracht toe in deze moeilijke periode. Bar American Pauline Veerman Bestuur en personeel van Stichting Samenwerking Peuterspeelzalen hebben met verslagenheid kennis genomen van het overlijden van Pauline. Zij was onze secretaris. Wij wensen de familie van Pauline kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Stichting Samenwerking Peuterspeelzalen Dingena Tromp, voorzitter Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Pauline Marlyse Veerman echtgenote van drs. Hoevers, anesthesist Wij wensen drs. Hoevers, kinderen en familie heel veel sterkte toe. Medewerkers Operatiekamers ZorgSaam Ziekenhuis Dankbaar voor alle herinneringen die hij aan ons achterlaat, geven wij u er kennis van dat onverwacht van ons is heengegaan onze broer, schoonbroer en oom Hubrecht Jacobus de Fouw in de leeftijd van 68 jaar. Familie de Fouw IJzendijke, 29 oktober 2006 Correspondentieadres: A. de Smit-Robesin Pater Brugmanstraat 46 4524 AW Sluis De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal plaatsvinden op woensdag 1 november om 13.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy - straat 28c te Terneuzen. Enkel schriftelijke condoleances. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Het gemeentebestuur van Middelburg beeft met leed wezen kennisgenomen van bet overlijden van mevrouw M.S.J. Leijnse-Lorier in de leeftijd van 74 jaar. Mevrouw Leijnse is gedurende de periode van 21 mei 1962 tot 1 septemb er 1991 werkzaam geweest bij de voormalige Gemeentesecretarie als schoonmaakster. Haar inzet zal in dankbare berinnering blijven. Wij wensen baar kinderen en verdere familieleden veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mr. J.M. Scbouwenaar, burgemeester, Ir. D.J. Borst, loco-secretaris. Ze was zo graag nog een tijdje gebleven, maar het mocht helaas niet zo zijn. Diepbedroefd, maar dankbaar voor haar liefde en zorg waarmee zij ons gedurende haar leven heeft om ringd, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan, mijn lieve vrouw, moeder, oma, zus en schoonzus Poulina Mechelina de Vos Poula echtgenote van Attilio Marini in de leeftijd van bijna 78 jaar. Zaamslag: A. Marini Terneuzen: Angelina en Peter Giada, Amber Zaamslag: Mariangela en Jos Nina, Laura Zaamslag: M. de Vos Temeuzen: C. de Vos t E. de Vos-Lensen Temeuzen: F. Overdulve t A. Overdulve-deVos Temeuzen: F. Deij J. Deij-deVos Neven en nichten Temeuzen, 30 oktober 2006 Wilhelminastraat 58 4543 CV Zaamslag Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 3 november van 13.00 tot 13.20 uur in het uitvaart centrum, Hughersluys 22 te Terneuzen. Vervolgens begint om 13.30 uur in het uitvaartcen trum de uitvaartplechtigheid, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats te Zaamslag. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Een bijzonder woord van dank aan Dr. de Keijser en het personeel van de extra murale zorg van "De Molenhof" te Zaamslag. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Zeer bedroefd geven wij u kennis van het heengaan van mijn zo innig geliefde man, onze trouwe, liefde volle vader en lieve opa Willem Jobse in de leeftijd van 80 jaar. M.C. Jobse-Manneke Adrien Dingemanse-Jobse André Dingemanse Marianne en Danny André Titia Kuzee-Jobse Jan Kuzee Marina Jan-Willem 30 oktober 2006 Akkerseweg 2 4401 PH Yerseke De rouwdienst wordt D.V. donderdag 2 november om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gerefor meerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gele genheid tot condoleren. Liever geen bloemen. Liever geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Bedroefd zijn we dat uit onze familiekring is wegge nomen onze geliefde zwager en oom Wim Jobse echtgenoot van onze zuster Mies Yerseke: Piet en Suus Manneke-Bom Yerseke: Tiny Manneke Bunnik: Addy en Reint Middel-Manneke Breda: Ina en Daan Manneke-Manneke Neven en nichten Wij wensen Mies en de kinderen veel sterkte toe. Heel verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wim Jobse Wij hebben vele goede herinneringen aan zijn leven en zullen hem missen. Wij wensen Mies, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Gilles en Cora Dagevos Marcel en Linda, Julian Dagevos Verdrietig zijn wij na het overlijden van Wim Jobse Wij bewaren hele fijne herinneringen aan onze jeugdjaren, die wij met hem doorbrachten. Kees van Noorden Marcel Dagevos Heden ontvingen wij het droevige bericht dat onze fijne buurman Wim Jobse is overleden. Wij wensen Mies, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte en kracht toe om dit verlies te verwerken. Dies en Corry Minnaard Jan en Jannie Nijssen Jan en Fransje van Helden Rien en Carolien Nijssen en kinderen Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mee dat vandaag rustig is ingeslapen onze lieve mama, oma en omi HVlaria Heflemia GFoenenberg-Taweraiier 27 maart 1911 - 29 oktober 2006 sinds 1991 weduwe van Piet Groenenberg Middelburg: André en Betty Groenenberg-Valk Anneke en Janos Cijs-Groenenberg Wijnandsrade: Elly en Henk van Malkenhorst-Groenenberg Serooskerke: Marian en Willem Antheunisse-Groenenberg Middelburg: Ria den Haan Baarland: Heieen Groenenberg en Freek de Bruijn Kleinkinderen Achterkleinkinderen Bierkaai 7 4331 JJ Middelburg Mama is thuis. U kunt afscheid van haar nemen op woensdag 1 november tussen 14.00 en 17.00 uur. De crematie zal in familiekring plaatsvinden. Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen Verdrietig hebben we kennisgenomen van het op te vroege leeftijd overlijden van Fia Mulder Moeder van de vriendin van onze zoon en broer We wensen Laura en Arjan, Johan, Martin en Gaby heel veel sterkte, onze gedachten zijn bij jullie. Adrie en Marianne de Roo van Mossevelde Johan en Petra, Saskia t, Sjoerd 's Heer Arendskerke In Memoriam In Memoriam In je hart leven mensen die daar helemaal thuis zijn, en die daar blijven wonen zelfs als ze er niet meer zijn Opa van Engelenburg 31-10-2003 31-10-2006 André, Ellen, Yannick Hugo Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 uitv a arfverzorgin de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratisInformatiepakket tel. 0118 - 612868 Veersev/eg 3.6, 4332 bg Middelburg internet:- www.degrooldckam.nl Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Zeeuws Vlaanderen Centraal telefoonnummer: Maakt deel uit van Uitvaartverzorging 'De Seveianden' Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113)31 Compleet Op.Mensenlinq.nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten uit' uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie; en kunt u deze bekijken. Ervaar het levensverhaal van de overledéne. Interactief U kunt op de site het condoleance bericht lezen en een bericht achterlaten, waarin u uw medeleven betuigt. Bovendien kunt u via de site direct een. deelnemingskaart of rcuwboeket versturen. Een kleine moeite en toch vaak een grote troost. Informatief .Op Men'senljn'q.nl vihdt'ti veel onderwerpenvdje.direct.of'indirect te maken hebben met overlijden, .Alle adressen op' het gebied. van üitvaarl en'afscheid worden.op de site vermeld. Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Courant Wat ais je leven aan een draadje hangt? VüOr A.L.S. patiënten Is dit de dagelijkse realiteit. Ga deze verwoestende spierziekte met ons te lijf. t.n.v, A .IS. Centrum - Amsterdam Kijk op vuvuw.als-centrum.nl in samenwerking met het Prinses Beatrix Fonds

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 30