>zc X tl t zAck sgebr. dommcusbv maandag 30 oktober 2006 10 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via -e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Dolgelukkig en dankbaar zijn we met de geboorte van onze dochter Rosanne Coleta Cornelia We noemen haar Roos Geboren op 27-10-06 Peter en Jeantine Traas-Bouwman Eigen Erf 4A 4451 HL Heinkenszand Osteopathiepraktijk JJ.L Bouwman Eigen Erf 4 A - Heinkenszand Morlodestraat 28 - Krabbendijke Tel 06-28880446 Overleden Heel verdrietig zijn we om het overlijden van Pauline Hoevers-Veerman We hadden het voorrecht om haar te mogen helpen in en rondom haar huis. De warmte en kracht die ze uitstraalde was voor ons een geweldige ervaring om mee te maken. We zijn blij dat we haar gekend hebben en zullen haar niet vergeten. We bidden om kracht en moed voor haar man en kin deren en verdere familie Jannie Roelse Roos Burm Piet Pijpelink Een vechter, zoals wij van je gewencl waren tol op hel laatste moment, je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden, Een man, vader en opa waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht, en juist dat bepaalde in alles je gezicht. Zo bescheiden ben je gestorven. Liefdevol omringd is na langdurige, met moed gedragen ziektes van ons heengegaan mijn lieve man, vader en opa Cornelis Jacobus de Meester echtgenoot van Annigje Cornelia de Meester-van de Schelde 22 maart 1946 f 28 oktober 2006 Goes: Anneke de Meester-van de Schelde Badhoevedorp: Daan de Meester Froukje de Meester-Verhoef Tjebbe Ilsert Onze speciale dank gaat uit naar de mensen die hem, tot op het laatst, respectvol en zorgzaam hebben begeleid. Middelburgsestraat 40 4461 EJ Goes Mijn man, vader en opa is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Monuta, Zuidvlietstraat 37 te Goes, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal gehouden worden op woensdag 1 novem ber om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Zijn ziekte heeft hij stil aanvaard vanaf de eerste dag. Ondanks angst en ondanks pijn was er telkens weer zijn lach, Cor de Meester Ko en Corrie Kinderen en kleinkinderen Els en Hans en kinderen Verdrietig ben ik na het overlijden van mijn lieve vriend en buurman Cor de Meester Jarenlang hadden wij een fijne vriendschap. Ik zal je nooit vergeten. Richard Karelse Goes, 28 oktober 2006 Zaterdagochtend bereikte ons het droevige bericht dat onze collega Cor de Meester is overleden. Wij zullen hem ons blijven herinneren als een fijne collega met een grote betrokkenheid bij alles wat er in en rond de winkel gebeurde. Wij wensen Anneke. Daan, Froukje. Tjebbe en Itsert veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Team Van Westen Menswear Goes Goes, 28 oktober 2006 Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde werknemer Cor de Meester Meer dan drie en veertig jaar was zijn inzet en betrokkenheid voor het bedrijf een voorbeeld voor iedereen. Zijn bijzondere hoeveelheid energie werd een halt toegeroepen door een slopende ziekte. Wij zullen hem missen en wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Van Westen Menswear Goes Met. je ogen en met gebaren sprak jij met ons de laatste jaren. Wij begrepen jou toch o zo graag maar of dat lukte blijft steeds de vraag. Bedroefd, maar met een dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend geven wij u kennis, dat na een liefdevolle verzorging in verpleeg huis "Ter Schorre", voorzien van het H. Sacrament van de Ziekenzalving van ons is heengegaan Liliane Virginie Adeline Reichelt weduwe van Fritz Franz Ferdinand Jann in de leeftijd van 71 jaar.. Familie Jann Neven en nichten Terneuzen, 28 oktober 2006 Correspondentieadres: Familie Gernaert Diamantsingel 14 4533 AV Terneuzen De uitvaartdienst, waarbij u bent uitgenodigd, wordt gehouden donderdag 2 november om 13.00 uur in rouwcentruin Monuta, Rooseveltlaan 6, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b, Terneuzen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met dankbaarheid voor de jarenlange en goede zorg van de medewerkers van "Zorgstroom" geven wij kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan Jacob Verstraate Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Koudekerke Middelburg 1 oktober 1931 27 oktober 2006 Namens de familie: C. Verstraate Correspondentieadres: Duinstraat 10 4371 AZ Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 1 no vember van 11.00 tot 11.30 uur in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Bedroefd, maar ook dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, namen wij kennis dat onze zus, schoonzus en tante Truus Thalen-Rouw is overleden op 27 oktober 2006. L.A. Rouw H.E. Rouw-Dieleman C. Rouwt M. A. Rouw-van der Mast J. Rouw A.C. Rouw t A. Rouw J.J. Rouw-Hamelink Neven en nichten Bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van ons erelid mr. A. van Fraassen die voor onze sterrenwacht heel veel betekend heeft. Mede dankzij zijn inzet heeft hij een grote bijdrage geleverd aan de ontwikkeling van de sterrenwacht. Wij wensen zijn vrouw Els met dit verlies heel veel sterkte toe. Bestuur en medewerkers van de Stichting Volkssterrenwacht Philippus Lansbergen te Middelburg. Onvoorstelbaar dat plotseling is overleden Adri van Fraassen echtgenoot van Els van Fraassen, lid van 'La Donna Mobile' Na jaren van geluk wensen wij Els alle sterkte om te leven met dit groot verlies. Bestuur en leden van 'La Donna Mobile' Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze lieve oom Anton de Visser We zullen hem erg missen. Brigitte en Hans van Keulen-Rovers De kaars leek bijna eindeloos, maar is nu stil gedoofd. Een leven lang zorgzaam geweest, gegeven en geloofd. Een hand die zwaaide als we gingen, en nog vele mooie dingen. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levens dagen. Het was fijn dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Vandaag is na een moeilijke strijd, voorzien van het EI. Sacrament der Zieken, van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Madelein van Opdurp weduwe van Guust de Poorter in de leeftijd van 78 jaar. Schoondijke: Peter Sluis: Margreet Schoondijke: Eddy Breskens: Lidwien en Hans Johnny en Nathalie Stephanie Philippine: Johan en Marion Schoondijke: Laura en Frank Tim Ilse Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging, clie zij in "De Stelle" op afdeling Klaverblad heeft mogen ontvangen. Oostburg, 27 oktober 2006 Correspondentieadres: Pr. Beatrixstraat 33 4507 AH Schoondijke Moeder is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg, gelegenheid tot afscheid nemen maandag 30 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 31 oktober om 10.00 uur in de r.-k. kerk van St. Petrus Apostel te Schoondijke. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de r.-k. begraafplaats te Slijkplaat. Enkel schriftelijke condoleance in de kerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Dag lieve Oma Schoondijke We zullen je missen. Johnny, Stephanie Tim, Ilse Schoondijke, 27 oktober 2006 Enige en algemene kennisgeving. Bedroefd delen wij u mede dat na een liefdevolle ver zorging in "De Redoute", onverwacht van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma, zus, schoonzus en tante Bertha Elodie Grootaert weduwe van Arsène Petrus Vernimmen 01-08-1923 127-10-2006 Philippine Sas van Gent Westdorpe: Els en Ivan Bauwens-Vernimmen Daniël en Jean-Pierre Jessica Natascha Familie Grootaert Familie Vernimmen Sas van Gent, 28 oktober 2006 Corr.adres: Singel 36,4554 CN Westdorpe. De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodi gen, zal plaatshebben op dinsdag 31 oktober om 10.00 uur in "De Redoute", aan de Rijsenburg 2 te Sas van Gent, alwaar u na afloop de familie kunt con doleren. De teraardebestelling zal aansluitend plaatshebben op de begraafplaats "Sint Jans Schorre" te Sas van Gent. Moeder ligt opgebaard in familiehuis "De Gesloote- ne Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u maandag 30 oktober afscheid van haar kunt nemen om 19.00 uur. Als leven lijden wordt, komt de dood als een verlossing. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat ze voor ons betekend heeft, is toch nog onverwachts overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Margot Eva Lieselotte Hirt echtgenote van Cornelis Roelof Kanaar Ze is 84 jaar geworden. Yerseke: C.R. Kanaar Huben (Oostenrijk): Christl Nösig Christoph Jasmin Harlingen: Peter en Sonja Kanaar Lydia en Erik en kinderen Sneek: Simone 27 oktober 2006 Burenpolderweg 20 4401 KX Yerseke De crematieplechtigheid wordt woensdag 1 novem ber om 16.00 uur gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegen heid tot condoleren. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze geliefde Bure Mar Bedankt voor de jarenlange vriendschap. Familie van Dixhoorn-Bom Familie van Iwaarden-Lamper SPOH IS ASaastra' RttPB JJLORBN Bij BOUWMAN kunt u terecht voor "new classic" INTERIEUR, HEREN- EN DAMESMODE Want niemand leeft voor zichzelf en niemand sterft voor zichzelf. Romeinen 14 vers 7 Toch nog onverwacht is, na een periode waarin haar gezondheid langzaam minder werd, overleden mijn zus, onze schoonzus en tante Jannetje Hamelink in de leeftijd van 87 jaar. Goes: C. Hamelink J.A.C. Hamelink-Kik Kloetinge: J. Hamelink-de Groote Middelburg: E.G. Hamelink-Versprille Neven en nichten Goes, 28 oktober 2006 Erasmusflat 606 Correspondentieadres: De Spinne 75 4463 CZ Goes Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op dinsdag 31 oktober van 19.00 uur tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 1 november om 10.30 uur in kerkgebouw 'De Hoogte', Populieren straat 29 te Goes, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te We- meldinge. Daarna is er eveneens gelegenheid tot condoleren en ontmoeting in de condoléanceruimte van bovenge noemd rouwcentrum. Enige en algemene kennisgeving Moedig vocht jij om bij ons te blijven, je humor bleef bestaan. Jij hebt ons alles gegeven. De weg te vinden om door te gaan. Alleen je lichaam is van ons weggenomen niet watje zei en ook niet wie je was. Bedroefd geven wij kennis dat mijn lieve man, vader, schoonvader en opa rustig is ingeslapen Gerardus Andreas Vandaele "Geert 7 juni 1919 t 27 oktober 2006 Aardenburg Oostburg Oostburg:.Suzanna Vandaele-Verduijn Ridderkerk: Ans Herwegh-Vandaele Willy Herwegh Ridderkerk: Ilona van Geenen-Herwegh Peter van Geenen Britt, Lars Ablasserdam: Manon Herwegh Raymond Heijer Siënna Verzorgingscentrum "De Burght Ledelplein 18, K 107 4501 BN Oostburg De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 1 november om 14.45 uur op de r.-k. begraafplaats te Aardenburg. Na afloop is er gelegenheid te condoleren in restau rant de Munck, Beekmanstraat 1 te Aardenburg. Een speciaal woord van dank aan Dr. P. de Bruijckere en het personeel van het verzorgingscentrum "De Burght Dankbaar voor het leven dat wij in goede en slechte tijden met elkaar mochten delen, geven wij met droefheid kennis yan het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Catharina fakobsen-Matthijsse weduwe van Antheunus Jakobsen 22 februari 1917 t 27 oktober 2006 Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Julianastraat 20 4316 AG Zonnemaire Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 31 oktober van 16.00 tot 17.00 uur in rouwcentrum "De Beve landen" (naast de algemene begraafplaats), Gelde loozepad 20 te Goes. De crematieplechtigheid zal plaatshebben woensdag 1 november om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 12.45 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium.gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd zijn wij dat is overleden, ons trouw en gewaardeerd erelid Henk Smoor Lid sinds 01-01-1948. Wij zullen hem missen. Bestuur en leden Schietvereniging Domburg Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig, maar dankbaar dat een langdurig ziekbed j haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van hel t overlijden van mijn lieve tweede moeder en onze ji lieve tante Maria Pieternella Rottier weduwe van Cornelis van Dalen in de leeftijd van 91 jaar. Kloetinge: H.M. van Rees Rijswijk: J. ARottier Pijnacker: A.J. Tom-Rottier G.H.J.Tom 's-Heerenhoek: G. Rottier-Mol 28 oktober 2006 Correspondentieadres: H.M. van Rees Kamilleplein 6 4451 L,A Heinkenszand De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 2 j november om 11.00 uur in de Dorpskerk aan de Dorpsstraat te Heinkenszand. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis j plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de j Noordlandseweg te Heinkenszand, waarna er gelegenheid is tot condoleren en samenzijn in boven- genoemd kerkgebouw. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heden is plotseling op 91-jarige leeftijd van ons heen gegaan onze lieve schoonzus Marie van Dalen-Rottier Dat zij in vrede ruste. Dat wensen: Terneuzen: Rinus van Dalen Goes: Marie van Dalen-Geene Wemeldinge: Neeltje Blomaard-van Dalen Heinkenszand, 28 oktober 2006 Gebeurtenissen deel je op Een kennis overleden? Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdens berichten uil uw regio. Zoek, vind en reageer. mensen .nl Huisartsenpraktijk Van den Berg en Termeer Rosenburglaan 1, Vlissingen Tel.: 465253 Het GRIEPVACCIN wordt een week later afgeleverd nu het volkomen veilig blijkt te zijn, Wijziging data griepvaccinaties: Degenen die een uitnodiging hebben ontvangen voor 31 okt. of 1 nov. kunnen terecht bij ons op maandag 6 nov. en woens dag 8 nov. van 15-16 u. Voor degenen die reeds uitge nodigd waren voor 6 en 8 november verandert er niets. Markt 73 4331 LL Middelburg Tel. (0118) 650151 www.disandthat.nl "s,emI Vlietstraat 15, Terneuzen Tel. 0115-614082 Bij ziekenhuis "De Honte" SPECIALIST IN GEDENKSTENEN ONTWERPEN OQK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, RVS EN BRONS Open: Di t/m Vrij: 08.00 -17.30 Za: 09.00 -16.00 Westkapelle: Oude Zandweg 2 www.dominicus.nl Goes: Verrijn Stuartweg 2 www.artemotions.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 40