PZC vrijdag 27 oktober 2006 If Sluitingstijden familieberichten: Overiijdens- ert geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Soms is er zoveel wat we voelen maarzo weinig wat we kunnen zeggen. Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van onze geliefde (ex-) collega Gerrit Schoolmeester Je vroegere collega's Wegens omstandigheden is het zwembad van sportcentrum Onderdak a.s. zaterdag 28 oktober gesloten. nog zo geleerd maar verdriet went niet hoe je 't ook keert Lieve Gerard Peijs dank voor al die mooie 'Cabaretnachten van Middelburg' Dag prachtman! Jan J. Pieterse Pernel van Herpt Haarlem Having a place to go - is a home. Having someone to love - is a family. Mijn kameraad en moordwijf voor eeuwig en onze allerliefste (schoon-)moeder voor altijd. Dat blijft ze, ook al hebben we haar veel te vroeg moeten loslaten. Patrice Wuite-Harteveld Geboren te 's-Gravenhage Overleden te Vlissingen 30 september 1946 24 oktober 2006 Jan Webko en Roos Thomas en Nadine Sam Teun en Sofie *4**4* Zuidstraat 42 4361 AD Westkapelle Patrice is thuis. Als je wilt kun je haar bezoeken op vrijdag 27 oktober van 17.00 tot 19.00 uur. Wij willen Patrice gedenken op zaterdag 28 okto ber om 15.30 uur in de aula van het crematorium, West Oude Havendijk 3,4337 PB Middelburg. Aansluitend is er tot 18.30 uur gelegenheid tot con doleren tijdens een informeel samenzijn in café 'Het Koffiehuis', Markt 93,4361 AE Westkapelle. We zijn diep getroffen door het plotselinge over lijden van Patrice moeder van onze dochter en zus Nadine We wensen Jan Webco en Roos Thomas en Nadine heel veel sterkte om dit verlies te verwerken. Wim en Ria Ovaa Rosanne en Frank Verdrietig zijn wij door het overlijden van Patrice Wuite Wij wensen Jan, Webko en Roos, Thomas en Nadine veel sterkte toe. Katja en Wim Huibregtse Rust zacht Lieve Patrice We zullen je missen. Wilma en Bram Westerbeke Met ongeloof en verbijstering namen wij kennis van het plotseling overlijden van Patrice Wuite Door haar was "huize Wuite" voor velen van ons een tweede thuis. Wij willen haar man Jan, haar zonen Webko en Thomas en de vriendinnen Roos en Nadine ontzet tend veel sterkte toewensen. Rob en Marian, Koen en Angela, Maarten en Anne-Marie, René en Patricia, Harry en Stephanie, Tony en Andrea, Jamo en Claudia, Matthijs en Marianne, Menno en Annemieke, Bastiaan en Collin. Dinsdagavond kregen wij het droevige bericht, dat was overleden onze lieve vriendin, Patrice Wuite Cathrien en Jaap Roelse Niels en Linda Marloes en Stephan Christian en Emma Wij wensen Jan,Webko en Roos,Thomas en Nadi ne veel sterkte toe met dit grote verlies. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Patrice Wuite Wij zullen haar vriendschap en gastvrijheid nooit vergeten. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Alex Verhagen Robert Cysouw Lieve Patrice we zullen je erg missen John, Marloes en Gwen Geschokt en vol ongeloof zijn wij na het plotseling overlijden van onze buurvrouw Patrice Wij wensen Jan en de kinderen veel sterkte toe. Bep Jobse Erik en Marjan, Chantal en Dylan, Melissa Aijen Ferdinand en Astrid, Marid, Geralda Wim Geerke en Linda, Wilbert, Marco Kornelis en José Plotseling is overleden onze buurvrouw Patrice Wuite De buren uit de Zuidstraat Westkapelle 25-10-2006 Het bestuur van het Openbaar Primair Onderwijs Walcheren en alle collega's van de Archipelscho len hebben met leedwezen kennisgenomen van het plotselinge overlijden van mevrouw Patrice Wuite-Harteveld onderwijsgevende aan Archipelschool De Lichtboei te Westkapelle. Dankbaar zijn wij voor de wijze waarop zij zich al tijd met hart en ziel voor de leerlingen en het on derwijs heeft ingezet. Wij wensen haar gezin, verdere familie en vrien den veel troost en sterkte toe. Cor Kuy venhoven, voorzitter Raad van Bestuur Archipelscholen. De zon die schijnt een beetje hard door ruiten die zo snakken naar een schaduw die niet komt vandaag. Verdrietig en verslagen zijn wij door het overlijden van onze lieve collega Patrice Wuite We zullen haar inbreng en enthousiasme erg missen. Onze gedachten zijn bij Jan en de kinderen. John, Ina, Cees, Mieneke, Dies, Alie, Hendrika, Sietske, Willy, Janine, Anniek, Yolande, Wim, Karen, Melanie, Christianne, Petra, Anton, Truus, Mineke, Daan, Mandy, Angelique Wij zijn erg verdrietig door het onverwachte over lijden van onze lieve juf Patrice Wuite-Harteveld We zullen haar vreselijk missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe de komende tijd. Kinderen, ouders, team, MR en OR Archipelschool de Lichtboei Westkapelle Heden vernamen wij dat ons lid en gewaardeerd be stuurslid Eddy Goormachtig op 62-jarige leeftijd is overleden. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij het verwer ken van dit verlies. Bestuur en leden Scheidsrechtersvereniging Walcheren Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die zij achterlaat geven wij u kennis dat van ons is heen gegaan mijn dierbare vrouw, onze ma en lieve oma Lenie Leonie Cornelia Marie van Laere echtgenote van Johannes Verrijzer *26-10-1939 f 26-10-2006 Goes: Jo Verrijzer Nieuwerkerk: Monique Verrijzer Cecil Daelebout Sofie Rick Kortgene: Robbert en Paulien Verrijzer van de Spiegelstraat 20 4461 LL Goes De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 31 oktober om 14.30 uur in crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de cre matieplechtigheid in de koffiekamer van het crema torium. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Nooit meer logeren Nooit meer spelen Nooit meer de stad in voor een kleinigheidje Nooit meer naar de speeltuin Dag lieve Oma Lenie We gaan je erg missen. Wij wisten het. Wij wisten alleen niet dat het zo snel zou gaan. Onze schoonzus Lenie Verrijzer-van Laere is overleden. Wij wensen Jo, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Almere: Betsie en Theo Wilde-Verrijzer Goes: Anton (t) en Willy Verrijzer-Corstanje Jaap (t) enTini Verrijzer-Rohn Wilhelminadorp: Adrie en Ineke Verrijzer-Voogdt Middelburg: Alex en Nelly Dijkwel-Verrijzer Lenie Fijn dat we je gekend hebben. Je vriendschap en openheid zullen we erg missen. Aas en Jaap Platteeuw Met pijn in m'n hart heb ik vandaag afscheid genomen van Lenie Verrijzer je was als een moeder voor me. Ik zal onze kledingpraatjes vreselijk missen. Ilse Verhoeven Het gemeentebestuur van Middelburg beeft met leed wezen kennis genomen van bet over lijden van Mevrouw M.S.J. Leijnse-Lorier in de leeftijd van 74 jaar. Mevrouw Leijnse is gedurende de periode van 21 mei 1962 tot 1 september 1991 werkzaam geweest bij de voormalige Gemeentesecretarie als scboonmaakster. Haar inzet zal in dan kbare berinnering blijven. Wij wensen baar kinderen en verdere familieleden veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mr. J.M. Scbouwenaar, burgemeester, Ir. D.J. Borst, loco-secretaris Bedroefd, maar intens dankbaar vooralle liefde die ik van hem heb ontvangen, geef ik u kennis van het onverwachte overlijden van mijn lieve man Adri van Fraassen Ridder in de Orde van Oranje-Nassau 2 februari 1930 124 oktober 2006 Els van Fraassen - van Iren Dishoek 17 4371 NS Koudekerke De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaatsvinden op maandag 30 oktober om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Haven dijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in hotel "Arneville", Buitenruststraat 22 te Middelburg. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Mr. Adri van Fraassen Wij hebben Adri mogen leren kennen als een zeer vakkundig, innemend en betrokken persoon. Als oprichter en ondernemer danken wij hem voor de basis die hij heeft gelegd voor de reisbureaus onder de naam "Van Fraassen", thans onderdeel van ons bedrijf. Hij was een gedreven en inspirerende leiding gevende voor zijn medewerkers en collega's. Tot op het laatste moment was hij betrokken bij zijn voormalige reisbureaus en de reisbranche. Wij wensen zijn vrouw en onze collega, Els, veel sterkte bij de verwerking van dit grote verlies. Raad van Bestuur TUI Nederland N.V. Directie en medewerkers Retailgroep Arke/Holland International Deze reis was niet gepland Wij zijn verdrietig en vol ongeloof.zo plotseling Adri bedankt voor je nooit aflatende zorg voor het familiebedrijf Bram en Jopie van Fraassen Kinderen Kleinkinderen Onverwacht is overleden onze goede vriend Adri van Fraassen Ad en Tanny van der Heijden-van Malland Verdrietig namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze altijd vriendelijke buurman Adri van Fraassen Wij wensen zijn familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Familie Izeboud Wij moeten afscheid nemen van een betrokken en deskundig bestuurder die ruim 25 jaar een belang rijke rol heeft vervuld binnen de VW organisatie, zowel lokaal als provinciaal en landelijk. Adri van Fraassen, Oud-WV-voorzitter en -bestuurder. Wij wensen allen die hem dierbaar zijn veel sterkte toe. Namens het bestuur en directie van de VW Walcheren en Noord-Beveland, Arnold Smeels, Carla Schönknecht Voorzitter, Directeur. Geschokt hebben wij vernomen dat is overleden Adri van Fraassen Wij wensen Els heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Strandpaviljoen Kaapduin Eetcgfé Duinlust Pannekoekenhuisje Dishoek Met grote verslagenheid hebben wij kennisgeno men van het plotseling overlijden van Adri van Fraassen Wij zullen onze levenslustige en altijd met iedereen meelevende vriend en oud-klasgenoot van de zee vaartschool erg missen. Wij wensen Els veel sterkte. Klasgenoten van 1948-1950 Wij zijn diep bedroefd. Mr. Adri van Fraassen is op 24 oktober plotseling overleden. Hij lag in het ziekenhuis in afwachting van een hart operatie. Adri was een markante persoonlijkheid en één van de leden van het eerste uur. Hij droeg op een buitengewoon charmante en humor volle manier de idealen van rotary uit.. Wij missen in hem een grote vriend. Wij wensen zijn echtgenote Els heel veel sterkte toe. Bestuur en leden van de Rotary Club Vlissingen Het bericht van het overlijden van Mr. Adri van Fraassen heeft ons zeer onthutst. Adri was vanaf de oprich ting van onze afdeling nauw betrokken bij ons werk. Nooit zullen we zijn enthousiaste, humorrijke ver halen vergeten over zijn avonturen in de wereld. Zijn warme persoonlijkheid zullen we missen. Was Adri er dan was gezelligheid verzekerd. Wij wensen Els de kracht toe dit verlies te kunnen dragen. Orde van den Prince, afdeling Zelandia Geschokt zijn wij door het overlijden van Adri van Fraassen Hij was de promotor en animator van het Dishoek- gevoel in de vorm van avonden met cultuur en evenementen; wij zullen hem zeer missen. Onze gedachten zijn bij Els en wij wensen haar veel sterkte. Initiatiefgroep Dishoek Jan van de Hoeven, Rob Herbers, Rob Goedbloed, Piet Koster, Nel Versteeg, Lodewijk van Hunnik, Adri van Donge Dishoek 24 oktober 2006 Bedroefd delen wij u mee dat is overleden onze broer, zwager en oom Daniël Kole in de leeftijd van 88 jaar. Goes: Chr. Kole (in herinnering) P. Kole-Schrijver (in herinnering) Kapelle: J.W. Geelhoed-Kole J. Geelhoed (in herinnering) Kapelle: H. Kole (in herinnering) A. Kole-Rottier Hansweert: M. Israël-Kole G.L. Israël Schore: W. de Keijzer-Kole Iz. de Keijzer Neven en nichten In plaats van kaarten 't begin van 'n nieuw begin. Groot is de leegte die ze achterlaat, maar dankbaar hebben we afscheid moeten nemen van Dina Minnaard-van Sluijs sinds 24 januari 1981 weduwe van Marinus Minnaard in de leeftijd van 89 jaar. J.J. Minnaard f F.M. Minnaard-Meijer t G. Minnaard-Houwaart t kinderen klein- en achterkleinkinderen 's-Gravenpolder: JA. Minnaard t P.E. Minnaard-Verhage kinderen klein- en achterkleinkinderen Rotorua N.Z..M. Minnaard kinderen klein- en achterkleinkinderen Goes, 25 oktober 2006 Zorgcentrum 'Ter Weel' Correspondentieadres: Marlies en Jan Matthijsse, Wilgestraat 58,4431 CH 's-Gravenpolder. Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 28 oktober van 14.00 tot 14.30 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De dankdienst voor haar leven, geleid door Ds. W.J. van de Griend, wordt maandag 30 oktober om 14.00 uur gehouden in de Gereformeerde kerk, Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot con doleren. Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 'Ter Weel' te Goes, Unit 8, voor de liefdevolle verzorging de afgelopen 5 jaar. Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen mijn geliefde moeder, mijn schoonmoeder en onze oma Dina van Sluijs weduwe van Marinus Minnaard in de leeftijd van 89 jaar 's-Gravenpolder: Nel Minnaard-Verhage Roturua (NZ): Riet Minnaard Klein- en achterkleinkinderen Goes, 25 oktober 2006 Dag Lief Omaatje Wat zul je eenzaam zijn geweest Toen je verdwaalde in je eigen geest. Lief en vrolijk kon je zijn dat deed ons minder pijn. Maar groot is de leegte die u achterlaat Groot is de liefde en herinnering die blijft. Jan en Marlies Bedroefd, maar ook dankbaar dat ze zo oud mocht worden, delen wij u mede, dat onze zus, schoonzus en tante Dien Minnaard-van Sluijs te Goes is overleden 25-10-2006,89 jaar oud. Goes: Marie Wieckard-van Sluijs Vlissingen: Rinus van Sluijs Mien van Sluijs-Stroo Heinkenszand: Dies van Sluijs Riek van Sluijs-v.d. Guchte Neven en nichten Verder van het leven weg iedere dag een beetje Dichter naar de hemel toe iedere dag een treetje Na een leven waarin zowel vreugde als verdriet haar deel werd, is vredig gestorven, mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en overgrootmoeder Theuntje Polderman-van de Gruiter -weduwe van Gerardus Cornelis Polderman- Amemuiden, t Vlissingen, 27-10-19 1 6 23-10-2006 C.P. Jobse-Polderman A. Jobse Adrienne Stroo-Jobse Ronald Stroo Robert Melissa Geert-Jan Jobse Angela Jobse-van der Hoeven Amy Faye Walstraat218 4381 GB Vlissingen Het verzorgend en verplegend personeel van Ter Reede, woning 4, willen wij hartelijk danken voor hun goede zorgen. De crematie heeft inmiddels in besloten kring plaats gevonden. Zijn ziekte heeft hij stil aanvaard vanaf de eerste dag. Ondanks angst en ondanks pijn was er telkens weer zijn lach. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis dat, zacht en kalm van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa Hendrik Smoor echtgenoot van Kaatje Smoor-Bimmel Oostburg, 9 augustus 1917 t Domburg, 26 oktober 2006 Domburg: K. Smoor-Bimmel Janny Smoor Henno Suurmond Anet Suurmond-Huibregtse Correspondentieadres: J.W. Schuurmanstraat 89 4357 EJ Domburg Onze dank gaat uit naar zorgcenrum "Simniaen dokter Spekhorst voor de liefdevolle verzorging en Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 30 oktober van 11.00 uur tot 1115 uur in ontmoetings centrum "Schuttershof", Kanonweistraat 30 te Dom burg. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal aansluitend om 11.30 uur worden gehouden in "Schuttershof", waarna om 12.00 uur de begrafenis plechtigheid zal plaatshebben op de algemene be graafplaats te Domburg. Na afloop is er gelegenheid de familie persoonlijk Ie condoleren in voornoemd ontmoetingscentrum. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heefl ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Hendrik Smoor echtgenoot van Kaatje Bimmel Middelburg: L. Bosselaar (in herinnering) P. Bosselaar-Bimmel Appelscha: Gijs en Liesbeth Domburg: J. Bimmel E. Bimmel-Janse Hilversum: Piet en Annie Domburg, 26 oktober 2006 Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 16 Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl uitvaa'rT^ïzoxging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 46