Arnemuiden slaat genadeloos toe PZC Vijfde nederlaag voor Zierikzee Eerste zege dammers TTCM kan nog alle kanten op 's-Gra venpolder Ook Cadzand kan Colijnsplaatse Boys niet afstoppen OUtufomfe Koploper wint derby tegen De Meeuwen en periodetitel: 3-1 uitslagen agenda maandag 30 oktober 2006 vb 20 door Ron de Waal ZOUTELANDE - Zonder spran kelend te spelen, heeft Arnemui den zaterdagmiddag de eerste periodetitel in de wacht ge sleept. De tweedeklasser sloeg tegen De Meeuwen op psycholo gisch belangrijke momenten ge nadeloos toe en won, voor de ze vende keer dit seizoen: 1-3. Iets kwalijk nemen kon hij zijn spelers niet. De Meeuwen-trai ner Wim Davidse had gezien dat zijn ploeg, zeker in de tweede helft, fel had gestreden maar op kwaliteit was geklopt. „Arne muiden was duidelijk de betere ploeg. Op veel posities zijn ze in staat om dominant te spelen, iets wat je alleen met heel veel inzet kan compenseren. Geluk kig heb ik dat in het grootste deel van de wedstrijd gezien", aldus Davidse. Aanvoerder Eddy Matthijsse kon de woorden van zijn trainer beamen. „Zij waren veel beter in balbezit. Wij konden nauwe lijks iets afdwingen en hadden bovendien onnodig ontzag voor de tegenstander." Geluk De koploper had ook het geluk dat het heel snel in het zadel werd geholpen door een .fout van keeper Danny de Vries van De Meeuwen. De goalie leek wat weg. te glijden bij een on schuldig ogende voorzet van Ma- rinus Baas en bokste de bal per ongeluk tegen één van zijn ver dedigers. Voor de attente Bart van Steveninck was het een koud kunstje de bal binnen te schieten. Het was een mentale klap voor de thuisploeg en keeper De Vries in het bijzon der. Iets later behoedde hij zijn ploeg voor een grotere achter stand door een klutsbal uit de bovenhoek te ranselen. „Er gin gen bij die eerste goal wel meer dingen fout. Natuurlijk gaat de keeper niet vrijuit, maar aan de andere kant heeft hij ook al pun ten voor ons gepakt", nam Da vidse het op voor De Vries. In aanvallend opzicht kón de thuisploeg bijna geen vuist ma ken tegen Arnemuiden dat zeer geconcentreerd speelde. „We hebben niets weggeven", wist ook trainer Jan Poortvliet. „Toch duurde het even, vooral door die wind, voordat we lek ker gingen voetballen." Maar Arnemuiden bleef in de eerste helft wel eenvoudig over eind en sloeg kort na de hervat ting weer toe. De thuisploeg be gon fanatiek, maar kreeg bij de eerste de beste tegenstoot van Arnemuiden meteen het deksel op de neus. Een voorzet van Ar jan Kats werd door Corné van Belzen beheerst afgerond: 0-2. De Meeuwen vond een kwartier voor tijd de aansluiting. Via een klutsbal wist Arnold Krijger vrijwel uit het niets keeper Roy den Dunnen te verslaan: 1-2. De ploeg van Davidse leek zijn kans te ruiken. In een al- les-of-niets-poging liep Pieter Roelse echter tegen zijn tweede gele kaart op en besliste de ster ke Marinus Baas de wedstrijd in de slotminuut. Oog in oog met keeper De Vries maakte Baas geen fout: 1-3. „Plet ging van daag maar om één ding en dat waren die drie punten", stelde Poortvliet. „We mogen nu best wel een feestje vieren, maar gaan daarna weer keihard wer ken aan het ultieme doel. Dat is het kampioenschap." De Meeuwen - Arnemuiden 1-3 (0-1). 3. Bart van Steveninck 0-1, 49. Corné van Belzen 0-2, 76. Ar nold Krijger 1-2, 90. Marinus Baas 1-3. Scheidsrechter: W. Fransman (Barendrecht). Rode kaart: 85. Pie ter Roelse (De Meeuwen/2xgeel) Gele kaart: Jeroen van Winkelhof, Eddy Matthijsse (De Meeuwen), Arjan Kats, Corné van Belzen, Leon van Belzen II (Arnemuiden). Aantal toeschouwers: 400. De Meeuwen: Danny de Vries; Pie ter Roelse, Job Brasser, Jeroen van Winkelhof, Eddy Matthijsse; Ewout Maas, Maarten Brasser (66. Danny Matthijsse), Wilco Dinge- manse, Niek Minderhoud; Timme Kioast (66. Michael Tempelman) en Arnold Krijger. Arnemuiden: Roy den Dunnen; Pa trick Siereveld, Corjan Marijs, Bart-Jan Kroes, Peter Bil; Marvin Meerman, Leon van Belzen I, Bart van Steveninck (57. Leon van Bel zen II), Corné van Belzen; Arjan Kats (73. Mario de Nooijer) en Ma- Corjan Marijs van Arnemuiden (links) in duel met De Meeuwen-aanvoerder Eddy Matthijsse. foto Ruben Oreel door Bas Abresch TILBURG - Zierikzee is tegen SC 't Zand tegen de vijfde neder laag van het seizoen aangelo pen. De ploeg van trainer Gaby Nie- mantsverdriet deed weinig ver keerd, maar kwam gewoon te kort tegen de Tilburgers: 3-0. Dat resultaat maakt de thuis wedstrijd tegen EBOH van aan staande zondag tot een cruciaal duel. Zierikzee staat voorlaatste met vijf punten. Twee plaatsen hoger hebben de Dordrechters negen punten verzameld. Gistermiddag kreeg Vincent Bakker een terechte rode kaart, waardoor in ieder geval zondag geschorst is. Daarnaast ontving Wesley Goud een gele prent, die ook nog een schorsing zou kun nen opleveren. Bakkers frustratie ontstond na de 2-0 van de thuisploeg. De ge lijkmaker van Zierikzee hing voor die tijd in de lucht, maar na een licht vergrijp van Tho mas Vos legde de arbiter de bal op de stip. De geblesseerde Mathijs Hage werd node gemist en de spitsen Patrick Verkaart en Rutger Koo- man werden allebei om tacti sche redenen gewisseld. SC 't Zand-Zierikzee 3-0. 23. Cor né Akkermans 1-0, 75. Stijn van Hal 2-0, 87. RonnieBoxtel 3-0. Scheidsrechter: J.J.P. de Kroon. Rode kaart: 80. Vincent Bakker. Gele kaarten: Marikow Rouw, We sley Goud. door Daaf Kasse MIDDELBURG - De eerste over winning van PWG 's-Gravenpol- der is een feit. Zaterdag ver sloeg de Zeeuwse damhoofdklas- ser in een thuiswedstrijd Uitlui den met het kleinst mogelijke verschil: 11-9. Na een gelijkspel van Aart Wal raven tegen de sterke Willem Winter zette Plenk Gunter de eerste zege op het scorebord door een goede winstpartij. IJ- muiden kwam sterk terug: aan het tiende bord won de jonge Stijn Tuytel van Ruud Klooster man. Na de eerste tijdnoodfase kon de wedstrijd nog alle kan ten op, omdat het merendeel van de standen balanceerde tus sen winst en gelijkspel. Eerst bracht captain Kees Rijk de tus senstand op 4-4 door een knap gelijkspel tegen de IJmuidense topspeler Cees Pippel en vervol gens voerde topscorer Jan van de Weteringh een eindspelstand bekwaam naar winst. Gelijkspel De voorsprong van twee punten bleef daarna lange tijd gehand haafd. Andres van den Berge speelde gelijk en even later ook Arie van de Weteringh, die te gen KNDB-secretaris Marcel Kosters lang onder druk stond. Een gelijkspel van Martijn Rent meester zorgde voor een 9-7-tus- senstand, waarna Daaf Kasse met zijn eerste competitiezege voor het verlossende elfde punt zorgde. De nederlaag van Arjo Kousemaker aan bord negen deed er niet meer toe. De Middelburgse damclub boek te een keurige 14-6-overwin- ning op het Tilburgse TDV 2, een van de betere teams in de tweede klasse E. Piet Allaart, de koploper in het Zeeuws kam pioenschap, zette zijn ploeg op het juiste spoor door een combi- natieve overwinning. Na remi ses van Peter Schunselaar en Jaap de Jonge bezorgde vete raan David Davidse in een op sluitingspartij zijn team de twee de zege. Toen even later ook Aide Kammeraat zijn goede stel ling in winst omzette kon er niets meer mis gaan. Ruud van Eenennaam en Wim Koppejan speelden gelijk, waarna winst partijen van Piet Nieuwenhuij- zen en Frans Blaas de Braban ders alle hoop ontnamen. Een nederlaag van Jan Moens tegen een jong Belgisch talent bracht de eindstand op 14-6, waarmee de Middelburgers in de race blij ven voor een hoge eindklasse ring. De reserves van PWG 's-Gravenpolder misten zater dag enkele belangrijke basisspe lers. Mede daardoor verloor het tiental met 11-9 van Verhaar Montage/ DVA uit Alblasser- dam. De uitslag was het resul taat van negen gelijke spelen en één nederlaag. Invaller Huib Mol moest zijn meerdere erken nen in een sterke jeugdspeler. Hoondert in problemen HOEVEN - De driebanders van Hoondert/de Waard leden tegen subtopper Doggen Timmerbe drijf een kansloze 6-2-neder- Na vijf wedstrijden is de oogst van één punt wel heel schamel. Steketee Schilders deed het een divisie lager beter door Veiling- zicht 4 met 2-6 te kloppen. Het enige positieve bij Hoondert/de Waard was de zwaar bevochten overwinning van Frans de Koek op Piet van Hees. Johan Visser, Bram de Waard en Eddy der Weduwe wa ren te zwak om tegenstand van enige betekenis te bieden. Met de thuiswedstrijd tegen de onge slagen koploper De Beer Beveili ging voor de boeg ziet de toe komst van de Bevelanders in de derde divisie er somber uit. Steketee Schilders had in Oudenbosch niet al te veel moei te met het laag geplaatste Vei- lingzicht 4. Patrick Vasseur, nu het toeristenseizoen voorbij is vaker beschikbaar, presteerde op het van hem bekende niveau en versloeg gemakkelijk Toon van Oers. Ook Sam de Kok en Martin Steketee wonnen. Wim van Leeuwen verloor van de nog maar twintigjarige en pas vier jaar biljartende Hellemons. Doggen Timmerbedrijf- Hoondert /de Waard 6-2: P. van Hees - Frans de Koek 34-35, 52; Jac. Dog gen - Johan Visser 35-24, 55; M. van de Boom - Bram de Waard 30-15, 59; J. Doggen - Eddy der Weduwe 30-12, 43. Veilingzicht 4 - Steketee Schilders 2-6: A. van Oers - Patrick Vasseur 21-30, 46; C. Lambrechts - Sam de Kok 17-25, 57; A. Krielaard - Mar tin Steketee 12-25, 74; A. Helle mons - Wim van Leeuwen 20-16, door Roeland van Vliet MIDDELBURG - Het kan maar zo gebeuren dat de tafeltennis sers van TTC Delta Middelburg eind november kampioen wor den in groep 1 van de eerste divi sie en gaan strijden voor promo tie. Maar voor hetzelfde geld blijkt na de laatste speelronde dat ze degraderen, omdat ze als vijfde of zesde zijn geëindigd. „Alles ligt nog open", zei Marijn Veijgen zaterdag na de 7-3-ne- derlaag tegen Unicum. „Geluk kig hebben we een gunstig speel schema." TTCM ging voor zaterdag, na vijf van de tien competitieduels, met 28 punten aan de leiding in de poule. Pecos (27), Unicum (26), Kluis (25) en Westa 2 (24) hijgden echter al flink in de nek. Alleen TTCV bleef met 19 pun ten wat achter op de rest. „Dat we eerste stonden, zei niets", ver telde Veijgen. „Voor mijn gevoel gingen er deze week vijf clubs aan de leiding. Ik was alleen blij dat wij daarbij hoorden." Dat Marijn Veijgen en zijn team genoten Mare Hackenberg, Jan Henk Bomhof en Wesley Weg man zich niet rijk rekenden, was verstandig. Na zaterdag is de stand namelijk weer com pleet anders: Unicum staat met 33 punten aan kop, TTCM, Pe cos en Kluis bezetten samen de tweede plek met 31 punten, Westa 2 is vijfde met 30 punten en TTCV sluit de rij nog altijd met 23 punten. Veijgen: „We hebben het geluk gehad dat on ze eerste drie tegenstanders niet in hun sterkste opstelling speel den. Daardoor hebben we veel punten gepakt en waren we aan kop gekomen. Maar nu zijn we al weer iets gezakt. Onze doel stelling is, omdat we net gepro moveerd zijn, nog steeds hand having. Het verschil met de num mer vijf is maar klein. In theorie kunnen we nog wel eerste wor den, maar..." Kampioenskandidaat Unicum, afkomstig uit Geldrop, is één van de betere ploegen in de competitie, wist Veijgen za terdagavond. „Meer een kam pioenskandidaat dan wij." Niet dat TTC.M, dat zonder kopman Jan Henk Bomhof aantrad, in de vijf uren ervoor was wegge speeld, maar de Brabantse ploeg overtuigde net iets meer. Kop man Martijn van de Leur ver loor weliswaar twee keer, maar Dennis van Boven en Tomi San- TTCM'ers Mare Hackenberg (link game. tic waren in een prima vorm naar De Zandkuil gekomen. Ve ijgen: „In de uitwedstrijd speel de Unicum niet in de sterkste op stelling, nu was dat wel het ge val. Dan weet je dat je niet meer dan drie of vier punten pakt." Dubbelpartij Aanvankelijk leek zelfs dat niet te gaan gebeuren. Unicum kwam op een 4-0-voorsprong. Nadat Hackenberg, Veijgen en Wegman elk een enkelspel verlo ren, eindigde ook de dubbelpar tij in een nederlaag. Hacken berg en Wegman bogen bij 11-9 in de vijfde game het hoofd. De korte opleving van de thuis ploeg kwam kort daarna: Veij gen knokte zich langs Santic en Hackenberg bracht Van de Leur verrassend snel en eenvoudig op de knieën. Het waren de enige twee partijen die in drie games beslist werden. Later pakte al leen Veijgen - eveneens tegen Van der Leur - nog een punt. Dat Dennis van Boven, speler van Unicum, de enige man was die tijdens de ontmoeting onge slagen bleef, was op zich niet op zienbarend. Hij is namelijk de en Wesley Wegman verloren het dubbelspel met 11-9 in de vijfde foto Ruben Oreel regerend Zeeuws kampioen. „Ik ben opgegroeid in Nieuw- en Sint Joosland en heb onder meer bij Arnemuiden getafelten nist", vertelde hij. „Hoewel ik nu in Geldrop speel, ben ik nog steeds lid van Arnemuiden en kan ik dus meedoen aan de Zeeuwse kampioenschappen." In de heenwedstrijd versloeg hij alleen Wesley Wegman. „Ik weet nog dat ik geen enkele kans had tegen Mare Hacken berg. Het werd 3-0", zei Van Bo ven. Maar zaterdag was hij heer en meester tegen Wegman en Ve ijgen en kreeg hij Hackenberg er in vijf games onder. „Toen we in Geldrop tegen TTCM speelden, was dat mijn eerste wedstrijd voor Unicum. Het was mijn debuut in de eer ste divisie. Inmiddels ben ik wel gewend aan het niveau. Ik heb nu een winstpercentage van 60 procent." TTC Delta Middelburg-Unicu 3-7: Hackenberg-Santic 8-11 11-9 S-ll 2-11, Veijgen-Van Boven 3-11 9-11 11-8 9-11, Wegman-Van de Leur 7-11 11-9 6-11 7-11, Hackenberg/ Wegman-Van Boven/ Van de Leur 11-9 6-11 15-13 5-11 9-11, Veij- van onze sportredactie GOES - Colijnsplaatse Boys blijft onverdroten verder gaan op de ingeslagen weg. De zater dag-vierdeklasser won ook de negende competitiewedstrijd en greep daarmee de eerste-perio- detitel. Zaterdag was Cadzand het slachtoffer (3-1). In 4B pakt ZPR via een 2-0-zege op SPS de eerste periode. Colijnsplaatse Boys-Cadzand 3-1: Pas tien minuten na rust kwam de thuisploeg via Dave Bout op voorsprong. Een kwar tier later leverde een spaarzame counter een verrassende gelijk maker op van Patrick Vercoute- ren. De koploper kwam op nieuw op voorsprong door een doeltreffende vrije trap van Ni- gel Holmes in de 75e minuut. Vlak voor tijd werd het ook nog 3-1 door een vrije trap van Ber- tus Zoetewey. Goes-Apollo 0-8: Al in de eerste minuut opende Jean-Paul Hart- hoom de score. Via Jeffrey Of ten en Ramon Uitterhoeve was het bij rust 0-3. Na de thee scoorden Otten, Harthoorn (2x) en Sander Nagelkerke (2x). Arendskerke-MZVC 4-2: Pieter Adema en Gerben Eversdijk te kenden in een leuke wedstrijd voor de 2-0-ruststand. Binnen tien minuten na de thee maakte MZVC de achterstand door tref fers van Alexander Bom en San- der de Vries' goed, maar in de slotminuten ging de winst door doelpunten van Robin Loopik en opnieuw Gerben Eversdijk naar de thuisploeg. Borssele-SVD 2-4: Ewout de Graaf maakte er in de twintig ste minuut met een Bep Bakhuis kopbal 0-1 van en uit een fraaie voorzet van diezelfde De Graaf tekende Jason Warman in de 37e minuut voor de geflatteerde 0-2 bij rust. Edwin Goeman zorgde vlak na rust zelfs voor 0-3, maar via Stefan Boonman werd het na een uur 1-3. De eindstand kwam er door doelpunten van Jason Warman voor de bezoekers in de 75e mi nuut en Martijn van de Graaf voor de thuisclub in de 86e mi nuut. Nieuwland-Wemeldinge 2-3: Voor rust liepen de bezoekers uit naar 0-3 door doelpunten van Remi Bruinooge, Wilco Zuijddijk en Pieter Bolle. In de eerst tien minuten na de thee kwam Nieuwland door twee doelpunten van Carsten Feleus terug tot 2-3, maar de verdiende gelijkmaker bleef uit. Hoedckenskerke-Wolfaartsdijk 1-3: Na twintig minuten misluk te bij de thuisploeg de buiten- spelval, wat door Harm Fluijt knap werd afgestraft. Nog voor rust werd het 0-2 via Leon Tave- nier en pas twintig minuten na de thee kon Jeroen de Winter met een overigens fraaie vrije trap voor de aansluitingstreffer zorgen. De aandringende thuis- ploeg werd vervolgens twaalf minuten voor tijd via Arnold van Gemerden naar 1-3 gecoun- terd. Vierde klasse B Chrislandia-Smerdiek 2-0: Jo- han Bevelander zette Chrislan: dia na ruim een kwartier op voorsprong. Smerdiek was wei de betere ploeg maar ging niet goed met de kansen om. Corné Jongenelen scoorde na rust di 2-0 uit een strafschop. Yerseke-Waarde 4-0: De doel man van Waarde voorkwam eer veel ruimere zege van Yerseke. In de 13e minuut raakte Waarde de lat en vier minuten later opende Niek Boogert namens de thuisploeg de score. Elco de Schipper, Anthonis Riedijk en' opnieuw De Schipper maakten de vier vol, Stavenisse-Kruiningen 2-7: Door Jimmy Fens en ClaudiKu- nuanina (2x) kwamen de bezoe kers op een 0-3-voorsprong. Jac- co Knuist deed namens Stavend se voor rust nog wat terug. Indé tweede helft liep Kruiningen door twee doelpunten van Arno van de Berge verder uit. Jimmy Fens en Jacco Beek zorgde!: voor een 1-7-stand waarna Mar co Klippel het leed voor Stavd nisse nog iets verzachtte. SPS-ZPR'84 0-2: SPS deednicj onder voor de koploper en kree| kansen op een beter resultaat De thuisploeg ging echter nii goed met de mogelijkheden oc Vlak voor rust trof Ruud va Rijckevorssel doel: 0-1. Dezelf de speler scoorde vlak voor tijl 0-2. Tussendoor verzuimde» Jorn Elenbaas en Wiljan Lisse: veld om SPS aan een treffer lé helpen. Sheringham breekt record DEN HAAG/LONDEN - Tedd} Sheringham brak gistermiddag een record dat hij zelf al in han den had. De veertigjarige aanvaller scoor de namens West Ham United te gen Blackburn Rovers de eerst! treffer en daarmee werd hij dé oudste doelpuntenmaker var het premiership. Daarmee deed Sheringham nie mand te kort, want zijn vorige competitietreffer, in maart van dit jaar, bracht hem al de statui van oudste doelpuntenmaker' ooit. Sheringham werd in april 1966 geboren. ANP gen-Santic 11-8 11-5 11-9, Hacken- berg-Van de Leur 11-8 15-13 11-1, Wegman-Van Boven 12-14 7-11 11-8 8-11, Veijgen-Van de Leur 7-11 12-10 11-8 11-8, Wegman-San- tic 9-11 6-11 11-6 8-11, Hacken- berg-Van Boven 11-9 7-11 7-11 11-8 8-11. Nieuwe coach voor Pennings GOIRLE - Hoogspringer Wil- bert Pennings breekt na veer tien jaar met zijn coach Frans Bosch. Het wederzijds vertrouwen blijkt niet sterk genoeg om lan ger samen te werken. Pennings (31) gaat verder met de Belg Wim Vandeven, de trainer van de Belgische Europees kampioe ne hoogspringen Tia Hellebaut. Pennings verwacht dat de over stap naar een nieuwe trainer wel wat aanpassingen zullen ver gen, maar dat heeft hij ervoor over. De Brabander is houder van de Nederlandse records indoor en outdoor. ANP Bowling Vereniging Middelburg. Maandagleague: Duck/Spar - Letter- net 1-3, Hooizolder - Brothers in arms 3-1, De Reutel - Computerservice 1-3, Imtech - Jaguliens 0-4, Ysvogel - Jamin/Petsplace 4-0, TCR - Goes 2 1-3, Hoven.bedr. Walcheren - Allie angel 1-3. Stand na 21 games: Goes 2 21. Hoven.bedr. 21, Letternet 20, Mijako 17, Computerservice 15.5, Ysvogel 15, Im tech 14, Brothers in arms 14, Hooizol der 13, Allie angel 13, De Reutel 12, Ja guliens 12, Jamin/Petsplace 9, Duck/Spar 9, TCR 9. Dinsdagleague: Pinhunters - Dreamteam 1-3, Dow - Doemarwa 4-0, Schoonen elektro - TFS 0-4, Steady state - Van der Zwan 3-1, Pro hair - BHV training 0-4, Flaix - M2 1-3, Sita - Schrobbelerke 0-4, Spruyt pallet - American bulldogs 1-3. Stand na 21 games: Schrobbelerke 19, Dow 18, Dream team 16.5, Spruijt pallet 16, Van der Zwan 15, Pinhunters 15, TFS 14, American bulldogs 14, BHV training 13.5, Pro hair 13.5, Sita 12, Steady state 11.5, Schoonen elektro 11, Doemarwa 11, M2 10.5. Woensdagleague: Tim merwerken - Stadscafe 3-1, Full house - Cheerz 0-4, Eetlokaal - Boomkw. Haamstede 1-3, Tempo team - M en O 4-0, Braber groen - Óp de Meir 3-1, In ventive - Teko reklame 3-1, Poseidon - Binnenuit 3-1, Herwegh - Your party 4-0. Stand na 21 games: Cheerz 22.5, Inventive 19, Herwegh 18, Tempo team 18, Boomkw. Haamstede 17, Eetlokaal 17, Timmerwerken 16.5, Braber groen 16, Poseidon 13, Teka reklame 13, Stadscafe 13, Your party 10, Binnenuit 9, M en O 8, Full house 8, Op de Mair 6. Donderdagleague: Pro shop - EPZ 3 4-0, EPZ - Auto Smart 4-0, Wondergem - EPZ 2 4-0, Fonsies - Brabant mobiel 0-4, Eastman - Bowlirooz 0-4. Stand na 21 games: Brabant mobiel 19, Auto Smart 18, Pro shop 17, Bowlirooz 16, EPZ 14, Wondergem 13, Fonsies 12, EPZ 2 12, Eastman 9, EPZ 3 9. Regio Walcheren. Eerste klasse: VZV/Hydrofa - Eastman/LFA 5-4, Taxi centrale - MO de Schuur 7-11, SVSW '72 2 - Alfonds/zuidwest negen 6-4, SVSW '72 - Tympaan 5-1, VAW - Mei veld 2-7. Stand: MO de Schuur 6-18, SVSW '72 2 6-15, Murre/de Visser 6-15, Meiveld 6-13, VAW 6-7, SVSW '72 6-7, Tympaan 6-7, VZV/Hydrofa 6-6, Taxicen trale 6-5, Alfonds/zuidwest negen 6-5, Alfonds/zuidwest negen 2 6-4, Eastman/LFA 6-0. Tweede klasse: sv Sloga - Milano 5-5, Torna - Onderande- re 2-6, Akkerdaas kado - VZV/Hydrofa 2 9-3, Domburg - PSVW 16-4, WZP - Geenidee 6-6, Slijterij Souburg - Vos kampboys 5-4. Stand: Milano 5-13, Domburg 5-11, sv Sloga 5-11, WZP 5-10, Voskampboys 5-9, Slijterij Sou burg 5-9, Geenidee 5-7, Onderandere 5-6, VZV/Hyfrofa 2 5-5, Akkerdaas kado 5-3, PSVW 5-1, Torna 5-0. Derde klas se: fc Laurens - Baderie 10-4, Woon- trend Zeeland - Uiterton 2 6-10, SSVW - Garderen/Dekker 5-1, Dekker/Tramper - MO de Schuur 2 3-10, DKW advocaten - Akkerdaas kado 2 5-2, TSA brandpie ventie - Uiterton 8-8. Stand: Mo i» Schuur 6-16, Uiterton 6-14, fc Laureai 6-13, TSA brandpreventie 6-12, Uiterlon 2 6-12, Woontrend Zeeland 6-9, SSWl 6-9, DKW advocaten 6-6, Baderie 64 Dekker/Tramper 6-4, Garderen/Defe 6-3, Akkerdaas kado 2 6-0. Vierde klas se: Domburg 2 - Torentijd 8-4, EPZ-ce Mix 8-2, De Stoof - Groene s Stand: Groene ster 5-15, EPZ 5-15, Garderen/Dekker 2 5-12, De Stoof 5-12, Domburg 2 5-9, Jong Arnemuiden 64 Gouwe gheyt/SVB 5-6, de Mix 6-4, To rentijd 5-3', fc Zeeland 5-0, Schinkel» surantie 5-0. Vijfde klasse: Balkan X'. - VAW 2 10-2, AFC - Westkapelle 24 Fysio Knol - Hiwako/de Paauw 4-11, Jobse timmerwerken - VZV/HydrofaI 4-2, Scheldemond - Varian 6-4, conet tie: Westkapelle - Varian 12-5 i.p.v. 5-12. Stand: Westkapelle &-12, Schelde mond 5-12, Balkan XL 4-9, Murre/de Vis ser 2 4-9, Hiwako/de Paauw 5-9, AFC 5-7, Fysio Knol 4-6, Jobse 64 VZV/Hydrofa 4-5, Varian 4-4, VAW 264 Zesde klasse: Ristorante Verdi - t Mix 2 7-3, Nul5 - Draadkrabbers 0-11 Taxicentrale 2 - Zeeuwsche strydai 5-6, Provincie Zeeland - fc Laurens! 13-5, Bouwbedr. Geertse - Westkapdlf 2 3-4. Stand: JD Janse 5-15, Weslkapd- le 2 6-13, Taxicentrale 2 6-12, Draadkrat bers 5-9, fc Laurens 2 6-9, ProvincieZS land 5-8, de Mix 2 5-7, Zeeuwscl* stryders 5-7, Ristorante Verdi 6-7, Bouw bedr. Geertse 5-0, Nul 5 6-0. caimsmHHi Goes, reacreatieve competitie. Pon le-A (mannen): Boom - La Dolce Vili 1-2, Valkier Verzekeringen - NijsseAssit rantiën 0-3, Boom - Valkier Verzekerin gen 3-0, WEA - La Dolce Vita 0-3, Nijssr Assurantiën - VVR 1-2. Poule-B Igi mengd): Mengelmoes - MenkveldRiS- dekkersbedrijf 2-2, ROC-Zeeland -Zod tje Ongeregeld 1-3, Zooitje Ongeregdi - Mengelmoes 3-1, ROC-Zeeland - Re» tantes 2-1. Poule-C (vrouwen): Goedj morgen -De Bongerd 0-3, VV Katten»! ke - HHK Improvement 3-0, Café Bar- ends - BOK 3-0, BOK - Goedemorgfl] 1-2, HHK Improvement - De E 2-1Café Baarends - VV Kattendijke 1-2- maandag Biljarten Landelijke competitie driebands groot. Vierde divisie, poule 6: Heerenstraat - BH Keukens 2. (Biljart zaal Jacobs, Rilland). Aanvang: 19* Pool. Eerste klasse regionaal: W Action - The Roadhouse Blues. (S&P- Cue Action, Vlissingen). Aanvang: 20,(1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 20