pzc Alles in het teken van het schaatsen I. Roks heeft missie in de provincie [driaan Provoost (46) richt zich op het WK in Calgary Schrijf maar 20-0 op het 'ormulier esde plek in Meteren uitslagen agenda donderdag 26 oktober 2006 wb 21 tor_Koen de Vries JIDDELBUIIG - Tijdens de eeuwse Kustmarathon van ,ee jaar geleden stond menig- ,n er van te kijken. Hoe kon iJriaan Provoost zo snel door jtt mulle zand lopen? Toen hij strand van Vrouwenpolder pstormde, leek het wel of de an- uit zijn groepje stilston- jet had allemaal te maken met [■passie van de 46-jarige Dom mer. Jaar in jaar uit doet hij jiringoefeningen op het strand, 51 zijn spieren en de gewrich- ai voor het schaatsen te trai- tn, „Ik ben in Vrouwenpolder ■demarreerd en heb de mensen ie! wie ik in het groepje liep iioit meer teruggezien. bt Provoost de afgelopen twee iren de Kustmarathon links sl liggen, had een bijzondere aen. Hij is te fanatiek. „Als ik se had gedaan, had ik mijn jd willen verbeteren (3.31.20). abij mij staat alles nog steeds ahet teken van het schaatsen." balles is veel voor Provoost, in lubwedstrijden ussendoortjes oor Provoost HDDELBURG - Voor Adriaan rovoost zijn de belangrijkste ireiiementen van zijn club De Ml niet meer dan tussendoor - an het Open ZK marathon op december en het ZK lange ;an op 24 februari doet hij net meeste van de 200 leden sa de club wel mee, maar top- idstrijclen zijn het voor hem I ^kwalificatiewedstrijden voor iiNK voor veteranen, half no- iaiber en half december, zijn :or Provoost van groter be ug, „Dat zijn voor mij ijkpun- a. Natuurlijk plaats ik me voor het NK, op 17 en 18 inuari in Breda. Maar het is igbelangrijker om te weten of "lpschema zit voor Calgary." ilips METEREN - Niet iedereen is even blij met de initiatie van de Jeugd Voetbal Opleiding Zeeland (JVOZ). Sinds de stichting een sa menwerkingsverband is aangegaan met de voetbal vereniging Cortgene en nu ook met teams aan de com petitie deelneemt, is de «'eerzin soms groot. D2-team van JVOZ/ 'Cortgene, dat voornamelijk [uit E-pupillen bestaat, on dervond dat vorige week J. De ploeg diende een 'bekerwedstrijd af te wer ken tegen SSV D2. Zo ver hvam het echter niet. De leiding van de Goese club geen zin om met grote cijfers afgedroogd te wor den. Dat was de ploeg in de competitie al twee keer eer der overkomen. 'Zet maar ■0 op het wedstrijdfor mulier', kreeg secretaris iiim Ovaa van JVOZ/ Cort gene te horen. Inmiddels heeft de KNVB teams van de JVOZ in een hogere klasse inge deeld. Cl en Dl komen nu uit in de eerste klasse. Beide ploegen begonnen in september conform de re glementen van de bond in de derde klasse en haalden in de eerste zes compe titiewedstrijden monsters- es. Het Cl-team had na duels een doelsaldo van voor en 0 doelpunten en. Dat bracht de bond Htoe om iets aan de inde ling te doen, ook omdat twee andere ploegen bereid waren zich terug te trek- het dagelijks leven slager, ge trouwd en vader van een zoon en een dochter. Op dinsdag en donderdag traint hij op de kunstijsbaan van Breda, op maandag doet hij in het schuur tje achter het huis aan kracht training en 's woensdags doet hij intervaltraining op de rollen- bank, op de schaatsplank of al rennend. In het weekeinde is hij op pad voor wedstrijden. Verder beschikt hij over een door ex perts (Peter Boonman en Vin cent de Vrieze) uitgedokterd en in de praktijk getest trainings schema en heeft hij laten onder zoeken welke voeding voor hem het best is. Tandvlees Het fanatisme voor het schaat sen bloeide in de jaren tachtig op, toen er twee Elfstedentoch ten werden gereden. Als begin neling van 26 jaar haalde hij in 1985 op zijn tandvlees de Bonke- vaart en een jaar later deed hij dat opnieuw, nu wat soepeler. Tot dan toe had hij alles gelaten voor het voetbal en had hij het met zijn beperkte techniek ge schopt tot rechtsback van het eerste van Domburg. Maar schaatsen was veel mooier. Ze ker omdat hij in de Zeeuwse schaatsclub De Poel mocht trai nen met mannen als Arjaan van de Kreeke en Frans van de Berg- he, die werkelijk bloedfanatiek waren. „Plet mooie van schaatsen is dat je moet werken aan je conditie, maar ook moet blijven schaven aan,je techniek. Ooit mocht ik als winnaar van een prijsvraag een dag meetrainen met de Ne derlandse kernploeg. Trainer Henk Gemser vond toen dat ik een klein prikslagje had. Door daar jaar in jaar uit hard op te trainen is mijn techniek een stuk vooruit gegaan. Laatst zei - iemand dat het er allemaal mooi uitzag. Dat vond ik mooi. Bij voetbal hebben ze dat nooit te gen me gezegd." De laatste jaren richt Provoost zich helemaal op het-WK voor veteranen. De editie van dit sei zoen wordt in februari gehou den,.op het wonderijs van Calga- De Domburgse schaatser Adriaan Provoost is op het WK voor veteranen niet kansloos voor een medaille in de klasse voor 45- tot 50-jari- gen. foto Ruben Oreel ry. Het wordt zijn negende WK. Het is niet zo dat de toppers van toen meedoen, maar wel de subtoppers. Provoost: „Het schaatsen van de veteranen wordt vaak onderschat. Als hui- -dige' wereldtoppers ons bezig zien, horen we vaak dat ze ver baasd zijn over het niveau." Het belooft een spektakel te wor den in Canada, waar Provoost met zijn al even fanatieke club genoot clubgenoot Leon van der Wielen uit Zierikzee naartoe gaat. De Domburger is niet kans loos voor een medaille in de klas se voor 45- tot 50-jarigen. Al twee keer eerder won hij brons. Zes jaar geleden was hij al eens in Calgary en verpulverde toen alle pr's die hij had staan. „Als je bezigbent en je kijkt op het scorebord dan kan je je ogen niet geloven. Je rijdt zoveel snel ler dan je gewend bent. In 2000 bracht ik bijvoorbeeld mijn pr op de 1500 meter met zes secon den omlaag." Provoost moet het op het WK hebben van de lange afstanden. Een sprinter is hij niet en zal hij ook nooit meer worden. Plij blijft moeite houden met de tech niek van de sprint. „Na de 500 meter sta ik in de onderste regio nen en begin daarna aan een in haalrace, Dankzij mijn goede 3000 meter mag ik op de laatste dag meestal ook de 5000 meter rijden en kan ik soms een me daille veroveren. Vorig jaar maakte ik elf seconden op de nummer drie makkelijk goed. Maar twee jaar ervoor waren 22 seconden iets te veel." Na het WK is het seizoen voor Provoost een eind voorbij. Dit tot opluchting van zijn familie. Tot 1 mei, wanneer een begin ge maakt wordt met het nieuwe sei zoen, zien ze pa weer wat vaker. Blij ,Ze vinden het allemaal prima wat ik doe, maar ik merk toch ie dere keer dat ze blij zijn als het maart is." Het betekent niet dat Provoost het rustiger aan gaat doen. „Ze zitten bij de club al ja ren aan mijn kop te zeuren of ik trainer of begeleider wil wor den. Het antwoord is nog steeds nee. Zelf schaatsen is het mooi ste dat er is." Voetbaltrainer slaat aanbod uit Dubai af en blijft uit idealisme in Zeeland door Jan Dagevos METEREN - Hij kon als trainer aan de slag in Dubai en als hoofd opleidingen bij een club in Engeland. Dolf Roks legde de aanbiedingen deze zomer echter naast zich neer. De 43-jarige oe- fenmeester uit Dreischor koos voor missiewerk in de eigen pro vincie. Samen met de tweeling Dennis en Gérard de Nooijer geeft hij de Jeugd Voetbal Opleiding Zee land (JVOZ) vorm. „Het is idea lisme ja, maar daar is toch niets mis mee?" Sommigen verslijten hem voor gek. Wie laat nu een baan in Du bai schieten, een emiraat waar een beetje voetbaltrainer al snel aan een jaarsalaris van 200.000 dollar komt. „Over de huisves ting hoefde ik me ook geen zor gen te maken", vertelt Roks en passant. „Maar ik vond dat ik het niet kon maken. Ik had er geen goed gevoel bij. Ik had met Dennis en Gérard afspraken ge maakt. Ik had met sponsors ge sproken, er waren spelertjes die overschrijving hadden aange vraagd en er waren afspraken gemaakt over samenwerking met de scholengemeenschap Scheldemond. Allemaal met het oog op deze voetbalopleiding en dan loop je dus niet zomaar weg." „Ik geloof in dit project. We pro beren een professionele jeugdop leiding neer te zetten. We willen talenten opleiden voor het be taalde voetbal, al beseffen we dat dat natuurlijk lang niet in al le gevallen zal lukken. Daar pro fiteert het Zeeuwse voetbal dan weer van. Die jongens gaan naar Zeeuwse hoofdklassers, of Dolf Roks instrueert enkele spelers tijdens het jeugdtoernooi in Meteren. BTEREN - Het Dl-team van OZ/Cortgene mocht gisteren het grote werk ruiken. De tfg van trainer/coach Dennis Nooijer presenteerde zich op sterkbezet toernooi in het "uwse Met eren. bidden van ploegen als Feye- *>rd, ADO Den Haag', Dord- dit,AZ en Volendam, die alle hoogste klasse uitkomen, frtle de Zeeuwse formatie kranig. Van Volendam i,(l in de poulewedstrijd onge lukkig verloren (1-2 in de laat ste minuut),.maar AZ werd ver volgens op een knap gelijkspel (0-0) gehouden. Daarna werden Dordrecht (4-0) en het combina tieteam van MW'58/Tricht (2-1) verslagen. Een zesde plaats was het resultaat. Feye- noord werd winnaar. „Eigenlijk zou je elke week zo'n toernooi moeten hebben", zei Dolf Roks. „Hier leren de spe lers onder weerstand te voetbal len en dat hebben ze nodig om beter te worden." gaan terug naar hun oude club. We willen de talenten iets mee geven, zodat ze later kunnen zeg gen dat ze plezier hebben gehad en dat ze gegroeid zijn, als voet baller en als mens." „Wat bij mij ook meespeelt, is het Zeelandgevoel. Ik ben een Zeeuw, ben trots op de provin cie en wil samen met Dennis en Gérard Zeeland op de kaart zet ten. Wij hebben hier geen be taald voetbal en toch willen we de talenten een goede opleiding geven, dicht bij huis. Nou, het klinkt misschien arrogant, maar wij doen niet onder voor prof clubs hoor, Feyenoord, Ajax en PSV even buiten beschouwing gelaten. Moet j,e eens kijken welk een schat aan ervaring Dennis en Gérard de Nooijer hebben. Dat zijn jongens uit de praktijk, jongens die iets voor kunnen doen. Nou, en ik heb zelf ook bij verschillende prof clubs (Sparta en RBC) in de keu ken mogen kijken." Trainingsclinics Roks maakt tegenwoordig we ken van 60 tot 80 uur. Hij staat vier middagen en avonden op het trainingsveld, verzorgt op woensdagmiddag trainingscli nics in de provincie en begeleidt het Cl-team van de opleiding op zaterdag. Daarnaast voert hij gesprekken met kandidaat sponsors, verricht hij secreta- riaats- en onderhoudswerkzaam heden. „Ik heb al een keer de ramen staan zemen in de kantine" ver klapt hij. „Toen ik nog hoofd trainer bij RBC was, had ik het minder druk. Na mijn ontslag bij RBC ben ik dus ook niet in een zwart gat gevallen. Ik gaf in die periode al training bij de JVOZ en dat is daarna alleen maar uitgebreid." Hij neemt het voor lief. „Voor voetbal kun je me altijd wakker maken, of het nu Zierikzee 3 is, een wedstrijd in de eredivisie of een ploegje trainen, het is mijn lust en leven" Het verwezenlijken van het ide aal is tot op heden vooral liefde werk. „Het heeft tot nu toe nog" niet één dubbeltje opgeleverd", vertelt Roks, getrouwd en vader van drie kinderen. „Ik ben aan het interen op mijn reserves. Het thuisfront wordt wat on rustiger, ja. Mijn vrouw werkt, maar dit kan natuurlijk niet tot mijn zeventigste zo doorgaan. Ik moet ook aan mijn pensioen opbouw denken. Er komt een keer een oude dag, al besef ik ook dat het morgen zo maar af gelopen kan zijn. Kan ik in elk geval zeggen dat ik in mijn le- foto Raphaël Drent ven altijd leuke dingen heb ge daan." „Ik doe dit niet om er zelf rijk van te worden, maar het is na tuurlijk wel de bedoeling dat ik er mijn salaris een keer uit haal. Ik ben daar best optimistisch over. Het gaat steeds meer le ven, het bedrijfsleven toont be langstelling, hét enthousiasme neemt toe." Werken aan de basis, werken met jeugd; Roks voelt zich in zijn element. Het profmetier lijkt verleden tijd. „Als ik goed had kunnen lobbyen, had ik mis schien allang weer een club ge had, maar zo zit ik niet in el kaar. De mensen moeten me ne men omdat ze denken dat ik kwaliteiten heb. Mocht er in de toekomst iets op mijn pad ko men, zal ik een nieuwe afweging maken, maar het zal echt de moeite waard moeten zijn." Schouwen-Duiveland onder 23 wint BROUWERSHAVEN - De Schouwen-Duivelandse voetbalselectie onder 23 jaar heeft gisteren met 3-0 ge wonnen van De Jonge Spartaan uit Middelharnis. Het oefenduel werd afgewerkt op het veld van Brouwersha ven. De Schouwenaren waren in de eerste 25 minuten veel ster ker dan de nummer elf uit de derde klasse van het zater dagvoetbal (district West 2). Daarna gingen de jonge ei landers wat rommeliger voetballen en werd de tegenstan der sterker. Voor rust trof Duiveland-speler Leen IJzelenberg doel. Na de pauze maakte Gerard Vogel van Bruse Boys het karwei af. Hij scoorde twee keer uit een counter. Martijn van Grunsven raakte twee keer het houtwerk. In de eerste helft belandde een vrije trap van de Zierik- zee-speler tegen de kruising, in de tweede helft raakte hij de paal. Duitse korfbalteams naar Goes GOES - Sportpunt Zeeland in Goes krijgt zaterdag be zoek van twee Duitse jeugdkorfbalteams. WTB Castrop Rauxel en RTB Keulen doen mee aan een toernooi voor jeugdteams onder veertien en zestien jaar. De andere deelnemende ploegen zijn de selectieteams van de regio Zeeland en het district Zuid (Midden- en Oost-Brabant en Limburg). De organisatie is in handen van het district Zuid-West van het Koninklijk Neder lands Korfbal Verbond (KNKV) en de Goese korfbalvere niging Togo. Biljartstrijd heeft nieuwe formule HEINKENSZAND - Het persoonlijk kampioenschap li- bre vijfde klasse wordt komend weekeinde volgens een nieuwe formule gespeeld. Er zijn zes in plaats van acht deelnemers. Favoriet is Ronny Schijf van BV Avontuur. Het toernooi vindt van morgen tot en met zondag plaats in Heinkenszand. Ullrich: justitie vervolgt mij niet DEN HAAG - Wielrenner Jan Ullrich heeft gisteren op zijn website verkondigd dat de Spaanse justitie hem niet vervolgt in de zaak-Fuentes. De van dopinggebruik verdachte Duitser heeft een document in handen waaruit zou blijken dat de Spaanse rechter in een vonnis van 4 oktober geen aanklacht tegen de 32-jarige Ullrich in dient. Ullrichs naam werd in verband gebracht met de doping- zaak rond de Spaanse sportarts Eufemiano Fuentes. Hij miste hierdoor onder meer de Tour de France van dit jaar. T-Mobile ontsloeg zijn kopman bovendien. GPD/ISS Broers Schleck langer bij CSC DEN HAAG - De Luxemburgse broers Frank en Andy Schleck hebben gisteren hun contract bij de Deense wie lerploeg Team CSC verlengd. De 26-jarige Frank, die afgelopen seizoen de Amstel Gold Race won en in de Tour de France zegevierde op Alpe d'Huez, tekende bij tot eind 2009. De 21-jarige Andy te kende bij tot eind 2008. Hij is pas aan zijxx tweede seizoen als prof bezig. GPD/ISS Ver. Sociëteiten, 's-Heerenhoek. VUip 1:1e hoofdvogel: H.Koens (Zeelan- dia 2e hoofdvogel: K.Góedegebuure (Jac.v.Beieren), 1e zijvogel:. J.Vermeule (Willem Teil), 2e zijvogel: P.Proost (Doel naar Hoger), 3e zijvogel: Piet Oosthoek (Vrije Schutters), 4e zijvogel: Patr.Oost- hoek (Vrije Schutters), 1e kal: Patr.Oost- hoek (Vrije Schutters), 2e kal: Piet Oost hoek (Vrije Schutters), 3e kal: R.Klippel (Doel naar Hoger), meeste kleine vo gels: M.c.Verdonk (Concordia). Wip 2: 1e hoofdvogel: Patr.Oosthoek (Vrije Schutters), 2e hoofdvogel: E.Maat (Zorgvlied), 3e hoofdvogel: Patr.Oost hoek (Vrije Schutters), 1e zijvogel: M.J.Verdonk (Concordia), 2e zijvogel: Job.de Jonge (A.D.L.M.), 3e zijvogel: J.Vermeule (Willem Teil), 4e zijvogel: R.Klippel (Doel naar Hoger), 1e kal: Mag gie (Concordia), 2e kal: D.EIshout (Vrije Schutter), 3e kal: P.Nagelkerke (Eensge zindheid), 4e kal: M.C.Verdonk (Concor dia). Meeste kleine vogels: H.Koens (Zeelandïa). Ellewoutsdijk Wip 1: 1e hoofdvogel: M.C.Verdonk (Concordia), 1e zijvogel: P.Oosthoek (Vrije Schutters), 2e zijvogel: R.Klippel (Doel naar Hoger), 3e zijvogel: P.Raas (Victoria), 1e kal: E.Maat (Zorgvlied), 2e kal: M.C.Verdonk (Concordia), 3e kal: J.de Jonge (A.D.L.M.), 4e kal: C.Rie- mens (Victoria). Wip 2: 1e hoofdvogel: J.Kopmels (Victoria), 1e zijvogel: M.C.Verdonk (Concordia), 2e zijvogel: Sj.Raas (Victoria), 1e kal: B.Vermeulen (Zorgvlied), 2e kal: T.Repkes (Victoria), 3e kal: P.Oosthoek (Vrije Schutters), 4e kal: H.Jansen (Ons Genoegen). Kwadendamme Ie hoofdvogel: B. Goedegebuure (St. Andries), 2e hoofdvogel: E. Maat (Zorg vlied),1e zijvogel: R. Klippel (Doel naar Hoger), 2e zijvogel: Arno Kopmels (Vic toria), 3e zijvogel: J. de Jonge (ADLM), 4e zijvogel: R. Klippel (Doel naar Ho ger), 5e zijvogel: J. Kopmels (Victoria), 1e kal: F. Koens (Spes Nostra), 2e kal: R. Klippel (Doel naar Hoger), 3e kal: M.J. Verdonk (Concordia), 4e kal: B. Vermeu len (Zorgvlied), 5e kal: B. Goedegebuu re (St. Andries). Betaald voetbal. Eredivisie. NEC-Roda JC O-O. Scheidsrechter: Kui pers. Gele kaart: Eagles (NEC), Saeijs, De Jong, Kah (Roda JC). Aantal toe schouwers: 12.000. NEC: Babos; Nalbantoglu, Wisgerhof, Olsson en El Akchaoui; Barreto, Bouta- har (86. Snoyl) en Otten; Denneboom, Holman en Eagles (69. Worm). Roda JC: Kujovic; De Fauw, Saeijs, Kah en De Jong; Agustïen, Meeuwis en Bodor (63. Cissé); Ramzi, Van Tornhout (76. Vandamme) en Oper. PSV-Sparta Rotterdam 7-0 (4-0). 4. Koné 1-0, 21. Farfan 2-0 (strafschop), 29. Farfan 3-0, 39. Koné 4-0, 78. Reiziger 5-0,81Farfan 6-0, 90. Simons 7-0 (straf schop). Scheidsrechter: Wiedemeijer. Gele. kaart: Gudde, De Roover (Sparta). Aantal toeschouwers: 32.000. PSV: Gomes; Lamey, Da Costa, Alex en Reiziger; Mendez (63. Aïssati), Simons, Afellay (76. Vayrynen) en Cocu (63. Culi- na); Farfan en Koné. Sparta Rotterdam: Terol; De Roover, Olfers, Gudde en Polak (46. Rose); Obo- dai, Medunjanin en Van Bueren; Bouaouzan (46. Anastasiou), Emnes (74. Van Dijk) en Oost. Heracles Almelo-RKC Waalwijk 1-1 (1-1). 9. Berger 0-1, 22. Schilder 1-1. Scheidsrechter: Temmink. Gele kaart: Tanghe, De Vries, Reekers (Heracles), Van Haaren, Vicelich, Keiler, Mulder (RKC), Aantal toeschouwers: 8500, Heracles Almelo: Pieckenhagen; Kla- van, Bosnar, Reekers en Daelemans; Schilder (63. De Vries), Maas, Tanghe en Biseswar (83. Bridji); Quansah en Everton. RKC Waalwijk: Van Dijk; Van Haaren, Keiler, Koenders en Mulder; Vicelich, Berger en Van Diemen; Reuser (75. Van den Bergh), Janssen en Ikedia, FC Groningen-Excelsior 2-1 (1-1). 23. Nevland 1-0, 45. Grot 1-1, 68. Ne- vland 2-1. Scheidsrechter: Blom. Rode kaart: 81. Lindgren (FC Groningen), 87. Drost (Excelsior) 2x geel. Gele kaart: Lindgren (FC Groningen), Van Dieren (Excelsior). Aantal toeschouwers: 18.845. FC Groningen: Roorda; Silva, Sankoh, Kruiswijk en Van der Linden Van der Laak (21. Seedorf), Lindgren, Fledderus en Le.vtsjenko; Suarez (46. Salmon) en Nevland. Excelsior: Zwarthoed; Gyan, Nieuw- stadt, Drost en Zijm (87. Rothman); Bruins, Van Dieren en Jansen; Slory (39. Guijo-Velasco), Grot en Piqué (75. Dijkhuizen). Ajax-ADO Den Haag 2-0 (2-0). 30. Ga- bri 1-0, 32. Sneijder 2-0. Scheidsrechter: Wegereef. Gele kaart: Ogararu (Ajax), Vreven, Bodde (ADO Den Haag). Aantal toeschouwers: 42.000. Ajax: Stekelenburg; Ogararu, Heitinga, Grygera en Emanuelson; Gabri (49. Ver- maelen), Roger (68. Rosenberg) en Sne ijder; De Mul (77. Rosales), Huntelaar en Perez, ADO Den Haag: Zwinkels; Vreven, Kum, Bunjevcevic en Bakkati; Bodde, Schwiebbe, Knopper (66. Rankovic) en Tininho; Mols (61. Kolk) en Elia. Ajax 9 8 '0 '24 24- PSV 9 7 1 1 22 24- 6 AZ 8 5 2 1 17 22- 9 FC Twente 8 5 2 1 17 17- 12 Groningen 9 5 2 2 17 18- 14 Roda JC 9 5 2 2 17 10- 9 Heerenveen 8 4 1 3 13 16- 9 FC Utrecht 8 4 1 3 13 14- 10 Feyenoord 8 '3 2 3 11 11- 14 Heracles 9 3 2 4 11 9- 11 NEC 9 3 2 4 11 7- 11 NAC 8 3 1 4 10 8- 15 Excelsior 9 3 1 5 10 12- 14 Vitesse 8 3 0 5 9 11- 13 Willem II 8 2 1 5 7 7- 14 RKC 9 1 4 4 7 9- 20 ADO Den Haag 9 0 18 1 5-17 Sparta 9 0 18 f 6-25 Italië. Serie A: Atalanta-Cagliari 3-3, Chievo-AC Milan 0-1, Empoli-Udinese 1-1, Inter-Livorno 4-1, Palermo-Messina 2-1, Reggina-Parma 3-2, Roma-Ascoli 2-2, Sampdoria-Lazio 2-0, Siena-Cata- nia 1-1, Torino-Fiorentina 0-1. Stand aan kop: Inter 8-18, Palermo 8-18, Ro ma 8-14, Udinese 8-13, Atalanta 8-13, Siena 8-13, Livorno 8-12. Middelburgse Bedrijfsvolleybal Ver eniging. Eerste klasse: Kuijper beton- boringen-Eastman 2-6, HZ Sport-Be- gijn makelaar 0-8, Rijschool Scal- dis-Van Erp recycling 5-3, Nijsse assu rantie-Geldof assurantie 0-8. Tweede klasse: WEA/Dauwendaele- Beko 1-7, LVV-AKZ verzekeringen 2 2-6, WEA/Dauwendaele 2-Bosma elektro 2-6. Derde klasse: ROC Zeeland-Bow ling De Kruitmolen 6-2, Provincie Zee- land-AKZ verzekeringen 2 2-6, Schoo- nen elektro/Flipse/MZ-Delta Cars 2-6, Ziekenhuis Walcheren-SVA/Kodde 0-8. Vrouwen. Eerste klasse: The tu- be-LVV 7-1, Smith kaas-Begijn make laar 8-0, Tence/Dauwendaele-Piet Voskamp/Dauwendaele 5-3, Vlijtig Lies- je-Sinke schoenmode/SVS 8-0. Twee de klasse: Simons/'t Zand-CZ actief in gez.h. 2-6, Moeliker en Platteeuw advo- caten-Ardita 6-2, Wagenvoorde lastechniek/MZ - DVC Plus 8-0. Derde klasse: Wijk Klarenbeek-Finall/SVS 4-4, De Kemel-Bakker Schrieks/MZ 6-2, Ziekenhuis Walcheren-Jong Ambon 4-4. donderdag Volleybal Vrouwen. Promotieklasse A: VOY 2-VolleyZuid.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 21