r J PZC i woensdag 25 oktober 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden 'Cause there's something about what happens when we talk' Lucinda Williams Duco de Graaf Overdonderd door de stilte. Duco is er niet meer. 45 jaar, 22 oktober 2006 Edmee Gosselink Ma de Graaf Ankie en Wim Jan-Jaap en Monica Anne Loes Martijn Ma en Pa Gosselink Anca en Ben Noorderbeekstraat 74 2562 PE Den Haag 070-3638519 Duco is nu thuis. We nemen afscheid van Duco in de grote aula van het crematorium "Ockenburgh", Ocken.burghstraat 21 te Den Haag, op vrijdag 27 oktober om 16.15 uur. Neem geen bloemen mee, maar een donatie voor een goed doel. Zo was Duco. Zaterdag overleed onverwacht onze jeugdvriend Niek Manneke Nog maar 49 jaar oud. We hebben in die mooie tijd zoveel samen opge trokken, helaas kunnen we aie herinneringen nooit meer samen ophalen. Mede namens Suus-Anne, Tannie en de kinderen wensen we Lidy, Carolien, Robbert en verdere familie veel kracht in deze moeilijke tijd. Jaap Flikweert AdriedeGroote Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van ons bestuurslid van de Nederlandse Fruittelers Organisatie Zeeuws-Vlaanderen Niek Manneke We zullen je missen Je collega-f ruittelers 23 oktober 2006 te Temeuzen Drie jaar hebben wij geleefd met hoop en teleurstel lingen. In deze tijd heeft Cisca heel veel dapperheid getoond. Te vroeg moeten wij u het overlijden mee delen van mijn lieve vrouw en moeder Francina Cisca Nanuru 21 oktober 1957 te Vlissingen Terneuzen: Ab Gregory en Michelle Goudenregenstraat 17 4537 TJ Terneuzen De samenkomst vindt plaats op vrijdag 27 oktober om 10.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c, Temeuzen. Aansluitend zal Cisca begraven worden op de Zui- Diepbedroefd hebben wij plotseling en veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve dochter, zus, schoonzus en tante Wij denken met intens veel liefde terug aan dat bijzondere, markante, eigenwijze, creatieve en dappere mens Ingrid Anneke Haan Lieverd ik zal je zo missenMam Den Haag Middelburg 8 oktober 1953 21 oktober 2006 Ulvenhout: Ali Haan-Schouwink Den Haag: Ebbïe Haan Gerda Haan-Weekhout Michiel Jan Willem Barbara Correspondentieadres: Pastoor Vermuntstraat 20 4851 CS Ulvenhout De begrafenisplechtigheid vindt plaats op don derdag 26 oktober om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. De samenkomst voorafgaande aan de plech tigheid zal plaatsvinden om 13.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum van Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Ingrid is overgebracht naar het uitvaart centrum, alwaargeen bezoek. Na vele jaren samenwerking met Niek in de fruitoogst hebben wij plots afscheid moeten nemen van hem. Wij wensen Lidy, de kinderen en familie veel sterkte toe. Plukploeg Friedel, Nel, Annie, Heieen en Suus Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere vriendin Dag lieve Ingrid Ineke Wandel Bob van de Vliet Harry van de Vliet Barbara Onwijn "Life's good, but not fair at all" -Lou Reed - Wij zijn verdrietig door het overlijden van Gerard Peijs schouwburgdirecteur Zijn warmte en bevlogenheid zullen gemist worden. BI0f Het overlijden van Gerard Peijs betekent het verlies van een cultuurstimula tor. De HZ-Cultcommissie van de Hogeschool Zeeland zal vooral zijn enthousiasme en zijn originele adviezen missen. Wij wensen zijn vrouw en kinderen en zijn naaste medewerkers veel sterkte toe. Namens HZ-Cultcommissie John Louws, voorzitter Een innemend en bevlogen theatermens die ook regionale kunst en cultuur een podium gaf Bedankt Gerard Peijs Grandpa NickTheaterband Bedankt voor alles! Intens verdrietig hebben wij plotseling afscheid moe ten nemen van onze lieve en zorgzame man en vader Piet Goedbloed 08-01-1946 24-10-2006 Corrie Goedbloed Eveline Ramon Leonie Ralph Nadorstweg 33,4333 AK Middelburg Zaterdag 28 oktober is er gelegenheid om afscheid van Piet te nemen van 10.00-10.30 uur in de Moza- iekkerk te Gapinge. Aansluitend vindt de afscheids- dienst plaats. Daarna zullen we hem samen naar de begraafplaats in Gapinge brengen. De begrafenis vindt plaats om 12.00 uur. Nadien is er een mogelijkheid om te con doleren in verenigingsgebouw de Spil te Gapinge. Degenen die geen rouwbrief hebben ontvangen ge lieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve papa Hoe bijzonder jij was, besef ik nu pas. Bedankt voor alles wat je voor me hebt gedaan. Je zult altijd in mijn herinnering blijven bestaan. Je hebt het voorbeeld gegeven om alles te halen uit dit leven. Ik zal je vreselijk missen. Eveline Lieve pa Wat voel ik me rijk dat ik jou als pa heb mogen hebben. Alle mooie en waardevolle momenten die we samen hebben gehad zal ik nooit vergeten. Bedankt voor alles! Dag pa, tot ooit!? Leonie Met grote droefheid geven wij kennis dat de Here uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde, zorg zame en behulpzame zoon, broer, zwager en oom Piet Goedbloed 8-1-1946 24-10-2006 Gapinge: J. Goedbloed S. Goedbloed-Louwerse Vrouwenpolder: Koos en Jos Wico en Emke Winanda en Wilfred Maartje, Huib Cornee Vrouwenpolder: Ina en Cas Rik en Annemarie Jaco Dorpsstraat 32 4352 AD Gapinge Tot onze droefheid is in de familiekring overleden onze neef Piet Goedbloed Hopend dat zijn vrouw Corrie, de kinderen Eveline en Ramon, Leonie en Ralph, zijn ouders en allen die Piet lief waren Gods kracht mogen ontvangen om dit verdriet te dragen. Jan Louwerse (in herinnering) Ko (in herinnering) en Koos Louwerse Jaan en Rinus Kodde Koos en Krijn Coppoolse Neven en nichten De speciale band die wij hadden, is doorgesneden. Nu mijn maatje en onze vriend Piet Goedbloed is overleden. Wij wensen Corrie, zijn twee meiden waar hij zo trots op was, Ramon, Ralph en ook zijn ouders, heel veel sterkte toe. Want het gemis zal groot zijn. Ook voor ons. Jan en Lidy Koster en kinderen De sleeptros is gebroken een sleep die te veel woog Dit keer heeft hij verloren Nu was de zee te hoog Met droefheid berichten wij u dat na eeri moedig ge dragen ziekte van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, opa en schoonzoon Eduardus Augustus Goormachtig Eddy - echtgenoot van Anna Maria fosephina Hubertina Bouchaut 15 mei 1944 24 oktober 2006 's-Heer Arendskerke Nieuw en Sint Joosland Nieuw en Sint Joosland: A.M.J.H. Goormachtig - Bouchaut Nieuw en Sint Joosland: Eddy en Jacqueline Stan Vianen: Sonja en Jonny Robbie Vlissingen: Yvonne en Jaco Milce Arnemuiden: Mariska en Jeroen Arnemuiden: A.M.E. Bouchaut - Lahaije Molendijk 47 4339 AC Nieuw en Sint Joosland De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 27 oktober 2006 om 12.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer van het crematorium. In plaats van bloemen kunt u een gift doen aan de K. N.R. M. Er zal een collectebus aanwezig zijn bij het register. Na een moedig gedragen strijd is van ons heengegaan mijn lieve zoon, onze fijne broer, zwager en oom Eddy Goormachtig Vlissingen: M. Jagt-Sinke Arnemuiden: Leo, Mattie en Ricardo Goormachtig Monique en Hennie Knol St. Helens (Eng.): Carlo, Katé en Cailyn Goormachtig je voer altijd je eigen "porlugese" koers vele zeeen getrotseerd de laatste was niet te overwinnen je bent nu veilig afgemeerd. eddy goormachtig vol bewondering voor zijn doorzettingsvermogen en optimisme tijdens zijn ziekte, heb ik maandag toch afscheid moeten nemen van één van mijn allerbeste vrienden frons de woele Niet onverwacht bereikte ons het ontstellende bericht van het overlijderyvan onze voorzitter Eddy Goormachtig Eddy was mede-oprichter en jarenlang voorzitter van onze tafeltennisvereniging. Nooit werd er tevergeefs een beroep op hem gedaan, vanaf 1972 tot voor kort heeft hij zo ongeveer alles wel gedaan binnen de vereniging wat je bedenken kunt, van barinkoper en klusjesman tot succesvol aan brenger van sponsors. De vereniging zal vanaf nu nooit meer hetzelfde zijn. Eddy bedankt, we zullen je nooit vergeten! Wij wensen zijn vrouw Annie, kinderen, kleinkinde ren en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van de Tafeltennisvereniging Arnemuiden Jan Mijnsbergen (secretaris) Nooit klagend, altijd maar doorgaan en klaar staan voor iederen. Intens verdrietig en nog niet beseffend wat ons is overkomen, moeten wij afscheid nemen van ons allerliefse man, papa en opa Barthel Johannes de Meij Bart Hij is maar 62 jaar geworden. Oost-Souburg: Willij de Meij-Schout Ritthem: Jacco en Linda de Meij Jenz en Floor Oost-Souburg: Hans en Esther de Meij Ma rit en Inger Bart is thuis, waar gelegenheid is om afscheid te nemen. 23 oktober 2006 Correspondentieadres: Esdoornstraat 77,4388 PJ Oost-Souburg De crematie wordt gehouden op vrijdag 27 oktober om 16.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Een rondje draaien in je stoel, met legoblokken bouwen. Samen naar de kinderboerderij, vliegtuigje spelen bij het eten. Op het pleintje rondjes fietsen, mooie tekeningen maken. Putten scheppen op het strand, samen schilderen en timmeren. Kijken bij het zwemmen en korfballen wat er niet meer van komt. Want ons allerliefste opa Bart is niet meer bij ons. Jenz, Marit, Inger en Floor Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Bart de Meij Lien Wim en Riet Willeke en Walter, Martina en Johnny John en Marjelle, Julie en Isabelle Diepbedroefd zijn wij, omdat onze hartelijke, zorg zame en lieve schoonzoon, zwager en oom Bart de Meij echtgenoot van Willie de Meij-Schout plotseling is overleden, we zullen hem heel erg missen. Ritthem: D. Schout-Machielse Kloetinge: Arie en Janet Schout-Buijsse Karin en Arthur, Mika Mirella en Ivar Zoetermeer: Loe en Maria Schout-Nelissen Paul en Gilian Diep geschokt zijn wij door het plotselinge over lijden van Bart de Meij vader, schoonvader en opa van onze kinderen en kleinkinderen Peter en Marianne van de Vooren Kristel, Nanne en Indah Yannic en Inge Cobie en John van Eenenaam Erwin, Daniëlle, Zoë en Faye Verslagen en vol ongeloof zijn we na het plotseling overlijden van onze goede vriend Bart de Meij We wensen Willy, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Souburg: Jo en Chiel Leunis Souburg: Willie en Sjaak de Jonge Ritthem: Ina en Henk Cevaal Niet te bevatten is het overlijden door een noodlottig ongeval van onze fijne buurman Bart de Meij Wij wensen Willy en de kinderen alle sterkte toe. Henk en Gerda Hans en Lineke Ko en Suus Wijnand en Karin John en Elly Gerard en Edith Geschokt en verslagen namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze muzikant Bart de Meij In hem verliezen wij een trouw en meelevend muziekvriend. Wij wensen zijn vrouw, de kinderen en verdere fami lie veel sterkte. Bestuur, dirigent en leden van Brassband ONDA, Ritthem Geschokt hebben wij kennisgenomen, van het tragisch overlijden van Bart de Meij Als trouw en enthousiast lid van onze vereniging hadden wij hem graag nog lang in ons midden gehad. Wij wensen allen die hem dierbaar zijn veel sterkte toe. Bestuur, Directie en Leden van de philharmonie 50 plus Vlissingen Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het onverwacht overlijden van Bart de Meij echtgenoot van ons lid Willy en vader van onze trainer Hans Wij wensen Willy, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Het bestuur, de spelers en de trimgroep van korfbalvereniging Atlas Wat je geloofd weet je niet, en wat je weet geloof je niet. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat, gesterkt door het Sacrament der Zieken, van ons is heenge gaan onze lieve zorgzame vrouw, moeder, schoon moeder en oma Margot Maria van Hulle echtgenote van Freddy Franciscus Adam 27 - 03 - 1939 124- 10-2006 Philippine Terneuzen Westdorpe: Freddy Adam Westdorpe: Erwin en Dorien Jop Hulst: Ryan en Bianca Familie van Hulle Familie Adam Westdorpe, 24 oktober 2006 Bemhardstraat 15,4554 BD De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodi gen, zal plaatshebben op zaterdag 28 oktober om 10.00 uur in de kerk van Onze LieveVrouw Visitatie te Westdorpe. Samenkomst aan de kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren, na af loop van de begrafenis, in de kerk. Liever geen bezoek aan huis Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Wegens familieomstandigheden is DOELAND WESTDORPE zaterdag 28 oktober de gehele dag gesloten Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Margot Adam-van Hulle echtgenote van Freddy Adam Wij wensen Freddy, Erwin, Dorien, Jop, Ryan en Bianca alle sterkte toe om dit zo zware verlies te helpen dragen. Rudy en Annie Westdorpe 24 oktober 2006 "De Heer is mijn Herder" Bedroefd delen wij U mee dat is overleden onze lieve broer, zwager en oom Willem Bimmel In de leeftijd van 70 jaar Domburg: Ries en Ada Bimmel-Franckc Honselersdijk: Kees (in herinnering) en Nel Bimmel- van Velden Groesbeek: Piet en Grieta Bimmel-Westerbaan Oostkapelle: Rinus en Leintje Bimmel-Riemens Middelburg: Jo en Catrien Bimmel-Jobse Goes: Nel Bimmel Neven en nichten Middelburg, 23 oktober 2006 Correspondentieadres: Fam. J. Bimmel 'tZanddorp 75 4335 AG Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 26 okto ber van 19.00 tot 19.45 uur in de rouwkamer van Zorgcentrum "Swerf-Rust", L. Slommesweg 1 te Middelburg. De dienst van Woord en Gebed zal worden gc den op vrijdag 27 oktober in de Dorpskerk te Oost kapelle die aanvangt om 13.00 uur en geleid zal wor den door Ds. G.J. Smit. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in het Prot. Kerkcentrum, J. de Pourckslraat te Oostkapelle. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en huisge noten van de "Agaat" in Middelburg voor de goede tijd die Wim bij jullie heeft gehad en naar het Hospice "Sinl Jans de Caseinbroot" te Middelburg voor de liefdevolle wijze van begeleiden. Ilc ga slapen, ik ben moe We zijn verdrietig omdat onze Wim is overleden. Hij is dapper met zijn ziekte omgegaan. Tot het laatst heeft hij genoten van de mensen en de bloemen om hem heen. Bewoners en medewerkers van de Agaat Agaat 2-12 4337 MX Middelburg Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen,! van het overlijden van Wim Bimmel Wij wensen de familie alle sterkte toe bij het ver-wer ken van dit verlies. Namens managementteam Philadelphia Zorg Zeeland i P. Kemp, regiomanager Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve broer en (oud)oom Wim Goeman Goes: L. Willemse-Goeman Geldrop: Ad en Marijke Willemse-Carpentier Hillegom: Nelly en Philip de Wolf-Willemse Achterneven en -nichten Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Diepbedroefd geven wij u kennis dat na een kort ziekbed toch nog onverwacht van ons is heenge gaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoon moeder en oma Maria Cornelia Zegers-de Hamer in de leeftijd van 76 jaar Rilland, 23 mei 1930 Goes, 24 oktober 2006 Mam, nuchter en sterk van buiten, maar ook heel broos van binnen. Kapelle: Jan J. Zegers Wemeldinge: Marianne en Jaap Roy en Aniek Eva en Marnix Kapelle: Nico en Caroline Anne, Thijn Kapelle: Kees (in herinnering 1990) Lewedorp: Lilian en Johan Kristy Vroonlandseweg 122,4421 BX Kapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 27 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zater dag 28 oktober om 11.00 uur in gemeenschapscen trum "De Vroone", C.D. Vereekestraat 74 te Kapt Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in "De Vroone". Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze aankondiging als zodanig te be schouwen. Onze lieve Oma is er niet meer, je was er altijd voor ons, we zullen je heel erg missen. Roy, Eva, Anne, Thijn, Kristy Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 12 e hersenen i moetje het hebben! De Hersenstichting financiert onderzoek naar de Hersensticluing oorzaak en behandeling van hersenaandoeningen. Nederland Help hierbij. Kijkop www.hersenstichting.nl. giro 860, den haas

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 40