O' Hoe scherp ziet u? de kijkkamer Zeefdruk cadeau! bij Varilux brillenglazen TRENDSETTER? MET WELKE KLACHT GAAT U SLAPEN? Borsele 'orsele Orthopedische hoofdkussens en drukverlagende matrassen Wereldwijd aanbevolen door meer dan 30.000 medisch specialisten Koop een Unicef-sweater en geef twee aidswezen een toekomst Auto meten is weten Varilux glazen geven u op elke kijkafstand de best mogelijke correctie. Dat is één belangrijke reden waarom u nooit raakt uitgekeken met deze bijzondere multifocale glazen die zijn te herkennen aan de lasergravering. Met geen enkel ander multifocaal glas kunt u zó natuurlijk zien. Voorzien van de unieke Crizal Alizé coating zijn uw Varilux glazen ook nog eens vet-, vull en waterafstotend. Bovendien krijgt u van ons, zolang de voorraad strekt, tot en met uiterlijk 11 november 2006 bij aankoop van een bril met de originele Varilux glazen een waardevolle, genummerde en gesigneerde zeefdruk cadeau van een gerenommeerd kunstenaar. De oplage van de (32 verschillende!) zeefdrukken is gelimiteerd: dus hoe sneller u uw bril kiest, hoe groter uw keuze. Ton's Brillenmode Korte Delft 3 Middelburg 0118-641117 Frank Thielen Optiek Kanaalstraat 60 Q Qg^_ 5o U b U TQ Varilux, ver vooruit en dicht bij u 0118-462884 VARILUX Word donateur! Kijk voor meer informatie op: www.soskinderdorpen.nl gemeente Ontwerpbesluit Wet op de Ruimtelijke Ordening Artikel 19 lid 2, aanleg fietspad gedeelte Drieweg Aanvraag Het college van burgemeester en wethouders heeft op 26 april 2006 een verzoek tot vrijstelling ontvangen. Het betreft een verzoek tot vrijstelling van het bestemmingsplan in verband met de aanleg van een fietspad langs een gedeelte van .de Drieweg bij Nisse. De betreffende percelen vallen in het bestemmingsplan "Landelijk gebied". De aanleg van een fietspad is in strijd met de voorschriften van het vigerende bestem mingsplan. Het college is van plan met toepassing van artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening de gevraagde vrijstelling te verlenen, inzage U kunt de aanvraag, het ontwerpbesluit en de overige van belang zijnde stukken inzien vanaf 27 oktober tot en met 7 december 2006 in het gemeentehuis, Stenevate 10, Heinkenszand. Openingstijden: maandag dm vrijdag van 8.30 - I2.30 uur. Ook is het ontwerp- besluit in te zien op www.borsele.nl. Zienswijzen Gedurende de termijn van de terinzagelegging kan een ieder zijn zienswijze naar keuze schriftelijk of monde ling naar voren brengen. Schriftelijke zienswijzen kun nen worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Borsele. Postbus I, 4450 AA, Heinkenszand. Voor het naar voren brengen van een mondelinge zienswijze dient u uiterlijk een week voor het einde van de inzagetermijn contact op te nemen met de afdeling Ruimtelijke Ordening en Milieu (door- kiesnummer 0113-238496) voor het maken van een afspraak. Gedurende de termijn van de terinzagelegging worden nieuwe relevante stukken en gegevens eveneens ter inzage gelegd. Beroep Te zijner tijd kan tegen het besluit beroep bij de Rechtbank Middelburg worden ingesteld door een belanghebbende als die: - een zienswijze heeft ingebracht tegen het ontwerp besluit; - bezwaar heeft tegen wijzigingen in het besluit ten opzichte van het ontwerpbesluit; - redelijkerwijs kan aantonen niet in staat te zijn geweest om een zienswijze in te brengen tegen het ontwerpbesluit. Heinkenszand, 26 oktober 2006 AUTOBEDRIJF BRITANNIA BV Afscheid Magazijnmedewerker Autobedrijf Britannia BV Jan de Feijter Na rülm 20 jaar trouwe dienst gaat Jan de Feijter gebruikmaken vt het zogenaamde vroegpensioen, Vrijdag 27 oktober 2006 Is de dag dat wij officieel afscheid nemen Jan. Ter gelegenheid hiervan houden wij een receptie. Wij nodigen u graag uit om Jan de hand te drukken, samen met hem drankje te drinken en een praatje te maken. U bent van harte welkom. Tot dan. Directie medewerkers Autobedrijf Britannia B.V. Datum: vrijdag 27 oktober 2006 Tijd: 17.00 -19.00 Plaats: Autobedrijf Britannia BV Industrieweg 19, Vlissingen gemeente Ontwerp-bestemmingsplan "Borssele, gedeelte Monsterhoek" Burgemeester en wethouders van Borsele maken op grond van artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat mee ingang van 27 oktober 2006 tot en met 7 december 2006, gedurende zes weken het ontwerp bestemmingsplan "Borssele, gedeelte Monsterhoek" voor een ieder ter inzage ligt. Het bestemmingsplan voorziet in een juridisch-planologisch kader ter realisering van een school en 12 appartementen. Het plangebied is gelegen aan de oostzijde van het dorp Borssele, achter de kerk van de Gereformeerde Gemeente borssele aan de oostsingel. Het ontwerp bestemmingsplan "Borssele, gedeelte Monsterhoek" ligt ter inzage in het gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 te Heinkenszand. De bestemmingplan- kaart, de toelichting en de voorschriften van het bestemmingsplan zijn ook te raadplegen via www.borsele.nl. Het gemeentehuis is geopend op maandag t/m vrijdag van 8.30 uur tot 12.30 uur. Gedurende de termijn van ter inzage legging is het mogelijk dat er nog aanvullende relevante stukken en gegevens over het plan ter inzage worden gelegd. Tijdens de termijn van ter inzage legging kan een ieder naar keuze schriftelijk of mondeling een zienswijze naar voren brengen over het ontwerp bestemmingsplan bij de gemeenteraad van Borsele. Postbus 14450 AA Heinkenszand. Voor het naar voren brengen van een mondelinge zienswijze dient u uiterlijk een week voor het einde van de inzageter mijn contact op te nemen met de afdeling Ruimtelijke Ordening en Milieu (doorkiesnummer: 0113-238496) voor het maken van een afspraak. Heinkenszand, 26 oktober 2006' Over depressie is al veel bekend. Net als over andere psychische aandoeningen. We kennen oorzaken, gevolgen en behandelingen. Het Fonds Psychische Gezondheid biedt informatie en geeft geld voor onderzoek en betere zorg. Wilt u helpen? Er is nog veel te doen! Want ruim drie miljoen mensen in ons land hebben last van, vaak ern stige. psychische klachten. Voor ons werk zijn we afhankelijk van bijdragen van mensen zoals u. Word donateur en help ons met uw gift. /of) Giro 4003, Utrecht. Alles over hoofdzaken www.fondspsychischegezondheld.nl natuur is onmisbaar voor het voortbestaan van al het leven op onze planeet. Maar de laatste honderd jaar is de Greenpeace doet daar wat aan. Met educatie, onderzoek, lobby en, als dat niet helpt. Steun ons, word donateur. Ga naar www.greenpeace.nl of maak uw gift over op giro 44. DeTEMPUR® Matrassen en Hoofdkussens worden wereldwijd aanbevolen door meer dan 30.000 artsen, chiropractors, fysiotherapeuten en osteopaten. Zij geloven rotsvast in de eigenschappen van hetTEMPUR Materiaal om rug- en nekproblemen te verminderen en te voorkomen en in het feit dat de beste omstandigheden worden geboden voor een goede nachtrust. DRUKVERLAGENDE MATRASSEN EN KUSSENS Changing the way the world sleeps!® UW TEMPUR ADVISEUR IN DE REGIO Mega Bed Paspoortstraat 32-34, 4388 BH Oost-Souburg Tel. 0118-469670 Met kaarten en cadeaus van Unicef maakt u het verschil. Bestel via www.unicefshop.nl of 070 333 93 00, ook voor verkooppunten. STAP MAAR IN DE GROOTSTE AUTOKRANT VAN NEDERLAND ELKE VRIJDAG IN UW KRANT Heeft u moeite met lezen of computerwerk? Voelt u zich onzeker in het verkeer? Zijn uw ogen vermoeid aan het einde van de dag? Of voldoet uw bril niet helemaal? Maak dan eens vrijblijvend een afspraak voor een oogmeting. Wij controleren met onze geavanceerde oogmeetapparatuur of u alles nog scherp ziet. En mocht het nodig zijn dan vertellen wij u graag hoe u dankzij de 'Relaxed Vision'technologievanCarlZeiss niet alleen scherp, maar ook ontspannen kunt kijken. Dat noemen wij Relaxed Vision! passie voor brillen Segeersstraat 35 Middelburg 0118 - 674004 geopend van dinsdag t/ni vrijdag: 9.30-17.30 donderdagavond: 19.00-21.00 zaterdag9.30-17.00 mm

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 20