n I 2 L l l^j papieren karton 'flijkj pdpier en Urhn. Heeft u 'm al gedaan? De Diabetes Risicotest ARENSMAN vrijdag 27 oktober 2006 Het vervolg van de familieberichten van pagina 14 De Heer is mijn herder Verdrietig, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat in haar vertrouwde omgeving kalm en rustig van ons is heengegaan onze mama, schoonmoeder, oma en overoma Maatje Wieckardt-van Oosten weduwe van Martinus Wieckardt in de leeftijd van 90 jaar. Tiny van Dalen-Wieckardt Rien van Dalen t Sylvia en Willem, Iris, Barl Kees en Karlijn Riet Postma-Wieckardt Enno Postma Martin en fellie, Max Mandy Hannie Scheele-Wieckardt Jan Scheele Tim Bas Voor de bijzondere liefdevolle verzorging in St. Maarten in de Groe willen wij het personeel hartelijk bedanken. Goes, 25 oktober 2006 Correspondentieadres: Berkelstraat 4,4535 CJ Terneuzen De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 30 oktober om 14.00 uur in Rouwcentrum Van dei- Hooft, Bo-sseweide 2 te 's-Gravenplder, waarna aan sluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Baar land. Voor aanvang van de dienst is er van 13.15-13.50 uur gelegenheid om afscheid van onze mama te nemen. Na afloop van de begrafenis is er in voornoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. HM Van der Hooft Uitvaartzorg Prunusstraat 25 4431 DC 's-Gravenpolder Tel: 0113 311517 Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen UlTVAARTDIENSfVERLENING Zeeuws Vlaanderen Maakt deel uit van Uitvaartverzorging'De Beveianden' Hoofdkantoor: Geldeloozepad 2Q, 4463 A| Goes (0113) 3114 44 www. uitvaartzorgcentrum. Een vader sterft altijd te vroeg, al wordt hij nog zo oud. Je hoopt dat God hem sparen zal, omdat je van hem houdt. Maar als de jaren knellen gaan, hij ziek wordt, moe en oud. Bid je dat God hem halen zal, omdat je van hem houdt. Verdrietig geven wij u kennis dat van ons is heenge gaan, onze lieve pa, opa en overopa Cornelis Sebastiaan Coremans Kees Sinds 13 oktober 1988 weduwnaar van Regina Petronella A driana van Eil in de leeftijd van 93 jaar Vlijmen: Jan en Carly Coremans-van Ham Rilland: Cisca en Frans Hommel-Coremans Breda: Gerard en Truus Coremans-Rommers Rilland: Frans en Henny Coremans-Dekkers Rilland: Harry en Betsie Coremans-van Houte Heinkenszand: Nelly en Kees Vermuë-Coremans Rilland: Annie en Jan Zuydwegt-Coremans Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, 26 oktober 2006 Correspondentieadres: Oeverzwaluw 2,4411 GC Rilland De uitvaartdienst waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden dinsdag 31 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van de St.Jozef, Hontestraat 8 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. gedeelte van de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in dorpshuis "Luctor et Emer- go", Hoofdweg 45 te Rilland gelegenheid tot condo leren. Wij willen het verzorgend personeel van 'Ter Weel' en 'Nieulande' hartelijk dankzeggen voorde liefde volle verzorging. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een langdurige ziekte is rustig ingeslapen onze broer, zwager en oom Jan de Wit echtgenoot van Jo de Kam Èmmeloord: J.L. Kole-de Wit Vlissingen: L.J. de Visser-de Wit Yerseke: L. Sandee Yerseke: T. de Waard-de Wit W. de Waard Vlissingen: A. Huvers-de Wit Barendrecht: P. de Wit Neven en nichten Middelburg, 24 oktober 2006 Plaats uw familie berichten in de PZC t Afscheid nemen doet zo 'n pijn toch vonden we het fijn, om tot het laatste moment bij je te zijn. Dankbaar voor de liefde waarmee zij ons tijdens haat- leven heeft omringd, delen wij u verdrietig mede dat is overleden onze mama en oma Franciska van Unnik - Thörner weduwe van Jan van Unnik 16 maart 1913 125 oktober 2006 Oost-Souburg: Frans Teteringen: Hans en Gisela Roger en Franka Tim, Steven Edwin en Giny Amanda, Iris, Mark Oost-Souburg: Wilma en Richard Brenda en Peter Sandra en Michael Correspondentieadres Ritthemsestraat 87 4388 JP Oost-Souburg Onze moeder en oma is opgebaard in het rouwcen trum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 31 oktober van 09.45 uur tot 10.15 uur. De uitvaartdienst zal om 10.30 uur worden gehouden in de Onze Lieve Vrouwe Kerk aan de Singel te Vlis singen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Een naaste overleden? Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdens- mOHCOfl ft| berichten uit uw regio, lllClluCI» .Hit. - Zoek, vind en reageer. een inniaifef vao'Prov.- Dankbetuiging We willen iedereen heel hartelijk dankzeggen voor de vele kaarten en goede wensen die wij mochten ontvangen in verband met ons 45-jarig huwelijk. Fam. C.M. Goud-Koster Kreeksingel 65, Hoek Het plotseling overlijden van oiize lieve Lennard Hoekman heeft bij ons een enorme schok en een intens verdriet ver oorzaakt; een verdriet dat nog dagelijks ons leven bepaalt. Uw kaarten, brieven en reacties in welke vorm dan ook hebben ons de afgelopen tijd bijzonder gesteund. Het is fijn te weten dat hij bij zovelen geliefd was en dat wij niet de enigen zijn die hem ontzettend zullen missen. Dit alles geeft ons de kracht om verder te gaan. Onze bijzondere dank gaat uit naar Leen van der Werf voor de begeleiding en steun die we van hem mochten krijgen. Bedankt lieve mensen. Patricia en Kimberly Leen en Jannie Hoekman-van Koeveringe Jaco en Sandra José en Wouter Bruinisse, oktober 2006 De warme belangstelling en de vele blijken van mede leven en vriendschap die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jasper Hendrik Stoutjesdijk hebben ons goed gedaan. Het was overweldigend te mogen ervaren dat zo velen met ons meeleefden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. M.C. Stoutjesdijk-Steenpoorte Leen en Carmelita Joop en Maria Vincent Oosterland, oktober 2006 ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF ✓A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging' Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 Steun ons. 8 Giro 2502 1 Frank opereert in een kapot-geschoten kliniek. Hij hoeft niet na te denken over het bieden van hulp. En jij? Bel 0900-9585 en help mee voor 5 per maand. h/icl Mnken rmardoe* www.artsenzondergrenzen.nl 45 jaar of ouder? Meet dan of u een verhoogd risico loopt om diabetes te krijgen. Want u kunt veei doen om het risico te verkleinen. Haal de Diabetes Risicotest met centimeter bij de apotheek. Of test uw risico op: www.kijkopdiabetes.nl 'Jkonrti ,1:1,1, 'T '"1 11, Gratis advertentie 'Pdiabe tes.v^ Papier en karton zijn zo vanzelfsprekend dat wij er nauwelijks bij stilstaan hoe bijzonder ze zijn. Want welke grondstof kan tot zeven maal worden hergebruikt? Natuurlijk, papier en karton. Geïnteresseerd? Kijk op www.papierenkarton.org. informatiecentrum V/A/A/.pdpi Ofj

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 48