PZC §t mensen donderdag 26 oktober 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Een meisje! Isa 19 oktober 2006 Bernard, Willeke en Dani Prevost-van Overbeeke Zangvogelstraat 3 4451 CC Heinkenszand Plaats uw familie berichten in de PZC Overleden Enige en algemene kennisgeving Bedroefd geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van mijn zoon, kleinzoon, onze broer, zwager en oom Gerrit Pieter Schoolmeester in de leeftijd van 46 jaar. Uit aller naam: P.C. Schoolmeester-Nieuwersteeg Goes, 24 oktober 2006 Correspondentieadres: Familie J. Schoolmeester Walstraat 10,4458 BR 's-Heer Arendskerke De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 27 okto ber om 14.00 uur vanuit de aula van Monuta op de algemene begraafplaats te Goes, Geldeloozepad 30. Diepbedroefd en verslagen zijn wij door het toch on verwachts overlijden van onze lieve zus, tante en oudtante Ciska Nanura Neeltje Etus Danny, Angelique Ghislaine Rivo, Erica. Nazario Quincy Hans, Ursula, Jordan-Lee Jasmine-Mae Marvin Kirs tie Petrus Martin Elvira Rob Sara Marcellino Maria Rudi Ingrid Dana, Jemez Jivan Anique Randy Lies Artje Vanessa Eelco Jamy Bram Jesse Met grote verslagenheid hebben wij kennisge nomen van het overlijden van Ingrid Haan Wij wensen haar familie veel sterkte toe in deze droevige tijd Stichting Beeldende Kunst Middelburg Erik van den Berge Leendert Buth Jacqueline Cijsouw Bregje de Heer Sanne Kooistra Jacco Pleijte Angela Verschelling Kees Wijker Rutger Wolfson Helaas hebben wij moeten vernemen dat on verwacht is overleden Ingrid Haan Onze gedachten zijn bij haar nabestaanden Raad van Toezicht Stichting Beeldende Kunst Middelburg PietDieleman Paul van Gennip David Moolenburgh Janpeter Muilwijk Rein Wolfs Annelies Wooldrik Ineens was het stil rond onze levensgenieter Leo Berrevoets Wel uit het oog, niet uit ons hart. Onze gedachten gaan uit naar Angelique, Joran, Petra en Mike. Annie Geilvoet en kinderen Verslagen zijn wij na het plotseling overlijden van Leo Berrevoets Wij wensen Angelique en Joran, Petra en Mike en verdere familie veel sterkte toe. André en Marianne Patrick, Mailed en Nathalie Marcel en Marjolein Max en Milan Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen dat plotseling is overleden de vader van een van onze leerlingen Leo Berrevoets Wij wensen Angelique, Joran en verdere familie alle kracht en sterkte toe om dit zware verlies te kunnen dragen. Dalton basisschool Binnen de Veste Namens het team, or, mr Lieve Joran Verdrietig zijn wij voor jou. Want jouw papa is er niet meer. Maar in jouw hartje zal papa altijd blijven. Dus vergeet niet, bij alles watje doet... Zal papa altijd een beetje bij jou zijn. Wij wensen Mama en jou veel liefs en kracht toe. Je klasgenootjes Meester Mario Juf Jacqueline Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Gerard Peijs Gedurende een lange reeks van jaren is hij van grote betekenis geweest in het culturele leven binnen de gemeente Goes, niet in het minst als directeur van de voormalige schouwburg de Prins van Oranje en het theater de Mythe. Hij zal in onze herinnering blijven als iemand die zich met bijzonder veel enthousiasme en toewijding heeft ingezet. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, fami lieleden en medewerkers veel sterkte toe om ditverlies te dragen. Burgemeester en Wethouders van Goes, de secretaris, de burgemeester, drs. C.G.M. Maas. drs. D.J. van der Zaag Tot onze grote droefheid, is voor ons geheel onver wacht overleden, mijn lieve zoon en broer Fran?ois Verstraten Frans in de leeftijd van 59 jaar. M.C. Gideonse T. Verstraten 25 oktober 2006 Spinhuisweg 67 4336 GC Middelburg Frans is opgebaard in de rouwkamer van Zorgcentrum "Swerf-Rust", L. Stommesweg 1 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op zaterdag 28 oktober van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maan dag 30 oktober om 15.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bloemen Met verslagenheid vernamen wij het onverwachte overlijden van onze medewerker en collega Frans Verstraten Vanaf 12 oktober 1964 was hij bij ons bedrijf werk zaam. In de jaren dat hij bij ons werkzaam is geweest hebben wij hem leren kennen als een gewaardeerd medewerker en collega. Zo blijft hij ook in onze herinnering. Wij zullen hem missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers LétÉ Middelburg, 25 oktober 2006. Met verdriet delen wij u mede, dat is overleden onze zwager en oom Piet Goedbloed echtgenoot van Corrie Klaasse We wensen onze zus en nichtjes Evelien en Leonie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Mien en Chris Verhage-Klaasse Carien en Jan Izeboud-Klaasse Zach Klaasse Lou Klaasse Riet en Jos Marinissen-Klaasse Niek Klaasse Hans en Anneke Klaasse-de Wolff neven en nichten We missen je als buurman in Gapinge Piet Goedbloed We wensen de familie sterkte toe. Henk Louwerse Henk Ridderbos en Sabine Beckmann Maarten en Riet Wattel Bram en Els de Nooijer Jaap en Catrien Paauwe Theo en Lucretia Goedbloed Thomas, Walter Conno en Truud Francke Eline, Peter Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Piet Goedbloed Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie heel veel sterkte toe. Bestuur en leden Tennis Vereniging Veere Veere, 24 oktober 2006 Met verdriet en verslagenheid nemen wij onverwacht afscheid van ons zeer trouw lid Piet Goedbloed Wij wensen Corrie en de naaste familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur en leden van de Voetbalvereniging Veere Ons bereikte het droeve bericht van het overlijden van Piet Goedbloed Piet was een actief lid van de evenementencommissie en een zeer gewaardeerd kantinemedewerker. Onze vriend laat een grote leegte achter. De evenementencommissie en kantinemedewerkers van V.V. Veere Onvoorstelbaar, maar Piet Goedbloed zullen we nooit meer "langs de lijn" zien. De jeugd en de dames van V.V.Veere zullen zijn grapjes missen. Jeugdcommissie van de Voetbalvereniging Veere Een lege plek Een groot gemis Een fijne herinnering is al Wat er nog is Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze voetbalvriend Piet Goedbloed We wensen Corrie, Evelien, Leonie, Ramon en Ralph veel sterkte. De vrienden van Veere 3 Piet De maandagavond op de tennisbaan zal nooit meer hetzelfde zijn. Johnny, David, Nico Erg bedroefd zijn wij door het overlijden van onze oud-zaalvoetbalmaat Piet Goedbloed De zaalvoetbalvrienden Dag lieve Piet We zullen je missen. Nico en Conny Geschokt en verslagen hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Piet Goedbloed Wij wensen Corrie, Evelien, Leonie en verdere fami lie heel veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers van: Verfmarkt Boogaard Vlissingen en Middelburg Schildersbedrijf Boogaard Middelburg Vandaag is onze vriendelijke buurman Eddy Goormachtig overleden. Ons medeleven gaat uit naar Annie, de kinderen en overige naaste familie Lein en Ina Janse Marco en Paula Stroo Kees en Nel v.d. Bosse Jaap en Joke Verboom Niels Baas en Michelle Matthijsse Guus en Fennie Dierickx en kinderen Nw. en St. Joosland, 24 oktober 2006 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen dat op 24 oktober 2006 is overleden onze secretaris/ penningmeester Eddy Goormachtig Met grote inzet en toewijding heeft Eddy gedurende vele jaren in diverse functies zijn beste krachten aan onze vereniging gegeven. Wij zullen zijn vriendschap en intense betrokkenheid voor onze vereniging erg missen. Wij wensen zijn vrouw Annie, kinderen, kleinkinde ren en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur en leden van de Midzavo (Middelburgse zaalvoetbalvereniging) Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden ons lid Eddy Goormachtig Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Het bestuur en leden van W Nieuwland Bedroefd nemen wij afscheid van onze vrijwilliger Eddy Goormachtig Hij was onze grote steun bij de "Van Loon" Stichting Behoud Hoogaars Bestuur en vrijwilligers Van Loon Hardzeildag commissie Met verslagenheid vernamen wij dat door een nood lottig ongeval is overleden onze gewaardeerde oud medewerker en oud-collega Bart de Meij Wij wensen Willy, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Directie, medewerkers en oud-medewerkers Jac. Goud B.V. en Goud Transport B.V. Na vele jaren, met opgeheven hoofd en met een posi tieve en opgewekte instelling, haar ziekte op bewon derenswaardige wijze te hebben gedragen, is mijn in nig geliefde vrouw, onze moeder en oma rustig en vredig van ons heengegaan Tatiana Nathalia Bak-Czerniawsky "Tanja" Suban Djerigi (Ned. Indië) 16 maart 1935 Middelburg 24 oktober 2006 Vlissingen: Guus Bak Amsterdam: Nicky Bak Drachten: Gustaaf en Eline Bak-Zapf Rianne, Tessa Boulevard Banckert 374 4382 AC Vlissingen De crematieplechtigheid vindt plaats op maandag 30 oktober om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. (van de A-58 afrit 38). Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het "Huys Ter Schelde", Vlissingsestraat 38/40 te Koudekerke. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Met ontsteltenis hebben wij vernomen dat op 24 oktober 2006 is overleden onze medebewoonster en oud bestuurslid mevrouw T. Bak-Czerniawsky Wij gedenken haar als een aimabel en sympathieke bewoonster die ondanks haar ziekte opgewekt door het leven ging en die sociaal begaan was met het lot van haar medebewoners. Wij wensen haar echtgenoot, haar (klein)kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. De VvE Residence Belvédère Boulevard Bankert, Vlissingen Diepbedroefd, maar dankba; bespaard is gebleven, delen w: durig ziekbed is overleden o. dat 1 ïede <L der lijden een lang- ;orgzame mama Maatje Susanna Johanna Leijnse - Lorier weduwe van Izaiik Leijnse Middelburg, t Koudekerke, 17 februari 1932 24 oktober 2006 Kerkw e:Willy van Diessen - Leijnse Rob van Diessen Amsterdam: Silvia en Yvöne Purmerend:Ivar en Marietta Vlissingen: Joke Buteijn - Leijnse Paul Buteijn Rainona en Michael Femke, Sanne Olaf en Lindsay Anriet De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 28 oktober om 12.00 uur in het crematorium te Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Correspondentieadres: Paalhoofd 3 4386 HB Vlissingen Onze dank gaat uit naar de liefdevolle verzorging door het personeel van de appartementen 2 en 10 van ver pleeghuis Vliedberg. Lieden is overleden onze lieve schoonzus en tante Mattij Leijnse-Lorier in de leeftijd van 74 jaar. Uit aller naam: Wim Leijnse Toch nog onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante Maria Cornelia Zegers-de Hamer echtgenote van Jan J. Zegers Kapelle: J.C. Voet-Zegers M. Voet (in herinnering) Biezelinge: C.J. Zegers L.M. Zegers-Dalebout Kapelle: A.J. Zegers G.J. Zegers-Vink Wemeldinge: N.J. Zegers H.J. Zegers-de Schipper neven en nichten Verdrietig geven wij U kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Leen van Liere echtgenoot van Bab van Liere-de Jonge Goes: Geerard t en Jannie Eckhardt Nieuwdorp: Kees t en Catrien t van Liere Nieuwdorp: Johannes en Neeltje t van Liere Bolnes: Thijs van Liere t, Betsie en Arie v.d. Hammen Kapelle: Adrie en Jannie van Liere Zierikzee: Rinus en Maatje van Liere Neven en Nichten Nog onverwacht is Marie Zegers mijn buurvrouw overleden. Haar en mijn gezin hebben veel lief en ook veel leed gedeeld. Ze was echt een goede buur. Buurvrouw Hanna Bogerd Na een periode van ziekte en zorg is in alle rust van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, groot- en over grootvader Leen van Liere in de leeftijd van 78 jaar. Wemeldinge: B.K. van Liere-de Jonge "s-Gravenpolder: Jan en Joke Amemuiden: Barbara en Cor Klein- en achterkleinkinderen 24 oktober 2006 Oosterscheldestraat 55,4424 EN Wemeldinge Leen is thuis, waar u nog even bij hem kunt. zijn op vrij dag 27 oktober tussen 14.00 en 15.00 uur en 19.00 en 20.00 uur. De dienst van Woord en gebed, waarbij u wordt uitgeno digd, zal gehouden worden op zaterdag 28 oktober om 10.30 uur in de koorkerk van de Maartenskerk aan de Kerkweg te Wemeldinge. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemde kerk. uitvaartverzorgin de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. Ó118-612868 Veersew?g36',:4332 BGMiddelbi internet; www.degrootdekam nl Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. "Mijn genade is u genoeg 2 Kor. 12 vers 9 Wij hebben afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Leen van Liere j Wij wensen Bab en de kinderen sterkte toe. Goes: J.J.M. Dekker P.S. Dekker-de Jonge 's-Gravenpolder: H. den Dekker (in herinnering) S.K. den Dekker-de Jonge Rotterdam: C.D. de Jonge Kapelle: P.L. Ortelee N.J. Ortelee-de Jonge (in herinnering Kattendijke: J. Faasse A.M. Faasse-de Jonge Terneuzen: J.M. Korstanje C.J. Korstanje-de Jonge Kattendijke: J. Zuid weg M.J. Zuidweg-de Jonge Neven en Nichten Na een kortstondige ziekte is overleden onze b zwager en oom Dirk Martinus Stigter Dick Maassluis 15 oktober 1922 t Vlissingen 23 oktober 2006 Familie Stigter Familie Rijke Correspondentieadres: Adriaan Brouwerstraat 38 3141JB Maassluis De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 28 okto- ber om 16.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. 't Scheeplcen onder Jezushoek 1 met de kruisvlag hoog in top, neemt als arke der verlossing allen die in nood zijn op! Toch nog plotseling is van ons heengegaan mijn lieve I schoonzuster, onze nicht en tante Neeltje Bruin-Theune (tante Nel) sinds 9 februari 1990 weduwe van Gerrit Bruin 's-Gravenhage, 9 juni 1914 19 oktober 2ÖÜb IJmuiden: F.A. Blok-Bruin Vlissingen: M.T. Meerman-Verstelle J. Meerman Vlissingen: J. Vermeer-Drijver Nichten en neven Onze dank gaat uit naar alle Thuiszorgmede- werk(st)ers voor hun liefdevolle hulp en bijstand, waardoor het mede mogelijk gemaakt werd dat ze tot het laatst toe zelfstandig in haar eigen woning kon blijven, zoals haar liefste wens was. Flat "De Maereschalck" Boulevard Bankert 122 4382 AC Vlissingen Ingevolge haar verzoek heeft de crematie inmiddels in besloten kring plaatsgevonden. Plotseling moesten we afscheid nemen van onze 92-jarige benedenbuurvrouw mevrouw N. Bruin-Theune Ze was er altijd.... we zullen haar missen! De bewoners van "De Maereschalck" Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat zacht en kalm is overleden onze lieve moeder Pieternella Maria Nieuwenhuijzen-van Koeveringe sinds 22 februari 1998 weduwe van Jacobus Nieuwenhuijzen geboren overleden 20 augustus 1911 24 oktober 2006 Frans en Mieke Nieuwenhuijzen Krabbendijke, zorgcentrum Nieulande. Correspondentieadres: Slagveldstraat 31 4416 CB Kruiningen De afscheidsdienst wordt zaterdag 28 oktober om 11.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Kruiningen. Vooraf is er in bovengenoemd gebouw vanaf 10.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren, Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieulande voor de goede en liefdevolle verzorging. Dankbetuiging Het is onbegrijpelijk, het gemis, het verlies, de herinneringen een leegte Na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, dochter en zus Jeanneke Bos-Nijsse Het was voor ons een grote troost en steun geweest datu allen bij het afscheid aanwezig was, en voor de vele blos- men, kaarten en gesproken woorden. Fam. Bos Fam. Nijsse Kerkwerve, oktober 2006 Een kennis overleden? Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdens berichten uit uw. regio. Zoek, vind en reageer. Eo« mitinfer vnr.'pf

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12