met Varilux* uitgekeken xr r, PZC U raakt nooit Zeefdruk cadeau! bij Varilici brillenglazen MET WELKE KLACHT GAAT U SLAPEN? Orthopedische hoofdkussens en drukverlagende matrassen Wereldwijd aanbevolen door meer dan 30.000 medisch specialisten donderdag 26 oktober 2006 Varilux glazen geven u op elke kijkafstand de best mogelijke correctie. Dat is één belangrijke reden waarom u nooit raakt uitgekeken met deze bijzondere multifocale glazen die zijn te herkennen aan de lasergravering. Met geen enkel ander multifocaal glas kunt u zó natuurlijk zien. Voorzien van de unieke Crizal Alizé coating zijn uw Varilux glazen ook nog eens vet-, vuil- en waterafstotend. Bovendien krijgt u van ons, zolang de voorraad strekt, tot en met uiterlijk 11 november 2006 bij aankoop van een bril met de originele Varilux glazen een waardevolle, genummerde en gesigneerde zeefdruk cadeau van een gerenommeerd kunstenaar. De oplage van de (32 verschillende!) zeefdrukken is gelimiteerd: dus hoe sneller u uw bril kiest, hoe groter uw keuze. Over depressie is al veel bekend. Net als over andere psychische aandoeningen. We kennen oorzaken, gevolgen en behandelingen. Het Fonds Psychische Gezondheid biedt informatie en geeft geld voor onderzoek en betere zorg. Wilt u helpen? Er is nog veel te doen! Want ruim drie miljoen mensen in ons land hebben last van, vaak ern stige, psychische klachten. Voor ons werk zijn we afhankelijk van bijdragen van mensen zoals u. Word donateur en help met uw gift. Giro 4003, Utrecht. FONDS PSYCHISCHE GEZONDHEID Alles over hoofdzaken NAJAARSACTIE 2006 Een TEMPUR® slaapsysteem is zo ontworpen dat het voldoet aan de eigen wensen te slapen. En om dit najaar helemaal ontspannen van uw nachtrust te genieten krijgt u tijdelijk bij aanschaf van een verstel baar TEMPUR slaapsysteem een massage-unit CADEAU! Profiteer van deze actie en neem de waardecoupon mee naar.uw DeTEMPUR® Matrassen en Hoofdkussens worden wereldwijd aanbevolen door meerdan 30.000 artsen, chiropractors, fysiotherapeuten en osteopaten. Zij geloven rotsvast in de eigenschappen van het TEMPUR Materiaal om rug- en nekproblemen te verminderen en te voorkomen en in het feit dat de beste omstandigheden worden geboden voor een goede nachtrust. Ontwerpbesluit Wet op de Ruimtelijke Ordening Artikel 19 lid 2, aanleg fietspad gedeelte Drieweg Aanvraag Het college van burgemeester en wethouders heeft op 26 april 2006 een verzoek tot vrijstelling ontvangen. Het betreft een verzoek tot vrijstelling van het bestemmingsplan in verband met de aanleg van een fietspad langs een gedeelte van de Drieweg bij Nisse. De betreffende percelen vallen in het bestemmingsplan "Landelijk gebied". De aanleg van een fietspad is in strijd met de voorschriften van het vigerende bestem mingsplan. Het college is van plan met toepassing van artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening de gevraagde vrijstelling te verlenen. Inzage U kunt de aanvraag, het ontwerpbesluit en de overige van belang zijnde stukken inzien vanaf 27 oktober tot en met 7 december 2006 in het gemeentehuis, Stenevate 10, Heinkenszand. Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 8.30 - 12.30 uur. Ook is het ontwerp besluit in te zien op www.borsele.nl. Zienswijzen Gedurende de termijn van de terinzagelegging kan een ieder zijn zienswijze naar keuze schriftelijk of monde ling naar voren brengen. Schriftelijke zienswijzen kun nen worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Borsele, Postbus I, 445Ö AA, Heinkenszand. Voor het naar voren brengen van een mondelinge zienswijze dient u uiterlijk een week voor het einde van de inzagetermijn contact op te nemen met de afdeling Ruimtelijke Ordening en Milieu (door- kiesnummer 01 13-238496) voor het maken van een afspraak. Gedurende de termijn van de terinzagelegging worden nieuwe relevante stukken en gegevens eveneens ter inzage gelegd. Beroep Te zijner tijd kan tegen het besluit beroep bij de Rechtbank Middelburg worden ingesteld door belanghebbende als die: - een zienswijze heeft ingebracht tegen het ontwerp besluit; - bezwaar heeft tegen wijzigingen in het besluit ten opzichte van het ontwerpbesluit; - redelijkerwijs kan aantonen niet in staat te zijn geweest om een zienswijze in te brengen tegen het ontwerpbesluit. Heinkenszand, 26 oktober 2006 Het bestemmingsplan voorziet in een juridisch-planologisch kader ter realisering van een school en 12 appartementen. Het plangebied is gelegen aan de oostzijde van het dorp Borssele, achter de kerk van de Gereformeerde Gemeente Borssele aan de Oostsingel. Het ontwerp bestemmingsplan "Borssele, gedeelte Monsterhoek" ligt ter inzage in het gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 te Heinkenszand. De bestemmingplan- kaart, de toelichting en de voorschriften van het bestemmingsplan zijn ook te raadplegen via www.borsele.nl. Het gemeentehuis is geopend op maandag t/m vrijdag van 8.30 uur tot 12.30 uur. Gedurende de termijn van ter inzage legging is het mogelijk dat er nog aanvullende relevante stukken en gegevens over het plan ter inzage worden gelegd. Tijdens de termijn van ter inzage legging kan een ieder keuze schriftelijk of mondeling een zienswijze naar brengen over het ontwerp bestemmingsplan bij de gemeenteraad van Borsele, Postbus 14450 AA Heinkenszand. Voor het naar voren brengen van een mondelinge zienswijze dient u uiterlijk een week voor het einde van de inzageter mijn contact op te nemen met de afdeling Ruimtelijke Ordening en Milieu (doorkiesnummer: 0113-238496) voor het maken van een afspraak. Heinkenszand, 26 oktober 2006 mm m ^8®

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 48